Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.18:30


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 sie 2013, o 23:24
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Holendrzy zawiedli. A zawody? To lepiej na piwo na rynek isc i ogladnac SEC ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 11 sie 2013, o 00:23
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Jakie były czasy? Nie mam na myśli konkretnych, tylko proporcjonalnie do klasycznych...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 11 sie 2013, o 00:26
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Robi to chyba na innych zawodach byliśmy... Jak dla mnie ciekawe zawody, wiele świetnych mijanek, szkoda tylko Kylmaekorpiego bo po pięknej akcji na 1 łuku wydawało się, że wygra bez kłopotów a tu defekt na ostatnim łuku... No i na minus strasznie długie przerwy na wybór pól... W każdym bądź razie jeśli chodzi o mnie to wrażenie jak najbardziej pozytywne :D

Co do czasów to 69-70 sekund, najszybszy 68,80


           
Post 11 sie 2013, o 00:37
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Jeśli nie zmieniali biegów tylko startowali z drugiego, czasy jak na normalnym klasycznym ściganiu, to wygląda że faktycznie niczym się to nie różniło od zwykłego żużla... A Holendrzy zawiedli, bo Oni ścigają się na torze long trackowym a nie speedwayowym...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 11 sie 2013, o 00:46
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2009, o 21:14
Posty: 170

Zobacz profil 
Byłem nieco sceptycznie nastawiony do tych zawodów... ale było na prawdę ciekawie. Dawno w Rzeszowie nie widziałem takich dobrych zawodów, tyle mijanek. Poza potwornie długimi przerwami - na prawdę warto było się wybrać.
Ale faktycznie - wyglądało to jak zwykły speedway a nie long track.


           
Post 11 sie 2013, o 00:52
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Grembi napisał(a):
Robi to chyba na innych zawodach byliśmy...

tyle ze ja nie bylem to raz. dwa - to nie pisalem o poziomie zawodow tylko roznicy miedzy zwyklym speedwayem a long. nie jestem ekspertem ale na sile zrobili na normalnym torze, jest dramatycznie krotki.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


Ostatnio edytowano 11 sie 2013, o 00:53 przez Robi, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 11 sie 2013, o 00:53
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
potwierdzam że mijanek i ciekawych akcji na torze było o wiele więcej niż w całym sezonie we wszystkich meczach ligowych na naszym torze.. przyjemnie się oglądało zawody, ciekawa sprawa, aczkolwiek mała różnica w porównaniu do normalnego speedwaya ;)

czasy wolniejsze niż na lidze, miałem rację że wcale szybciej nie wydawalo się żeby jeździli :P

jedyny minus to długie przerwy i ziiiimno pod koniec :P

_________________
Obrazek


           
Post 11 sie 2013, o 01:30
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Oj to była chyba pierwsza i ostatnia impreza na "długim torze" w Polsce, kibice nie dopisali co mocno mnie zaskoczyło, na trybunach może z 5-6 tyś osób.
Same zawody całkiem ciekawe, były mijanki no i wreście było odrobinę głośniej bo jechali w 5. Czasy słabsze niż na klasyku, przerwa zwłaszcza przed biegiem finałowy zdecydowanie zbyt dłuuuuga.
Z zawodami na długim torze nie miało to nic wspólnego, ot długi tor przeniesiony na klasyczny, miało wypalić, chyba nie wypaliło (publika)
Pewnie tego nie przeczytają ale pozdrawiam pewną parę która siedział przede mną, byli pierwszy raz w życiu na żużlu, dopytywali się co chwile o różne szczegóły związane z żużlem, (przed zawodami pytali nawet w która stronę startują zawodnicy) jak sami mówili pod koniec zawodów byli pod wrażeniem, ciekawe czy złapią żużlowego bakcyla ?
Nie byli chyba z Rzeszowa a przejazdem na wakacjach ale coś wspominali że być może wybiorą się też na mecz ligowy z Falubazem.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 11 sie 2013, o 01:50
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Pod względem sportowym impreza zdała egzamin. Tyle wyprzedzeń, zwrotów akcji i to od pierwszego wyścigu ja sobie na rzeszowskim owalu nie przypominam. Tor wreszcie miał trochę luźnej nawierzchni, jazda pod samymi materacami :shock: ( wszystkie reklamy Marty na łukach nie miały ani jednej białej kropki), dziadki potem jeżdziły meleksem sprawdzać czy któryś z dmuchawców nie został przebity deflektorem :fuckyou: . Akcja Kylmakorpiego z wyscigu finałowego była uwieńczeniem emocjonującego wieczoru można ją tylko porównać z przejazdem Rickardssona w cardiff'05. Tego na lidze się nie zobaczy niestety.
Jazda w pięciu przypadła publiczności do gustu. Motocykle prezentowały się troszkę jak wozy bojowe co napewno dodało kolorytu zawodom. Dobrze, że ściągnieto Lorka, który dobrze wypełniał, długie przerwy na równanie toru (szkoda, że poszedł do parkingu po serii zasadniczej).
Jeśli te zawody jeszcze kiedykolwiek powrócą jako fan walki bark w bark napewno się wybiorę .

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 11 sie 2013, o 01:57
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Zawody super,kto nie był niech żałuje.
A teraz takie pytanie,tłumiki w ich motocyklach są inne niż w klasycznej żużlowce? Czy jeździli na tym bublu co łamie zawodnikom kości ? Napędzali się po zewnętrznej niemiłosiernie,brakuje tego w normalnym żużlu ... :(

_________________
Obrazek


           
Post 11 sie 2013, o 04:48
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
No i rzeczywiście wyszedł trochę puchar MACEC - Kret na tradycyjnym motocyklu objechalby tych dlugotorowcow. Średni czas wyscigu kole 70 sekund. Ale walki było sporo i było widowiskowo. Publiki mało, ale bilety były droższe niż na ligę. Generalnie z longtrackiem chyba ńiewiele miało to wspólnego ;)

PS. Czy podmiot, który nie jest w stanie przygotowac progamow na zawody we wlasciwy sposob (chodzi o zawodników startujących w kasku białym od drugiej serii), gdyż wykracza to poza jego wyobraźnię i kompetencje, jest w stanie zdobywać medale w ekstralidze? Nie, nie jest ;)


           
Post 11 sie 2013, o 08:43
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
PS. Czy podmiot, który nie jest w stanie przygotowac progamow na zawody we wlasciwy sposob (chodzi o zawodników startujących w kasku białym od drugiej serii), gdyż wykracza to poza jego wyobraźnię i kompetencje, jest w stanie zdobywać medale w ekstralidze? Nie, nie jest ;)

ten podmiot nie startuje w ekstralipie. nawet nigdzie nie startuje. bo to chyba jakieś wydawnictwo zewnętrzne robi te programy


           
Post 11 sie 2013, o 10:19
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
http://www.youtube.com/watch?v=J0u8-9c_9j8

tak to wyglądało z perspektywy nowej trybuny ;)

_________________
Obrazek


           
Post 11 sie 2013, o 11:35
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Ale podmiot startujący te programy zamawia, więc albo nie jest w stanie sformułować zamówienia, albo sprawdzić tego co zamówił ;)

Generalnie fajne ściganie było, tylko dyskomfort wprowadzał fakt, ze wolno jeżdżą ;)


           
Post 11 sie 2013, o 13:06
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Zawody dobre duzo scigania 3,5 godziny trwajace,warto bylo isc za 18 pln kosztem SEC,gdyz o 7 rano obszerny skrot byl na Eurosport 2.Szkoda defektu w finale Joonasa gdyz nalezalo mu sie zwyciestwo ale taki urok tego sportu i zlosliwosc rzeczy martwych.Chcialbym zaznaczyc ze jak spadniemy za rok warto zastanowic sie nad paroma nazwiskami w kwestii budowania skladu na nastepny sezon,gdyz wczorajsze zawody co prawda nieco inne od codziennych,ale pokazaly ze mozna wyprzedzac na trasie.Kontuzji nabawil sie sympatyczny D.Howe na drugim luku gdyz pojawily sie nierownosci nie wiem czym spowodowane.Mam nadzieje ze tor na czwartek takich niespodziewanek miec nie bedzie.

Sklepik z koszulkami i gadzetami troche drogi mi sie wydawal,wiecej ogladajacych niz kupujacych a sprzedawcy nie ugieci w cenach.


           
Post 11 sie 2013, o 13:08
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):

tak to wyglądało z perspektywy nowej trybuny ;)


A jakichś pięciu cymbałów stoi przy barierkach i zasłania innym. Nie czaje takich idiotów.


           
Post 11 sie 2013, o 13:15
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
:hahaha: tym bardziej ze nowa trybuna swiecila pustkami co bylo do przewidzenia i miejsca bylo pod dostatkiem.Co za kretyni.


           
Post 11 sie 2013, o 14:24
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Hall :uklony:
Smolinski :uklony:
"Kylmokarpi" :uklony:


Bardziej niż Joonasa żałuję Halla, który tak jeździł po dechach, że whooa! Kozackie zawody, które wciągają dupą jakikolwiek mecz ligowy na torze w Rzeszowie (wiadomo, że nie byłem na wszystkich, ale nie wydaje mi się, bym mógł się w tym przypadku mylić).

Jedyne co zabiło kozackie wrażenia, to przerwy między biegami i zbyt duże zdjęcie Marmy Półtorak, które straszyło po otwarciu programu.

_________________
Obrazek


           
Post 11 sie 2013, o 15:14
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Hall :uklony:
Smolinski :uklony:
"Kylmokarpi" :uklony:
Woodward :uklony:

Jeśli ktoś nie pamięta, co znaczy ściganie i speedway na pełnej bez żadnych kalkulacji przy Hetmańskiej, powinien był się wybrać na zawody. Ja sobie to skutecznie wczoraj przypomniałem :D Choć z drugiej strony wczorajszy turniej do reszty mógłby obrzydzić komuś ligowy żużel w Rzeszowie. Nie wiem czy ktoś zliczył ilość mijanek na torze, ale tym jednym GP można byłoby obdzielić kilka ostatnich sezonów Marty Polskiej Folii.
No i doczekaliśmy się też kobiecego akcentu. Szkoda Howe'a bo mówią że złamał rękę, ale dzięki temu Michaela Krupickova wyjechała na tor. Szczerze mówiąc myślałem, że przegra start z kretesem i zachowczo przejedzie 4 kółka. A tu zupełne zaskoczenie. Ładnie poszła w pierwszym łuku, na drugim i prostej miała chrapkę na atak i mocno napędzała się po szerokiej, ale na I wirażu 2 kółka wpadła w dziurę, bardzo mocno ją pociągnęło (Gaschka powinien się uczyć od niej jak opanować motor w takiej sytuacji :D) i straciła dystans. To z pewnością nie jest żużlowa Klaudia Szmaj :D Babka potrafi trzymać gaz. Tylko to 16-latka i nie ma wystarczająco pary w rączkach na takie maszyny.

A zdjęcie tego formatu Marty Półtorak w programie rzeczywiście mogli sobie darować :D

_________________
Obrazek


           
Post 11 sie 2013, o 15:59
 Re: Long Track World Championship - Rzeszów (10.08.2013) g.1
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Co tu dużo mówić, było genialnie ! Gdyby takie zawody były przy H69 na meczach ligowych to śmiem twierdzić że zawsze stadion byłby pełny. Żałuje że nie zabrałem kogoś kto nie był na żużlu na te zawody bo na bank by się zaraził. A na lidze to można kogoś zrazić tylko... Joonas, wiedziałem żeś jest kozak :D

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi