Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Spadek do I ligi i... ?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 paź 2013, o 12:42
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
No to pięknie głowa do góry!! Dobrze że są ludzie którzy nie pozwolą by pozostały zgliszcza po tej kobiecie.


           
Post 20 paź 2013, o 12:51
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
W razie gdyby nie zgłosiła drużyny do rozgrywek I ligi, zaczniemy od II składem typowo młodzieżowym: Rak, Machowski, Cyło, Rempała Bassara plus dwóch seniorów typu Trojanowski. Taki plan powoli powstaje w razie W.


Obawiam się, że to by mogło nie wypalić bo z KSM byśmy się nie wyrobili :peace:

_________________
Obrazek


           
Post 20 paź 2013, o 13:35
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
Nie ma dolnego KSM. Ukraińcy jechali przecież na początku sezonu z samimi gostkami z 2,50


           
Post 20 paź 2013, o 15:30
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2221

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
A i co mnie rozjebało, to fakt, że Okoniewski czy Pavlic w tym sezonie zarobili więcej niż...Dudek. :lol:

pozdr.

bo dudek w takim chu...wym klubie jeździ że nie dali mu zarobić :mrgreen:

jak na razie to kobieta zapewne przeprowadza eksperymenty myślowe, podobnie jak eksperci antka macierewicza :biggrin: i czeka na wniosek o upadłość unibaksu. klubu, nie firmy


           
Post 20 paź 2013, o 15:53
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Działać należało od następnego dnia po porażce w Bydgoszczy, bo zasadniczo od tego czasu niewiele się zmieniło. Odpowiedzialną za działania w tej konfiguracji jest w 100% Marta, która jest większościowym akcjonariuszem Speedway Stal Rzeszów SA i póki co jej Prezesem. Na jakimś forum wyczytałem, że podobno budowana jest jakaś szersza grupa sponsorska (z udziałem Marmy) - z tego wynika planowana zmiana prezesa spółki i rozłożenie odpowiedzialności na szerszą grupę. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale myślę, że gdyby tak miało być i zaangażowanych byłoby więcej osób, to chociaż jakieś półoficjalne informacje by się pojawiały. A tak, pozostaje czekać na powtórkę z ostatniego spadku, czyli początkiem grudnia Caryca powróci na białym koniu ratować rzeszowski speedway ;)


           
Post 20 paź 2013, o 17:16
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
"Grupa sponsorska"??? A to na który sezon???

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 20 paź 2013, o 17:25
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
To niech w koncu ktos udowodni z klubu ze ma jaja i zaczniemy od II ligi :!:
Przeciez to juz jest szczyt chamstwa, ta kobieta zachowuje sie jak 5 letnie dziecko, strzelila focha i ma wszystko i wszystkich w doopie.............
Przez to wszystko odechcialo mi sie nawet sledzic jakiekolwiek informacje ze swiata speedwaya.
A co , teraz ja strzele focha :wysmiewacz:
PS. Przez te ostatnie sezony tyle sie nastresowałem, ze zastanawiam sie o wniesieniu pozwu o odszkodowanie :D Natchneli mnie pasazerowie lotu kpt. Wrony :kielb_pala:

_________________
Obrazek


           
Post 20 paź 2013, o 18:16
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Sam niespecjalnie wierzę w rewelacje nt. zmian i sponsorów, bo umiejętności komunikacyjne Marty i jej skłonność do współpracy jest bliska zeru. Nadzieja w tym, że jest już mocno zmęczona sytuacją i odsprzeda część akcji, wpuści świeżą krew, a zarząd stanie się wieloosobowy i odzwierciedlać będzie nowy akcjonariat. Coś jak parę lat temu z Hadykówką. Ale brzmi to jak sci-fi ;)

Generalnie czas gra tutaj kluczową rolę i nikt rozsądny nie wejdzie do spółki i nie wyłoży pieniędzy na stracony sezon, a taki będzie, jeśli za budowę drużyny wezmą się w grudniu.


           
Post 20 paź 2013, o 19:27
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
http://supernowosci24.pl/sadny-dzien-dl ... ego-zuzla/
bylo to spotkanie :?: :?: :?:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 20 paź 2013, o 19:40
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Sądząc po fragmencie:

Szefowa rzeszowskiego żużla od jakiegoś czasu jest nieuchwytna zarówno dla mediów, jak i samych żużlowców. – Rozmawiałem z panią Martą w ubiegłym tygodniu i wstępnie ustaliliśmy termin spotkanie na środę. Czekam jeszcze na potwierdzenie godziny spotkania – mówił we wtorek po południu Marek Poręba.

Do spotkania raczej nie doszło ;)


           
Post 20 paź 2013, o 20:09
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Z Zarządem Klubu - doszło.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 20 paź 2013, o 21:06
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Cos na nim wyniklo??
Czegosc ciekawego raczej nie bylo, bo nic nie pisali nigdzie :P

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 20 paź 2013, o 21:50
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
pamietam co sie dzialo w 2008 roku po spadku i decyzji marty ze odchodzi (gdy sie okazalo ze jednak bez niej zuzel bedzie mimo apokaliptycznych wizji tatow truja ) , jaka byla mobilizacja w klubie i tu na forum , a teraz nic , cisza i nikt nic nie wie, to jest bardzo niepokojace czyzby obawa ze znowu moze wrocic jesli cos sie zacznie dziac sparalizowala wszystkich :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 20 paź 2013, o 23:17
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
Kosimazaki napisał(a):
Cos na nim wyniklo??
Czegosc ciekawego raczej nie bylo, bo nic nie pisali nigdzie :P


Wynikło,że w 1 lidze jeździ się w lewo przez 4 okrążenia i też są ciężkie mecze :hahaha: :hahaha:

_________________
Obrazek


           
Post 21 paź 2013, o 04:53
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
panie FIS brawa! jakos nie widze nikogo kto by sie wypowiedzial nigdzie!. ej ja jestem za tym zeby bilety byly za 15 zl dla kazdego. nie tylko dla tych co spiewaja ale dla kazdego kibica w Rzeszowie. kto jest za!?

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 21 paź 2013, o 20:00
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
Cytuj:
W rzeszowskim żużlu wiele wyjaśni się do końca października.
Kibice rzeszowskiego żużla z rosnącym zainteresowaniem oczekują, jakie będą dalsze losy ich zdegradowanej do I ligi drużyny. Pojawiają się rozmaite plotki. A jaka jest rzeczywistość?

- Nie ma na razie nowych informacji. Pracujemy na podsumowaniem sezonu 2013, który wciąż jeszcze trwa. Oczywiście mamy również na względzie przyszły sezon. Rysuje się już pewien kształt przyszłorocznych rozgrywek, ale jest również jeszcze wiele niewiadomych – powiedziała Nowinom prezes spółki Speedway Stal Rzeszów Marta Półtorak.

- Myślę, że w kwestii sezonu 2014 do końca października powinno się wiele wyjaśnić Otwarta jestem na merytoryczną współpracę z firmami i innymi podmiotami odnośnie przyszłorocznych rozgrywek - dodała.

W minionym tygodniu z prezes Półtorak spotkali się przedstawiciele sekcji żużlowej Stali Rzeszów. Podczas spotkania poruszono aktualne kwestie oraz te dotyczące przyszłości rzeszowskiego żużla.
– Należała im się taka informacja i chętnie jej udzieliłam, aczkolwiek, jak już wspomniałam, jest wiele niewiadomych – stwierdziła Półtorak.

Dziś w Grudziądzu rozpoczęło się spotkanie szefów klubów I i II ligi z Główną Komisją Sportu Żużlowego. Omówione zostaną m.in. problemy sezonu 2013 i kwestie związane z regulaminami na rok przyszły.


nowiny24.pl

_________________
Obrazek


           
Post 21 paź 2013, o 20:10
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Stwierdziła Marta 'Niereformowalna' Półtorak ;)


           
Post 22 paź 2013, o 07:58
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 lis 2005, o 11:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 61

Zobacz profil 
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /131029941

Pani "była" Prezes zaprasza do współpracy..... :hahaha:
Poza tym wiemy tyle samo po jej wypowiedzi co wiedzieliśmy....


           
Post 22 paź 2013, o 09:11
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
A w KRSie nadal uparcie tkwi Marta:

Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD

Sposób reprezentacji DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM, CHYBA ŻE POWOŁANY JEST ZARZĄD JEDNOOSOBOWY, TO POWYŻSZE KOMPETENCJE ZNAJDUJĄ SIĘ W GESTII PREZESA ZARZĄDU.

Członkowie reprezentacji
Nazwisko lub nazwa Nazwisko drugi człon Funkcja
PÓŁTORAK MARTA PREZES ZARZĄDU

Przerabialiśmy już temat kibiców, którzy nie dorośli do e-ligi, ale mieli zaszczyt oglądania speedwaya na poziomie najwyższym z najwyższych (to był SEC, jakby ktoś miał wątpliwości), przerabialiśmy temat zawodników, którzy mieli zaszczyt startować w rzeszowskim, poukładanym klubie, ale też jakoś średnio to wychodziło, to teraz mamy zaproszenie dla różnych podmiotów do współpracy i wykładania pieniążków na prywatny klub Pani Prezes. Efekt będzie podobny.

I to nie prawda, że dla nas sezon, jak co roku skończył się w sierpniu, bo trwa nadal - może na tę drugą i nada trwającą część sezonu będzie można otrzymać karnet za kolekcję kart okolicznościowych? Sporo złośliwości się nazbierało, ale już ciężko to wytrzymać - WYNIKI Pani Prezes, tu chodzi o WYNIKI, i tylko WYNIKI mogą Panią wybronić, a im więcej ludzi (w tym zawodników, kibiców, lokalnych współpracowników) zrazi Pani do siebie, tym trudniej będzie te wyniki osiągnąć. A nie ma nic gorszego, od bufona bez wyników ;)

EDYTA:
No i nic już nie stoi na przeszkodzie, żeby pojechać składem Hampel-Gollob-Pedersen lub Cyło-Rempała-Rak (niepotrzebne skreślić):

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39276 ... li-przeciw


           
Post 27 paź 2013, o 14:19
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 lis 2011, o 23:44
Posty: 40

Zobacz profil 
Czyzby to był koniec MPF w sekcji.
I druzyna w Rzeszowie pokroju Krosna i Krakowa się szykuje.............


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi