Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) 49:40


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 lip 2015, o 23:25
 Re: XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) 49:40
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Zwykła spółdzielnia. Już się zaczyna płacz, bo Grudziądz na 99% leci z ligi. Najlepiej powtórzyć na betonie, to wtedy Toruń będzie miał szansę. Maszyna startowa do wymiany albo naprawy, bo to już zaczyna robić się żenujące. Tor, dzięki opadom, był bardzo przyczepny, taki z dawnych czasów w Rzeszowie i od razu było więcej walki na torze i mijanek. Toruń kompletnie bezzębny, pod koniec odniosłem wrażenie że ten mecz odpuścili.


           
Post 26 lip 2015, o 23:52
 Re: XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) 49:40
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Z sędzią to chyba było tak jak w szmaciance. Kapnął się się zagwizdał karnego na wyrost, to potem dał drugiej ekipie karnego z kapelusza (ze wspomaganiem stadionu). Toruń był dzisiaj jakiś niepoukładany. A my? Jest pewna grupa ludzi, którzy wykonują genialną pracę podczas meczu, ale po co o tym pisać? Jeszcze ktoś im nakaże inny styl pracy i co wtedy?
P.S. Może jakaś zrzuta na pampersy dla ostafa, kowala i stępnia (w jakim to on klubie ostatnio się udzielał?)


           
Post 27 lip 2015, o 00:34
 Re: XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) 49:40
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Duny załatwiły temat, a jednocześnie Kangury dzisiaj strasznie niewyraźne. Pierwsi gryźli tor, drugim bliżej było do podłączonego do kroplówki Przedpełskiego.

Brawo Stal ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 lip 2015, o 07:52
 Re: XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) 49:40
Senior
Senior

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:10
Skąd: rzeszow
Posty: 284

Zobacz profil 
Widac, ze jak tor mamy przyczepny to jestesmy w stanie pokonac kazdego. Od razu lepiej jedzie Lampart, tylko K. Rempała ma problem na przyczepnym torze...Reszta jedzie jak trzeba. Mirek Jabłoński zaliczajac wykluczenie do konca meczu znaczaco oslabil zespol... nie wiem, chlopak moze sie stara ale jak na razie do od poczataku nic nie pokazal...Ciekaw jestem jakby sie zaprezentowal Karol Baran na przyczepnym torze,,,

_________________
winnie the pooh


           
Post 27 lip 2015, o 08:28
 Re: XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) 49:40
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Larsenowi za ten mecz to powinni pomnik postawić albo chociaż ulice nazwać jego nazwiskiem :uklony: Pisałem o ty wcześniej że gość u siebie będzie mocny ale nie myślałem że aż tak. Brawo dla całej drużyny pokazali charakter :)

_________________
ZKS


           
Post 27 lip 2015, o 09:02
 Re: XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) 49:40
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Panowie w Anglii i Szwecji a tory nie raz gorsze i nie płaczą tylko jadą, ciągle tutaj są protesty. Czy tam jeżdżą inni zawodnicy ?? Przestanmy nazekac bo to już się robi chore oraz odechciewa się żużla. Co do Ostafa to szkoda mojej klawiatury, widać że typowania znawców sprzed sezonu oraz przed meczem, poszły się paść. Gosca jak widzę,gdy zaczyna opowiadać swoje herezje to mam wrażenie że odrywa się od rzeczywistości. W dodatku jeszcze w tv na żywo.
Drugi grajek Miro Kowalik no ten pokazuje swój kunszt komentowania, moja Kobieta która była parę razy na żużlu skomentowała go tak " to znowu ten parasol komentuje co nie potrafi rozpoznać jaki zawodnik jedzie w jakim kasku, tylko bezosobowo nazywa, gość się mota i próbuje być super w tv i za to kasę bierze, Misiu czemu ty nie napiszesz do nc+, ty go zjadasz na stracie "
Mecz odjechany, mecz wygrany i tu jest problem. Może odpuscmy ta ligę bo za chwilę będą cuda zeby Grudziądz nie zlecial.
Larsen po kontuzji pokazał jak się jeździ, fakt na ostatatnie 2 biegi już asekuracja. Kildemand to co będę pisał, Pająk jest prze...
Hancock na kopie swoje zrobił, Lampart dorzucił to co miał. Czaja to samo, Rempala szkoda tego dzwona, oby bez kontuzji bo w Tarnowie jest potrzebny.
Miro to Miro nie jechal brak oceny,czekam na wypowiedź większą niż w tv.
Holder,Doyle w sobotę w Gp nie narzekali na tor a w Szwecji było gorzej. Po prostu okazali się gorsi wczoraj i tyle.Laguta nigdy nikogo nie potrącił on zawsze fer, wjechał w tor jazdy Larsena, dla mnie w i po dyskusji.
Miedziak pierwszy bieg petarda, później standard, Gomolski chamski jak zwykle, Fajfer tutaj karta nie sluszna, Doyle powinien być wykluczony.
Przedpelski pech w postaci rozwolnienia.
Na pewno jeszcze będzie głośno o tym meczu, placzki dalej będą płakać nad rozlanym mlekiem.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 27 lip 2015, o 10:19
 Re: XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) g. 17:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Może na przyczepnym torze nie jeździmy specjalnie lepiej (poza Larsenem), ale na pewno przeciwnicy jeżdżą gorzej i to wystarcza ;)


I to jest to. Niestety na Grudziądz taka kopara nie przejdzie, przecież cała Polska na czele z Ostafem "walczy" o ligowy byt dla GKM'u.
Tor mocno przyczepny, ale dla wszystkich i co bardzo w tym kontekście cieszy, chyba od bardzo dawna tor komisarz i sędzia zrobili po "naszemu" a nie walec, walec i jeszcze raz walec. W takich warunkach tracimy kilka oczek Grega, ale zyskujemy kilka Keniego + ze dwa Pająka + ze dwa Dawida, suma sumarum wychodzimy na plus. Fajnie się ogląda ( niestety wczoraj tylko w tv ) zawody na przyczepnym, selekcja naturalna, kto trzyma gaz ten jedzie reszta liczy, że jakoś przetrwa.
P.S. Z tą taśmą to już przegięcie, ileż to już meczy idzie w górę krzywo. Marynary z Warszawy w końcu przywalą fest karę to wyregulują tą taśmę.
W Toruniu lamenty, bo może być cieplutko i awans do play of się oddala, teraz wystarczy aby ich Leszno pyknęło i upał w porach gotowy, ale dla nas lepiej nawet jakby byki wygrały w Toruniu bo wtedy pierniki będą musiały pojechać na maxa w Grudziądzu.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 27 lip 2015, o 10:42
 Re: XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) 49:40
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Cały sezon mamy pod górkę, co mecz to nowe niespodziewane historie, ale takie jest też piękno tego sportu. Z punktu telewizji wczorajszy mecz trzymał w napięciu i nareszcie trochę speedwaya było przy Hetmańskiej, ataki Petera czapki z głów - nasi lokalni matadorzy mają od kogo się uczyć i zapamiętać jak Amen w pacierzu jak należy atakować na Hetmańskiej. Ekstraligowy Rzeszów nigdy nie był mile widziany na żużlowej mapie, oczywiście zastrzeżenia co do taśmy są jak najbardziej zasadne, na powtórkach w TV widać, że nie są to równe starty, w pozostałych meczach oglądając na żywo na stadionie też takie miałem odczucia, mamy dwa bardzo ważne spotkania u siebie, uporządkujmy ten temat, bo przy każdym 5-1 Gorzów i Grudziądz będą płakać. :płacz:
ps. Kenni -> :piwo:


           
Post 27 lip 2015, o 11:01
 Re: XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) 49:40
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
Wydaje sie, ze wiekszosc kibicow po cichu liczyla na wygrana w tym meczu, ale chyba nikt nie spodziewal sie tak spektakularnego powrotu Kenniego. Czapki z glow. To jest wlasnie to, czego brakuje nijakiemu Ljungowi, czyli szacunku dla klubu, kibicow, checi i woli walki. Mimo kontuzji przyjechal w piatek na trening i nie opowiadal glupot, ze trening nie jest mu potrzebny bo wcale nie pomaga, tylko na pelnej poprowadzil Stal do cennego zwyciestwa. Kolejny zawodnik, ktorego obowiazkowo trzeba bedzie zatrzymac w druzynie.

Jesli chodzi o torunskie placze i zale wylewane przez "dziennikarzy" i "komentatorow", to trudno... Kogo one obchodza? My mamy zrobic swoje i utrzymac sie w lidze, a przy okazji mozemy jeszcze zrobic kuku kilku "potegom". Nie jest latwo przyjechac do Rzeszowa, poplakac na tor i ugrac jakies punkty. I tak ma byc.

Jedyna zenujaca kwestia jest ta nieszczesna tasma startowa... Przeciez niewiele braklo i moglibysmy z tego powodu przegrac drugie spotaknie, czy to nie jest wystarczajacy bodziec do tego, aby zainwestowac w nowy sprzet? Przeciez to nas kompromituje i naraza na niepotrzebna strate punktow, dajac gosciom mozliwosc do kwestionowania momentu startu w kazdym biegu. Niech ktos w koncu ogarnie ten temat!


           
Post 27 lip 2015, o 11:39
 Re: XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) 49:40
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
Po pierwsze - nie sugerujcie się Ostafińskim - wiekszego bajkopisarza w czasie ciszy transferowej to chyba nikt nie zna. Te jego dopasowywania zawodnikow do druzyn to smiech na sali. Pozatym chlopina ostatnio szukal ustawki w meczu Leszno - Gorzow itd. to o czym mowa.

Niech sie stara dla Grudziadza. Wpadna do nas i dostana lomot i kropka.

Kolejna sprawa - przed sezonem twierdzilem, ze jedynie Leszno z nami wygra u nas i poki co potwierdza sie. Gorzow i Grudziadz łykniemy i może uda się uniknac baraży -- licze na walke Falubazu na torze DJ 507 i walke jeszcze przez nich o play-off, a wtedy jest szansa na przeskoczenie Chomskiego i jego corki druzyny.

Co do meczu - Larsen klasa i tyle komentarza :)


           
Post 28 lip 2015, o 14:25
 Re: XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) 49:40
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 maja 2011, o 14:29
Skąd: Okolice Rzeszowa
Posty: 273

Zobacz profil 
Można gdzieś obejrzeć cały mecz ??

_________________
Lee Richardson Rzeszów 2010-2012

Pamiętamy... i pamiętać będziemy


           
Post 28 lip 2015, o 23:12
 Re: XI runda: Rzeszów - Toruń (26.07.2015) 49:40
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 cze 2007, o 21:12
Posty: 195

Zobacz profil 
SpeedwayFun napisał(a):
Można gdzieś obejrzeć cały mecz ??


https://www.youtube.com/watch?v=-NyPnAbe7Yo


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi