Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz w temacie

III runda: Rzeszów - Wrocław (26.04.2015) 52:37


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 kwi 2015, o 06:57
 Re: III runda: Rzeszów - Wrocław (26.04.2015) 52:37
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Zdjęcia masz np. tutaj: http://www.stal.rzeszow.pl/gallery/rzes ... law-26-04/ Przypuszczam, że inne portale podchodzą do tematu trochę inaczej niż syfy i zdjęcia można również znaleźć w kilku innych miejscach.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 kwi 2015, o 12:42
 Re: III runda: Rzeszów - Wrocław (26.04.2015) 52:37
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 lip 2010, o 13:39
Skąd: Potok Górny
Posty: 289

Zobacz profil 
Frekwencja dopisała - 8300 :) Pogoda również,zawody także atrakcyjne. Spodziewałęm się wygranej ale nie aż tak wysokiej. Widać,że nawierzchnia jest nowa i nie złączyła się jeszcze z poprzednia.Stąd napewno te koleiny.
Potrzeba więcej jazdy po 4 zawodników aby ocenic jak ten tor się bedzie ponownie zachowywał.BRAWO STAL!!
Co do oceny zawodników: Największy plus oczywiscie leci do DAWIDA LAMPARTA:)Zrobił doskonałą robotę dla drużyny.GREG również pokazał,że tor w Rzeszowie nie jest mu obcy i potrafi się super scigać.Widać,że prędkośc ma bardzo dobrą i zachowuje się na nim jak profesor.REMPAŁA- 5 pkt , swoje dołożył i chwała mu za to.LARSEN- Dobry występ na H69 ale widać,że w niektórych biegach prędkośc była doskonała a w jednym gdzie przywiózł 1pkt był daleko w tyle. Na minus- postawa Mirka i brak objeżdzenia i nieznajmości toru,CZAJA- trening super a na zawodach widac,że albo go presja przerosła lub złe przyłożenia. W każdym bądz razie BRAWA ZA WALKE !!!

_________________
Obrazek


           
Post 28 kwi 2015, o 15:33
 Re: III runda: Rzeszów - Wrocław (26.04.2015) 52:37
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 18:05
Skąd: ...:::STAL RZESZÓW:::...
Posty: 807

Zobacz profil 
Maxel10 napisał(a):
Frekwencja dopisała - 8300 :) [/b]

właśnie widziałem na stronie że jest dopisana frekwencja z meczu i mi się wydawało że było spooooro więcej. Na wschodniej mało miejsc wolnych: 4000 + przynajmniej te 6-7 tysięcy na starej (a ma pojemność chyba coś ponad 9k, więc jakieś 2/3 było. Razem daje to 10 tysięcy - tak na oko. No, ale może że klubowa podała wynik na podstawie sprzedanych biletów+karnetów i zaproszeń, to wtedy ok. Ile by nie było rzeczywiście ludzi, to takiej ilości kibiców na żużlu w Rzeszowie nie było kilka lat - nawet na derbach. Widać jak się ludzie przejęli odejściem MP

e: rzeczywiście, pojemność stadionu wg. danych na stal.rzeszow.pl to niecałe 12k, więc rzeczywiście te 8-9 mogło być. Oby na Lesznie był już komplet

_________________
Obrazek

http://www.walkakamila.pl


Ostatnio edytowano 28 kwi 2015, o 15:35 przez patryk 0493, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 28 kwi 2015, o 15:35
 Re: III runda: Rzeszów - Wrocław (26.04.2015) 52:37
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Przynajmniej kamer i wywiadów unikała ;)

A na SF zero zdjęć i wywiadów z Rzeszowa - wszędzie można tylko nie u nas ;)


Nie dziwne skoro nie było na meczu żadnego paparazzi od SF.pl ... i w tym sezonie nie będzie :-P
Klub porozumiał się z espeedway.pl

_________________
Obrazek


           
Post 28 kwi 2015, o 18:49
 Re: III runda: Rzeszów - Wrocław (26.04.2015) 52:37
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Nowiny podają 10 tys, Super Nowości również.
Na moje oko było ponad 10 tys, już dawno nie było tylu ludzi.
Co do meczu, śmieszy mnie wypowiedź Wroclawiakow w tym Barona, chłop się troszkę zagalopowal. Tylko jego zawodnikom z GP :wysmiewacz: wyrywalo kierownice. Czemu Rempale nie wyrwalo,Larsenowi,Dawidowi,Hancockowi,Czai,Jablonskiemu oraz Drabikowi. Panowie albo żużel albo szachy. Zapomniał jak sam robił corride ?? Komisarz był tor odebrał, sedzia również. Jak odrabiali straty było ok, jak nasi znaleźli znów od 10 biegu przełożenia to Wrocek odpuścił,no tu już śmiechu nie mogę powstrzymać :mrgreen:
Tłumaczy się jak dziecko, zremisowali fuksem w Toruniu i już przypisywali sobie 2 ptk przed przyjazdem do Rzeszowa.
Wypowiedzi Walaska,Kowalika a także Stepniewskiego w Magazynie Ekstraligi,dają nam światło i obraz w jakiej formie jest drużyna prowadzona przez Placzka, są słabo przygotowani do sezonu.
Jak to mówił Stachyra po derbach z Tarnowem " nie wiem Czemu tak się zachowali, moze muchy mają w nosie"

Mecz na plus , jeszcze Kilde oby poprawił starty i Jabłoński troszkę inaczej pokonywal luki i Czaja się nie spałam to będzie dobrze.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 28 kwi 2015, o 22:06
 Re: III runda: Rzeszów - Wrocław (26.04.2015) 52:37
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 kwi 2015, o 10:35
Skąd: rzeszów
Posty: 20

Zobacz profil 
relacja z meczu w nsport

https://www.youtube.com/watch?v=fuLX333xVeI


           
Post 29 kwi 2015, o 10:48
 Re: III runda: Rzeszów - Wrocław (26.04.2015) 52:37
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Na meczu było delikatnie ponad 10k wiary. Impreza była zgłoszona dla policji na 8,5k stąd zaliczona dana o frekwencji. Klub dużo dużo więcej wtedy by musiał zapłacić za ochronę.

_________________
Obrazek


           
Post 29 kwi 2015, o 13:09
 Re: III runda: Rzeszów - Wrocław (26.04.2015) 52:37
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Baron opowiadał przed kamerami, że MJJ też złapał kontuzję na 'corridzie' - widać niezbyt groźną, skoro 2 dni później jedzie w Szwecji mecz towarzyski:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51803 ... zkowskiego

Nieładnie Panie Baronie ;)


           
Post 29 kwi 2015, o 23:00
 Re: III runda: Rzeszów - Wrocław (26.04.2015) 52:37
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Redaktor napisał(a):
Lampart na pewno sam czuje, ze jest twardszy i mocniej trzyma gaz, bo niestety w zuzlu sam motor nie pojedzie. Zeby sie rozwijac trzeba byc cichym, skupionym i pracowitym. Jak sodówka odwali to rychly koniec w kazdym przypadku. Czas pokaze.
Wydaje się, że nadszedł czas że ta sodówka Lampartowi właśnie spływa z głowy coraz szerszym strumieniem :) Dwa bolesne upadki w karierze - Tarnów 2012, Rzeszów 2013 po których dotarło do niego że nie jest zawodnikiem ekstraligowym i terapia w postaci ciężkiego sezonu w Lublinie gdzie nie mając żadnej gwarancji wszystko musiał wyszarpać sobie sam dobrą jazdą, dały mu jasny obraz rzeczywistości - albo ściąga głowę z chmur i zaczyna pracować (jak w Lublinie) albo czas zapytać któregoś z zawodników z wyższej półki czy nie potrzebuje mechanika. Na razie wszystko zmierza ku dobremu.
Co do samego meczu, to nie mówcie że teraz nie jest lepiej. Wszystko zmieniło się na plus: Stal w nazwie i herbie, rada przyjaciół i sponsorów żużla (czy coś w ten deseń), gadżety klubowe (odzież, kalendarze, woda), zaprzestano traktowania kibiców jak piąte koło u wozu (zaczynając nawet od najprostszych spraw jak wykonanie w programie środkowej kartki nie z śliskiego a ze zwykłego papieru), ogólnie widoczna otwartość i zapał zamiast teatru jednej "aktorki". Nieprawdopodobne ile potrafi zmienić (nie)obecność jednej osoby. Gdybyśmy dalej mieli żużel spod znaku Marmy Półtorak to w życiu nie poszedłbym na mecz z takim Wrocławiem. Tymczasem na stadionie przebywało się bardzo przyjemnie.
Drobne mankamenty które jednak bardzo nie zaburzyły pozytywnej całości:
- dezinformacja nt. ceny wody klubowej - w programie napisano 2 zł więc wziąłem ze sobą 4 zł i poszedłem na stoisku z myślą kupienia dwóch a wróciłem z jedną :)
- nie zaobserwowałem żeby ktoś pilnował tego zapowiadanego zajmowania miejsc

Tor przygotowany pod siebie, widać że komisarz toru raczej nie fikał, ale w drugiej części meczu rzeczywiście nieco dziurawy co dobitnie było widać np. po tym jak Hancock w 4 serii nie wchodził pełnym gazem w wiraże. Przy tej tendencji można pokusić się o zwycięstwo na swoim torze z każdym.

_________________
Obrazek


           
Post 3 maja 2015, o 12:02
 Re: III runda: Rzeszów - Wrocław (26.04.2015) 52:37
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Odnośnie toru :
Cytuj:
Władze Speedway Ekstraligi uznały, że podczas przygotowań do zawodów w Rzeszowie, nie popełniono błędów. - Speedway Ekstraliga może z własnej inicjatywy wszcząć postępowanie w tej sprawie. Zapoznaliśmy się jednak ze sprawozdaniem sędziego i komisarza toru po zawodach i nie widzimy w tym momencie powodów do podejmowania jakichkolwiek kroków. Sytuacja w Rzeszowie wynikała z faktu, że były to pierwsze zawody oficjalne na tym torze w 2015 roku. Po 10 minutach prac na torze wszystko wróciło jednak do normy. To typowe zachowanie toru po przerwie zimowej i dosypaniu nowej nawierzchni - powiedział Ryszard Kowalski, wiceprezes Speedway Ekstraligi.



Jestem pewien , że gdyby Woffindenowi rama pękła w Rzeszowie , a nie w Toruniu to Baron też zrzuciłby winę na tor, rzeszowski klub, komisarza toru i Sędziego.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 3 maja 2015, o 13:02
 Re: III runda: Rzeszów - Wrocław (26.04.2015) 52:37
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Słaba Beka :mrgreen: z Wrocławia a w szczególności Barona i Janowskiego, jakoś w Anglii nie płacze na tor :peace: tylko w Polsce wiecznie ochy achy :nie: .
Najlepiej wywindowac sobie cenę na kontrakcie, jeździć na stole, łatwa kasa, łatwe zawody i lansik.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi