Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Odpowiedz w temacie

VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) 48:42


Wszystko o Stali Rzeszów


Jakim rezultatem zakończy się ten mecz?
Rzeszów +30 0%  0%  [ 0 ]
Rzeszów +20 0%  0%  [ 0 ]
Rzeszów +10 20%  20%  [ 9 ]
Rzeszów +1 do +9 41%  41%  [ 18 ]
Remis 7%  7%  [ 3 ]
Wrocław +1 do +9 25%  25%  [ 11 ]
Wrocław +10 2%  2%  [ 1 ]
Wrocław +20 0%  0%  [ 0 ]
Wrocław +30 5%  5%  [ 2 ]
Liczba głosów : 44
Opcje      Szukaj
Post 6 maja 2013, o 19:36
 VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) 48:42
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Obrazek
(fot. Agnieszka Koterba - sport24.pl)

Teoretycznie są spore szansę na pierwszą wygraną Rzeszowa w tym sezonie na własnym torze, Ale w praktyce decydować będą starty. Żużla w żużlu w Rzeszowie jest niewiele - najważniejsze jest dobre wyjście spod taśmy. Kto będzie szybszy w I łuku ten powinien punktować.

Początek meczu o 18:00.

Kadra Sparty Wrocław:


Obrazek
(źródło: sportowefakty.pl)

O warunkach pogodowych dyskutujemy tutaj :arrow: http://stalrzeszow.com/viewtopic.php?f= ... &start=500

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 maja 2013, o 19:44
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Tajski jest w gazie, Ogórowi nasz tor pasuje, jeśli Batchelor pojedzie dobre zawody to passa może zostać podtrzymana ;)


           
Post 6 maja 2013, o 20:18
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Nawet bez dzika jeśli nie z Wrocławiem to z kim wygrywać w Rzeszowie. Szanse chyba pół na pół bo Wrocek okazuje się silniejszy niż przed sezonem wszyscy prognozowali udowodnił też, że potrafi walczyć do ostatniego biegu odrabiać straty i wygrywać. Ważny mecz bo jak będzie w palnik to widmo spadku zaglądnie ekipie Marty głęboko w oczy.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 6 maja 2013, o 23:09
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 paź 2006, o 13:24
Skąd: Z KATOWNI
Posty: 645

Zobacz profil 
Pierwsza wygrana marmoludkow na wlasnym torze. Po wielkich meczarniach wygraja 49-41.

_________________
22.02.2010,T Ferenc:Jezeli powiecie NIE-Uszanuje wasza wole.Wiec oddaj stadion i nie obwiniaj Stali za bledy urzedasow.


           
Post 7 maja 2013, o 00:25
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
ta juz z bucza mial byc spacerek :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 7 maja 2013, o 08:33
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
ja tam czekam na typ tomka_ch :-) jemu wyniki nigdy się nie spełniają :peace: wynik jest wówczas w drugą stronę :hahaha: :hahaha:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 7 maja 2013, o 13:13
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Proponuje rozdzielić mega parę Anderson i Lamparta na Lamparta - Okoniewski i Jurica - Anderson. Tor ??? jak zwykle zagadka. Jestem ciekaw jak tam Marek Kiszka.... 48-42 dla PGE MARTA PÓŁTORAK RZESZÓW.

_________________
ZKS


           
Post 7 maja 2013, o 14:05
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Ciekawe tylko, czy Andersson będzie miał szansę potrenować w Rzeszowie na własnym sprzęcie, dostanie kevlar i takie tam, za co rzecz jasna trzeba będzie zapłacić, czy pojedziemy wariantem oszczędnościowym w dresie na sprzęcie klubowym, bo Nicki już niedługo wraca ;)

Co do par, pełna zgoda.


           
Post 7 maja 2013, o 14:28
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
ja tam czekam na typ tomka_ch :-) jemu wyniki nigdy się nie spełniają :peace: wynik jest wówczas w drugą stronę :hahaha: :hahaha:



Pablo pewnie dlatego, że jestem niepoprawnym optymistą. Takiemu w życiu zajebiście ciężko, ale cóż serce zawsze bije w dobrym rytmie :fuckyou:
Nie wiem czego spodziewać się po nich w tym meczu. Z pewnością będzie męka, bo Tai i Ogór będą punktować na poziomie Walaska i Pavlica. Okoń zrobi niewiele więcej niż Batchelor. Andersson na dziś "fata morgana". Jak przywiezie swój sprzęt i trochę potrenuje może nie być gorszy od Ljunga. Lampart nawet nie chce mi się komentować. Broniłem jego dupy, bo to swój, ale po meczu z Buczą miarka się przebrała. Zapier :cenzura: najważniejszy kibicowsko mecz sezonu.
Z mojego punktu widzenia może trzaskać komplety do końca sezonu i tak jest spalony. Odrobić może tylko w Tarnowie (daj Ci Boże).
W meczu z Wrockiem Dawid gorszy od Sucheckiego tak tak dobrze widzicie :shock:

Przewagę zrobi tylko Sówka mądrze puszczany z rezerwy zwykłej. Kret niech wypierd :cenzura: jak najdalej od Hetmańskiej :fucker:

Pablo especially for you :P 49:41 dla Rzeszowa :!:

PS.
Na koniec Nicki wróć, bo ten zespół bez Ciebie to padaczka ekstraligi 2013.
Facet to nie tylko punkty, ale wartość dodana w parku maszyn.
Mam tu na myśli nastawienie zawodników przyjezdnych, którym przychodzi się z nim zmierzyć :ninja:

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 7 maja 2013, o 15:35
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Tomek_Ch napisał(a):
Pablo pewnie dlatego, że jestem niepoprawnym optymistą. Takiemu w życiu zajebiście ciężko, ale cóż serce zawsze bije w dobrym rytmie :fuckyou:

tez tak mam hehe czlowiek widzi szanse nadzieje pozytywy w sytuacjach kiedy naprawde jest juz beznadziejnie :D

Tomek_Ch napisał(a):
Facet to nie tylko punkty, ale wartość dodana w parku maszyn.
Mam tu na myśli nastawienie zawodników przyjezdnych, którym przychodzi się z nim zmierzyć :ninja:

zawodnik druzyny przeciwnej: ja pier..... znowu On ! :D

co do Zibiego, on moze dobrze pojechac w Rze ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 7 maja 2013, o 18:00
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Jak ten mecz będzie przegrany to już będzie pozamiatane. 1/2-toraczka niby bierze "w pewnym sensie na siebie odpowiedzialność" za porażkę z tarnowem, ale to nic nie zmienia.Bo co innego powie ?
Jędrzejak, Ljung, Woffinden i Batchelor dobrze się czują na H69 i tutaj będzie nasz koszmar ... razem 35 - 40 pkt. zrobią bez problemu.Suchecki z juniorami coś dorzucą i będzie płacz. Robić beton na torze, trenować, trenować, trenować i nie ma innego wyjścia.
Rafał od Okoniewskich, Dennis, Sówka - obowiązkowe treningi. Jeżeli któryś z nich zawiedzie to będzie trio u siebie w palnik.

_________________
Obrazek


           
Post 7 maja 2013, o 19:52
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
To może ja dwa słowa z drugiej strony barykady..

O Sparcie wiadomo tyle, że.. nic nie wiadomo. Każdy bieg jest jak rosyjska ruletka. Jest Tai i jest stado nieobliczalnych gości, z których każdy może wygrać z topowych grajkiem z Grand Prix lub przegrać z nieopierzonym juniorem. Od początku roku zaskakuje mnie i kładzie na łopatki Ljung, bo oprócz punktów robi też zaskakująco dobre show. Na temat Woffindena nie ma co pisać. Wielka klasa. Dwa ostatnie biegi meczu z Falubazem jechał na wpół przytomny po upadku w GP, a po meczu zasłabł. Dla takich gości jest ten sport, kozak jakich mało. Kolejnym który mnie osobiście zaskakuje in plus jest.. Suchecki. Może punkty tego nie oddają, ale chłopak potrafi zaskoczyć. Jasne, że nie jest to wirtuoz speedwaya i nigdy nim nie będzie - ale jak wygra start to nie idzie go minąć. Przed sezonem moje oczekiwania w stosunku do Suchego były następujące - nie dostawać od szesnastolatków. A potrafi wygrywać biegi. To jest szok. Troy w wielką kratę, ale zawsze swoje pięć groszy dorzuca, ponoć przy Hetmańskiej lubi się ścigać. Trochę obawiam się o Ogóra na wyjeździe. Wrocław mu pyka jak zawsze, ale poza Olimpijskim jest zdecydowanie słabszy. Juniorzy? Malitowski coś tam zawsze w Rzeszowie jechał, Dolny w ostatnim meczu walczył na śmierć i życie.. dosłownie. Jak będą robić Kreta to zrobią swoje, a jak uda im się skubnąć jakiś inny punkt to będzie sukces i fajerwerki.

Stal bez Nickiego to znacznie słabsza drużyna, ale ciągle silniejsza u siebie jak Sparta. W tym roku w Ekstralidze nie ma nic "na pewno", także żaden wynik mnie nie zdziwi. I wysoka wygrana Stali, i zwycięstwo Sparty.

pzdr :)

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 7 maja 2013, o 21:55
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 lis 2012, o 20:41
Posty: 8

Zobacz profil 
Mówiąc szczerze to się bardzo obawiam meczu z Wrocławiem... Teoretycznie powinniśmy wygrać u siebie z drużyną z Wrocka, ale na pewno to nie będzie spacerek bo Woffinden pociągnie z Jędrzejakiem wynik na 100%. Wydaje mi się, że jak Nicki wróci to większe szanse są na zwycięstwo w takim Tarnowie i właśnie we Wrocku niż u siebie z nimi, nie wiem czemu, ale takie mam przeczucie.


           
Post 7 maja 2013, o 22:16
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 3 lip 2011, o 22:19
Posty: 67

Zobacz profil 
Ogór ostatnio zrobił u nas tylko 3 pkt jak się nie mylę, także żadnym pewniakiem nie jest, może zrobić 10+ a może 3. Ljung też takim pewniakiem nie jest na ok 10 pkt. Tajski zrobi 10+ chyba, że nie pozbiera się do końca po dzwonie z Nickim (nie pisać mi tu, że przecież jechał zaraz dzień po, wiem że żużlowcy to twardziele, ale też i ludzie). Troy zapunktuje koło dychy, juniorzy i Suchy nie wiadomo czego się spodziewać. Reasumując 47-43 do przodu.
A swoją drogą pani prezes się kaja dzisiaj w Nowinach za porażkę z buczą i zapowiada wyciągnięcie konsekwencji jeśli dalej polegniemy... :biggrin:


           
Post 7 maja 2013, o 23:39
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
Rafał od Okoniewskich, Dennis, Sówka - obowiązkowe treningi. Jeżeli któryś z nich zawiedzie to będzie trio u siebie w palnik.


Najbardziej to się boję o Rafała, dziś w Szwecji kicha, słaba jazda z buczokami chyba niestety "procentuje" szukaniem dziury w całym. :suprised:
Koniecznie uwalcować H69 i hasać na twardym jak to lubi Koń Rafał http://www.youtube.com/watch?v=zhu_8Rtc5BI do porzygu :mrgreen:
Dennis również mile widziany, a o Panterze nie wspomnę :kielb_pala:

Z drugiej jednak strony może tyły z Wrockiem będą początkiem zmian na lepsze i "myśl trenerska" nowa będzie :?: Who knows 8-)

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 8 maja 2013, o 00:09
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Nie będzie zmiany 'myśli trenerskiej', bo Marta nie znajdzie drugiego takie pana fajnego Darka, którym będzie można sterować. Mecz będzie na styku do samego końca a Tai zakręci się koło kompletu.


           
Post 8 maja 2013, o 00:45
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Ja bym sie nie zdziwil jakby Wroclaw to wygral. Nickiego prawdopodobnie nie bedzie i nie bedzie mozna zastosowac ZZ. Kolejna szanse dostanie Andersson, oby tylko byl przygotowany lepiej niz do pierwszego meczu.

Jesli Wroclaw to wygra, to dla Rzeszowa praktycznie rozpocznie sie marsz w kierunku 1 ligi.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 8 maja 2013, o 09:06
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Co tu duzo pisac. Na zwyciestwa mozna liczyc juz tylko na wyjazdach...jak oni sie q...a na swoich smieciach przelozyc nie potrafia to na Co mozna liczyc...

_________________
Leave Me Alone


           
Post 8 maja 2013, o 12:22
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Junior
Junior

Dołączył: 8 lis 2004, o 11:06
Skąd: rzeszow
Posty: 144

Zobacz profil 
Ja mam pytanie czy w drużynie Marnej nie ma naprawdę innego juniora jak KRET (z całym szacunkiem dla niego i jego determinacji i wytrwałości) może dać szansę komuś zaraz po licencji niech się szlifuje i szuka defektów?? :)


           
Post 8 maja 2013, o 13:44
 Re: VII kolejka: Rzeszów - Wrocław (12.05.2013) g. 18:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Mecz moze byc jeszcze trudniejszy od tych 2 co byly na Hetmanskiej, tutaj kazdy moze z kazdym wygrac, Sparta jest nieobliczalna druzyna, co udowodnili juz nie raz. Trenowac i jeszcze raz trenowac, na torze jaki bedzie podczas zawodow. Mysle ze Dennis na swoich furmankach i pojezdzeniu na Hetmanskiej, zrobi wiecej niz z Tarnowem, Pantera niech sobie wstawi silnik z crossa swojego moze cos uciula punktow, jesli polozy kolejny mecz, to bedzie 3 porazka. a tutaj juz Borowiczow i Jamrogow nie ma :P. Smiem twierdzic ze Suchecki go lyknie. Mysle ze nasi rowniez beda mieli w glowach, ze to 3 mecz u siebie i musza wkoncu wygrac, takze psychika i atmosfera w parku maszyn bedzie wazna. Walasek swoje zrobi, Pavlic mysle tez kolo 9-10 sie zakreci i Okon tez cos kolo tego(zeby Okon nie mial startow to nie wiem o co chodzi) dodac Sowke i Anderssona. Obowiazkowo Marco za Lukasza z Kretow ( bo to juz jest zenujace ogladac tego zawodnika)
46 :44 po wielkich meczarniach :P

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi