Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 lip 2015, o 23:43
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) g. 19:30
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 3 lip 2011, o 22:19
Posty: 67

Zobacz profil 
Z przebiegu meczu trzeba to uczciwie powiedzieć, że remis jest wynikiem sprawiedliwym i ten punkt może się okazać bardzo cenny na miarę utrzymania. Kolega Peter Ljung to totalna porażka, Jabłoński też by ten punkt umordował. Lampart 7 pkt ale szału nie ma. Dwa razy wziął w palnik piatkę od Jossona, nie mówiąc, że Walasek go zrobił jak tyczkę, bo ten nie wiedział jak go zablokować. Boli, że tracimy pozycje po dobrych startach (Czaja, Lampart, Ljung).Chociaż Czaja dzisiaj na plus. Trochę słabiej Krystian, ale dwa punkty zdobył i co ważne nie na trupach. Generalnie Polskich seniorów o mamy słabiutkich, chociaż Baran gdyby nie obolałośc pewnie coś lepiej by pojechał (z dwa punkty więcej). Jak są słabii pokazał bieg z Pepetą, gdzie zrobił ich jak chciał bez wysiłku. Gdyby był u nas Walasek......gdyby....


           
Post 22 lip 2015, o 23:58
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
co by bylo gdyby.... :D jesli w niedziele pojedzie larsen to trojka lampart, jablko , baran treningi i ktory najslabszy to wypada , jesli larsena nie bedzie to za liunga jablko , gorzej byc nie moze :D
dzis pierwszy raz zabralem na chas swojego 11 letniego syna ( wczesniej nie mial ochoty ) i co zauwazyl , ze najwazniejszy jest start, bo potem nic juz sie prawie nie dzieje :wysmiewacz:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 23 lip 2015, o 07:33
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 3 lip 2011, o 22:19
Posty: 67

Zobacz profil 
FIS napisał(a):
dzis pierwszy raz zabralem na chas swojego 11 letniego syna ( wczesniej nie mial ochoty ) i co zauwazyl , ze najwazniejszy jest start, bo potem nic juz sie prawie nie dzieje :wysmiewacz:


FIS i to jest najbardziej przykre w tym wszystkim, w całym dzisiejszym żużlu. Gdzie są te czasy jak na naszym lotnisku walka trwała 4 pełne kółka??


           
Post 23 lip 2015, o 07:54
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Rzadko spotykane u żużlowca stwierdzenie zaserwował wczoraj Pająk : Nie dokonywałem żadnych korekt.

Emocje we wczorajszym meczu gwarantował właściwie tylko wynik. Nasi potracili parę pozycji na trasie, zaś odbili tylko jedną ( Spider ).
Tor był szybki bo czasy były koło rekordu toru, ważne że przypasował liderom a i w mojej opinii Józek też fajnie pojechał - dobrze wychodził spod taśmy.
Jak to bodajże Ritchie wyliczył ten punkcik może się okazać mega ważny. Grudziądz pewnie wyjazdy wtopi wszystkie ( chyba, że będzie jakaś ustawka ) a w przypadku przynajmniej jednej wtopy u siebie GKM'u Stali WYSTARCZY wygrać z nimi z bonusem i pojadą baraż.

P.S. Nadal nie wiem jak ten mecz zremisowali bo tylko Dziadzia i Spider pojechali reszta to w ogóle jechała :?: ( no może pół Czai było :biggrin: )

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 23 lip 2015, o 08:19
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Odnośnie czasów, to czy tylko ja mam wrażenie, że w tym sezonie znowu idą wałki z czasami?

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 23 lip 2015, o 09:23
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 2 lis 2007, o 23:45
Posty: 56

Zobacz profil 
Tak z perspektywy czasu wszyscy chyba w klubie żałują tego, że nie wypróbowano Andersena (o ile tylko była na to szansa, nie wiem, czy Duńczyk chciał się ścigać w rzeszowskim teamie/nie wiem czy rzeszowska drużyna widziała go ewentualnie w składzie*). W 1 lidze jedzie bardzo dobrze, myślę, że w EE spokojnie by te 5-6 oczek co mecz dorzucał, a teraz gdy Larsen nie może pomóc drużynie, a Peter nie za bardzo chyba chce, to Hans byłby dla nas zbawieniem. Nie wiem jak tam z terminami u Szweda, ale jakby gość miał jaja to powinien zostać dłużej w Rzeszowie i trenować z pozostałymi zawodnikami w piątkowe popołudnie - nawet jeśli nie miałby szans na występ z Toruniem. Zagar po słabym początku sezonu kilka razy przyjeżdżał do Gorzowa by potrenować, co dało efekt!! Chociaż tak się pewnie nie stanie i Szweda szybko w Rzeszowie nie zobaczymy... Szkoda też, że w klubie nie pomyślano o uzupełnieniu składu w tym okienku transferowym... nie wiadomo kiedy Larsen wróci, Peter jedzie piach... Można było się rozglądnąć za jakimś młodym chłopakiem, który w razie potrzeby wskoczyłby do składu - na pewno jeździłby ambitniej niż Ljung i pewnie nie raz pojawiłby się na treningu. Wielkich nazwisk wolnych już nie ma, ale np. jakiś waleczny Rusek np. Czałow z Rybnika nie byłby chyba głupim uzupełnieniem drużyny... Oczywiście w obecnej sytuacji kadrowej!!

* niepotrzebne skreślić :P

Wie ktoś, czy Krystian musiał we wtorek startować w młodzieżowych zawodach w Tarnowie?! Tak się zastanawiam, czy nie lepiej dla niego byłoby gdyby w tym dniu pokręcił kółka na torze w Rzeszowie, bo moim zdaniem start w Tarnowie mocno odbił się na jego wczorajszej dyspozycji...


           
Post 23 lip 2015, o 10:05
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Jeśli się utrzymamy, pierwsze dwa podpisy trzeba zdobyć od Kildemanda i Hancocka. Strzał w 10 transferowy, pomyślmy co by było gdyby zamiast dziadka Hancocka był dziadek Gollob a zamiast Pajęczaka ruski Artiom :) 1 liga jak się patrzy :) Jeśli chodzi o mecz, to nudy jak cholera jeśli chodzi o tor, ale ciężar tego spotkania i to jak w kontakcie jechaliśmy cały mecz i to 1:5 w 14 sprawiły że dość długo go nie zapomne :)

Licze na Wrocław w Grudziądzu, jeśli wygrają to można powiedzieć że jedziemy baraż a GKM leeeeci :P

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 23 lip 2015, o 10:43
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
9 sierpnia po meczu z GKM wszystko powinno być jasne - ostrzegam jednak przed hurraoptymizmem, bo do zwycięstwa z Grudziądzem Lampart/Baran/Jabłoński muszą zrobić trochę punktów na Gollobie/Lagucie/Buczkowskim/Okoniewskim a to nie jest wcale takie oczywiste. Kiedy jednak to nastąpi, to prezes Łabudzki będzie miał kupę czasu na budowę budżetu i drużyny na sezon 2016. Pająk, Herbie i Rempała to podstawa, a pozostałą czwórkę trzeba wyciągnąć z kapelusza ;)


           
Post 23 lip 2015, o 10:48
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Sprawdza się scenariusz Kempesa , że w kwestii utrzymania już '" nie wszystko zależy od GKM-u, ale musza liczyć na inne drużyny, czy będą wygrywać w Rzeszowie".

Ten jeden, ale jakże cenny punkt Stali wymusza na drużynie z Grudziądza nie tylko wygraną z Toruniem , ale i z Wrocławiem (zakładając, że Rzeszów wygra u siebie z GKM minimum 46:44) .

Każdy kolejny sukces Stali Rzeszów na swoim torze z Toruniem czy Gorzowem degraduje drużynę Grudziądza bez oglądania się na ich zwycięstwa.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 23 lip 2015, o 11:44
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Pająk, Herbie i Rempała to podstawa, a pozostałą czwórkę trzeba wyciągnąć z kapelusza ;)

4 juz jest, bo jeszcze Larsen, bez kontuzji spokojnie ok. 1,7 krecilby, teraz ma 1,6.
pytanie brzmi:
1) czy utrzymac sie tanim kosztem, 2) utrzymac sie, 3) czy walczyc o medale.

ad 1 jakis senior
ad 2 1 bdb senior np. Buczkowski
ad 3 2 bdb senior Buczkowski + ???

"Jeśli chodzi o mecz, to nudy jak cholera jeśli chodzi o tor"

dlatego lepiej walczyc radio i emocje wieksze bo Twoja wyboraznia dziala lepiej i sprawia ze masz super mecz ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 23 lip 2015, o 11:46
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Obstawiałem minimalną wygraną Stali, jednak Ljung zaprezentował totalne dno. Ward też nic specjalnego nie pokazał, ale to też było do przewidzenia. Z tym, że jego styl jazdy i to jak się napędza, to mistrzostwo świata. Remis, w kontekście utrzymania jest wynikiem do przyjęcia i należy się z tego cieszyć. Szkoda przełożenia tego meczu, bo utrzymanie byłoby niemal pewne. Co do widowiska, to było to najbardziej widowiskowy mecz w tym sezonie na rzeszowskim torze i pisanie, że była totalna nuda to jakieś nieporozumienie. Jazda Warda, Walaska czy Kildemanda to poezja żużla. Tor też był dobry a świadczą o tym czasy poszczególnych biegów. Powtórzyć to samo z Toruniem, Miras zamiast Ljunga(chyba że Larsen bedzie zdolny do jazdy) i jazda po wygraną.


           
Post 23 lip 2015, o 12:40
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Moim zdaniem niezrozumiała decyzja z Ljungiem. Uwazam, ale tylko uważam, większość może się nie zgadzać, że po wtorkowym treningu to Jabłko powinien być pod 10, kiedy po zmianie na Kinga był nie do lapania. Było widać gołym okiem szybkość tego rumaka. Dlatego nie wiem jakie podstawy są do obsadzenia nr 10
Remis to wielki sukces i jak pisałem cud na hetmanskiej.
Wystarczyło dowieść przez Lamparta lub Ljunga pozycji które wiezli po starcie w biegu 12 lub 7. To dawało by minimalne zwycięstwo,ale to jest ocena po zawodach, również Jonsson mógł się nie dac objechac Kildemandowi.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 23 lip 2015, o 12:51
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
Kosimazaki napisał(a):
Moim zdaniem niezrozumiała decyzja z Ljungiem. Uwazam, ale tylko uważam, większość może się nie zgadzać, że po wtorkowym treningu to Jabłko powinien być pod 10, kiedy po zmianie na Kinga był nie do lapania. Było widać gołym okiem szybkość tego rumaka. Dlatego nie wiem jakie podstawy są do obsadzenia nr 10

Jablonski jeszcze bedzie mial okazje, zeby udowodnic, ze warto na niego stawiac. Skoro byl taki szybki na treningu, to z Toruniem powinien "machnac" w okolicach 5-8 pkt. Nic, tylko sie cieszyc, ze cos drgnelo w jego sprzecie, ale z drugiej strony to nic tak nie weryfikuje aktualnej formy jak powazne zawody w elidze. Dlatego poczekajmy jeszcze te kilka dni. Ja osobiscie zycze mu powodzenia, bo to sympatyczny gosc.

A dla Ljunga (mam nadzieje) byl to mecz ostatniej szansy. Niech wraca do Szwecji robic komplety w nizszej lidze, bo tylko to mu aktualnie dobrze wychodzi. Najbardziej boli brak zaangazowania, jakichkolwiek checi, zeby cos poprawic, potrenowac... Klasyczny buc-najemnik. Won.


           
Post 23 lip 2015, o 13:28
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 kwi 2013, o 00:39
Posty: 4

Zobacz profil 
Ma ktokolwiek linka do video choćby pojedynczych biegów z wczorajszego moczu? Wrzućcie proszę. Nic mi się nie udało znaleźć


           
Post 23 lip 2015, o 14:19
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
W niedziele o 16:00 nSport+ pokaże wszystkie wyścigi z tego meczu.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 lip 2015, o 14:20
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Kilka biegów http://www.zkzssa.pl/Strona-glowna-ZKZ- ... krot-video

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 23 lip 2015, o 21:50
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Junior
Junior

Dołączył: 27 maja 2010, o 20:24
Posty: 183

Zobacz profil 
Przestrzegam przed hurraoptymizmem związanym z szybkim Jabłońskim. Był szybki na tle Karola i Lamparta, z tym ze ten pierwszy wziął jakiś stary silnik, który z resztą rozwalił się w połowie treningu, a dawid tez nie jeździł na meczowym. W ogóle wszystko związane z tłumiki to trochę pic na wodę. Top ligi czyli Pawliccy, Vacul czy nawet Madsen jeżdżą na Poldemach więc te Kingi to żadne zbawienie. Fizyki się nie oszuka. Przelot to przelot. Kwestia to trudne znalezienie ustawień ;)
Co do meczu to nuda, japa na pierwszym łuku, gdzie nasi ciągle w nią wjeżdżali i tracili dystans. Czasy, gdzie ostatni miał szansę na zdobycie 3 pkt bo było ściganie chyba bezpowrotnie minęły..


           
Post 23 lip 2015, o 22:19
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
eksbrand napisał(a):
Top ligi czyli Pawliccy, Vacul czy nawet Madsen jeżdżą na Poldemach więc te Kingi to żadne zbawienie.

zaczynal a czy czasem nie przerzucili sie na Kingi? poza tym. ani jeden nie jezdzi w GP :)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 23 lip 2015, o 22:34
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nie wiem jak Madsen, ale Pawlickie i Vaculik jeżdżą na pewno cały czas na poldemach.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 lip 2015, o 07:18
 Re: IX runda: Rzeszów - Zielona Góra (22.07.2015) 45:45
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Vaculik już na Kingach myśl zniżkę formy i stąd zmiana


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damie i 20 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi