Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Turniej Dla Piotra Winiarza


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy uważasz, że powinien zostać zorganizowany turniej dla "Siwego" oraz czy deklarujesz chęć przybycia na niego.
Tak 94%  94%  [ 44 ]
Nie 6%  6%  [ 3 ]
Liczba głosów : 47
Opcje      Szukaj
Post 25 sie 2003, o 16:06
 Turniej Dla Piotra Winiarza
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 sie 2003, o 15:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
Uważam że kapitanowi rzeszowskiej drużyny Piotrowi Winiarzowi należało by się jakieœ wsparcie duchowe jak i finansowe ze strony zarzšdu Stali. Moim zdaniem powinien zostać zorganizowany turniej dla Piotrka z, którego całkowity dochód byłby przekazany na dalsze leczenie i rehabilitację dla kapitana rzeszowskiej drużyny. Myœlę, że zawodnicy powinni swoje wynagrodzenie za punkty zdobyte w turnieju również przekazać na rzecz poszkodowanego "Siwego". Być może większoœci mój pomysł wydaje się poroniony, ponieważ klubowi również brakuje pieniędzy, pewnš niewiadomš jest również liczba kibiców, która zjawiłaby się na tych zawodach. Należy spojrzeć jednak na to również z dugiej strony, otóż: Piotr już 10 lat jeŸdzi dla drużyny z rzeszowa dostarczajšc punktów drużynie, oraz niesamowitych emocji kibicom dzięki swojej widowiskowej jeŸdzie. Dlatego też uważam że taki gest ze strony zarzšdu, którego zadaniem byłoby zorganizowanie owego turnieju, oraz kibiców, których zadaniem byłoby jak najliczniejsze przybycie na zawody jest minimum które należy się "Siwemu".

PS. Jeœli chodzi o kibiców, to wypadałoby żeby na turniej przybyli również ci kibice, którzy odwrócili się od rzeszowskiej drużyny po 1999 roku, kiedy do stal spadła do 1 ligi. W końcu również oni powinni wyrazić swojš wdzięcznoœć dla Piotra za jego wspaniałš jazdę, która dostarczyła im tak wielu emocji (np. mecz Rzeszów-Piła z 1998r.).

Kibic Stali - Marcin


           
Post 25 sie 2003, o 16:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 20:03
Posty: 17

Zobacz profil 
zgadzam się z tobą całkowicie....tylko, że nikt z zarządu nie wpadnie na ten pmysł...a nawet jeżeli wpdanie to z jego realizacją będzie kiepsko...tak mi się przynajmniej wydaje....ale...żyjmy nadzieją.......


           
Post 25 sie 2003, o 16:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
JA tez popieram pomysł ale własnie czy działacze sie na to zgodzą nie sądze.Pozatym nie ma chyba teraz zadnego wolnego terminu zeby to zorganizwać bo zawdonicy myśle zeby pojechali w tym charytatywnie ale tak jak mówie nie maja chyba wolnego termnu poza naszymi i Warszawą :D :D :D
:evil: :evil:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 25 sie 2003, o 16:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Nawet gdyby taki turniej mial miejsce to znajac zaangazownie naszych dzialaczy przyjechali by na nasz stadion zawodnicy średniej klasy pierwszej ligi i reszta to zapewne bylaby z drugiej ligi no i na ewno nasi.A na takie zawody zapewne przyszloby nie wiele ludzi

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 25 sie 2003, o 18:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
Ja tez jestem za takim turniejem tylko jest jedna wazna rzecz aby byla frekwencja potrzebna jest dobra obsada tego turniej. Bo jezeli to maja byc tak9ie zawody jak Memoriał Nazimka to i frekwencja bedzie taka.


           
Post 25 sie 2003, o 18:19
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Z ostatniego meczu chyba część dochodu działacze przeznaczyli dla Piotra oraz część wypłat za punkty zawodnicy ofiarowali na jego konto. Jak znaczna to część jeśli chodzi o klub - tego chciałbym się dowiedzieć, a datki zawodników niech pozostaną ich sprawą.

Mimo to jestem jak najbardziej za zorganizowaniem dobrego turnieju żużlowego dla Piotrka - kolejny dobry pomysł i jeśli zjawią się Ci najlepsi żużlowcy, to i ludzie nie będą się długo zastanawiali, czy ich chcą zobaczyć na torze.

Barierą na pewno są pieniądze - za taki turniej ktoś po prostu zapłaci - by coś takiego zorganizować potrzeba sponsora imprezy - ciekawe czy możliwa by była pomoc władz miasta? (Trudno mi uwierzyć, by dotychczasowi sponsorzy byli w stanie wyłożyć kwoty potrzebne na organizację takiego turnieju).
Jeśli by coś takiego zaistniało, to byłoby super, gdyby zawodnicy zmierzyli się na zasadach jak z GP.


           
Post 25 sie 2003, o 21:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Myślę, że pomysł nie jest zły! Gdyby tylko choćby dwóch, trzech zawodników e-ligi chciałoby wystąpić, byłaby niezła frekfencja (taka jak na Memoriale E. Nazimka) co przecież Rzeszowska publiczność chciałaby zobaczyć najleprzych żużlowców polskich!! Ale wątpię by jakikolwiek żużlowiecz e-ligi, biorąc pod uwagę koszty remontu silników itp., chciał jechać w takim turnieju za darmo :|


           
Post 26 sie 2003, o 11:07
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
To racja, ze urniej spokojnie mozna by organizowac. Jednak nasz "ukochany zarząd" patrzy tylko na siebie. Nikt z nich nie wpadłby na taki pomysł, bo i po co? Mam nadzieje, ze turniej dojdzie do skutku, choć realnie patrząc będzie cięzko.


           
Post 26 sie 2003, o 11:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Pytanie pierwsze: kto miałby ten turniej zorganizowac i sfinansowac???
Pytanie drugie: kiedy miałby sie odbyć???
Pytanie trzecie: kto miałby jechac w tym turnieju (za darmo i liczacy się bo chyba nikomu nie chce się oglądac turnieju, ktorego głownym faworytem jest T. Kliś, a gwiazda zaproszonaz zagranicy Z. Adorjan)
Tyle chyba wystarczy jako moja opinia na temat turnieju. Bardzo piękna idea, ale mało realna. I to nie chodzi tylko o zarząd, bo gdyby mogli to pewnie by zorganizowali nawet cykl turniejów.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 26 sie 2003, o 11:32
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Ale wątpię by jakikolwiek żużlowiecz e-ligi, biorąc pod uwagę koszty remontu silników itp., chciał jechać w takim turnieju za darmo :|


Myślę, że zawodnicy wzięliby pod uwagę to, że ten turniej jest dla Piotrka i dochód z tego spotkania będzie przeznaczony na jego leczenie.

Mam nadzieję, że te zawody dojdą do skutku.

Sądze, że RUNE HOLTA z pewnością przyjechał by na na taki turniej.
Pamiętam, jak mu bardzo żal było Krzyśka Cegielskiego wtedy, kiedy "Cegła" odniósł kontuzję....

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 26 sie 2003, o 14:22
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Organizacja kazdego turnieju nawet taiego charytatywnego to sa koszty !! Oczywiscie ze by sie zwrocily ale najpierw trzeba wziasc te pieniazki ale nie ma zabardzo z kad.... :/ To jest zasadniczy problem. Mysle ze taki turniej w Rzeszowie podczas przerwy ktora teraz nastapi byla by to nielada niespodzianka dla kibicow ktorzy moim zdaniem przybyli by licznie na stadion przy ul. Hetmanskiej. Ja osobiscie watpie aby cos takiego mialo miejsce ale oczywiscie chialbym aby taki turniej sie odbyl :)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 26 sie 2003, o 14:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Tak jak by była kasa $$$ to wtedy eh ale szkoda było by zmarnować taką przerwę... a moze trening punktowany z Bydgoszczą :) może by jakoś sie udało coś wykombinować...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 27 sie 2003, o 08:48
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Przegląd Żużlowy, a konkretnie Dominik Janusz napisał(a):
Jak poinformował wczoraj podczas turnieju Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Krośnie Grzegorz Kuźniar, w sobotę 6 września na torze rzeszowskiej Stali zostanie rozegrany turniej towarzyski, z którego cały dochód zostanie przekazany na leczenie kontuzjowanego Piotra Winiarza. Na razie jednak nie wiadomo, czy będą to zawody indywidualne, czy też turniej par. - "Kierownik Ryszard Romaniak dopiero wysłał zaproszenia dla zawodników i czekamy, którzy z nich odpowiedzą. W zależności od tego wybierzemy formułę zawodów" - mówi Kuźniar. Należy dodać, że jeszcze podczas zawodów w Krośnie chęć przyjazdu na te zawody wyrazili Janusz i Dawid Stachyrowie. Zawody prawdopodobnie rozpoczną się o 15 lub o 16. - "Chcemy, aby kibice mogli przyjść na nasz turniej, a później obejrzeć Grand Prix Czech" - tłumaczy Kuźniar.

Nie jest to jedyny turniej dla Piotra planowany przez działaczy. Drugi miałby odbyć się po sezonie. - "Byłby to turniej młodzieżowy, ale ja zrobię wszystko, aby odbył się przy jupiterach. Byłaby to wspaniała gratka dla kibiców" - mówi rzeszowski trener.



Czyli nawet nie jeden a dwa turnieje. Osobiście wolałbym aby ilość przeszła w jakość. Jedne zawody w mocnej obsadzie byłyby lepszym rozwiązaniem.


           
Post 27 sie 2003, o 10:28
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Turniej przy jupiterach - nawet w slabej obsadzie bylby fajny:)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 27 sie 2003, o 10:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Również uważam że lepiej niech ilość przejdzie w jakość, ale sama inicjatywa jest dobra. Turniej przy jupiterach, a dopiero słyszeliśmy ze jest za ciemno i nie da rady więc są to tylko pobożne życzenia czy realna sprawa.
Fajną sprawą byłaby mozliwość zobaczenia GP Czech bezpośrednio po zawodach, kiedyś w Toruniu Radio Gra (toruńskie) organizowało imprezę na której rozłożono telebim i na nim kibice siedzący normalnie na stadionie oglądali wspólnie zawody. Myślę, że jakby się postarać to z rozstawieniem telebimu na Stali nie byłoby aż tak strasznie wielkiego problemu. Nie wiem tylko czy o coś takiego chodziło Kuźniarowi (chyba bardziej skłaniałby się do zaproszenia ludzi do Speedway Pubu ale tam jest mało miejsca)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 27 sie 2003, o 11:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 29 maja 2003, o 16:03
Skąd: Rzeszow
Posty: 5

Zobacz profil 
Macie racje to bylby dobry pomysl tylko ze stal chyba nie jest tak lubiana jak inne kluby np z e-ligi ale moze by sie to udalo



Siwy wracaj szybko do zdrowia stal i rzeszow Cie potrzebuje


           
Post 27 sie 2003, o 14:43
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
Michał napisał(a):


Czyli nawet nie jeden a dwa turnieje. Osobiście wolałbym aby ilość przeszła w jakość. Jedne zawody w mocnej obsadzie byłyby lepszym rozwiązaniem.


panowie...wedlug mnie nie ma co wybrzydzac.....napewno nie udalo by sie zorganizowac na Stali turnieju w ktorym wystartowala by znaczna ilosc zawodnikow z eligi....najwyzej dwoch...reszta to I i II liga....wiec lepiej ze beda dwa srenie trunieje niz jeden tez sredni


           
Post 27 sie 2003, o 15:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Drugi turniej ma być turniejem młodzieżowym, co nie oznacza, że faworytem będzi Kliś! Mogą przecież jechać np. Kasprzak, Kołodziej i inni, przecież ma być po sezonie i bez obciążenia innymi startami! Myślę, że po sezonie wielu dobrych juniorów pojechałoby w takim turnieju!


           
Post 27 sie 2003, o 17:32
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Drugi turniej ma być turniejem młodzieżowym, co nie oznacza, że faworytem będzi Kliś! Mogą przecież jechać np. Kasprzak, Kołodziej i inni, przecież ma być po sezonie i bez obciążenia innymi startami! Myślę, że po sezonie wielu dobrych juniorów pojechałoby w takim turnieju!


Zgadzam się z Liraszem.
Pewnie, po sezonie mogą zjechać do Rzeszowa czołowi polscy juniorzy, a może nawet ten 16 - latek z Danii, Morten Risager :P

Lepiej, aby ten drugi turniej odbył się pod koniec września, bo październik to taka niepewna pogoda i przeważnie jest dość zimno już wtedy.
Chyba, że ewentualnie początkiem października, bo wtedy to ten Morten będzie mógł przyjechać do Polski.

Jeśli jednak nie będzie Duńczyk brany pod uwagę, to data 28 września byłaby najlepsza, bo nie ma ani baraży, ani Złotego Kasku, który odbędzie się 5 pażdziernika.

A dwa turnieje to dobry pomysł.

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 27 sie 2003, o 18:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
mam taki pomysł : w NBA organizowano mecze gwiazd - tam wynik ma małe znaczenie ale WIDOWISKO...(rozumiecie)? czy da się to przenieść na żużel???

_________________
joo


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 200 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi