Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz w temacie

II kolejka: Gdańsk - Rzeszów (3.04.2016 r.) 62:28


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 kwi 2016, o 23:41
 Re: Gdańsk - Rzeszów (3.04.2016 r.) 62:28
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Wynik kompromitujący, ale jak popatrzy się na szczegóły... to mecz zawalili głównie stranieri. Dwa punkty zawodników "prowadzących parę" w całym meczu to trochę za mało. Jeśli obaj zdobyliby 12 pkt wynik wyglądałby inaczej i obeszłoby się bez komprmitującego wymiaru porażki. Ale jak się popatrzy z perspektywy faktu, że ten sezon jest tylko do odjechania i główny cel to utrzymanie żużla w Rzeszowie to takie porażki czekają nas jeszcze nie raz....

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 4 kwi 2016, o 08:20
 Re: Gdańsk - Rzeszów (3.04.2016 r.) 62:28
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Zgadzam się z powyższym wpisem. Fakt, że z 30 wyjść powinni, ale moim zdaniem skompromitowali się nasi obcokrajowcy. Reszta pojechała na swoim poziomie, a na przykład Pan Maciej pozytywnie zaskoczył. Zwłaszcza tym, że wygrywał starty. To chyba rzeczywiście była wpadka... ;) Generalnie ten mecz dobitnie pokazał, że póki co nie mamy lidera i o ile na własnym torze wyrównany skład powinien wystarczyć (aczkolwiek nie wierzę w wygrane z Gdańskiem i Łotyszami) tak na wyjazdach szykuje się niezły piach. Dodatkowo upewniłem się po tej kolejce, że głównymi faworytami do finału są Gdańsk i Daugavpils, a nie Częstochowa (nie wiem kto i jaki interes ma w promowaniu tej drużyny). Powtórzę też to co napisałem po Łodzi. Szkoda Grześka Bassary. Gdyby mógł systematycznie jeździć od razu po zdaniu licencji, to mielibyśmy teraz przyzwoitego juniora jak na PLŻ. No i daj Boże choć jednego takiego wychowanka w najbliższych 5 latach jak Karczmarz. Na koniec po raz kolejny zapytam: po jaką cholerę my tam jechaliśmy w "najmocniejszym" czyt. najdroższym składzie...?! Jeżeli Ślączka naprawdę na coś liczył to chyba czas stać się realistą.

_________________
***** ***


           
Post 4 kwi 2016, o 08:31
 Re: Gdańsk - Rzeszów (3.04.2016 r.) 62:28
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Po prostu dali ciała , tylko jesli chodzi o nasza przegrana to nie ma afery jak w tamtym tygodniu z Częstochowa która chce wrócić do ekstraligi , każdy wie ze ten sezon jest po ty aby postarać sie poukładać sprawy. W wywiadach prezes i trener mówili ze "jedziemy o finał", nie mylcie tego z słowami "jedziemy po awans".
Co do zawodników , lampart obudził sie na sam koniec, Karczmarz z Bassara nie jest zle , Kuciapą jestem pozytywnie zaskoczony bo myślałem ze zrobi zero punktów , Karol za bardzo chciał ale obstawiałem ze z max 9 pkt przywiezie ale jak zwykle za bardzo chciał, porsing tragedia , a co do nichollsa to jestem zdziwiony , rozumiem macka ze jest zawodnikiem jednego toru ale ze nicholls ?! No cóż , myśle ze wyjazdy prócz krosns Opola i rawicza bedą podobne ale w sumie dla klubu lepiej :DD

EDIT :
O zmiany w składzie się nie przejmójcie, Rene Bach w tym tygodniu przyjeżdża do Rzeszowa 8-)

_________________
HEJ STAL !


           
Post 4 kwi 2016, o 21:29
 Re: Gdańsk - Rzeszów (3.04.2016 r.) 62:28
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
COVATTI
KUCIAPA
BACH
BARAN
LAMPART
KARCMARZ
BASARA
Nic do stracenia a wiele do zyskania spróbować zawsze można :piwo:


           
Post 4 kwi 2016, o 23:01
 Re: Gdańsk - Rzeszów (3.04.2016 r.) 62:28
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
karcmarz :?:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 4 kwi 2016, o 23:21
 Re: Gdańsk - Rzeszów (3.04.2016 r.) 62:28
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 12:58
Skąd: RZESZÓW
Posty: 716

Zobacz profil 
Krcmar :wink:

_________________
.::ZKS Stal RZESZÓW::.


           
Post 5 kwi 2016, o 13:19
 Re: Gdańsk - Rzeszów (3.04.2016 r.) 62:28
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
https://www.youtube.com/watch?v=ZVcylku ... e=youtu.be meczyk z gdanska ;)

_________________
HEJ STAL !


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi