Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Odpowiedz w temacie

VI runda: Rzeszów - Tarnów (31.05.2015) 47:43


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 2 cze 2015, o 13:20
 Re: VI runda: Rzeszów - Tarnów (31.05.2015) 47:43
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 18:05
Skąd: ...:::STAL RZESZÓW:::...
Posty: 807

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Z czysto finansowego punktu widzenia, ktoś płacący za bilet powinien być dla klubu ważniejszy (dla ludzi z kiepską interpretacją - w sensie tych piszących o żalu i płaczu - nie wywyższam się nad nikim, czysty biznes), niż ktoś kto wchodzi za darmo.

A właśnie klub robi to darmowe wejście po to aby te dzieci zaraziły się żużlem i aby w przyszłości kupowały bilety i przyprowadzały znajomych. Więc jest to działanie długofalowe i wg mnie klub powinien traktować na równi tych którzy wchodzą za free i tych którzy aktualnie kupują program.

brzycho napisał(a):
Ale ja nie rozumiem o kijek wam chodzi. Zapłaciłem za bilet i chciałem obejrzeć haś w przystępnych warunkach. Chyba mogę tego wymagać płacąc za wejście, prawda? No chyba tak. Ale akurat w niedzielę widząc tyle ile widziałem chcąc nie chcąc musiałem słuchać tego co mówi. Łagodnie rzecz ujmując to Lorkiem to on nie jest. Muzyka byłaby lepsza. DLA MNIE.

Kompletnie cię nie rozumiem. Skoro lata już chodzisz na żużel to raczej powinieneś wiedzieć że taka jest specyfika tego stadionu i w ogóle derby że trzeba przyjść wcześniej żeby oglądać mecz w jak najlepszych warunkach i nie rozumiem tłumaczenia wiekiem itp. A po drugie, to nawet na starej trybunie było jeszcze trochę miejsca - pojedyncze krzesełka bo pojedyncze, ale były.
Wiem że istnieje możliwość przypisywania konkretnego miejsca do biletu nawet na starej trybunie i myślę że od przyszłego sezonu nasi włodarze powinni się zastanowić nad możliwością wprowadzenia tego systemu na spotkania żużlowe.

_________________
Obrazek

http://www.walkakamila.pl


           
Post 2 cze 2015, o 13:27
 Re: VI runda: Rzeszów - Tarnów (31.05.2015) 47:43
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Piszesz o bardzo dobrych cenach biletów. Spoko, winszuję. Tylko tu pojawia się kolejny problem. Czy ktoś sprawdza to, czy ktoś wchodzi na ulgowy, czy normalny? Nie. Słyszałem gadkę dwóch "biznesmenów", którzy przycięli na bilecie tych kilka złotówek. (...)Po meczu ten od normalnego od razu nawinął, że następnym razem weźmie ulgowy skoro i tak nikt tego nie sprawdza. Klub idzie komuś na rękę, a ten i tak będzie ciąć w penis. To nie na tym rzecz polega.

A właśnie sprawdza. Sam byłem świadkiem jak trzy osoby chciały wejść na ulgowe bilety nie mając ważnej legitymacji. Zostali skierowani do kasy aby zakupili bilety, na które mogą wejść. Było to przy bramie wejściowej na nową trybunę.
brzycho napisał(a):
Dwa. Pomysł z 16 latkami spoko, fajnie, ale na pewno - nie jak sam napisałeś - "jeden z najlepszych ruchów w strone kibica w całym żużlu ever". Od razu nasuwa się pytanie. (...) Z czysto finansowego punktu widzenia, ktoś płacący za bilet powinien być dla klubu ważniejszy (dla ludzi z kiepską interpretacją - w sensie tych piszących o żalu i płaczu - nie wywyższam się nad nikim, czysty biznes), niż ktoś kto wchodzi za darmo.

Z czysto finansowego ? Wg mnie właśnie to jest inwestycja na przyszłość. Taki młody zarazi się żużlem i jak osiągnie wiek 16+ to przyjdzie na stadion i będzie płacił za bilet. Kibic to kibic - płaci czy ma wjazd za free. Dlaczego masz być lepiej traktowany ? Bo liczysz więcej wiosen ?

_________________
Obrazek


           
Post 2 cze 2015, o 16:09
 Re: VI runda: Rzeszów - Tarnów (31.05.2015) 47:43
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
patryk 0493 napisał(a):
brzycho napisał(a):
Z czysto finansowego punktu widzenia, ktoś płacący za bilet powinien być dla klubu ważniejszy (dla ludzi z kiepską interpretacją - w sensie tych piszących o żalu i płaczu - nie wywyższam się nad nikim, czysty biznes), niż ktoś kto wchodzi za darmo.

A właśnie klub robi to darmowe wejście po to aby te dzieci zaraziły się żużlem i aby w przyszłości kupowały bilety i przyprowadzały znajomych. Więc jest to działanie długofalowe i wg mnie klub powinien traktować na równi tych którzy wchodzą za free i tych którzy aktualnie kupują program.

GoodLikE napisał(a):
Z czysto finansowego ? Wg mnie właśnie to jest inwestycja na przyszłość. Taki młody zarazi się żużlem i jak osiągnie wiek 16+ to przyjdzie na stadion i będzie płacił za bilet. Kibic to kibic - płaci czy ma wjazd za free. Dlaczego masz być lepiej traktowany ? Bo liczysz więcej wiosen ?

Po pierwsze, na chwilę obecną klub nie jest w stanie w ogóle stwierdzić, czy ta inwestycja w przyszłość, jak ją tu nazywacie, się w ogóle sprawdzi. Dopóki nie będzie karty kibica klub NIE JEST i NIE BĘDZIE w stanie obczaić, czy jest tak jak mówicie, czy nie. Więc póki co wy dopiero możecie jedynie przypuszczać (tak jak i ja), że będzie to inwestycja w przyszłość.
Po drugie, czy szesnastolatek nie miał już wystarczająco dużo czasu, by zarazić się żużlem? Nie wiem jak wy, ale ja samodzielnie na haś zacząłem śmigać w wieku 10 lat. Niesamodzielnie parę lat wcześniej.

Wpuszczanie na stadion wszystkich do 16 lat wg mnie jest pomysłem nietrafionym z perspektywy finansowej (aczkolwiek mogę się mylić, bo ja też jedynie przypuszczam). Wiadomo jednak, że ilu ludzi tyle pomysłów. Na moje to warto byłoby popracować nad tym, żeby oddelegować np. jeden sektor, czy tam dwa, w zależności od chętnych, dla zorganizowanych grup szkolnych. Wjazd za free, wcześniej zgłaszasz listę osób i na jej podstawie dostajesz bilet na wyznaczony sektor. Ale chcąc też przyciągnąć innych najmłodszych, co najważniejsze z rodzicami. Dać im zniżki o i dzieciak namówi ojca na przyjście. Albo ojciec zabierze dzieciaka ze sobą.

Nie może być tak, że klub nie wie ilu ludzi jest na stadionie. Przedział wieku 0-16, to może być kupa osób. Fajnie, że stadion jest pełny, że dużo ludzi wchodzi za friko, że sektor dopingujący ma zniżki, a cała reszta tanie bilety. Problem jedynie w tym taki, że klub przy małych poprawkach, mógłby przyciągać na stadion porównywalną liczbę widzów jednocześnie powiększając zyski, przy okazji zapewniając mi, kupującemu bilet, przyzwoite warunki do oglądania czegoś za co zapłaciłem. Nie chce mi się nad tym zbyt dużo myśleć, bo nie płacą mi za to. Nie za bardzo chce mi się też pisać takie długie posty, bo i tak ten piszę już na 3x i nie wiem o czym już pisałem.
Wiem, że w klubie wiele się zmieniło i jakaś tam część osób uczy się dopiero tego wszystkiego. Ja to naprawdę rozumiem, dlatego też nie rzucam żadnych bluzgów, ani nikogo nie wyzywam jak tu niektórzy jęczą, tylko po prostu zauważam problem i chcę zwrócić na niego uwagę.
To, że wymagam czegoś w zamian za te 25 złotych naprawdę powinno być normalną rzeczą. Bo nie zażyczyłem sobie drinków przynoszonych przez wynajęte prostytutki, a jedynie możliwości pooglądania żużla w przyzwoitych warunkach. Tyle.

patryk 0493 napisał(a):
Wiem że istnieje możliwość przypisywania konkretnego miejsca do biletu nawet na starej trybunie i myślę że od przyszłego sezonu nasi włodarze powinni się zastanowić nad możliwością wprowadzenia tego systemu na spotkania żużlowe.

Nie wierzę, by mogło być inaczej. Wprowadzenie tego w obecnym sezonie jest już, na moje, niemożliwe bo nie ma co zrobić z tymi, którzy mają karnety. Jednak wierzę, że opcja kupna biletu przez internet jest krokiem w tym właśnie kierunku.

GoodLikE napisał(a):
A właśnie sprawdza. Sam byłem świadkiem jak trzy osoby chciały wejść na ulgowe bilety nie mając ważnej legitymacji. Zostali skierowani do kasy aby zakupili bilety, na które mogą wejść. Było to przy bramie wejściowej na nową trybunę.

To nie wiem. Może jest różnica między starą, a nową? Nie wiem. Nie zmyślam.


Ponawiam też pytanie:
brzycho napisał(a):
Czy jest gdzieś na stadionie takie miejsca, za które płacąc więcej będę mógł sobie przyjść choćby i spóźniony, a ono i tak będzie na mnie czekać? Coś jak krzesełka pod wieżyczką kiedyś.

bo tutaj: http://www.stal.rzeszow.pl/news/informa ... d-derbami/ nic na ten temat nie jest napisane.

_________________
Obrazek


           
Post 2 cze 2015, o 16:42
 Re: VI runda: Rzeszów - Tarnów (31.05.2015) 47:43
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 18:05
Skąd: ...:::STAL RZESZÓW:::...
Posty: 807

Zobacz profil 
Chyba musiałbyś kupić karnet VIP, bo pojedynczych bieltów na ten sektor chyba nie sprzedają, a tylko tam jest pewne miejsce.

_________________
Obrazek

http://www.walkakamila.pl


           
Post 2 cze 2015, o 16:55
 Re: VI runda: Rzeszów - Tarnów (31.05.2015) 47:43
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Obrazek

Martin w kasku żółtym :P bieg 4 :fucker:

_________________
ZKS


           
Post 2 cze 2015, o 17:20
 Re: VI runda: Rzeszów - Tarnów (31.05.2015) 47:43
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Obrazek

Kildemand O_o wtopił ;)

zacytuje:
Robi napisał(a):
do 16 roku zycia za darmo ? nieźle...


15-latek spokojnie moze zarobic pare groszy a tu jeszcze za darmo ma mecz ;) do 12 lat tak bo to jest jeszcze podstawowka...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 2 cze 2015, o 20:10
 Re: VI runda: Rzeszów - Tarnów (31.05.2015) 47:43
Junior
Junior

Dołączył: 16 lut 2009, o 22:23
Posty: 141

Zobacz profil 
Warto też poruszyć temat dopingu na niedzielnym meczu. Nie ma się co oszukiwać kibicowsko chamy zostały zniszczone przyznam szczerze, że na nowej trybunie tylko raz byłem w stanie ich usłyszeć. W młynie ok. 600 osób!! doping był słyszalny nawet w okolicach architekta. Na portalach kibicowskich oczywiście bucz sieje propagandę, że ich ok 500 osób( chyba razem z ochrona .. -,-), dobry doping a nasz tylko momentami słyszalny ale to już świadczy tylko i wyłącznie o ich nieudolności....


           
Post 2 cze 2015, o 22:14
 Re: VI runda: Rzeszów - Tarnów (31.05.2015) 47:43
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Na nowej trybunie (a przynajmniej w środkowej jej części) najlepiej słyszalny konferasjer i reklamy. Jak dla mnie powinni to trochę ściszyć.

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 3 cze 2015, o 04:15
 Re: VI runda: Rzeszów - Tarnów (31.05.2015) 47:43
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
15-latek spokojnie moze zarobic pare groszy
a zwłaszcza 15-latka... :mrgreen: już słyszę te gadki: weź mnie na żużel to nie pożałujesz :wysmiewacz:
myślę że akurat wejście za free do wieku gimnazjum jest bardzo dobrym pomysłem, chociaż mimo wszystko trzeba jakoś nad tym panować. ew. za symboliczne 5 zł w wieku 8-16 lat.


           
Post 3 cze 2015, o 08:19
 Re: VI runda: Rzeszów - Tarnów (31.05.2015) 47:43
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 cze 2007, o 21:12
Posty: 195

Zobacz profil 
Cytuj:
To nie wiem. Może jest różnica między starą, a nową? Nie wiem. Nie zmyślam.

Na starej też sprawdzali, ochroniarz nieugięty powiedział mi, że to mecz wysokiego ryzyka to wygrzebałem mu tą legitymację :)

Trochę słaba nagroda za udział w konkursie, przejazd gokartem ale uwaga 4,5 konnym (dla dzieci) po za tym kominiarka i smycz ale OK :)


           
Post 3 cze 2015, o 18:02
 Re: VI runda: Rzeszów - Tarnów (31.05.2015) 47:43
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 mar 2011, o 17:40
Skąd: RZE
Posty: 137

Zobacz profil 
mateusz_szostek napisał(a):
Na nowej trybunie (a przynajmniej w środkowej jej części) najlepiej słyszalny konferasjer i reklamy. Jak dla mnie powinni to trochę ściszyć.



Dokładnie - według mnie głośniki po prostu "ryczą" i jest to bardzo denerwujące, ktoś powinien to delikatnie przyciszyć.
Jak ktoś ma dojście do osób które się zajmują nagłośnieniem to powinien zainterweniować bo na trybunie jest stanowczo za głośno!
I jeszcze jedno odnośnie spikera (tego co stoi na murawie) jak przestaje gadać do mikrofonu to niech go WYŁĄCZA bo jak mikrofon jest włączony to mimo to że nic spiker nie gada to w głośnikach cały czas słychać głośny szum i to przeszkadza np w prowadzeniu dopingu.

_________________
:)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi