Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) 55:35


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 cze 2015, o 17:55
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) g. 17:00
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2015, o 23:41
Posty: 52

Zobacz profil 
Czaja uratował nas przed uderzeniem 5:1

_________________
ObrazekTylko STAL ZKS !!!


           
Post 4 cze 2015, o 17:57
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) g. 17:00
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Jak ja kocham te Wasze komentarze na zywo ;)


           
Post 4 cze 2015, o 18:13
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) g. 17:00
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
13, 14, 15 Hancock Kildemand?;)


           
Post 4 cze 2015, o 18:21
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) g. 17:00
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Kolejny mecz do wygrania przegrany. Ljung na zgniatanie cojones zasłużył.


           
Post 4 cze 2015, o 18:26
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) g. 17:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
w 11 Hancock i Pająk powinni jechac :kielb_pala:


           
Post 4 cze 2015, o 18:30
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) g. 17:00
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
Po co? Skoro nastepny jest 5:1 w dupe. Nie zdziwie sie, jak Slaczka czeka z nadzieja na dobry wynik biegu 11 i bedzie chcial ratowac 12 wyscig zmiana za Ljunga. No chyba, ze tak jak pisalem wczesniej, planowane sa 3 ostatnie biegi z Kildemandem i Hancockiem w obsadzie.


           
Post 4 cze 2015, o 19:16
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) g. 17:00
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 lip 2010, o 13:39
Skąd: Potok Górny
Posty: 289

Zobacz profil 
55:35 No coż jak pojechali jedynie GREG + PETER :(

_________________
Obrazek


           
Post 4 cze 2015, o 21:22
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) 55:35
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Mecz nie dla Nas... wyniki rywali nam nie na rękę. Wrocław gromi Leszno i pewnie ma bonusa, GKM wygrywa z Falubazami a Toruń zostaje rozjechany przez Buczoków... ciężko,ciężko...

_________________
Obrazek


           
Post 4 cze 2015, o 21:36
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) 55:35
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Spokojnie, trzeba się skupić na wygrywaniu u siebie. Do tego bonus z GKM i jeden z inną drużyną i dajemy radę. GKM ma u siebie Leszno i Toruń. Choć w przypadku kontuzji wszystko jest możliwe.
Co do meczu, do pewnego momentu szło nieźle. Potem pękło to, co pęknąć musiało. Ileż można jechać dwoma zawodnikami?


           
Post 4 cze 2015, o 21:43
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) g. 17:00
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Maxel10 napisał(a):
55:35 No coż jak pojechali jedynie GREG + PETER :(

hmmm Baran zrobil Iversena i Sundstroema to samo Czaja wiec ponad programowo :) Lampart raz ukasil KK. Ljung...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 4 cze 2015, o 23:56
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) 55:35
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jako, że na Narodowym zaliczyłem falstart, jeśli chodzi o żużel live, to będąc w okolicy postanowiłem podjechać do Gorzowa i tak, po kolei kilka zdań o każdym z zawodników firmowego timu:
1. Ljung Peter: nieporozumienie - już po meczu z Tarnowem było widać, że jest wolny i nic sobą nie prezentuje, ale wszyscy liczyli na doświadczenia z WSL. Nic takiego nie nastąpiło - słabe starty, słaba jazda, po pierwszym kółku nie łapał się na szprycę. Do odstawki na dłuższy czas - pora dać pojeździć Larsenowi.
2. Baran Karol: niezrównoważenie - pisaliśmy o nieprzygotowaniu sprzętowym na EL, ale dużo większe jest jego nieprzygotowanie mentalne. Wiele w jeździe Karola przypadkowości i stawiania wszystkiego na jedną kartę. Pierwsze zwycięstwo to trafiony start, którego sędzia szczęśliwie nie powtórzył. Drugi start był nietrafiony i taśma. Później dwójka po przytomnej jeździe i śliwka po szybkim puszczeniu taśmy przez sędziego. A na końcu próba wpakowania Zmarzlika w dechy po tym, jak Zmarzlik wjechał mu pod łokieć i wypchnął pod bandę na prostej. Po pierwszym meczu Karola z Lesznem myślałem, że za bardzo chce i stąd ta nerwówka. A on po prostu tak ma - niektórzy nazywają to kozactwem, a w EL wygląda to na bezsilność.
3. Lampart Dawid: local matador - na tyle obecnie stać Dawida poza Rzeszowem i póki nie będzie startował regularnie w ligach zagranicznych, to się nie zmieni. Przyzwoite starty, ale po pierwszym łuku jazda z tyłu stawki - pokonanie vice-mistrza świata na jego domowym torze brzmi dużo lepiej, niż przywiezione trzy punkty, z czego tylko jeden po pokonaniu zawodnika drużyny przeciwnej.
4. Hancock Greg: lider - początek super, potem zaczęły chodzić inne ścieżki i można było jechać szerzej a do tego szanse na zwycięstwo i mecz w kontakcie oddalały się, więc i jazda Grega stała się mniej skuteczna.
5. Kildemand Peter - this is speedway: to co ten człowiek wyrabiał na torze to poezja. Średnie starty i walka na pełnej. Pierwszy zaczął jeździć po szerokiej i wyprzedził w ten sposób m.in. Zmarzlika. Podobnie jak u Grega słabsza końcówka, ale nie było się już o co bić. Przydałoby się ostudzić trochę głowę, bo kolejne wykluczenie na koncie, a wystarczyło lepiej przygotować atak i wyprzedzić Sundstroema na kolejnym kółku.
6. Czaja Artur - jeździec bez głowy: dobre starty, ale poza jednym biegiem i trójką, pełna klapa. Dziwne ścieżki, wyłamania, szerokie wyjścia z łuków i wpuszczanie przy kredzie Gorzowian.
7. Rempała Krystian: był - słabe starty, słaba jazda, kevlar.

Skład mamy taki, że każdy musi dorzucać punkty, żeby minimalnie wygrywać mecze. Dzisiaj Ljung nic nie dorzucił, a całej reszcie zabrakło po 2-3 punkty i stąd taki wynik. U wszystkich poza Pająkiem i Herbiem widać brak objeżdżenia na torach, gdzie trzeba mocniej i wcześniej wyłamać się, żeby wyjść z łuku przy kredzie. Krajowa seniorka jedzie kichę zgodnie z oczekiwaniami, natomiast większą kichę od spodziewanej jedzie zagraniczny senior nr 3 (Ljung/Larsen) i juniorzy. Jasiek musi wziąć się za zespół, bo w tym składzie osobowym, bez jego pracy z zawodnikami i torem utrzymać się będzie ciężko.

No i pozdrowienia dla srebrnej renówki na rzeszowskich numerach, którą mijałem przy wjeździe do Gorzowa ;)


           
Post 5 cze 2015, o 01:37
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) 55:35
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
pisaliśmy o nieprzygotowaniu sprzętowym na EL

To.
Cytuj:
stawiania wszystkiego na jedną kartę.

Drugi cytat jest następstwem (dobre słowo?) drugiego.

Ritchie napisał(a):
niektórzy nazywają to kozactwem

Tej sytuacji nie widziałem, ale tym się różni kozak od Hampela, że ten pierwszy pojedzie tam, gdzie ten drugi nie, bo mu się sraka wyleje do mózgu.


PS
Ritchie napisał(a):
A na końcu próba wpakowania Zmarzlika w dechy po tym, jak Zmarzlik wjechał mu pod łokieć i wypchnął pod bandę na prostej.

To mi się nie dodaje.

_________________
Obrazek


           
Post 5 cze 2015, o 11:20
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) 55:35
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Spodziewałam się porażki Ale troszkę mniejszej tak do 12-14 ptk. A tu 20.
Gorzów już naprawdę musiał to wygrać inaczej klapa już teraz.
Jeśli Ljung jedzie tyle z tyłu to o jakich ptk chcemy mówić
Larsen niech poprawi szafy i wskakuje za Szweda, brakuje zawodnika właśnie pod nr 1 i 9 na te pewne 7/10 ptk wyjazd/dom. Teraz każdy robi tory na start i na załatwienie biegu na 1 łuku przy orędzie.
Chomski nic specjalnego nie wymyślił, oni w końcu się obudzili padło na nas trudno. Zawsze tak jest nie jedzie,nie jedzie,nie jedzie a za chwile jedzie i robi się najlepszy wynik w 1 rundzie.
Trenować u siebie i tutaj się skupiać na meczach.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 6 cze 2015, o 00:48
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) 55:35
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Chomski nic specjalnego nie wymyślił, oni w końcu się obudzili padło na nas trudno.


Nie sadze, zeby Gorzow sie jakos szczegolnie przebudzil. Po prostu trafili na bardzo slabego rywala, ktory ma tylko dwoch klasowych zawodnikow. I nabili sobie punktow na pozostalej piatce, a przy okazji pourywali pare oczek liderom.

Zdecydowanie nalezy przyjrzec sie mozliwosci sprobowania Larsena podczas kolejnego meczu w Lesznie. Mecz i tak jest o nic, wiec jest to dobra szansa na probowanie Kenniego.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 6 cze 2015, o 01:14
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) 55:35
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Ja to bym do nie kombinował i do Leszna wysłał skład z Grześkiem Bassarą na juniorce a z Rempałą/Czają jako senior. Niech się młodzi uczą a seniorzy objeżdżają.


Kiedy wraca Jabłoński?

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 6 cze 2015, o 01:44
 Re: VII runda: Gorzów - Rzeszów (4.06.2015) 55:35
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2015, o 23:41
Posty: 52

Zobacz profil 
Mówił w magazynie nc+ że za tydzień wznawia treningi

_________________
ObrazekTylko STAL ZKS !!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi