Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Odpowiedz w temacie

VI kolejka: Rzeszów - Tarnów (05.05.2013) 41:49


Wszystko o Stali Rzeszów


Jakim rezultatem zakończy się ten mecz?
Rzeszów +30 2%  2%  [ 1 ]
Rzeszów +20 7%  7%  [ 3 ]
Rzeszów +10 43%  43%  [ 20 ]
Rzeszów +1 do +9 41%  41%  [ 19 ]
Remis 0%  0%  [ 0 ]
Tarnów +1 do +9 7%  7%  [ 3 ]
Tarnów +10 0%  0%  [ 0 ]
Tarnów +20 0%  0%  [ 0 ]
Tarnów +30 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 46
Opcje      Szukaj
Post 7 maja 2013, o 17:46
 Re: VI kolejka: Rzeszów - Tarnów (05.05.2013) 41:49
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /130509738


Ciekawe dlaczego Marta teraz jechalaby ZZtka, gdyby mozna bylo jeszcze raz decydowac o meczu. Czyzby jakas klotnia z Pedersenem sprawila ze juz nie zalezy jej na jego GP?

PS. Przeciez mozna wygrac wszystkie mecze do konca sezonu i byc DMP :)))) ty tylko sport :)

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 7 maja 2013, o 23:32
 Re: VI kolejka: Rzeszów - Tarnów (05.05.2013) 41:49
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Czasem lepiej jest troche ochlonac po meczu i na spokojnie zastanowic sie jakie sa wnioski.
Nie chcialbym sie tutaj wymadrzac, ale tuz przed meczem z Gnieznem pisalem, ze tam
wygramy, a gorzej moze byc z Tarnowem, bo kilku grajkom z Cieslakiem na czele wyjatkowo
pasuje w Rzeszowie wszystko. Ani do glowy by mi nie przyszlo, ze bedziemy jechac bez
Pedersena, a obawy i tak byly trafione.

Uwazam, ze nie pomoglaby ani ZZ, ani byc moze nawet Pedersen (zakladmy w tej sytuacji,
ze jedzie tez Madsem). Przy tej dyspozycji reszty buczokow, objezdzaniu Okoniewskiego
i Pavlicia na 5:1, porazkach Lamparta z Gomolskim itp. rewelacjach nie ma co myslec
o sensownym wyniku. Nasz tor nie byl zadnym handicapem z Czewa, nie byl tez z Tarnowem
i jesli nie bedzie w kolejnych meczach, to beda kolejne porazki, bo zjawi sie tu jeszcze
Zielonka, Torun czy Leszno.

To, ze mecz z bucza byl zenujaco nudny pod wzgledem wydarzen na torze nie ulega
tez zadnym watpliwosciom. Mamy tu zawodnikow, ktorzy potrafia sie scigac na dystansie.

Biadolenie polowy forum tutaj nic nie pomorze, bo przed Gnieznem tez wiekszosc spisywala
foliowy team na straty. Majac pare Andersson-Lampart i tak slabego tego dnia Okoniewskiego
nie dalo sie tego meczu wygrac i mamy szczescie, ze udalo sie odskoczyc troche po 4 biegach,
bo nastroje bylyby jeszcze inne. Uwazam, ze jak wroci Pedersen, to mozemy wiecej ugrac
w Moscicach, tylko trzeba poustawiac tu kilka spraw i ustabilizowac forme, bo poki co
Okon i Pavlic razem pojechali solidnie tylko jeden mecz, a poza Pedersenem i Walaskiem
to o nich opieramy sklad.

Trzeba sie zmobilizowac na Wroclaw, bo jak pojedziemy tym samym skladem, a chyba nic
nie wskazuje na inny, to bedzie znowu pod gorke. Na Wroclawiu musi byc bonus. Porazki
nawet nie zakladam, bo to bylby definitywny koniec sezonu. Uklad bonusow jaki sie nam
szykuje i tak nie napawa optymizmem, ale my sie mamy tym sportem bawic i cieszyc, wiec
pobawmy sie jak najdluzej, bo liga bywa wyjatkowo nieobliczalna w tym roku. Tarnow moze
w niedziele wrocic bez punktow z Gniezna, a bonus z Gorzowem odjechal im juz w sina dal
i kazdy ma tu swoje problemy.

Gdybysmy wygrali derby 46:44 to bylaby furia, a zrobilismy 5 punktow mniej i atmosfera
jest grobowa, jakby wszyscy zapomnieli jakim skladem poszlo nam jechac. Mysle, ze w meczu
ze Sparta rowniez nikt nie dobije do 50 punktow, chyba, ze nastapi jakas nagla reaktywacja
naszej drugiej lini, w ktora nie wierze. Jak mamy wygrac to potrzebujemy wiecej punktow
Sowki i moze... moze Anderssona po treningach na Hetmanskiej, bo ci dwaj maja do tego potencjal.
Ja sobie z przyjemnoscia przejade kolejny raz ponad 160 km na Hetmanska i mam to gdzies
jaki byl wynik z buczokami :)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 8 maja 2013, o 14:12
 Re: VI kolejka: Rzeszów - Tarnów (05.05.2013) 41:49
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Na tak zenujacym spotkani nie byle od wielu lat, chodze na zuzel od 95 roku,zobaczylem az jedna mijanke w niedziele. Sorry ale chyba pomylilem dyscypliny, nie ma sensu jechac wiecej okrazen niz jedno, a tam moze nawet do wyjscia z pierwszego luku, szkoda metanolu i oczu moich. Pantera pokazal tak naprawde swoje oblicze, gwizdy Buczokow uzasanione :P :P :P. Przyjezdza Dennis bez motorow bez okrycia, bez odjechanego kolka na Hetmanskiej robi punkt mniej o Pantery, wychowanka ktory tutaj sie uczyl jezdzic ??? To juz naprawde przesada, albo ktos sie wkoncu wezmie za tych ludzi zajmujacych sie tym klubem (mam tu namysli wszystkich poczawszy od zuzlokow) bo sluchanie ciaglego biadolenia i wylewnych postow, badz szymnych wypowiedzi, opiewa o pomste do nieba. Totalna AMATORKA wychodzi od kilku lat a teraz tylko sie umocnila. Z Nickim w skladzie a Tarnow z Madsenem tez przegralibysmy, tak uwarzam. Kto puszcza Sowke z 4 pola, gdzie chlop mial 7 biegow przerwy ??? Czemu nie wpuszcza Sowki za Pantere, badz Dennisa z pierwszego pola, gdzie ewidentnie Lukacz ma lepsze starty, slabsza pare( Pantera w Dennis jechali w pierwszym starcie z najmocniejsza para, pozniej z slabymi,gdzie Vacul i Kolodziej sa do pykniecia przez Sowke) i potrafi przytrzymac kraweznik !!! Sledz jest naprawde totalnym nieudacznikiem jezeli chodzi o taktyke. Druga sprawa, czy nasi zawodnicy ogladaja wyscigi z parku maszyn, nie widzia ze kraweznik jest najlepszy zaraz po stracie, po co sie odsuwaja na zewnetrzna, ??? Szkoda pisac bo, tylko czlowieka :cenzura: :cenzura:
Uwarzam ze dobrze sie stalo przeygrywajac z Tarnowem, troche wiecej zimnej wody nie zaszkodzi.
Cieslak przyjezdza z bardzo slabym Vaculikiem, bezbarwnym Kolodziejem, Janowskim ktory nie moze sie odnalesc, Jamrogiem debiutantem, wygrywa mecz i sie smieje. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi