Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 maja 2014, o 09:12
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Nigdy nie byłem w trakcie zawodów w parku maszyn, ale podczas transmisji w tv widać, że tylko Zielona może się równać w ilości osób przebywających w parku maszyn. Nie wnikam jakim cudem tam się znaleźli. Ale podam taką ciekawostkę. Bodajże dwa lata temu jedna z firm sponsorujących rzeszowskiego zawodnika w zamian za owy sponsoring "odwdzięczała" opaską członka teamu. Tak więc, znalazło by się kilka osób w parku maszyn, które tam być nie powinny.
A swoją drogą ciekawi mnie jakim cudem te osoby nieupoważnione znalazły się w niedzielę w parku maszyn - desant czy jak :mrgreen: . Jest ochrona czy inne służby, które pilnują porządku :?: Zresztą nie ważne. Pocieszające jest to, iż widać progres w prowadzeniu zespołu, porządku w parku maszyn i innych aspektach działalności normalnego klubu żużlowego. :peace:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 27 maja 2014, o 13:14
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
bifu napisał(a):
A swoją drogą ciekawi mnie jakim cudem te osoby nieupoważnione znalazły się w niedzielę w parku maszyn - desant czy jak :mrgreen: . Jest ochrona czy inne służby, które pilnują porządku :?:
tak samo jak zielone ludziki putina na krymie, doniecku i ługańsku :D

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 27 maja 2014, o 18:43
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz ale tak to jest, gdy na podstawie jednego zdania w TV buduje się cała historię.

Nie zbudowałem historii na podstawie jednego zdania w tv, co to za bzdury? Problem jest od lat i widzą go również osoby, które do parku maszyn dostępu nie miały/mają. Ja taki przez kilka lat miałem i wiem o czym piszę. Problem ten był również poruszany na tym forum. Legendarne były wycieczki zakładowe, gdzie do parku maszyn ładowało się ok. 30-40 osób od sponsorów i po nim kręciło na niedługo przed zawodami. Tylko, że dopiero teraz trener robi z tym porządek. A no właśnie...
Cytuj:
Za przebywanie osób nie związanych z meczem w parku maszyn grożą kary finansowa (pilnowanie tego należy m.in do komisarza toru) i protesty drużyny przeciwnej.

Przede wszystkim jest to zadanie kierownika parku maszyn oraz zawodów. Tymczasem w profesjonalnym teamie Marty Półtorak musi zajmować się tym trener (!!!) na niedługo przed ważnym meczem. To chyba najlepsze podsumowanie. Aaa. Plus to, że z Jacka Ziółkowskiego zrobili nagle asystenta trenera :lol: Rodzi się pytanie czy Janusz Ślączka w ogóle wie o tym, że ma takiego asystenta? ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 maja 2014, o 18:58
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Przypuszczam, że dowie sie pod koniec tygodnia


           
Post 28 maja 2014, o 07:08
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 mar 2012, o 16:30
Posty: 32

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Aaa. Plus to, że z Jacka Ziółkowskiego zrobili nagle asystenta trenera :lol: Rodzi się pytanie czy Janusz Ślączka w ogóle wie o tym, że ma takiego asystenta? ;) [/color]

http://zapodaj.net/324d98d384399.jpg.html

Skoro uczestniczył w naradach zespołu za każdym razem, więc trener Ślączka na pewno wiedział. Do "bydła" się nie odniesiesz?


           
Post 29 maja 2014, o 15:25
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Mimo redaktorskiego tytułu mylisz publikę z kibicami - sympatykami zespołu. Zmieńcie sobie nazwę forum na "rzeszowska publika żądna krwi i wyzwisk" i wtedy sobie usprawiedliwiaj nawet najgłupsze wypowiedzi.


Rozumiem ze sympatycy zespolu nie sa zadni krwi i wyzwisk. Tos mnie oswiecil. Nigdy nie rozumialem dlaczego ci ktorzy maluja przescieradla maja sie za lepszych od tych co dziubia slonecznik.

Ja nikogo nie usprawiedliwiam. Akceptuje rzeczywistość i nie zawracam kijem wisly.

I nie pisz do mnie w liczbie mnogiej.

Swoja droga dobrze to sobie Slaczka poustawiał skoro nawet kierownik zawodów jest żywo zaangażowany w naradę jednego z zespołów. :)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 29 maja 2014, o 19:01
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 mar 2012, o 16:30
Posty: 32

Zobacz profil 
Tak szczerze mówiąc to nie wiem, kto jest "Slaczka". Skoro akceptujeszcz rzeczywistość (tu akurat nie masz kłopotu z polskimi znakami diakrytycznymi) to się dostosuj do polskich standardów pisania. Nawet w najtańszym telefonie można uzyskać polskie znaki jeżeli ktoś nie jest leniem. Albo wykopaliskiem z epoki DOS-u.
Możesz sobie używać chwytów erystycznych ale uważać, że sympatyk jest żądny krwi i wyzwisk.... Przypuszczam, że "redaktor" to tylko nick i całe szczęście.....

Administrator: A skory Ty zaakceptowałeś regulamin to go przestrzegaj. Znowu zacytowałeś cały post, a w dodatku znajdujący się tuż nad Twoim wpisem. Jedno ostrzeżenie już dostałeś, więc bądź uważniejszy.


           
Post 29 maja 2014, o 20:02
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
@Frutiger, czepiasz sie. jak internet w polsce raczkowal , to obciachem bylo uzywanie polskich znakow i duzych liter. taka osobe nazywalo sie "lama". niektorym tak po prostu zostalo ;-)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 29 maja 2014, o 20:19
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Polemika z Toba nie ma wiekszego sensu. Tylko atak pelen jadu, a czepiasz sie ze tu malo dyskusji. :kielb_pala: Zalozyles ze wszyscy tutaj to slepi hejterzy i kropka. Natomiast Ty jestes master bo widzisz parking z bliska, mowisz czesc Slaczce i reszcie ferajny. Super. Jaraj sie dalej i obrazaj ludzi na lewo i prawo. :)

Cytuj:
ale uważać, że sympatyk jest żądny krwi i wyzwisk


Ja nie uwazam, ja wiem. Po obserwacji kibicow na kilku stadionach na ktorych mialem okazje byc. Choc slowo krew, to oczywiście pewna przenośnia, choc i tacy pewnie by sie znalezli, co i doslownie krwi zadni na torze.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 29 maja 2014, o 22:13
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 mar 2012, o 16:30
Posty: 32

Zobacz profil 
Niestety nie rozumiesz pewnych pojęć - sympatyk drużyny nie może być żądny krwi i wyzwisk. Po prostu mówisz o kibolach, którzy z sympatykami nie mają nic wspolnego. Wiem, że nawet nie starasz tego zrozumieć. Kibic jest za swoją drużyną, za swoimi zawodnikami, może ich krytykować ale jest tu zawsze subiektywny odcień sympatii bo to "swoi".
A co do tego co założyłem - nie napisałem, że jesteście ślepi hejterzy. Część z was robi to specjalnie więc aspekt ślepoty nie wchodzi tu w rachubę. Im lepiej w drużynie tym gorzej dla was. Przecież to widać - wyziera to z wielu postów. I nie wmawiaj ludziom, że traktuję wszystkich jak jedną masę. Jest sporo osób dla których im gorzej tym lepiej i nie ukrywajcie tego....Ale jest też tutaj masa normalnych, dla ktorych fajny mecz to fajny mecz.....to tylko widowisko a nie powód do zmartwień, że jak awansują to trzeba bedzie caly skład zmienić. Jakaś paranoja was ogarnęla?
Kto do kogo "cześć" mówi w parku maszyn? Ja mówię "dzień dobry" do wszystkich, w tym do trenera Janusza Ślączki.

Lama nie lama - ale napisać nazwisko trenera jako "Slaczka" to zwykłe lenistwo zeby tego nie nazwać gorzej.


           
Post 29 maja 2014, o 22:24
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
I nie wmawiaj ludziom, że traktuję wszystkich jak jedną masę.


Wlasnie ze traktujesz. Prosze zebys nie pisal do mnie w liczbie mnogiej, a Ty dalej to robisz. OK. Wiec wklej mi moj post z ktorego wynika ze zle zycze tej druzynie.

Kibice to normalni ludzie, którzy chca sie wykrzyczeć na stadionie, ale jak chcesz to sobie uprawiaj wyższą filozofie kibicowania.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 29 maja 2014, o 23:13
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 mar 2012, o 16:30
Posty: 32

Zobacz profil 
Widzę, że nie tylko z pisaniem masz problem. Liczba mnoga jest do dyskusji o "ślepych hejterach", reszta jest w liczbie pojedynczej, tak jak chcialeś. Nie wiem co to znaczy "ze zle zycze" i nie chcę się domyślać. Albo piszesz po polsku (przynajmniej do mnie) albo daj sobie spokój z dyskusją. Zwłaszcza, że nie ma to już nic wspólnego z tematem tego wątku.


           
Post 29 maja 2014, o 23:17
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Czyli jest jak podejrzewałem: dalsze ubliżanie i odwracanie kota ogonem.


Cytuj:
Część z was robi to specjalnie więc aspekt ślepoty nie wchodzi tu w rachubę. Im lepiej w drużynie tym gorzej dla was


oryginalny sposob zwrotu do rozmówcy w liczbie pojedynczej.
Cytuj:
Albo piszesz po polsku (przynajmniej do mnie) albo daj sobie spokój z dyskusją.



To tak z dwoch ostatnich Twoich postow

Cytuj:
. Po prostu mówisz o kibolach, którzy z sympatykami nie mają nic wspolnego.

Cytuj:
Ale jest też tutaj masa normalnych, dla ktorych fajny mecz to fajny mecz.....


Cytuj:
to tylko widowisko a nie powód do zmartwień, że jak awansują to trzeba bedzie caly skład zmienić. Jakaś paranoja was ogarnęla?



Cytuj:
Lama nie lama - ale napisać nazwisko trenera jako "Slaczka" to zwykłe lenistwo zeby tego nie nazwać gorzej.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 30 maja 2014, o 09:40
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Autentyczna świeża krew jest w rzeszowskim żużlu mile widziana, również na forum ;)

Na początek o forum ogólnie - kiedy kilka lat temu czytałem posty Vega1 (chyba nie przekręciłem), to myślałem, że chłop trochę przesadza. Trochę mocno. Po kilku latach piszę w podobnym tonie. Sfrustrowany brakiem wyników, zażenowany postawą drużyny w domu (Gdańsk 2012), na wyjazdach (Leszno, Tarnów 2013), zniesmaczony sposobem zarządzania spółką, sytuacją 'kto jest prezesem?', juniorami, emerytami w składzie, a przede wszystkim butą i arogancją Marty, która przyczyn tego, że jest, tam gdzie jest upatruje w różnych dziwnych miejscach. Rok temu zabrakło cwaniactwa, teraz straszy ekstraligę.

Chciałbym, żeby w klubie było bardzo dobrze - dla mnie najintensywniejszy czas żużla w Rzeszowie, to okres Westy, Van-Pura, kiedy Stal liczyła się w krajowym speedwayu, a w zawodach indywidualnych Stachyra, Krzystyniak, wcześniej Kuźniar, Czarnecki mieli sporo do powiedzenia. Chciałbym, jadąc na wyjazd do Torunia, Leszna, ZG, czy Tarnowa, móc liczyć na równą walkę, a nie na to, czy zrobimy wodę, czy nie. Chciałbym kibicować w zawodach indywidualnych chłopakom z Rzeszowa. Chciałbym, żeby Rzeszów był mocnym ośrodkiem na mapie speedwaya, jak to bywało w przeszłości. Przez 11 lat funkcjonowania Marty w Rzeszowie wygląda to zupełnie inaczej - na początku wszyscy tutaj jej kibicowaliśmy, głosowaliśmy w wyborach i składaliśmy życzenia z wszelakich okazji, później nieśmiało sugerowaliśmy, że może trzeba coś zrobić inaczej, następnie pisaliśmy o tym otwarcie. A teraz jest etap frustracji i czarnego humoru. Na końcu jest zniechęcenie i obojętność - jeśli nie możesz czegoś zmienić, to trzeba to olać.

Za kadencji Marty już dwa razy awansowaliśmy do eligi, więc pewnie uda się to trzeci raz. Pytanie brzmi, co dalej? Bo chciałbym, żeby było dalej - a dalej jest ściana. Nie da rady zdobyć medalu mistrzostw Polski bez przygotowania, nawet jeśli w poprzednim roku zdobyłeś złoty medal burmistrza Dynowa. W tych Toruniach, ZG, Lesznach naprawdę jest sztab ludzi, którzy zapi@przają, żeby klub sportowo, organizacyjnie i społecznie był tam, gdzie jest. My mamy kandydata na prezesa, który o żużlu nie ma pojęcia, dostarcza Marcie środki czystości, funkcje sprawuje społecznie i wg KRSu nadal nie jest prezesem. I w każdym aspekcie brakuje nam tyle lub więcej do klubów z TOPu eligi. Również w wynikach. Przecież od dobrych kilku lat żaden zawodnik z Rzeszowa nie startuje w ekstralidze, a jak tak dalej pójdzie, to w ligach w ogóle nie będzie wychowanków z Rzeszowa - za panowania Marty każdy junior poza Lampartem, który próbuje rzeźbić coś na granicy I i II ligi, kończył karierę w wieku lat 22-23. Jesteśmy na dnie i to, że wygramy I ligę niewiele zmienia, bo za rok, drużynę, po raz kolejny, trzeba budować od początku.

To tak na szybko - mam nadzieję, że nie zjadłem nigdzie polskiego znaku, a skrót 'eliga' jest zrozumiały i nie kłuje zanadto ;)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi