Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Spadek do I ligi i... ?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 18 sie 2013, o 22:07
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 wrz 2006, o 18:57
Posty: 29

Zobacz profil 
Nie ma sensu podejmować dyskusji, bo nie jest wygodnie jeśli ktoś ma inne zdanie prawda? Nie muszę się nikomu tłumaczyć od kiedy chodzę na żużel, ale bardzo proszę, nie jest to bardzo długo, bo w 1996 roku zaczęła się moja przygoda z żużlem. Wiem jak jest na rynku podkarpackim. Nie wiem czy pracujecie już, czy się uczycie, w każdym razie łatwo tutaj nie jest. Z mojej strony koniec dyskusji. Przedstawiłam jedynie stanowisko wielu starszych kibiców żużla w Rzeszowie, myślę, że nawet większości. Pozdrawiam i dziękuję tym, którzy potrafią się kulturalnie zachować.


           
Post 18 sie 2013, o 22:08
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Marta odejdzie? :) taki h*j :)

Przyszły sezon wracamy do ekstraligi, bo w 1 lidze sprawdza się schemat ładowania kupy kasy bez opamiętania a potem znowu powtórka z rozrywki i może na 15 lecie wyrwiemy upragniony medal :)


           
Post 18 sie 2013, o 22:08
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
Dementuję. Początek był MOCNO obiecujący. Dopiero później się w dupach poprzewracało.

:uklony: :uklony: :uklony: :uklony:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 18 sie 2013, o 22:10
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Nie rozumiem. W sensie, że nie mam racji?

_________________
Obrazek


           
Post 18 sie 2013, o 22:13
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
Wanda Kraków - KSM Krosno 54-36
7. Łukasz Kret (2,3,2*,2,0,1*) 10+2
warto w niego zainwestować na przyszły sezon :D


           
Post 18 sie 2013, o 22:13
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
masz, dlatego :uklony: :uklony: a nie :zygus:

fakt, początek był bardzo obiecujący. był tak obiecujący, że sam byłem jej zwolennikiem, szkoda, że gdzieś przez 10 lat to wszystko zostało zamazane/stracone.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 18 sie 2013, o 22:14
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Acodin napisał(a):
i może na 15 lecie wyrwiemy upragniony medal :)


jeśli Marta zostanie to jestem w 100% przekonany ze jej pseudozmysl menagera sprawi ze na 15 lecie spadniemy nie do 1 ligi ale do 2 :wariat:

_________________
Obrazek


           
Post 18 sie 2013, o 22:16
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
masz, dlatego :uklony: :uklony: a nie :zygus:

fakt, początek był bardzo obiecujący. był tak obiecujący, że sam byłem jej zwolennikiem.

Jak wszyscy. Rozłam nastąpił dopiero po akcjach z Kuciapą, choć ja jeszcze jej tam niczym Gonia broniłem przez jakiś czas. :ninja:

_________________
Obrazek


           
Post 18 sie 2013, o 22:21
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Junior
Junior

Dołączył: 28 lis 2006, o 18:05
Skąd: Warszawa
Posty: 217

Zobacz profil 
error napisał(a):
Dzisiaj jak uslyszalem ze w w 14 jedzie Pavlic a nie Sowka to juz wiedzialem ze lecimy... Nie odkryje ameryki jak powiem ze Sledz zjebal co mial zjebac i kazdy kibic na tym forum by zapewne lepiej ulozyl niektore mecze jak nasz doswiadczony trenejro

Sówka miał odjechanych 5 biegów (2 x rezerwa zwykła, jedna niestety z taśmą :/), więc nie mógł startować w nominowanych.
Zgadzam się, że Śledź nie jest trenerem wybitnym, jest wręcz słaby, ale akurat w tym meczu niczego nie spaprał - szybko zmienił Lamparta, taktyczną puścił od razu jak mógł.
Drugi raz taktyka nie mógł puścić, bo jechał Niki z Sówką.
Jedyne, co mógł zrobić lepiej to kazać odpuścić Sówce bieg 12 i w 13 puścić Nikiego jako taktyka za Okonia, ale do tego to trzeba mieć "cojones" zwłaszcza wiedząc jak Niki z Walasem razem jadą.


           
Post 18 sie 2013, o 22:24
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
tak pół żartem / pół serio ;-) pozytywny aspekt tego spadku to liczenie na to, że uda im się zdążyć wydrukować karnety biało-niebieskie z herbem stali :hahaha:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 18 sie 2013, o 22:32
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Ciekawy jestem frekwencji na finał SWC po spadku - będzie ze 2 tyś.? ;)


           
Post 18 sie 2013, o 22:35
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
radiradi napisał(a):
Sówka miał odjechanych 5 biegów (2 x rezerwa zwykła, jedna niestety z taśmą :/), więc nie mógł startować w nominowanych.
Zgadzam się, że Śledź nie jest trenerem wybitnym, jest wręcz słaby, ale akurat w tym meczu niczego nie spaprał - szybko zmienił Lamparta, taktyczną puścił od razu jak mógł.

jeżeli ósmy bieg był zgłoszony jako rezerwa zwykła to... było przecież 24-18... chyba nie wymaga to komentarza...


           
Post 18 sie 2013, o 22:36
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Gonia, możesz sobie pisać co tylko zechcesz, ale rób to tylko w Swoim imieniu. Nie chcę wiedzieć czy jestem starszy od Ciebie czy nie, ale jedno jest pewne - że około 20 lat dłużej od Ciebie związany jestem z rzeszowskim żużlem. I nie chcę abyś w jakikolwiek sposób głos zabierała w moim imieniu!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 18 sie 2013, o 22:36
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1612

Zobacz profil 
W takim razie Gonia, chyba przespałaś ostatnie kilka lat. Albo miałaś wyje*** na wszystko i liczyło się tylko to, że żużel jest w Rzeszowie. Chociaż nie wiem czy tak można nazwać tę dyscyplinę, która była uprawiana tutaj przez ostatnie sezony. Interesuje mnie również o jakich kibicach mówisz? O tych marnych 2-3 tysiącach, które chodziły oglądać ten cyrk? Zapewniam, że większość piszących tutaj ma na myśli dobro tego sportu w Rzeszowie, a sprzeciwia się tej kupie gówna, którą stworzyła Półtorak. I której Ty próbujesz z niejasnych dla mnie względów bronić. Poza tym gadanie o biednym Podkarpaciu jest zupełnie bez sensu. Lubuskie równie biedne, ma 2 drużyny walczące co roku o medale. I dlatego nie ma sensu z Tobą dyskutować, ponieważ ewidentnie się nie znasz. Kropka.

_________________
***** ***


           
Post 18 sie 2013, o 22:40
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Gonia napisał(a):
Nie ma sensu podejmować dyskusji, bo nie jest wygodnie jeśli ktoś ma inne zdanie prawda? Nie muszę się nikomu tłumaczyć od kiedy chodzę na żużel, ale bardzo proszę, nie jest to bardzo długo, bo w 1996 roku zaczęła się moja przygoda z żużlem. Wiem jak jest na rynku podkarpackim. Nie wiem czy pracujecie już, czy się uczycie, w każdym razie łatwo tutaj nie jest. Z mojej strony koniec dyskusji. Przedstawiłam jedynie stanowisko wielu starszych kibiców żużla w Rzeszowie, myślę, że nawet większości. Pozdrawiam i dziękuję tym, którzy potrafią się kulturalnie zachować.

zdziwiłabyś się ilu wiekowych ludzi jest na tym forum. Ja sam już młodzieniaszkiem nie jestem (już mam bliżej ziemi jak dalej), ale nie zgadzam się z Tobą. Półtorakowa sprawiła że wielu wiekowych zapaleńców nie chodzi już na mecze do Rzeszowa. Że z naszego klubu śmieją się w kraju, że jej nie lubią. Dziś w Lesznie gdy spiker ogłosił że Marma leci, wybuchła radość jakby zdobyli medal. Tak nas widzą w kraju.
Nie ma marki, nie ma Stali bo ta czteroliterowa nazwa ją denerwuje. Nie ma herbu, nie ma kurna nic. A Ty udawaj nadal że jesteś ślepa, tylko dlatego że ona daje kasę...
Minie wiele czasu po tym jak ona odejdzie, zanim ktoś odbuduje te zgliszcza które ona tu zostawi.


Ostatnio edytowano 18 sie 2013, o 22:41 przez vega1, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 18 sie 2013, o 22:41
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2268

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Ciekawy jestem frekwencji na finał SWC po spadku - będzie ze 2 tyś.? ;)



LoL przecież to PRZE ŻUŻEL będzie ukoronowany spadkiem Marmy.
Ciekawy jestem czy Marta głos zabierze.
Ja na pewno ide na zawody.
Doborowe towarzystwo.
Ściganie na wyśmienitym poziomie.
Już nie mogę doczekać się tych zawodów
Lepszych turnieji niż finał SWC w najbliższych latach na H69 przez długi długi czas nie będzie. :roll:


           
Post 18 sie 2013, o 22:43
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
A żeby nikt nie nabrał Cię, że w tym sezonie mieliśmy pecha, to poczytaj wątek o składzie, gdzie nikt nie liczył na medale, ale nawet najwięksi pesymiści pisali o miejscach 5-7. Tylko Redaktor napisał, że lecimy ;)


           
Post 18 sie 2013, o 22:58
 Re: XVIII kolejka: Bydgoszcz - Rzeszów (18.08.2013) 46:44
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Cytuj:
Nigdy nie spotkałam się, żeby kibice tak nienawidzili swojego klubu.

Swój klub tutaj prawie każdy kocha. Ale klub to Stal, a nie firmowy team.
Gonia napisał(a):
nie będzie tutaj nic.

Gdyby ktoś zapomniał to przypominam, że już raz Półtorak odeszła. Co się wtedy wydarzyło? Bardzo szybko Stal Rzeszów pozyskała takich zawodników jak Mikael Max i Chaz Gjedde + lokalni matadorzy. Nie było więc armagedonu, który niektórzy wieszczą od dawna.

Miał być medal i w sumie jest. Medal za frajerstwo jakiego dawno w polskim żużlu nie widziano. Bo żużel to z jednej strony niby prosty sport - trzeba jechać na pełnej do przodu i w lewo. Najszybsi wygrywają. Tyle, że spraw wpływających na końcowy wynik jest bardzo wiele. M.in. team spirit, który za czasów Półtorak był chyba tylko i wyłącznie w 2005 roku. Chociaż i wtedy pewne niesnaski były. Później było coraz gorzej i z roku na rok Marta pogrążała się coraz bardziej. Dzisiaj mamy ukoronowanie tych wszystkich lat, które można w sumie podsumować krótko: jak sobie zasiałaś, to takie masz plony ;) A, że ten sezon rozpoczęłaś od oszustwa z karnetami, to karma wróciła :twisted:

Teraz podstawa to jej odejście. Pewnie oznacza to budowę od nowa, ale ja już wolę nawet chwilowe ściganie się w Rawiczach, niż słuchanie więcej o firmowym teamie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 18 sie 2013, o 23:01
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2006, o 21:26
Skąd: chata za wsią
Posty: 32

Zobacz profil 
Droga Goniu, Wrocław finansowo ledwo dyszy a zbudował prawie z niczego drużynę która pojechała z jajami i nie beczała jak rzeszowski zlepek gwiazdorów. Same miliony to trochę mało, trzeba jeszcze czegoś co się ostatnio modnie nazywa "team spirit".
Serce boli, Leszno wiwatuje bo foliowa potęga poleciała. Hańba. Pytanie kto to szambo oczyści.

_________________
Alkohol-bezbarwna, łatwo parująca ciecz, powstająca w wyniku fermentacji cukrów i działająca trująco na określone bioformy zbudowane na bazie węgla. (Encyclopaedia Galactica)


           
Post 18 sie 2013, o 23:04
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2007, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 124

Zobacz profil 
Cytuj:
Ciekawy jestem frekwencji na finał SWC po spadku - będzie ze 2 tyś.?


Cytuj:
Lepszych turnieji niż finał SWC w najbliższych latach na H69 przez długi długi czas nie będzie.


Bardzo przepraszam za off topic, ale chciałem przypomnieć że turniej finałowy SWC już się odbył w połowie lipca w ... Pradze. :hahaha:
Moim przedmówcom zapewne chodziło o IV Finał IME znany też jako SEC. :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 183 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi