Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piotrek Winiarz - Stal Rzeszów :)


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 lip 2007, o 04:04
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
No wlasnie, jak tam Winiarz? Jak sie czuje, co porabia?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 11 lip 2007, o 22:50
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 lip 2006, o 12:47
Skąd: Z kątowni na 3-ego maja :D
Posty: 116

Zobacz profil 
No wlasnie jak tam Siwy?? Ostanio niema zadnego info a jestem glodny wiedzy na jego temat :D
Niestety nigdy nie mialem mozliwosci ogladac Piotrka w akcji na meczu bo interesuje sie zuzlem od tamtego sezonu ;/

Ale po tym co mowicie smiem twierdzic ze to byl kolo z klasa :D Musze kiedys po treningu podejsc pogadac tylko nigdy mi sie to nie udaje bo zadko na treningu jestem ;/

Jesli ktos ma jakies info o Siwym i filmiki z jego udzialem niech zapodaje. Tylko tak zeby mozna to bylo latwo i bez problemow sciagnac :D
Pozdroffka

_________________
Rzeszów naszym miastem, Żużel naszym życiem!!!!!!!!!


           
Post 11 lip 2007, o 23:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 maja 2007, o 23:54
Posty: 28

Zobacz profil 
blackmann napisał(a):

P. S. Dziś miałem sen, że... wygrałeś bieg!!! - Nie wiem jaki, ale wygrałeś!!! A potem zciągnąłeś kask i miałeś uśmiech dookoła głowy!!! I skakałeś ze szczęścia!!! - Daję słowo honoru - że tak mi się śniło!!! Aż coś mówiłem przez sen, i żona mnie obudziła!!! A wejścia miałeś jak Erik Gundersen... - Ach...


pamietam jak piotrek skakal na tej trampolinie:) i pamietam jego akcje po zewnetrznej i nie tylko(ale to byl zadziora )i wypadek z Billy Hamillem...
Lezka w oku sie kreci...


           
Post 11 lip 2007, o 23:12
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
u Siwego wszystko wporzadku :) Humor mu dopisuje jak zawsze :) chce wrocic do zuzla kazdego dnia coraz bardziej.
A jak w dniu derbów spytalem Siwego czy w nastepnych derbach juz pojedzie :) to mi odpowiedzial ze moglby nawet dzis jechac:) by im pokazal.. hehe. Nic sie ten czlowiek nie zmienil. watpie aby kiedykolwiek sie zmienil..

Obiecywal Piotrek ze jak znajdzie chwilke czasu to zagladnie na forum i moze cos napisze.. :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 12 lip 2007, o 16:15
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 lip 2006, o 12:47
Skąd: Z kątowni na 3-ego maja :D
Posty: 116

Zobacz profil 
To czekamy na posta Piotrka :D

Mialbym wielka prosbe. Jesli ktos ma jakies filmiki z Siwym to niech da linka :D
Tylko zeby bylo to latwo sciagnac albo nawet ogladnac na necie :D

_________________
Rzeszów naszym miastem, Żużel naszym życiem!!!!!!!!!


           
Post 12 lip 2007, o 18:15
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Proszę. Piotrek Winiarz (niebieski kask) vs. Janusz Kołodziej (czerwony). Walka w Memoriale Nazimka 2003 w barażowym wyścigu o drugie miejsce.

http://rapidshare.com/files/414154579/Piotrek_Winiarz_vs._Janusz_Ko__odziej.AVI

Kapitalna jazda Siwego zakończona sukcesem. W ogóle w tym turnieju we wcześniejszym swoim biegu, gdzie musiał wygrać żeby dać sobie możliwość walki w barażu o drugie miejsce, popisał się również kapitalną akcją wchodząc pomiędzy Dobruckiego i Huszczę, z trzeciego miejsca przechodząc od razu na pierwsze.

_________________
Obrazek


           
Post 12 lip 2007, o 18:23
 


Piękne to były zawody w wykonaniu Piotrka :D a po zawodach skoki na trmapolinie :lol:


           
Post 13 lip 2007, o 14:25
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 lip 2006, o 12:47
Skąd: Z kątowni na 3-ego maja :D
Posty: 116

Zobacz profil 
Ale Siwy Koldiemu w kolo machnol :D az milo patrzec :D Jak ktos ma to prosze o wiecej bo milo sie patrzy :D

_________________
Rzeszów naszym miastem, Żużel naszym życiem!!!!!!!!!


           
Post 13 lip 2007, o 15:59
 
Senior
Senior

Dołączył: 25 wrz 2004, o 09:26
Posty: 257

Zobacz profil 
Super filmik :) Piotrek jesteś wielki :) normalnie aż mi się łzy w oczach kręcą. Chce Cię zobaczyć jeszcze raz na torze :P i wstać i zącząć klaskać jak to czyniłam będąc małym dzieckiem :) serdecznie Cię pozdrawiam i całą Twoją rodzine :)

_________________
25.09.05 Tego Dnia W Rzeszowie Nikt Do Końca Życia Nie Zapomni Siedmiu Żużlowców Sprawiło Radość Pietnastu Tysiącom Ludzi.
_________________
Z :)
K :) ---> DERBY SĄ NASZE!!!
S :) :twisted:
_________________


           
Post 8 sie 2007, o 13:40
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sie 2004, o 14:45
Posty: 100

Zobacz profil 
siemka
ma ktos moze nagrana rozmowe z piotrem podczas finalu mimp ????


           
Post 8 sie 2007, o 16:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 sie 2007, o 21:57
Posty: 18

Zobacz profil 
A po co Ci ona?


           
Post 21 sie 2007, o 13:24
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2006, o 01:13
Skąd: RZESZÓW
Posty: 308

Zobacz profil 
Dziś mija 4 lata od fatalnego wypadku na Węgrzech Piotrka .. Do dziś przecieram oczy ze zdumienia patrząc jak ten chłopak sobie dobrze radzi i nie załamał się. Wielki szacunek również dla Rafała Dobruckiego za umozliwienie Piotrkowi pomocy przy jego sprzęcie :) Także Piotrek byłeś i będziesz naszym kapitanem. Bardzo ciekawy artykuł na sportowych fakatch o naszym kapitanie.. :)

_________________
Czwartek 29 Września 2005 Dariusz Śledź, Maciej Kuciapa, Tomasz Rempała rzeszowska sensacja we Wrocławiu - złoto:)
Obrazek
Obrazek


           
Post 21 sie 2007, o 14:20
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2006, o 23:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 346

Zobacz profil 
Cuda sie zdarzają i Siwy żyje. Szkoda, że nie będzie już jeździł na żużlu i nie będzie normalnie funkcjonował. trzeba dziś obejrzeć kilka jego wyścigów, w końcu rocznica :)


           
Post 21 sie 2007, o 16:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2006, o 13:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 444

Zobacz profil 
Piotrek BYŁEŚ, JESTEŚ, I BĘDZIESZ naszym KAPITANEM!!!
Aż się łezka zakręciła wokół oka. Szkoda że już go nie ujrzymy na torze. Bardzo mi się podobały jego akcje. Największy fajter! 3maj sie piotrek, pamięc o tobie nigdy nie zaginie...

_________________
"Wolę swoją Ukraine, niż w Tarnowie mieć drużyne"


           
Post 23 sie 2007, o 08:57
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Minął czwarty rok od wypadku Siwego ...
http://www.sportowefakty.pl/index.php?d ... _id=214526

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 20:37
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2007, o 10:17
Skąd: Rzeszów B4
Posty: 121

Zobacz profil 
Piotrek ciagle powtarza ze chodzi do lekarza i pyta czy moze jezdzic na zuzlu jednak lekarz mu odmawia. Ale on ciagle powtarza – "Ja jeszcze pokazałbym jak się jeździ, ale lekarz mi nie pozwala. W zimie znowu pójdę go zapytać". Niestety pop takim wypadku to chyba nie mozliwe. Ale bardzo bym chcial by Piotrek doszedl do takiego stanu by chociaz mog trosze pojedzic na treningach. Napewno sprawilo by mu to wielka radosc. Piotrek Winarz naszym kapitanem na zawsze !!!


           
Post 28 sie 2007, o 22:43
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2007, o 09:09
Skąd: Kraków
Posty: 101

Zobacz profil 
Bądźmy szczerzy - nigdy żaden lekarz nie dopuści Siwego do żużla. Prawda smutna lecz prawdziwa . . . Pozostanie w naszej pamięci jako wielki fajter lecz na tor już nie wróci nigdy. Co do jazdy na treningach to jak najbardziej kółeczka pokręcić mógłby - chociażby dla samego siebie. Lecz szczerze powiem że nie wierzę, iż lekarze pozwolą mu kiedyś dosiąść motocykla . . .


           
Post 20 sie 2010, o 16:19
 Re: Piotrek Winiarz - Stal Rzeszow :)
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
dokladnie dzis 20 sierpnia mija 7 lat kiedy doszlo do tragicznego wypadku z udzialem Piotrka.
na stronce http://www.stal.rzeszow.pl nie wymagam zeby byla jakakolwiek krotka wzmianka o tym, aktualnym stanie zdrowia Piotrka, ogolnie co tam u niego i tego typu rzeczach. w koncu liczy sie tylko marma, marma, lee, ekstraliga i zeby wygrac u siebie 62:28. zreszta pewnie (tak jak pokolenie marmowcow) nie wiedza kto to jest.
PIOTREK POWODZENIA :!:


           
Post 21 sie 2010, o 00:20
 Re: Piotrek Winiarz - Stal Rzeszow :)
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Nie żartuj Boo, skąd to pokolenie dzieciaków chodzacych na marmę-hadykówkę ma znac Piotrka Winiarza ? dla nich jest postacią anonimową, ot jakis tam koles który kiedyś jezdził na żużlu reprezentujac klub którego oni nie znają...

SIWY DUŻO ZDROWIA !

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 21 sie 2010, o 00:41
 Re: Piotrek Winiarz - Stal Rzeszow :)
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2006, o 02:04
Skąd: zks STAL Rzeszów
Posty: 116

Zobacz profil 
Boo i Metanol, poprosze o definicje w Waszym rozumieniu "pokolenie dzieciaków chodzacych na marmę-hadykówkę" oraz "pokolenie marmowcow" :osama: takimi stwierdzeniami mozecie obrazac pewna czesc forumowiczow, wbrew pozorom sporo osób z tego forum jest tak zwanie wiekowych i pamiętają czasy choćby silstonu czy westy, a starsi forumowicze też by się znalezli... Dla mnie nie jest ważne czy to jest westa, czy van pur, kker, czy marma, chodze na zuzel i to mnie rajcuje, wbrew logice to lubie mecze konczace sie mala roznica przewagi punktowej, wole jak jest 47:43 niż 57:33, a sprawa dziadów rządzących tym bajzlem to inna bajka... :faja: z takimi tekstami to piszcie na oficjalnym...

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi