Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 wrz 2013, o 18:58
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Ja nie narzekam i cenię inicjatywę One Sport - potrzeba trochę czasu, żeby zbudować rangę tej imprezy. Póki co, jest to taki sobie turniej zwany szumnie Mistrzostwami Europy, w którym zawodnicy jeżdżą dla kasy, a nie tytułów. Niemniej jednak organizatorom trzeba życzyć powodzenia i trzymać kciuki ;)

Irytuje mnie natomiast po raz któryś sposób w jaki Marta postrzega kibiców (musicie zdać egzamin ze speedwaya na tak wysokim poziomie) i komunikuje się (Tajski pojedzie w niedzielę) w kontekście inicjatywy, która rodzi się w bólach - póki co cyklowi SEC daleko jest do SGP pod każdym względem, a nam wmawia się, że mamy zaszczyt oglądania speedwaya na poziomie niedostępnym dla zwykłych śmiertelników ;)


           
Post 28 wrz 2013, o 21:40
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 wrz 2006, o 18:57
Posty: 29

Zobacz profil 
Zaglądnęłam tu aby poczytać o sprawach organizacyjnych przed SEC a co widzę? To co zwykle w naszym narodzie, czyli co by nie było to jest źle. W czym SEC nie dorównuje SGP? Nie mam pojęcia. Uważam, że to naprawdę rewelacyjna alternatywa. Poza tym transmisja przez Eurosport, oglądają miliony ludzi na całym świecie. SGP dociera tylko do pewnej grupy abonentów, przypominam, że kanał canal+HD dostępny jest w najdroższym pakiecie. Ludzie, coś fajnego się w Rzeszowie dzieje, będzie transmisja na cały świat, świetna reklama naszego miasta i co, nadal mało? Trybuny powinny być wypełnione po brzegi! Ale nie, u nas jak zwykle narzekanie... Ja jestem zadowolona, że taka impreza odbywa się wreszcie u nas i wielkie dzięki sponsorom za to! Obsada nieco się wykruszyła, ale cóż, kontuzje, to jest niezależne od nikogo...Przestańcie wreszcie narzekać, płakać, tylko weźcie się w końcu w garść! Żużel na światowym poziomie wreszcie w Rzeszowie:) To jest powód do radości.


           
Post 28 wrz 2013, o 21:50
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Zdaje się że pomyliłaś strony... Nie prowadzimy tu żadnych prac organizacyjnych! Albo ściemniasz, albo jesteś tą blondynką z kawałów...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 28 wrz 2013, o 22:16
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 wrz 2006, o 18:57
Posty: 29

Zobacz profil 
Nie obrażaj mnie. To jest kolejna sprawa naszego narodu - nie podoba się wypowiedź to obraza kogoś jest najlepszym wyjściem. Nie ma tu z kim rozmawiać. Tyle w tym temacie.


           
Post 28 wrz 2013, o 22:48
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
ja tez tu wszedlem cos sobie poczytac z nudy, zobaczylem tylko nick gonia i od razu bez czytania wiedzialem ze bedzie w stylu ze tu tylko krytykujemy, ze ja obrazamy, ze nic nam sie nie podoba. nie pomylilem sie :D brakuje tu tylko ze plujemy na marme a ona przeciez uratowala zuzel w rzeszowie :D prosba o zmiane plyty


           
Post 29 wrz 2013, o 00:13
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Cześć Gonia, odezwij się na PW lub tu, na forum bo to, o czym piszesz jest tym, o czym od dawna myślę ;)


           
Post 29 wrz 2013, o 00:17
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Gonia wrzuć swoje zdjęcie


           
Post 29 wrz 2013, o 13:23
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 29 wrz 2013, o 12:51
Posty: 1

Zobacz profil 
Hej Forumowicze , jestem nowy na tej stronie więć pewno kubły wody zimnej się poleją na niebieską głowę.... Jestem szczęśliwym posiadaczem biletów na IME w Rzeszowie. Bardzo się cieszę na tą impreze.Coś Sportowego, przez duże S się dzieje w Rzeszowie. Transmija na Eurosporcie , Big promocja Rezszowa. W końcu w moim mieście coś się bedzie działo. Kilka postów powyżej Gonia poruszyła ciekawą kwestię .... zdecydowanie i bezapelacyjnie, w 101% popieram to co napisała. Ludzie- IME się nie podoba w Rzeszowie? skąd wiadomo było, że akurat na te zawody gwiazdy żużla będą niedysponowani ? Moim zdaniem nic to nie umniejsza z rangi tych zawodów, owszem fajnie by było na nich popatrzyć ale coż ..takie życie, taka jazda, taki żużel.... Ważne ,że coś się dzieje w Rzeszowie. Pewno byście chcieli finału SGP? hahhahahah- nie ma i nie będzie tu SGP. Widzieliście na pewno, a może byliście na Motoarenie w Toruniu? Wiecie (napewno) ile ludzi było w Zielonej Górze na stadionie w nieobjechanym finale? Widzicie różnice między w/w a Hetmańską 69 ? Cieszmy się z tego co mamy, a mamy wiele. Dzięki M&M( Marmie & Marcie) mamy impreze rangi światowej w Rzeszowie, transmisja live... Pewno będą głosy: Półtorak precz od rzeszowskiego żużla... no cóż , może i macie rację , ale uważam ,że jakby nie ten sponsor, żużla by już tu dawno nie było...choć nie możę by był... w takim stylu jak piłkarska Resovia i Stal. Uważam, że to wydarzenie zapisze się w sportowych eventach roku w Rzeszowie. Więc cieszmy się i KEEP CALM & LOVE SPEEDWAY.

pozdr Gonia


           
Post 29 wrz 2013, o 14:53
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2267

Zobacz profil 
Super program za 10 pln.Duży format malo reklamaa i fajnie pachnie nowością..


           
Post 29 wrz 2013, o 17:27
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1609

Zobacz profil 
Widzę, że obrońcy jedynego słusznego sponsora i zbawcy rzeszowskiego żużla, zaczynają przechodzić do forumowej ofensywy....

Byłem dzisiaj o 12 po bilety, było jeszcze sporo miejsc wolnych nawet na nową trybunę, myślę, że można spodziewać się około 7-8 tysięcy widzów. Tor przyczepny, ale nie kopa. Szykuje się ciekawe ściganie. Szkoda tylko, że tak zimno, no ale przecież mamy globalne ocieplenie... :D

_________________
***** ***


           
Post 29 wrz 2013, o 17:41
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Coś mi się wydaje, że ci obrońcy to płatni agitatorzy...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 29 wrz 2013, o 17:48
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
A raczej obrońca, ponieważ IP jest bezlitosne. smerf = gonia. Jak wrócę z hasi to polecą bany.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 29 wrz 2013, o 18:04
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 759

Zobacz profil 
może rodzeństwo :)


           
Post 29 wrz 2013, o 18:47
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
ale uważam ,że jakby nie ten sponsor, żużla by już tu dawno nie było


a ja dodam, ponieważ jest ten sponsor to żużel w Rzeszowie od 10 lat jest ciągle na tym samym niezmiennym poziomie. Dla ciebie ten poziom jest wysoki, dla innych nie. Ciebie to jara, innych nie.

Cytuj:
Cieszmy się z tego co mamy, a mamy wiele.

:uklony: :uklony:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 29 wrz 2013, o 20:06
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Nie dajcie sobie wmówić, że turniej z udziałem Miśkowiaka, Sówki, Covatti, Karpova, Drymla, Pavlica i im podobnych grajków jest żużlem na najwyższym poziomie - do najwyższego poziomu brakuje temu +/- tyle, co Marmie Polskie Folie Rzeszów do medali w ekstralidze ;)

Bieg 7 to paralela i metafora obecnego sezonu w wykonaniu Oranje Team - Zengi przewiózł 2 armaty i solidną 2 linię z Rzeszowa. Może jedzie o przyszłoroczny kontrakt w Rzeszowie? ;)


           
Post 29 wrz 2013, o 22:27
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
wytlumaczy mi ktos dlaczego ludzie na stadionie skanduja nazwisko zawodnika, ktory wypial sie tylkiem na Rzeszow, nazwal Rzeszow Ukraina i pokazywal fuckera rzeszowskim kibicom? oplul twarz i ludzie bija mu brawa? :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 29 wrz 2013, o 22:30
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Ale "gołębiarzy" zjechało... Jakaś wystawa była w okolicy, czy jak???

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 29 wrz 2013, o 22:39
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 759

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
wytlumaczy mi ktos dlaczego ludzie na stadionie skanduja nazwisko zawodnika, ktory wypial sie tylkiem na Rzeszow, nazwal Rzeszow Ukraina i pokazywal fuckera rzeszowskim kibicom? oplul twarz i ludzie bija mu brawa? :D


Bo jeszcze bardziej mają dość Pedersena i cieszą się bardziej że wygrał Słowak niż on.


           
Post 29 wrz 2013, o 22:45
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
wytlumaczy mi ktos dlaczego ludzie na stadionie skanduja nazwisko zawodnika, ktory wypial sie tylkiem na Rzeszow, nazwal Rzeszow Ukraina i pokazywal fuckera rzeszowskim kibicom? oplul twarz i ludzie bija mu brawa? :D

ja tez nie rozumiem, i jeszcze tych gwizdow na nikiego, za co ze byl najepszym zawodnikiem druzyny???
karpow juz go widze w 1 ligowym zespole

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 29 wrz 2013, o 22:54
 Re: 4. finał IME w Rzeszowie (29.09.2013) g. 19:00
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
No coz... laska kibica na pstrym koniu jezdzi. Nicki nie ma szczesliwego sezonu. Wydawalo sie, ze w obliczu kontuzji Woffindena i Golloba bedzie pewniakiem do zlotego medalu IME. Tymczasem Vaculik pojechal chyba zawody zycia i osiagnal najwiekszy sukces w karierze (i pewnie wiekszego juz nie osiagnie).

A Nicki... no coz. Ludzie nie zapominaja mu jak na GP byl zdrowy, a na lige byl chory.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi