Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Frekwencja na Hetmanskiej.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 sie 2003, o 21:41
 Frekwencja na Hetmanskiej.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
czy ktos ma jakies statystyki z tego sezonu a chodzi mi o podanie frekwencji na stadionie przy hetmanskiej. najlepiej po kolei kazdy mecz
jasole: rawicz .....
jasole: gorzow.....
itd

z gory dzieki

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 22 sie 2003, o 22:52
 :)
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
A po co ci to :))
Tego nigdy nie mozna okreslic dokladnie
Niektorzy wchodza przez siatke
Wiekszosc wiezdza na Jaska autami ze znajomymi
Duzo osob ma czerwone karty
A takze karnety
Skad mozna wiedziec czy ktos na karnet wszedl czy nie wszedl ?
Dzialacze swoich kumpli wkrecaja na Jaska
A potem pija z nimi wodke, za kaske z biletow ktore sprzedali, a wy za nie zaplaciliscie

Dlatego wchodze przez bramke kolo WC :)

PozdRóÓÓÓWka

:)


           
Post 16 wrz 2003, o 21:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
zadalem takie pytanie wiec chcialbym odpowiedzi. czy ja sie ciebie pytam kto jak wchodzi?
na pilce srednia wynioosla 3000 na mecz wiec interesuje mnie ile bylo na spidlejach. jak sie ktos ma zapisane to moglby tu napisac, chyba nie jest z tym duzo roboty

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 17 wrz 2003, o 13:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
A co Koroner chcesz porównac marna frekfencje na piłce z ta na spidlejach?? Cooooooooooo?


           
Post 17 wrz 2003, o 15:02
 


Cytuj:
Wiekszosc wiezdza na Jaska autami ze znajomymi


Nikt na mnie nie wjeżdża autami ze znajomymi :P

A w odpowiedzi Koronerowi - jakiś czas temu robiłem takie zestawienie, liczyłem średnie z informacji podanych przez Tygodnik Żużlowy, http://www.przegladzuzlowy.pl i rzeszowskie dzienniki.

Jasol - Rawicz 3000
Jasol - Gorzów 6000
Jasol - Lublin 6000
Jasol - Tarnów 8000
Jasol - Gniezno 4000
Jasol - Rybnik 6000
Jasol - Warszawa 3000
Jasol - Gniezno 2500 (runda finałowa)
Jasol - Rawicz 2000 (runda finałowa)

Generalnie trzeba przyznać, że tegoroczna frekwencja jest wyższa niż w latach 2000 - 2002. Wszystko dlatego, że narobiono ludziom apetytu na walkę o awans do ekstraligi. Jakby z tego policzyć średnią to wychodzi jakieś 4500, przy czym należy zauważyć, że pierwszy mecz z Rawiczem i z Gnieznem odbywały się w dni powszednie, co niewątpliwie obniżyło frekwencję.


           
Post 17 wrz 2003, o 15:07
 


i koroner chyba sie zdziwiles, na zuzel wiecej ludzi przychodzi :wink: ale ja mam watpliwosc czy na pilce srednia wyniosla 3tys :roll: ja bylem na kilku meczach co bylo moze z 300 kibicow...


           
Post 17 wrz 2003, o 15:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
i koroner chyba sie zdziwiles, na zuzel wiecej ludzi przychodzi :wink: ale ja mam watpliwosc czy na pilce srednia wyniosla 3tys :roll: ja bylem na kilku meczach co bylo moze z 300 kibicow...


qrde, niechce nic porownywac ale widze ze nie ma sensu zakladac tematow w ktorych chce sie czegos dowiedziec. z tymi 300 osobami to chyba przesadziles, albo byles kilka lat temu. nie dyskutuje juz z toba

StrongU napisał(a):
A co Koroner chcesz porównac marna frekfencje na piłce z ta na spidlejach?? Cooooooooooo?



marne to masz noty w szkole dzieciuchu, koniec dyskusji z matolami


dzieki jasiek za info

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 17 wrz 2003, o 16:09
 


koroner napisał(a):
michal_m napisał(a):
i koroner chyba sie zdziwiles, na zuzel wiecej ludzi przychodzi :wink: ale ja mam watpliwosc czy na pilce srednia wyniosla 3tys :roll: ja bylem na kilku meczach co bylo moze z 300 kibicow...


qrde, niechce nic porownywac ale widze ze nie ma sensu zakladac tematow w ktorych chce sie czegos dowiedziec. z tymi 300 osobami to chyba przesadziles, albo byles kilka lat temu. nie dyskutuje juz z toba

przeciez napisalem to na zarty :lol: a jesli chodzi o te 300 osob, to moze przesadzilem o...kilkadziesiat. Bylem w tamtym roku na kilku ostatnich meczach m.in:z Lewartem lubartow, Pogonia staszow i Unia tarnow. W tych meczach na pewno liczba widzow nie byla wieksza niz 400
pozdro


           
Post 25 wrz 2003, o 18:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
a jesli chodzi o te 300 osob, to moze przesadzilem o...kilkadziesiat. Bylem w tamtym roku na kilku ostatnich meczach m.in:z Lewartem lubartow, Pogonia staszow i Unia tarnow. W tych meczach na pewno liczba widzow nie byla wieksza niz 400
pozdro


hehehehee, bylem w tarnobrzegu i w gazetach napisali ze bylo 600-800 osob, wg mnie na tych meczach liczba widzow nie przekraczala 400.
no ja na uni tarnow akurat nie bylem, ale na staszowie czy lewarcie spokojnie ok 1500 osob bylo wiec przestan zmyslac czlowieku.
rozumie ze chcesz udowodnic ze na spidleju bylo wiecej ludzi jednak niechodzilo mi o to zeby sie tu klocic gdzie bylo wiecej osob tylko zeby sie dowiedziec ile chodzi na spidleja.
poczekaj jak wejdziemy do 2 ligi i za rok bedzie po 10 tys na meczu

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 25 wrz 2003, o 19:13
 


koroner napisał(a):
no ja na uni tarnow akurat nie bylem, ale na staszowie czy lewarcie spokojnie ok 1500 osob bylo wiec przestan zmyslac czlowieku.
rozumie ze chcesz udowodnic ze na spidleju bylo wiecej ludzi jednak niechodzilo mi o to zeby sie tu klocic gdzie bylo wiecej osob tylko zeby sie dowiedziec ile chodzi na spidleja.
poczekaj jak wejdziemy do 2 ligi i za rok bedzie po 10 tys na meczu

jak zmyslac?, facet nie obrazaj mnie...Z pogonia to moze bylo gora 1 000 ludzi ale wiekszosc to byli kibice ze staszowa!!!! bylem na tych meczach i wiem jak bylo. I ja tez nie mialem sie zamiaru kloicic, tylko te liczby przytoczone przez ciebie wydawaly mi sie troche przesadzone...
bardzo bym chcial zebysmy weszli do 2. Ligi i zeby na mecze przychodzi komplet publicznosc, oj bardzo bym, chcial...


           
Post 25 wrz 2003, o 21:51
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie chce tu znow zadnej polemiki dawać ale zawsze jest tak gdy piłka przewyższa zuzel np w lepszych dzialaczach, kibicach , kibolavch frekwencji( co nigdy nie bedzie:P no moze kioedys hehe:) ) to koroner pisze ze pilka lepsza i wogole ale gdy na zuzel przychodzi wiecej ludzi niz na piłke to pisze ze "niechodzilo mi o to zeby sie tu klocic gdzie bylo wiecej osob tylko zeby sie dowiedziec ile chodzi na spidleja." no comment ale to normalne kazdy broni tego co bardziej lubi!!! ja tam i tak wole żuzel chodzi piłke bardzo lubie!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 26 wrz 2003, o 09:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
koroner jest zakompleksiony na punkcie ze w rzeszowie zuzel jest popularniejszy niz pilka. ale on i tak za chwile powie ze to nie prawda i bedzie dalej udowadnial ze pilka lepsza bo w zeszlym sezonie na Korone przyszla kupa ludzi...


           
Post 26 wrz 2003, o 10:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Skonczcie juz z tym oskarzaniem koronera !! Pozniej dziwicie sie czumu sa klotnie na forum! Napisal posta z proba o podanie frekwencji na zuzlu, moze poprostu ciekawi go ile ludzi przychodzi na zuzel? Jakos nie wiedze, by w tym temacie koroner rozpoczynal jakas klotnie i porownywal pilkie z zuzlem!


           
Post 26 wrz 2003, o 21:05
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dobra kezman wszystko spoko tyko popatrz jakbym ja zalozył taki temat na forum pilkarskim to pod razu było by wpier.... idz kur... stąd i takie tam... Pozdrowionka!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 27 wrz 2003, o 02:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
zaloz i zobaczymy. czy kiedys ktos cie tam zwyzywal?

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 27 wrz 2003, o 10:52
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no tak dosłownie to nie ale jak człowiek zaproponowałł beben to od razu ironia... a zresztą mnie to tam wali ja chce zeby i pika i zuzel był wysoko .... Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi