Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Spadek do I ligi i... ?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 sie 2013, o 13:05
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
A dostal mozliwosc prowadzenia druzyny po swojemu? No wlasnie ;)


           
Post 28 sie 2013, o 13:09
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Lepiej. W Częstochowie również takiej nie doczekał.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 28 sie 2013, o 14:56
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mi właśnie o to chodzi, o czym pisze iti. Nie widzę lepszej kandydatury, ale tylko wtedy gdy będzie mógł po swojemu prowadzić drużynę itd. A jeśli Półtorak ma zostać i jeśli kolejny trener ma być marionetką, to co za różnica kto nim zostanie? Czy będzie, to Żyto, Inglot czy babka co bilety w kasie sprzedaje?

Jeśli miałby się stać cud i trener w Rzeszowie będzie naprawdę trenerem a nie figurantem, to ja osobiście jest za Stachyrą. Swój chłop, jest na miejscu 24 h na dobę a nie z doskoku, doskonale zna środowisko, ma autorytet wśród tych młodych chłopaków i co najważniejsze - żadne Paluchy, Jankowskie itp. nie przyjadę i nie będą się panoszyć po naszym torze jak po swoim.


           
Post 28 sie 2013, o 15:05
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2232

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Mi właśnie o to chodzi, o czym pisze iti. Nie widzę lepszej kandydatury, ale tylko wtedy gdy będzie mógł po swojemu prowadzić drużynę

po swojemu prowadził w 2005 :)

kezman napisał(a):
i co najważniejsze - żadne Paluchy, Jankowskie itp. nie przyjadę i nie będą się panoszyć po naszym torze jak po swoim.

w przyszłym roku raczej na pewno nie przyjadą :)


           
Post 28 sie 2013, o 15:07
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
po swojemu prowadził w 2005 :)


Masz pewność? Bo ja w tej chwili nie. :lol:

Cytuj:
w przyszłym roku raczej na pewno nie przyjadą :)


Dodałem itp. bo nie chciało mi się wymieniać wszystkich. 8-) Bo przez ostatnie lata zaobserwowałem, że kto tu nie przyjedzie, to "gwiazdorzy" na naszym torze, a Śledź wtedy nie wiadomo gdzie jest i co robi.

P.S karolcia, to raczej czy na pewno? :)


           
Post 28 sie 2013, o 16:06
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 18:05
Skąd: ...:::STAL RZESZÓW:::...
Posty: 807

Zobacz profil 
http://bez-hamulcow.przegladsportowy.pl ... /#more-466

czyli Marta zostaje...

_________________
Obrazek

http://www.walkakamila.pl


           
Post 28 sie 2013, o 16:22
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
spoko Ostafinski to pisal ktory twierdzi ze Ulamek wraca do Czestochowy :D hahaha co nie zmienia faktu ze Marta zostanie... kolejny pstrzyczek (ktory to juz!?) w nos rzeszowskich kibicow.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 28 sie 2013, o 17:49
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:

karolcia napisał(a):
po swojemu prowadził w 2005 :)


Masz pewność? Bo ja w tej chwili nie. :lol:


W 2005 roku obok pana Janusza w klubie była równiez pani Zimny - Louis, która żużel ogarnia. To bodajże ona stała za świetnym jak na ówczesną I ligę transferem Mikaela Maxa do Rzeszowa. Sielankę zakończył szybki konflikt z MPF. Wygląda na to że to był początek nowej świeckiej tradycji bo później chyba co roku w firmowym teamie dochodziło do mniejszych lub większych kwasów.

Od tego czasu Janusz Stachyra nie pracował chyba w żadnym klubie tak na poważnie albo na poważnych warunkach. Tak po prawdzie to na tle ludzi do wzięcia, jego opcja wydaje się najlepsza - kręci się wokół zużla, który dość szybko się zmienia, w przeciwieństwie do niektórych zakurzonych już nazwisk.


           
Post 28 sie 2013, o 20:46
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1610

Zobacz profil 
"To bodajże ona stała za świetnym jak na ówczesną I ligę transferem Mikaela Maxa do Rzeszowa."

I za wybitnym transferem Pedersena w 2006. Ale co tam, pozbywajmy się tych, którzy mogą wiedzieć więcej.

_________________
***** ***


           
Post 28 sie 2013, o 23:50
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
ona stała za wszystkimi sukcesami Marmy. Odkąd pani Madzia odeszła, Półtorakowej nigdy nic się już nie udało osiągnąć. Prócz dwóch spadków. To właśnie pokazuje różnicę która dzieli Półtorakową a kogokolwiek kto ogarnia żużel.


           
Post 28 sie 2013, o 23:50
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
esbecja z końca lat 80-tych a UB czy nawet SB ze stanu wojennego to jak przedszkolak z pistolecikiem na wodę w leja a bojownik al-kaidy

powiedz to tym co gineli skrytobojczo zamordowani w 89r a nawet jeszcze w 90r
ostatnio rozmaialem ze znajomym ktory kiedys jezdzil na polanie i byl ich zawodnikiem , pytal sie go ostatnio jeden z dzialaczy ( juz nie pamietam nazwiska ) ze stali czy nie zostaly mu jakies rzeczy :roll: ( okulary , rekawice itp..) bo w szkolce bida az piszczy

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 28 sie 2013, o 23:59
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
w programach widnieje długa lista sponsorów szkółki...


           
Post 29 sie 2013, o 00:11
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
spoko Ostafinski to pisal ktory twierdzi ze Ulamek wraca do Czestochowy :D hahaha co nie zmienia faktu ze Marta zostanie... kolejny pstrzyczek (ktory to juz!?) w nos rzeszowskich kibicow.

uwielbiam takie teksty jak pisze ten Ostafiński. Rozmawiałem z panią Martą i wiem ale Wam nie powiem hahahahahahhaha
Musicie się uzbroić w cierpliwość :D :D
Co za typ. Ja też mogę napisać że z nią rozmawiałem. Niestety nie mogę Wam nic powiedzieć bo to tajemnica. Jedynie mogę powiedzieć że wkrótce się wszystko wyjaśni :D :D


           
Post 29 sie 2013, o 00:50
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jasiek Stachyra, z całym szacunkiem dla osiągnięć zawodniczych jest prostym chłopem, nieco narwanym i na trenera drużyny e-ligowej nadaje się w mniejszym stopniu od Darka Śledzia. Poza Rzeszowem, Jasiek miał szanse na wykazanie się w Częstochowie, Lublinie i w teamach syna Dawida i nie-syna Dejwida. Wszędzie z podobnym skutkiem. Pomysł Jaśka jest na tyle abstrakcyjny, że szczęśliwie nie ma szans na powodzenie. Po aferze z Żyto w ZG jest opcja na ściągnięcie go do Rzeszowa i to wg mnie cały czas jest kandydat nr jeden ;)


           
Post 29 sie 2013, o 14:34
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
W Częstochowie? Razem z Drabikiem i Dymkiem? Daj spokój. Przecież, to było oczywiste, że nic z tego nie będzie. Co do teamu Dawida - właśnie. Teraz doskonale widać jak Dawid jedzie, a jak jechał. A co do teamu Lamparta? Trzeba być ślepcem, aby nie zauważyć jaki postęp Dawid zrobił pod taśmą. Ten element poprawił i to znacznie. Kogo zasługa? Nie muszę pisać. A to, że nasza gwiazda nie potrafi tego wykorzystać - no sorry, Jasiek za niego na motor nie wsiądzie. A szkoda. Byłoby na pewno więcej punktów. 8-) Nie zgadzam się również z tym, że Jasiek to prosty chłop. Widocznie nigdy nie miałeś okazji z nim porozmawiać twarzą w twarz.

Każdy ma swoje wizje i propozycje. Moje zdanie jest takie, że Stachyra senior wsparty dobrym kierownikiem byłoby dobrym posunięciem. Ale na razie trzeba poczekać na oficjalne oświadczenie carycy rzeszowskiego żużla. Zostaje? Odchodzi? Jakie ma plany? Bez tego temat o trenerze można sobie w du...wsadzić. 8-)


           
Post 29 sie 2013, o 16:37
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Junior
Junior

Dołączył: 27 maja 2010, o 20:24
Posty: 183

Zobacz profil 
Stachyra to nie jest dobre posunięcie. Nieraz udowadniał, że kompletnie nie potrafi się dogadać z zawodnikami. Było to widoczne w Ostrowie, Częstochowie, Rzeszowie i wszędzie tam gdzie pracował. Gdy "pomagał" swojemu Dawidowi, ten za każdym razem nie jechał. Dzwonił po tunerach, wyzywał ich, oskarżał, że robią wszystko wbrew jego woli i to tylko ich wina, że młody Stachyra nie jedzie. A gdy Ci zrobili, to co kazał, od razu rozbierał silniki u innych mechaników i sprawdzał co jest.. Takim sposobem popalił mosty i mało kto go teraz szanuje. Synek, zwyczajnie w tamtym roku trafił ze sprzętem i wyszedł mu dobry sezon. Z resztą Jasiek, jak przestał jeździć z Dawidem, ten zaczął robić wyniki i jakoś to wyglądało, a stało się tak po odejściu z Gdańska 2 sezony temu.. Ten sezon Dawid miał stracony od początku, a Jasiek i tak wyzywał wszystkich w około, że na złość złe silniki montują. Z resztą co to za "trener", co swojemu synowi pomóc nie może a bierze się za innego rajdera i również mu średnio pomaga.
Kezman, tylko nie mów mi, że Lampart zrobił postępy :roll: To co Jasiek w tym sezonie wyprawiał, przed różnej maści zawodami w boksie, śmiało można nazwać kabaretem, a wyzywanie innych, byłych podopiecznych po półfinale IMP w Krakowie, że maja wiercone tłumiki bo jadą lepiej niż jego zawodnik, bezcenne :lol:
Jasiek to prosty chłop, który zna się na żużlu, nie na trenowaniu. Ma swoją rację, nie obchodzi go zdanie innych, wierzy w swoje ideologie, dzięki którym w trenerce nic nie osiągnął. Na trenera potrzeba człowieka kompetentnego, potrafiącego rozmawiać na spokojnie z zawodnikami, potrafiącego tupnąć tupnąć gdy trzeba, ale takiego, który nie będzie wprowadzał zamętu i niezdrowej atmosfery. Jasiek niestety takim "trenerem" nie jest :wink:


           
Post 29 sie 2013, o 23:30
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wiedzieć kiedy tupnąć, a kiedy pogłaskać - Darek głaskał czas cały, a Jasiek tupie i głaskać nie umie. My tutaj jesteśmy na zad@piu żużlowym - również geograficznie, ale przede wszystkim towarzysko i networkingowo. Potrzebujemy gościa, który należy do żużlowej Polski - zna ludzi z zachodu, pije z nimi wódkę i zechce nas tam wciągnąć, przy świadomym postępowaniu Marty ;)


           
Post 30 sie 2013, o 02:10
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
wierzy w swoje ideologie, dzięki którym w trenerce nic nie osiągnął


Ze na żużlu jeżdżą motory. Wmówił to i synowi. Sam wielkim zuzlowcem nie był. Był cwany na stracie, uparty, dbał o sprzęt, ale skill jeździecki bardzo przeciętny.

Cytuj:
Potrzebujemy gościa, który należy do żużlowej Polski - zna ludzi z zachodu, pije z nimi wódkę i zechce nas tam wciągnąć,


Wystarczy przestać się przed nimi podpalać. Takie same matoły jak i my.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 30 sie 2013, o 06:09
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
przedewszyskim potrzeba budowac sklad z glowa i na czystcyh zasadach a to sie nazywa profesjonalizm. Po prostu Marcie brakuje profesjonalizmu. Profesjonalizmu brakuje tez calej naszej extralidze, bo jesli pisze sie regulaminy ktore pozniej interpretuje sie "kazdy po swojemu" to co za regulamin. Nie znam ligi w cywilizowanym swiecie w ktorej w sprawach regulaminu jeden drugiego chce ciagac po sądach.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 22 wrz 2013, o 22:08
 Re: Spadek do I ligi i... ?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2267

Zobacz profil 
Wiadome ze napewno pojedziemy do Grudziadzai Rybnika,ktory awansowal z 2 ligi. a wiec jak na dzien dzisiejszy tabela tak wyglada.

Rzeszow
Bydgoszcz
Gniezno
Grudziadz
Daugvapils
Lublin
Lodz
Rybnik

Bedzie sie dzialo cos czuje ze nie raz dostaniemy baty.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi