Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona

Odpowiedz w temacie

X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...


Wszystko o Stali Rzeszów


Jakim rezultatem zakończy się ten mecz?
Leszno +30 20%  20%  [ 5 ]
Leszno +20 0%  0%  [ 0 ]
Leszno +10 28%  28%  [ 7 ]
Leszno +1 do +9 16%  16%  [ 4 ]
Remis 4%  4%  [ 1 ]
Rzeszów +1 do +9 20%  20%  [ 5 ]
Rzeszów +10 4%  4%  [ 1 ]
Rzeszów +20 4%  4%  [ 1 ]
Rzeszów +30 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 25
Opcje      Szukaj
Post 9 cze 2013, o 21:59
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
tylko jak nastapi np.2 letnia przerwa to potem moze juz nie byc niczego

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 9 cze 2013, o 22:22
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Przerwy nie będzie - w najlepszym układzie pojedziemy w I lidze Miesiącem, Baranem, Trojanem, Majkiem i szkółkowiczami, a w najgorszym jakoś podobnie, ino w II lidze ;)


           
Post 9 cze 2013, o 23:31
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Cytuj:
to tak na marginesie. a w temacie to nie biegałam nie kopałam i właśnie dlatego się nie wypowiadam plując jadem broniąc stanowiska że trzeba było jechać bo dało radę a teraz skandal i ośmieszenie.

Ja bardzo bym prosił o jakiś cytat gdzie ktokolwiek "pluje jadem" w tej sprawie. Oczywiście chodzi mi o użytkowników z chociaż dostatecznym poziomem inteligencji (navigator odpada).

Cytuj:
ale skoro walasek się nie wyłamał tylko powiedział jak jest to znaczy że to nie było widzimisię pani meneger

Ale komu powiedział? Również poprosiłbym o jakiś cytat. Skądkolwiek, bo nie wiem, może coś przeoczyłem, ale z tego co wiem, to Walasek oficjalnie nigdzie się nie wypowiadał.

Cytuj:
Chodzilo mi o to, ze skoro nie dajesz kasy na klub w rzeszowie to nie powinienes sie domagac odejscia Marty z klubu. A jezeli juz domagasz sie jej odejscia, to przynajmniej powinienes sam poszukac firme ktora przejmie pałaczke po Marcie i zagwarantuje conajmniej tyle samo kasy co Marta.

:lol:
Jak coś Karolcia to ten ziomek też odpada.

Ritchie napisał(a):
Przerwy nie będzie - w najlepszym układzie pojedziemy w I lidze Miesiącem, Baranem, Trojanem, Majkiem i szkółkowiczami, a w najgorszym jakoś podobnie, ino w II lidze ;)

Z tymi szkółkowiczami to ja bym się nie rozpędzał jednak.;]

_________________
Obrazek


           
Post 9 cze 2013, o 23:36
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2009, o 21:14
Posty: 170

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Cytuj:
ale skoro walasek się nie wyłamał tylko powiedział jak jest to znaczy że to nie było widzimisię pani meneger

Ale komu powiedział? Również poprosiłbym o jakiś cytat. Skądkolwiek, bo nie wiem, może coś przeoczyłem, ale z tego co wiem, to Walasek oficjalnie nigdzie się nie wypowiadał.


Właściwie to bardzo zastanawiające jest to, że do tej pory, poza Kretem, żaden z naszych zawodników nie wypowiedział się na temat wydarzeń w Lesznie.
A jak sięgam pamięcią, w podobnych sytuacjach, zawodnicy zwykle nie kryli swojego niezadowolenia z toru. Tutaj jednak jakaś zmowa milczenia...


           
Post 9 cze 2013, o 23:44
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
vega1 napisał(a):
a jest choć jedna osoba która wierzy że po jej odejściu nie będzie nic?? :D :D
Firmy dziś same się garną żeby się reklamować sponsorując różne dyscypliny. Otwórzcie oczy ludzie, to nie te lata...

taaaak? nie zauwazyłam chetnego by panią meneger posłac na drzewo i jednocześnie finansowo przejąć pałeczkę. bo do pierwszej częsci zdania poprzedniego to niejeden już się jara. ale cóż chyba muszę iść do lekarza od oczu skoro nie widzę tej kolejki którą widzisz ty...


           
Post 9 cze 2013, o 23:45
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Dziękuję za cytaty.

e: Jak sobie wyobrażasz takową kolejkę, skoro ta kobieta jest prezesem klubu?

_________________
Obrazek


           
Post 9 cze 2013, o 23:55
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Cytuj:
(...)Oczywiście chodzi mi o użytkowników z chociaż dostatecznym poziomem inteligencji (navigator odpada).
(...)
...bo jak widać, dla ciebie ma za...wysoki :P
Powiedz mi mądralo w takim razie jak sobie wyobrażasz "nową władzę" w klubie po odejściu manager? bo póki co walisz ogólnikami, wyświechtanymi sloganami, mantrami itd. a jakoś konkretów nie przytoczyłeś do tej pory, tylko żonglujesz docinkami jak gimnazjalista.

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 10 cze 2013, o 00:13
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ale co jest? Mam ci tu teraz biznesplan napisać, czy o co chodzi?

NORMALNOŚĆ, to jedyna rzecz której oczekiwałbym od nowych władz. Żeby był podział stanowisk. Sponsor to sponsor, prezes to prezes, a trener to trener. Ktoś się nie sprawdza to wyjazd z typem. Np. uważam, że gdyby Półtorak była tylko i wyłącznie sponsorem i nie wtryniała nochala wszędzie, gdzie tylko się da, to byłoby przepięknie. Sponsor jest od tego, że daje hajs, a w zamian reklamuje się poprzez stadion/kevlar/drużynę. Ale w Rzeszowie tak nie jest i to jest jeden z głównych powodów, że jest do dupy.

Spełnić ten warunek, a cała reszta przyszłaby z czasem.

_________________
Obrazek


           
Post 10 cze 2013, o 00:31
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Przecież o tym samym pisałem stronę wcześniej 8-) po czym powtórzyli za mną Richie i jasiek
Ale chyba nie doczytałeś, albo nie chciałeś :)
żebyś daleko nie szukał, bo znowu mógłbyś przeoczyć (zapewne przypadkiem :P ) A nie przywykłem do cytowania samego siebie, ale w drodze wyjątku
navigator napisał(a):
(...)z tym że nie powinna się wycofać (czego i tak tego nie zrobi - ku rozpaczy "prawdziwych fanów" ) ale oddać bluzę managera komuś, kto się na tym zna - ona powinna w czasie meczu siedzieć w loży VIP i popijać drinki z potencjalnymi "darczyńcami" a nie plątać się po parkingu i wprowadzać niezdrową atmosferę (żaden pracownik nie lubi, kiedy mu szef patrzy na "ręce" mimo że robotę wykonywałby najlepiej jak umiał) niech będzie prezesem w pełnym tego słowa znaczeniu a nie prezesem-managerem od "wszystkiego".

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 10 cze 2013, o 00:54
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Witki mi stary opadły.

Najpierw piszesz, że "BEZ MARTY NIE BEDZIE ŻUŻELA, ŻE TO TAM TO TYLKO WTEDY FOKELORA KONCERTY BEDOM :((((9(". Stwierdziłem więc, że nie szalejesz ze swoją inteligencją i żadnej laski na nią nie wyrwiesz (ok, to wymyśliłem akurat teraz).

Wtedy wyskoczyłeś, żebym napisał czego oczekuję od nowych władz. Wrzuciłem więc OCZYWISTĄ OCZYWISTOŚCIĄ (skoro nawet tobie udało się to tam wcześniej napisać, to nie może to być nic innego jak oczywista oczywistość), że NA SAM POCZĄTEK powinno być rozdzielenie obowiązków.

A teraz wbijasz tu triumfalnie niczym polska husaria, że "NO JA JUŻ O TYM PISAŁEM.xD"


Wybacz więc, ale nie czaję twojego toku rozumowania i ciężko mi za nim nadążyć, więc nie wiem w ogóle co ci odpisać.

Cytuj:
A biznesplan? to mogłoby cię przerosnąć...może za jakiś czas.

No, skrobnięcie takiego, który mógłbyś zrozumieć przerósłby mnie na pewno.

Nie umiem rysować. :(

_________________
Obrazek


           
Post 10 cze 2013, o 01:14
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Myślałem, że jesteś na tyle inteligentny, że zrozumiesz o co mi chodzi, kiedy pisałem o... aaaa nieważne :) bo z żonglowania na docinki już dawno wyrosłem. Ważne że pojaśniło ci się cokokolwiek i można powiedzieć, że doszliśmy do porozumienia w kwestii zmian jeżeli chodzi o zarządzanie drużyną.
brzycho napisał(a):
Wybacz więc, ale nie czaję twojego toku rozumowania i ciężko mi za nim nadążyć, więc nie wiem w ogóle co ci odpisać.
cóż zrobić.... jakoś przeżyję.

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 10 cze 2013, o 03:18
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Senior
Senior

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:10
Skąd: rzeszow
Posty: 285

Zobacz profil 
jusuff napisał(a):
brzycho napisał(a):
Cytuj:
ale skoro walasek się nie wyłamał tylko powiedział jak jest to znaczy że to nie było widzimisię pani meneger

Ale komu powiedział? Również poprosiłbym o jakiś cytat. Skądkolwiek, bo nie wiem, może coś przeoczyłem, ale z tego co wiem, to Walasek oficjalnie nigdzie się nie wypowiadał.


Właściwie to bardzo zastanawiające jest to, że do tej pory, poza Kretem, żaden z naszych zawodników nie wypowiedział się na temat wydarzeń w Lesznie.
A jak sięgam pamięcią, w podobnych sytuacjach, zawodnicy zwykle nie kryli swojego niezadowolenia z toru. Tutaj jednak jakaś zmowa milczenia...


nie tworz teorii spiskowych, zadna zmowa milecznie tylko regulamin im zabrania. leszno wychwala jaki tor byl super bo regulamin nie zabrania im wychwalac,ale rzeszow musi milczec bo za krytyke dzialan sedziego beda mieli kary.troche to jest chore ale takjst. a co do walaska okonia, chlopaki maja rodziny wiec ich rozumiem ze nie chcieli jechac, bo romek zbronowal tor a onie przed zuzlowa emerytura nie chca zlapac jakichs powanijeszych kontuzji

_________________
winnie the pooh


           
Post 10 cze 2013, o 03:35
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Cytuj:
Chodzilo mi o to, ze skoro nie dajesz kasy na klub w rzeszowie to nie powinienes sie domagac odejscia Marty z klubu. A jezeli juz domagasz sie jej odejscia, to przynajmniej powinienes sam poszukac firme ktora przejmie pałaczke po Marcie i zagwarantuje conajmniej tyle samo kasy co Marta.mozesz nawet znalezc kogos w Australii do sponsoringu w Rzeszowie, nie bedziemy miec nic przeciwko temu.


Przez lata placilem za bilety, pozniej jako dziennikarz przez kilka lat dostarczalem pomoc jako tlumacz ZA DARMO (nawet tlumaczac umowy z zuzlowcami na angielski). Sluzylem klubowi i zuzlowcom, piszac nieraz artykuly na zawolanie (na przyklad, apele do sponsorow), nigdy nie szkodzac (a czasem az sie prosilo napisac pare cierpkich slow, tylko zal mi bylo klubu i nie chcialem w trudnych chwilach mu zaszkodzic). Nigdy za to wszystko kasy od klubu nie wzialem - to wystarczy. Nieraz okazano mi z tego powodu wdziecznosc - nawet wiele lat po tym, jak z kraju wyjechalem. Do tego sponsoring oficjalnej strony Stali Rzeszow w jej trudnych czasach, jak rowniez stworzenie na niej dzialu historia, ktory pod wzgledem tresci byl jednym z najlepszych w kraju. Warto dodac, ze gdy pojawili sie nowi wlasciciele strony, wzieli sobie wszystkie materialy stworzone przeze mnie bez pytania. Nie zebym chcial tego zabronic, ale chyba ladnie by bylo sie zapytac, prawda? Zauwaz, ze od 2010 nikt nie dodaje danych do dzialu "historia" - po prostu nikomu sie nie chce. Cale opracowanie bylo wczesniej robione przeze mnie. Byli i inni, ktorzy pracowali nad strona i tez z nimi wspolpracowalem: micson, Kezman, K2... Wszystkich nie pamietam. A teraz pochwal sie, co ty zrobiles.

Teraz - podobnie jak wpisujacy sie tutaj byli dzialacze, sponsorzy, regularni kibice - postepuje podobnie. Daje dobra rade, co oni sadza, ze swojego doswiadczenia. Jest zadziwiajajaca zgoda - Marta, daj szanse innym, swoje zrobilas, masz swoje osiagniecia, ale potrzeba nowej krwi. Jak rzadko kiedy wczesniej panuje zgoda.


Cytuj:
Co do twoich znajomych co nie mieli po drodze z marta, to niech znajomi podadza marte do sadu, jesli uwazaja czuja sie poszkodowaini przez marte i uwazaja ze maja racje.


Nie martw sie, co mieli sobie z Marta porozwiazywac, to sobie porozwiazywali.

Cytuj:
Z emma podobnie, jezeli sie czuje oszukana (rozumiem ze finansowo) to sprawa do sadu a niech nie placze w mediach.


Paru ludzi (w tym ja) przekonalo Emme, ze nie warto - jej zdrowie i zdrowie jej rodziny nie sa warte tej brakujacej kasy, ktorej nigdy nie odzyska - nie tylko o kase od Marty tu chodzi. Na szczescie posluchala i watpie, zebyscie od niej cokolwiek jeszcze o calej sprawie uslyszeli. Watpie rowniez, aby miala ochote uczestnic w organizacji memorialu Lee w Rzeszowie czy pojawiac sie na jakichs wydarzeniach upamietniajacych - przynajmniej tak dlugo, jak stery klubu trzyma Marta.

Poza tym, akurat nie tylko o finanse tu chodzi, a o sprawy jak dostepnosc, mozliwosc kontaktu itp. Poczytaj sobie troche artykulow z zeszlego roku, wiele osob bardzo ladnie to tam opisuje, opisuje to rowniez Emma (brak kontaktu, brak odpowiedzi na e-maile itp). Sprawa byla tu na forum rowniez szeroko dyskutowana.

Cytuj:
mozesz nawet znalezc kogos w Australii do sponsoringu w Rzeszowie, nie bedziemy miec nic przeciwko temu.


A co firmie z Australii da sponsoring slabego, nieprofesjonalnego klubu gdzies tam niedaleko granicy Polski z Ukraina? Niezla wy tam macie wyobraznie, jesli sadzicie, ze jakakolwiek australijska firma moglaby cokolwiek zyskac na sponsoringu czegos takiego. Zyskac moze polski sponsor - na przyklad PGE (ktorzy maja jeszcze wiecej kasy niz Marta). I w ogole - kto z AUstralii chcialby inwestowac w cos takiego jak zuzel, sport w ogole malo gdzie znany, jesli my tu mamy profesjonalna lige rugby, Australian football, krykiet, mamy rowniez Australian Open, Formula 1 i niezla druzyne w pilce noznej (lepsza niz polska) - wszystko to duzo bardziej popularne niz zuzel. Nie mowiac juz o tym, ze Polska jako miejsce do inwestycji jawi sie tu jako bardzo niestabilne, niepewne - w koncu to Wschodnia Europa. To juz lepiej zainwestowac w Azji czy Oceanii, gdzie gospodarki - choc rowniez rozwijajace sie - sa duzo bardziej znany miejscowym ludziom.

Cytuj:
a od kiedy to kibic ma szukać sponsora głównego???


Wyobraznia marmoludkow. Nawet Marta sie czegos takiego nie domaga. :lol:

Cytuj:
a jest choć jedna osoba która wierzy że po jej odejściu nie będzie nic??


No chociazby Winnie the Pooh z tego forum. :D

Cytuj:
Firmy dziś same się garną żeby się reklamować sponsorując różne dyscypliny. Otwórzcie oczy ludzie, to nie te lata...


Dlatego moze warto sie tym zainteresowac. A do tego trzeba podobnej sytuacji jak ta z 2003 roku - nowe wybory w klubie, wybory prezesa sekcji, skarbnika... pamietacie to jeszcze? To juz prawie 10 lat. I tez sie wydawalo, ze spalona ziemia i koniec po tym, jak Jasol i Faraon sie wycofali. A jednak... nowy prezes, nowi dzialacze i w koncu nowy sponsor. Predzej czy pozniej, ta sytuacja pojawi sie ponownie.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 10 cze 2013, o 15:12
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Mistrzowski komentarz ze SF na temat tegoż meczu : To uzasadnienie jest śmieszne odwołują się do punktów w regulaminie nie podając przy tym stanu faktycznego. Przecież uzasadnienie powinno mieć do tej sytuacji dwa zdania : " Unia dostała karę bo Stępniewski ich nie lubi, za pieniądze Rzeszowa prezes pojedzie na wakacje.". :hahaha: :hahaha: :hahaha:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 10 cze 2013, o 15:22
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Junior
Junior

Dołączył: 8 wrz 2008, o 11:45
Posty: 159

Zobacz profil 
Kara nałożona na podstawie:
- 316 pkt 36 RSŻ, którzy brzmi:
"a usiłowanie bądź podejmowanie niegodnych działań przez działaczy lub osoby powiązane (przewinienia korupcyjne, szantaż, zastraszenie, uniemożliwienie udziału w zawodach, oszustwo, itp.):
- przyznanie punktów ujemnych,
- zawieszenie dla klubu oraz zwrot poniesionych nakładów i utraconych korzyści,
- przeniesienie drużyny do niższej klasy rozgrywek,
- pozbawienie drużyny tytułu mistrza kraju albo zdobywcy nagrody PZM / SE,
- zakaz reprezentowania sportu polskiego w zawodach międzynarodowych lub międzynarodowych rozgrywkach pucharowych,
- odszkodowanie dla podmiotu zarządzającego,
- kara pieniężna,
- dyskwalifikacja dla klubu oraz zwrot poniesionych nakładów i utraconych korzyści
w wysokości: 200 000 zł oraz ujemny punkt meczowy
nie powinna się ostać nie przed sądem, ale już przed Trybunałem Związku. Po pierwsze cel tego przepisu jest zupełnie inny, jest to typowy przepis antykorupcyjny i związany z łapówkami, po drugie nie chcieli jechać zawodnicy, a w tym przepisie nie ma o nich mowy (dotyczy działaczy lub osób powiązanych). To tak na gorąco.


           
Post 10 cze 2013, o 15:46
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 sie 2009, o 08:56
Posty: 10

Zobacz profil 
dokładnie, zakwalifikowanie naszego zachowania z tego przepisu i orzeczenie na JEGO podstawie 200 tys i ujemnego punktu to absolutna kpina!
http://www.pzm.pl/pliki/galeria/regulaminy2013.pdf
w regulaminie wytłuszczone jest przy tym przepisie słowo 'oszustwo', zatem w tym kierunku go powinniśmy interpretować. Ale gdzie tu oszustwo działaczy/osób powiązanych? albo szantaż, bądź uniemożliwienie udziału w zawodach? jak wskazuje kolegas paragraf, to zawodnicy nie chcieli jechać, a nie działacze im zabronili. jeśli ctrl+f mnie nie zawodzi, to w całym regulaminie nie ma zdefiniowanych znamion ocennych, czyli właściwie wszystkich z tej 316-tki, z oszustwem na czele, zatem właściwie cały ów regulamin, na mocy którego można sobie orzekać ćwierćmilionowe kary pieniężne to jeden wielki bubel od strony prawnej.


           
Post 10 cze 2013, o 17:26
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
przedewszystkim werdykt przeczy sam sobie, bo skoro tor jest nieregulaminowy to sedzia nie powienien puscic zawodow, a skoro nie ma zawodow to sie nie jedzie. Dzialania szantazu podjal raczej sedzia i komisarz nakazujac jechac na nieregulaminowym torze. Jak dla mnie sprawa jest prosta, czyli wladze ekstraligi bronia swoich ludzi a za wszystko maja placic kluby i kibice.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 10 cze 2013, o 17:38
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2006, o 01:13
Skąd: RZESZÓW
Posty: 308

Zobacz profil 
Zgadzam się z w 100%

_________________
Czwartek 29 Września 2005 Dariusz Śledź, Maciej Kuciapa, Tomasz Rempała rzeszowska sensacja we Wrocławiu - złoto:)
Obrazek
Obrazek


           
Post 10 cze 2013, o 18:02
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2007, o 19:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 104

Zobacz profil 
- Werdykt przyjęłam z ubolewaniem. Nie zgadzamy się z taką decyzją, będziemy się odwoływać do Trybunału Związku, najpierw jednak musimy poczekać na jej uzasadnienie. Póki, co startujemy, wyczerpiemy wszystkie możliwości, jakie nam pozostały - twierdzi M. Półtorak.

- Dziwi nas dlaczego oba zespołu potraktowane zostały karami. Gdybyśmy jednak musieli zapłacić karę, to jej nie zapłacimy, niezależnie od ewentualnych konsekwencji - zapowiada prezes.


źródło: http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130610/ZUZEL01/130619968

No to będzie jazda :afro: :bat:


           
Post 10 cze 2013, o 18:45
 Re: X kolejka: Leszno - Rzeszów (02.06.2013) 75:0...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
Tak na marginesie to jest jakiś termin do kiedy oba kluby mają zapłacic te kary? Wiadomo,że będą odwołania i to wszystko się przedłuży,ale chodzi mi czy Ekstraliga wyznaczyła jakąś datę?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 451 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 206 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi