Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) 42:48


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 maja 2015, o 22:26
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) g. 19:30
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Pająk napisał(a):
Po pierwsze Ljung nie ma żadnej kontuzji, po drugie Nasza drużyna jest o wiele lepsza niż Grudziądz i Gorzów i raczej się utrzymamy i spadnie raczej Gorzów bo tam to jedzie tylko Zmarzlik i Iversen

Stłuczenie to też kontuzja, mało poważna może, ale uraz, który na razie uniemożliwia mu jazdę.
Gorzów gorszy od Rzeszowa ? Na razie w tabeli tak, ale patrząc na skład chyba w to sam nie wierzysz.

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 17 maja 2015, o 22:30
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) g. 19:30
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Należy założyć, że Gorzów kiedyś zaskoczy. My musimy się skupić na wyprzedzeniu Grudziądza. Wygrać wszystkie mecze u siebie i nałapać jak najwięcej bonusów. Nie zapominajcie, z jakiej pozycji startowaliśmy. Faktycznie ta taśma poszła nierówno?


           
Post 17 maja 2015, o 22:40
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) g. 19:30
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
Kildemand mimo, że to świetny zawodnik, na tym torze nie poszaleje. Pojechał dzisiaj słabiutko. Pokonał tylko wolnych w tej fazie zawodów Przemka Pawlickiego i Zengotę w biegu 6. Reszta, to zasługa numeru startowego. Punkty robił na naszych juniorach i Baranie w wyscigu 14.

Baran mimo wszystko sprawiał lepsze wrażenie od Jabłońskiego. Sprytem i odwagą kilka punktów zdobył. Poziom prezentują podobny, Baran chociaż swój.


           
Post 17 maja 2015, o 22:46
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) g. 19:30
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lip 2010, o 16:38
Skąd: Tarnobrzeg
Posty: 356

Zobacz profil 
Sędzia wyszedł? Bo po 40 minutach czekania wrocilem na mieszkanie...

_________________
Obrazek


           
Post 17 maja 2015, o 22:52
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) g. 19:30
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Honoratka napisał(a):
Sędzia wyszedł? Bo po 40 minutach czekania
jak mu się sikać zachciało, to pewnie w końcu wyszedł :mrgreen:


           
Post 17 maja 2015, o 22:53
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) g. 19:30
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 mar 2011, o 17:40
Skąd: RZE
Posty: 137

Zobacz profil 
Moje pierwsze wrażenia po meczu:
- niestety tor raczej nie był zaskoczeniem dla Leszna i nie był naszym handicapem (coś im nie wyszło w przygotowaniu nawierzchni)
- Karol Baran - jak na pierwszy występ w Ekstralidze po chyba 9 latach to 5 punktów to dobry wynik, chociaż moim zdaniem w 14 biegu na drugim łuku pierwszego okrążenia nie powinien próbować dwóch zawodników naraz wywozić bo to się skończyło 1:5 w pałe i to był duży błąd
- młodzieżowcy u nas to marność niestety, brak walki na dystansie i praktycznie bark młodzieżowca do wygrania drugiego biegu
- Hancock, Lampart, Kildemand swoje zrobili (29 punktów we trzech) pozostałych czterech zrobiło razem 13 punktów
- Larsen tragiczny występ, na następny mecz zmiana za niego wstawić Ljunga
- Lampart próbował się wyłożyć na Pedersenie w biegu 14 ale mu nie wyszło, ewidentne wykluczenie Lamparta
- atmosfera na stadionie bardzo fajna
- szkoda biegu 13, sędzia jak puścił do do końca to powinien uznać wyniki, pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją żeby 5 minut po biegu powtarzać go
- podsumowując: w tym sezonie walczymy o utrzymanie z Grudziądzem i Wrocławiem bo układy/sędziowie zrobią raczej wszystko żeby utrzymać Gorzów
- sędzia Kuśmierz - "miło" go przywitamy jak jeszcze kiedyś przyjedzie na Hetmańską

_________________
:)


           
Post 17 maja 2015, o 22:55
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) g. 19:30
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Taśma poszła nierówno. Gdyby nie było powtórki tego biegu to wygrana byłaby nasza. Larsen, Baran, Kildemand zero startów, refleks na poziomie zawodników z II ligi a bez tego elementu dzisiaj begów nie dało się wygrywać. Tor też różnił się od tego z Wrocławiem, był zdecydowanie twardszy z tym, że to raczej nie miało większego znaczenia. Ogólnie Leszno wcale nie było lepsze i mecz był do wygrania.


           
Post 17 maja 2015, o 23:01
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) g. 19:30
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 kwi 2005, o 14:04
Skąd: Rzeszów
Posty: 389

Zobacz profil 
Bylem na zywo i dobrze nie bylo widac tasmy ale nawet jesli tasma poszla nierowno to sedzia powinien przerwac bieg od razu. Decyzja sedziego jest wg. mnie karygodna. Od tego momentu wszystko sie posypalo jakby nasi stracili wiare. Wynik 41:37 przed nominowanymi zmienilby caly wynik. Karol Baran pojechal niezle ale mysle ze przeszkadzal Pajakowi bo gdy ten sie napedzal po szerokiej to Karol go spowalnial. Podsumowujac na tak przygotowanym torze liczy sie tylko start mijanek zero. Szkoda wyniku bo mecz byl do wygrania i na to liczylem mimo ze w typerze stawialem na przegrana.


           
Post 17 maja 2015, o 23:25
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) g. 19:30
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
A jak to jest w regulaminie z powtarzaniem ukończonych wyścigów? Bo kiedyś w analogicznej sytuacji z maszyną startową zasłaniali się punktem regulaminu, że nie można powtarzać zakończonych wyścigów ;)


Dopóki spiker nie poda wyników biegu ten się nie zakończył. Tak było w przypadku GP w ... Terenzano ? Tak samo tutaj. Szkoda bo to zmieniło całkowicie Naszą drużynę. Pozytywna energia uleciała wraz z decyzją sędziego. Szkoda gadać. Larsen Nam mecz położył i tyle...

_________________
Obrazek


           
Post 18 maja 2015, o 00:00
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) 42:48
Junior
Junior

Dołączył: 27 maja 2010, o 20:24
Posty: 183

Zobacz profil 
Nie winiłbym tutaj Larsena. Siedziałem na wprost taśmy i śmiało mogę stwierdzic, ze ta szła połowę zawodów nierówno, bodajże od 2 biegu. To jakim cudem akurat powtórzono kluczowy dla nas bieg? W 14 dowieźć remis a w 15 niech się dzieje.
Druga sprawa. Tor. Robiąc taki stoki beton pomagamy tylko przyjezdnym. Bo ni to przyczepne, ni to twarde, bo sypkie. Tor powinien być taki jak z wrockiem tylko rowny.


           
Post 18 maja 2015, o 00:09
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) 42:48
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2011, o 01:32
Skąd: Wrocław
Posty: 251

Zobacz profil 
eksbrand napisał(a):
To jakim cudem akurat powtórzono kluczowy dla nas bieg?


Co się dziwić?
Sędzia zrobił wszystko, aby to Leszno wygrało...

Swoją drogą jak można powtarzać ukończony bieg. No, ale jeśli ktoś jest przeciw Wam...

W Gorzowie lamentują.
Na początku żal mi było Palucha, ale jak sobie przypomniałam, jak ileś temu mówił o Was na SF, że przyjeżdża z drużyną na Ukrainę, to już mnie to ani ziębi, ani grzeje.


           
Post 18 maja 2015, o 00:11
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) g. 19:30
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Honoratka napisał(a):
Sędzia wyszedł? Bo po 40 minutach czekania wrocilem na mieszkanie...

a o co chodziło z sędzią? w obu sytuacjach sedzia podjal 2 dobre decyzje. ba! nawet zrobil 3 dobre decyzje, bo wielu sedziow juz po 30 m przerwaloby bieg Larsena tlumaczac sie nie rownym startem. (w wielu wielu meczach tak jest ze nawet zawodnik idealnie startujacy z tasma sa karani powtorka) fakt ze Larsen ulamek sek. wczesniej ruszyl, fakt ze tasma w ch... nie rowno poszla ale decyzja po biegu sluszna.

tor? kompletnie nie do walki tym samym zabija sie potencjal Kildemanda...

Sparta WrocLove napisał(a):
Na początku żal mi było Palucha, ale jak sobie przypomniałam, jak ileś temu mówił o Was na SF, że przyjeżdża z drużyną na Ukrainę, to już mnie to ani ziębi, ani grzeje.

wiesz... jakoś Vaculik mówił to samo a spora część kibiców po tych słowach bija mu brawa wiec chyba nie dopatrywalbym sie jakichs zlosliwosci :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 18 maja 2015, o 00:35
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) 42:48
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
A czy ten tor nie był robiony czasem przez komisarza (zagrożony mecz)? Kildemand też z Wrocławiem nie jechał idealnie. Po pierwszej kolejce odtrąbiono, że na betonie jest walka. A to jednak nie do końca tak jest.


           
Post 18 maja 2015, o 00:44
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) 42:48
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Tak, tor od wczoraj był pod "okiem" komisarza. Mecz miał status zagrożonego.

Co do sędziego to on tej nierównej taśmy nawet nie widział. Dlatego biegu nie przerwał. Ale zaraz po nim poszedł telefon od Leszna i dopiero wtedy zaczął oglądać powtórki.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 18 maja 2015, o 00:54
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) 42:48
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 kwi 2015, o 12:19
Posty: 4

Zobacz profil 
Ja powiem coś co potwierdzi wiele osób

To co się stało po biegu 13stym siedząc na trybunach to ZABICIE DUCHA SPORTU, jeden człowiek zepsół mi i mojej Kobiecie całą radość z tego dnia, i nie mówię tutaj o wygraniu tego meczu bo jeszcze były 2 biegi ale chodzi o sam fakt że z naszej radości było tyle że z 6-7 minut po zakończeniu biegu jakiś tam :cenzura: panius każe ten bieg jechać jeszcze raz OK? ja to rozumie to sie dzieje w 1-2 okrążeniu ale jak ja mam to wytłumaczyć osobie która niechęnie poszła ze mną na speedway poczuła emocje a jakiś frajer jedną decyzją zabiera mi i Jej radość z widowiska.... żebyście tak :cenzura: zawsze i chętnie te powtórki oglądali.... "

:?


           
Post 18 maja 2015, o 01:33
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) 42:48
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
no ale ciezko powiedziec kiedy Larsen jadac caly mecz srednio, ruszajac z lotnego, gdzie tasma mu pomogla, bo poszla od zew wyraznie szybciej, wygral bieg. na GP ostatnio, zreszta rik temu takze po biegu byly powtarzane wyscigi.

Larsen ew. niesportowo wygral ten bieg wiec.. ;) no chyba ze moje oko jest slabe i nie byly tam minimilanego lotnego i tasma poszla rowno ;)

kamyszyn napisał(a):
To co się stało po biegu 13stym siedząc na trybunach to ZABICIE DUCHA SPORTU

powiedz to Paulowi Pierce'owi i blisko 20 tysiacom kibicow na hali ;) kto sledzi NBA ten wie...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 18 maja 2015, o 03:34
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) 42:48
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
no ale ciezko powiedziec kiedy Larsen jadac caly mecz srednio, ruszajac z lotnego, gdzie tasma mu pomogla, bo poszla od zew wyraznie szybciej,
nie ruszył z lotnego, tylko się idealnie wstrzelił, a raczej mu się udało. przede wszystkim jednak nierówno chodząca taśma to pomogłaby w pierwszej kolejności sajfutdinowowi, który jechał z czwartego. chyba że to taka czarodziejska taśma, idąca szybciej w górę jedynie na trzecim torze :mrgreen:
sędzia powinien albo przerwać najpóźniej w pierwszym luku (czego się spodziewałam i byłam wręcz zdziwiona że puścił bieg dalej) albo nie walić w :cenzura: i przyklepać wynik. argument o nierównej taśmie po biegu i telefonie od leszna jest śmieszny i żałosny - jak już pisałam, nierówny start taśmy mógł pomóc wyłącznie sajfutdinowowi


           
Post 18 maja 2015, o 07:55
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) 42:48
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
kamyszyn trzeba było ja zabrać na SGP do warszawy:)


           
Post 18 maja 2015, o 08:11
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) 42:48
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
W moim odczuciu Jasiek powinien dać Dawida z rodziny Lampart w 14 biegu. Na starcie by załatwił sprawę i 3-3 minimum by było. Teraz to jednak można tylko gdybać.
Teraz arcyważne spotkanie w Grudziądzu. Nie będziemy mieć łatwiej niż Tarnów. Trzeba potrenowac na twardym torze bo wczorajszy mecz pokazał,że połowa drużyny punktuje na poziomie.

_________________
Obrazek


           
Post 18 maja 2015, o 10:01
 Re: I runda: Rzeszów - Leszno (17.05.2015) 42:48
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Rzeszowscy kibice tu i owdzie wyrażają swoje niezadowolenie w poczuciu bycia oszukanym. To niech przestana, bo wszystko odbyło sie zgodnie z przepisami. Sami jesteśmy sobie winni używając maszyny startowej, ktora tnie sie co najmniej 4 sezon. Chyba, ze to kolejna felerna sztuka, ale nie sadze.

Szkoda, ze tor byl tak twardy, ale to pewnie robota komisarza. Niestety.

Czasami to samego ogarniaja mnie mysli, ze ten zuzel zrobil sie dziadowski. Zeby komisarze ubijali wszystko co sie da? Trzeba z tym walczyc. Nie pisze tego pod wplywem wczorajszej przegranej. Ogolne spostrzeżenie.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi