Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Treningi Stali Rzeszów


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 kwi 2014, o 14:41
 Treningi Stali Rzeszów
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8375

Zobacz profil 
Sledze sobie na zywo relacje z meczu Tarnow - Rzeszow. Wyglada na to po 7 wyscigach, ze jedynymi rywalami, z ktorymi Rzeszow moze powalczyc sa Magosi i Koza. Reszta za dobra dla teamu, ktory ma walczyc o ekstralige. Marne Folie...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 5 kwi 2014, o 16:45
 Re: Treningi Stali Rzeszów
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Pomyliłem się i moje założenia były zbyt optymistyczne - przy awizowanych składach zakładałem, że zrobimy w Tarnowie 25 punktów, a zrobilibyśmy +/-20. Żaden z rzeszowskich zawodników nie łapie się na szprycę zawodników tarnowskich. Za to skład, z resztą zgodnie z założeniami, mamy bardzo wyrównany - każdy z 6 zawodników z Rzeszowa zrobił od 4 do 6 punktów. No to się Jasiek Ślączka dowiedział, że ma słabą, ale za to równą drużynę ;)

Jeśli jutro do Rzeszowa przyjadą z Jaśkiem, to też wody nie zrobimy. Nie chce mi się już pisać o przygotowaniu drużyny - mentalnym, fizycznym, sprzętowym i każdym innym, ale to co wyprawia się w Rzeszowie przekracza wszelkie normy. Cały sezon zimowy nie robi się nic, po czym zbieranina zawodników zjeżdża się na raty i dostaje tęgie lanie na otwarcie, ukazując ich marność w pełnej okazałości. No to jak oni mają wynik robić? Z Krosnem i Lublinem było sparingi jechać. Ja wam piszę, że na inauguracje Orzeł napędzi firmowemu timowi sporego stracha. Takiej żenady to ja jak żyje, nie pamiętam - może dlatego, że okres KKERu/Jasolu spędziłem poza Rzeszowem i trochę się wyłączyłem ;)


           
Post 5 kwi 2014, o 17:14
 Re: Treningi Stali Rzeszów
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
tacy eksperci a nie wiedzą, że sparingi a liga to dwa różne światy.
Już niejedna drużyna wygrywała wszystkie sparingi by potem spaść z ligi.
Ale użalajcie się nad marnością folii :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou:

_________________
.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi