Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45


Wszystko o Stali Rzeszów


Jakim rezultatem zakończy się ten mecz?
Rzeszów +30 0%  0%  [ 0 ]
Rzeszów +20 5%  5%  [ 1 ]
Rzeszów +10 14%  14%  [ 3 ]
Rzeszów +1 do +9 45%  45%  [ 10 ]
Remis 18%  18%  [ 4 ]
Gorzów +1 do +9 14%  14%  [ 3 ]
Gorzów +10 5%  5%  [ 1 ]
Gorzów +20 0%  0%  [ 0 ]
Gorzów +30 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 22
Opcje      Szukaj
Post 4 sie 2013, o 23:42
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2009, o 21:08
Posty: 153

Zobacz profil 
Spokojnie :) Remis z Zieloną Górą i obie strony będą zadowolone ;]


           
Post 5 sie 2013, o 00:49
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
tak, Rzeszów przy remisie z ZG będzie zadowolony ... ale chyba z powrotu do 1 ligi

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 5 sie 2013, o 01:38
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wybrałem się na Hetmańską po raz pierwszy w tym sezonie i... niesmak pozostał ;)

Mecz zremisowany dość szczęśliwie (defekt PUKa), Nicki bezbarwny zupełnie, Walas walczy, szarpie i punkty przywozi. Dwa zaskoki na plus to Pavlic i Lampart, chociaż zaskok Lamparta wynika raczej z braku oczekiwań, bo jakieś punkty przywiózł, ale chyba więcej pogubił na trasie. Sówka słabo, a z kolei Gaschka próbował, jednak umiejętności brakuje - jechał w kontakcie, ale dziwne ścieżki i wykontrowania sprawiały, że nie mógł nikogo wyprzedzić. A starty Gaschki to masakra. I tutaj pojawia się pytanie, dlaczego nie jechał Kret, który szansę na 1-2 punkty w Rzeszowie daje znacznie większą? Na prezentacji sam przyłączyłem się do gwizdów na trenejro, a tę szopkę z 'motywowaniem się' pod publikę i teamowymi okrzykami mogliby sobie darować. Z wynikiem pomyliłem się o jeden punkt. Przy tej formie Oranje Team Falubaz w Rzeszowie wygra, więc trzeba się jakoś ułożyć. bo w dwóch ostatnich meczach musimy zdobyć 4 punkty, żeby się utrzymać ;)


           
Post 5 sie 2013, o 01:48
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Spadek marnej stał się faktem. Nie zdziwię się jak Wrocław wygra w Gorzowie.

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 5 sie 2013, o 02:26
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Mecz zremisowany dość szczęśliwie (defekt PUKa),

defekt Pedersena
Ritchie napisał(a):
Nicki bezbarwny zupełnie,

10 pkt przy problemach sprzetowych
Ritchie napisał(a):
Walas walczy, szarpie i punkty przywozi.

dal sie zrobic jak dziecko Iversenowi do tego tylko bonus wiecej mial od lidera.
Ritchie napisał(a):
Dwa zaskoki na plus to Pavlic

jechal na sprzecie Zagara? ktos potwierdzi?
Ritchie napisał(a):
Przy tej formie Oranje Team Falubaz w Rzeszowie wygra, więc trzeba się jakoś ułożyć. bo w dwóch ostatnich meczach musimy zdobyć 4 punkty, żeby się utrzymać ;)

4 pkt, ale jesli Wroclaw ujedzie bonusa w Gorzowie (42 pkt musza zdobyc) to Rzeszow potrzebuje 5 pkt ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 5 sie 2013, o 03:11
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Pedersen cały sezon ma problem z prędkością na dystansie. Broni się startami, a schody zaczynają się kiedy one zawodzą. Szkoda tego 14 biegu, bo powinni przynajmniej 4-2 wyciągnąć na Gapińskim. Mecz o życie z Zieloną Górą. Jak Okoniewski nie zrobi coś ze swoimi furmankami, to lecimy do 1-ligi.


           
Post 5 sie 2013, o 03:18
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
4 pkt, ale jesli Wroclaw ujedzie bonusa w Gorzowie (42 pkt musza zdobyc) to Rzeszow potrzebuje 5 pkt

No nie bardzo. Wrocek przegrał u siebie z Gorzowem 42-48 wiec zeby zrobić bonusa musi zdobyć 49 pkt. Gorzów nie może sobie pozwolić na porażkę u siebie z nimi bo wtedy i oni mogą polecieć. Także 4 pkt. Marnej wystarczą.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 sie 2013, o 08:01
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 cze 2013, o 12:00
Posty: 49

Zobacz profil 
Robi :arrow:

Nicki przy wyniku 0,0,0,0,0 byłby wychwalany pod niebiosa. Ale zobrzydziliście mi tego zawodnika. I pomyśleć, że kiedyś był moim ulubionym.


           
Post 5 sie 2013, o 08:27
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Wrocek przegrał u siebie z Gorzowem 42-48 wiec zeby zrobić bonusa musi zdobyć 49 pkt. Gorzów nie może sobie pozwolić na porażkę u siebie z nimi bo wtedy i oni mogą polecieć. Także 4 pkt. Marnej wystarczą.

jeśli wrocław wygra w gorowie za 3pkt, to marnej i 3 pkt mogą wystarczyć (wówczas leci gorzów). ale... jeżeli leszno nie wygra w toruniu to ostatni mecz gorzowowi może przehandlować (akurat będzie moneta na kary :mrgreen: ). zielona góra raczej odpuści marnej, by nie być liderem (unibax mimo wszystko chyba najlepszym rywalem w play off :D ) tylko że gdyby leszno wygrało w toruniu to plan bierze w łeb. więc będą nasłuchiwać z torunia (oba mecze o 16, marna w tv). generalnie jest trochę kombinacji


           
Post 5 sie 2013, o 10:44
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Pedersen też miał defekt, jeno na ostatniej pozycji - defekt PUKa był na pierwszym miejscu i ostatnim wirażu. Mimo, że Walas i Nicki punktowo wyglądają podobnie, to Walas gryzł tor i chyba minął kogoś na trasie. Nicki, jak wyjechał ze startu tak dojeżdżał do mety, nawet niespecjalnie w kontakcie z Gapą jechał - wczoraj Okoń przy Nickim to fajter nad fajtery ;)

Do tej pory liderzy Oranje Team nie zawodzili, ale po wczorajszym meczy marnie to wygląda - obecnie nie mamy pewniaków na 13-15 pkt. i gdy przyjedzie tutaj Hampel z Protasem i Dudkiem, to może być ciężko i szans trzeba upatrywać w tym, że Falubaz nie bezie chciał wygrać wybierając w ten sposób przeciwnika w PO. Myślałem, że może to kwestia toru, że start decyduje, ale chyba nie do końca, sjkoro Lamparta w każdym biegu objeżdżali, PUK też trochę powyprzedzał a i Gaschce niewiele brakło, żeby minąć Nermarka ;)


           
Post 5 sie 2013, o 11:03
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Junior
Junior

Dołączył: 8 wrz 2008, o 11:45
Posty: 159

Zobacz profil 
Oglądałem wczorajszy mecz w nc-e i w czasie transmisji padły takie słowa: "jak w lidze Pedersen wystartuje źle to nie chce mu się walczyć na trasie". A moim zdaniem mecz został położony przez brak punktów młodzieżowców. Rzeszów 2 (punkt z 2 biegu odliczam) - Gorzów 7 punktów. Ostatnio zdecydowanie najlepiej prezenował się Kret, więc dlaczego on nie pojechał?


           
Post 5 sie 2013, o 11:07
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
jeśli wrocław wygra w gorowie za 3pkt, to marnej i 3 pkt mogą wystarczyć (wówczas leci gorzów). ale... jeżeli leszno nie wygra w toruniu to ostatni mecz gorzowowi może przehandlować (akurat będzie moneta na kary :mrgreen: ). zielona góra raczej odpuści marnej, by nie być liderem (unibax mimo wszystko chyba najlepszym rywalem w play off :D ) tylko że gdyby leszno wygrało w toruniu to plan bierze w łeb. więc będą nasłuchiwać z torunia (oba mecze o 16, marna w tv). generalnie jest trochę kombinacji


Przy obecnej formie Władkowych u siebie, szanse Wrocławia na wygraną w Gorzowie są "marne" :wariat:
Druga sprawa to tak jak pisze karolcia, Gorzów przegrywając ze Spartą ma cieplutko w Lesznie i bez "ustawki" widmo I ligi się pojawia.
Szansą foliowych jest senator oraz tarnowski tor, a i kilka srebrników dla Bydgoszczy może "pomóc".
Warunek podstawowy to 3 pkt. z Myszami.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 5 sie 2013, o 11:37
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
mimo że ta drużyny to nie moja bajka, nie życzę im źle. Jednak jeśli się utrzymają to zaprzeczą całej mojej logice. Według mnie, nie ma prawa się utrzymać bo:
- prezes w trakcie walki o utrzymanie wygłasza swoje wywody dot. odejścia,
- prezes przed ważnym meczem wyjeżdza na urlop :uklony:
- brak zgrania, czy jak to się fajnie nazywa team spirit,
- publiczne narzekanie jeden na drugiego,
- luźna atmosfera, luźny trener, brak "ciśnienia" na wynik,
- brak zaangażowania i treningów do upadłego,

wydaje mi się, że prezeska popadła w duże skrajności. wcześniej "chętniej" tupała nóżką i groziła, odbywała rozmowy, odsuwała od składu, teraz to wygląda raczej na głaskanie po główce małych chłopców. a przecież jak zaczynała nie było tak źle, drużyna była dość dobrze zgrana, wspólne "świętowania", spotykania się po meczu, obozy treningowe/integracyjne. a teraz jest totalna pustka.
również jej koncepcje składu, nie sprawdzają się. o ironio, spadliśmy i narzekała, że nie ma wyraźnego lidera i że teraz musi być lider.ok, nauczka jest i jest lider. i co ? pewnie też spadniemy. :P
symbolem porażki jest wybór kapitana, lubię rafała ale to nie on powinien nim być. wiem, że to tylko symbol, ale on nawet jest nietrafiony.

teraz to aż prosi się o jeden krok do tyłu, aby zrobić za chwilę dwa do przodu. szczerze wątpię, że odejdzie, jednak wypadałoby po 10 latach czegoś się nauczyć i w końcu wyciągnąć odpowiednie wnioski.

pani marto, no i mniej lansu, bo to już wstyd i tego czytać się da. litości. ja wiem, że to jest "cyrk" prezeski, ale niektórzy ludzie wstydzą się, za ten cyrk ... i jeszcze za to płacą :hahaha: jakby była tutaj "bida" to człowiek to wszystko może sobie jakoś wytłumaczyć ...

co do samego meczu, proszę wybaczyć, ale "ogórki" z gorzowa zdobyły 1 punkt. litości. taka :cenzura: gapiński przyjeżdza tutaj i robi 10 punktów. jak to jest, że takie :cenzura: w każdym innym klubie potrafią jechać a u nas jak ktoś jest :cenzura: to nią zostaje. :hahaha:
nikusia, bym się nie czepiał, nie wiem czy stracił on silnik i jechał na drugim, ale po tym defekcie wyraźnie był wolniejszy. trochę mi zaimponował, dwa okrążenia pokazywał, że jak się chce i ma się z kim to umie jechać parą. dobrze że lamparta w końcu zostawił bo ostatecznie jeszcze byśmy wtopili w tym biegu.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 5 sie 2013, o 12:53
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 mar 2011, o 17:40
Skąd: RZE
Posty: 137

Zobacz profil 
Koledzy mam pytanie:

Zauważyłem że na nowej trybunie zawisła flaga FC MARKOWIZNA (?)... Może ktoś coś więcej napisać o tej fladze i co to za FC?

_________________
:)


           
Post 5 sie 2013, o 12:59
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 sie 2013, o 11:45
Posty: 8

Zobacz profil 
Wreszcie na rzeszowskim torze kapitalne widowisko , bardzo duzo walki na torze i wynik ktory caly czas trzymal w napieciu, szkoda tylko ze Walasek z Pavlicem nie utrzymali tego podwojnego prowadzenia w ostatniej gonitwie. Ten remis w zasadzie nieczego nam nie daje bo teraz musimy koniecznie wygrac mecz z Falubazem poniewaz w Bydgoszczy wbrew pozorom moze byc bardzo ciezki mecz na trudnym ternie gdzie nawet Wlokniarz sie meczyl . Oby mecz z Falubazem rowniez mial podobny przebieg jezeli chodzi o walke na torze i aby udalo sie zdobyc 47 pkt i wygrac za 3 pkt !!

Pozdrawiam


           
Post 5 sie 2013, o 13:12
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Najlepszy mecz w Rzeszowie w tym roku. Napisane zostało chyba wszystko. Ja od siebie tylko dodam, że Lampart za swoje zachowanie po biegu kiedy nie utrzymał 5:1 powinien dostać kopa w dupe i zostać wysłanym do busa. Tyle.

A, i w tym meczu nie zabrakło punktów Pedersena, nie zabrakło punktów Walaska, czy Okoniewskiego. Zabrakło punktów juniorów, a szczególnie Sówki. Z Cyferem u siebie nie powinien przegrywać. A patrząc na punkty, to Zmarzlik wczoraj mocarny również nie był. Dlatego remis.


           
Post 5 sie 2013, o 13:54
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Mecz rewelacja pod względem mijanek emocji, choć trybuny tego nie podzielały zbytnio... (no nie licząc ataku na sędziego)...

Wszystko napisane ale mało kto się rozpisuje z tych co atakowali Pedersena tydzień temu o jego jeździe parowej.... fakt 14 zawalił... ale jego pierwszy bieg z dawidem to było coś pięknego.... ataki PUKa a to co Nicki robił żeby mega wolnego Dawida utrzymać na prowadzeniu to była piękna praca....


           
Post 5 sie 2013, o 14:01
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Cytuj:
4 pkt, ale jesli Wroclaw ujedzie bonusa w Gorzowie (42 pkt musza zdobyc) to Rzeszow potrzebuje 5 pkt

No nie bardzo. Wrocek przegrał u siebie z Gorzowem 42-48 wiec zeby zrobić bonusa musi zdobyć 49 pkt. Gorzów nie może sobie pozwolić na porażkę u siebie z nimi bo wtedy i oni mogą polecieć. Także 4 pkt. Marnej wystarczą.

mi sie wydawalo ze bylo 49-41 dla Wroclawia stad moj blad ;)

Beerman wyglupiasz sie bardzo. nie idz w kontrast. nie pisz z ta glupia ironia. Kazdy wynik ponizej 10 pkt jaki zrobilby Nicki bylby krytykowany, i slusznie bo od niego wymaga sie dwucyfrowek. Ale braklo pkt i Walaska takze i Sowki. Wiec jak juz krytykowac to kazdego a jak jednego tylko to juz lepiej nie.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 5 sie 2013, o 14:41
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2009, o 21:08
Posty: 153

Zobacz profil 
tuddrussel napisał(a):
tak, Rzeszów przy remisie z ZG będzie zadowolony ... ale chyba z powrotu do 1 ligi


Widzę, że liczenie nie idzie ci najlepiej, więc nie będę tłumaczył co Marmie da 4 pkt.


           
Post 5 sie 2013, o 15:02
 Re: XVI kolejka: Rzeszów - Gorzów (04.08.2013) 45:45
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Remis daje 1 punkt - zdaje się... Czy coś się zmieniło...?

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damie i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi