Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Janusz Stachyra - Koniec Kariery


Wszystko o Stali Rzeszów


Ile dla Rzeszowa zrobil Janusz Stachyra ?
Ankieta wygasła 28 wrz 2003, o 22:16
Pyci Pyci Cale Nic 11%  11%  [ 6 ]
Troszeczke 4%  4%  [ 2 ]
Srednio Mogl Wiecej 20%  20%  [ 11 ]
Duzo 30%  30%  [ 17 ]
!!! Ogromnie Duzo !!! 36%  36%  [ 20 ]
Liczba głosów : 56
Opcje      Szukaj
Post 20 wrz 2003, o 15:51
 Re: Zastanowcie sie ?
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Czy jest sens kupowac mlodziezowca na jeden sezon - wiadome ze jako senior nie zdziala za wiele ?



Częstochowa kupowała młodzieżowców na jeden sezon : w 2000 Jędrzejaka ( ur. 1979 r.), a w 2001 Malechę ( ur.1980 r.).

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 20 wrz 2003, o 16:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
A mnie najbardzie denrwuje to ze taki T.Rempała tak sie zmarnował.a taki Jedrzzejak który było gorszy od niego choćby w pamietnym meczu W Ostrowie(komplet TOmka)brał go Rempała jak chciał,a gdzie teraz jest Tomek Rempała a gdzie Jedrzejak?Rempała sredniak zadko jezdzać w 1 lidze,a Jedrzejak znakomice jeżdżacy w Ekstalidze no i BRAŻOWY MEDALISTA MP.Ciagle załuje ze Tomek R tak sie zmarnował :(

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 20 wrz 2003, o 22:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
Bo najpierw się dowiedziałem, że Stachyra, kiedyś przed kamerami TV Rzeszów przyznał się, że sprzedał mecz (na co nie dostałem potwierdzenia od Misiencjusza...).


Przepraszam, ze zwlekalem z tym, ostatnio żadko bywam na forum. Przynaje sie, zę nie wiem, ktory to był dokładnie mecz, ale był to na pewno ktorys mecz naszego drugiego zespołu na własnym torze. I co wazne, nie powiedzialem, ze sprzedał mecz, tylko, ze przyznal, ze mecze odpuszca bo musi dbac o KSM. Przynzaje się, ze nie pamiętam, ktory był to dokładnie mecz, ale jestem pewien tej wypowiedzi gdyż kilka osob skrytykowalo mnie wtedy gdy mowiłem że zawodnik za taka wypowiedz musi być wyrzucony z klubu. Obniżanie KSM to jak mowiłem oszukiwanie kibicow (zapłacili za walkę o zwycięstwo, nie robienie szopy i przepuszcanie przeciwnikow), dzialaczy (sprowadzili go jako wzmocnienie, a on swiadomie robi wszystko by zespół oslabic) i kolegów z druzyny (tych nawet okrada bo odpadają im premie za wygrane mecze). Ponadto on szkolił młodych zawodnikow. Dziwicie się podejściu do meczu Suszcynskiego, a skąd to się wzielo, kto go tego nauczyl, kto mu dał przykład??? tos kto jest jeszce tak bezczelny, zeby powiedziec prosto w oczy kibicom, że ma ich w dupie(tak to odczytalem gdy powiedział ze nie stara się) nie zasługujewedlug mnie na szacunek. Ty możesz go szanowac i uwielbiac, a dla mnie ktos taki jest nikim. Czy powiem mu to wprost??? Jesli tylko spyta co o nim sadze to naturalnie, ze tak.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 21 wrz 2003, o 09:58
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 19:23
Skąd: Brodłej
Posty: 8

Zobacz profil 
Janusz Stachyra to typowy zawodnik z rzeszowa. Typowy rzemieślnik,bez finezji,a przy tym opryskliwy,niesympatyczny i chamsko jeźdzący. Zrobic mu kope-nie pojedzie,bo w rączkach pary nie ma. Gdzie by nie jeżdził,zawsze bede go kojażył tylko ze Stala Rzeszów

_________________
Mówią na mnie kochaś,zawsze sam na sam
Jednak tak naprawde inne imie mam
Robie to co lubie,i nie będę kryć
Tam gdzie nie ma kobiet,nie ma po co żyć


           
Post 21 wrz 2003, o 10:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ja do janusza nic nie mam. a ty kolego jak sie nie znasz to sie nie odzywaj ok ?

nie wiem ja sie wabi tam wasz trener ale napewno nie jest lepszy od J.Stachry

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 21 wrz 2003, o 10:45
 Janusz Stachyra
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Jasiek byl jednym z myslacym

Co do obnizania KSM

Owszem powiedzial tak w Tv, mowil tak na treningach nie wstydzil sie tego, bo nie bylo czego

On wtedy jezdzil w Stali II, byla to koncowka sezonu, nie mieli szans na wyjcie, wiec dla dobra druzyny w mniej waznych biegach

Wszystko to wychodzilo na plus bo potem mial mniejszy KSM i druzyna miala z niego wiekszy pozytek

Siema

Wojtek


           
Post 21 wrz 2003, o 11:00
 


Cytuj:
Przepraszam, ze zwlekalem z tym, ostatnio żadko bywam na forum. Przynaje sie, zę nie wiem, ktory to był dokładnie mecz, ale był to na pewno ktorys mecz naszego drugiego zespołu na własnym torze. I co wazne, nie powiedzialem, ze sprzedał mecz, tylko, ze przyznal, ze mecze odpuszca bo musi dbac o KSM.


Było coœ takiego. Zastanawiam się, czy nie chodziło o mecz z TŻ Opole, w którym Stachyra przegrał start, a potem przepuœcił przed siebie Czarnika i zjechał z toru. Ale może chodzi o co innego. Wydaje mi się jednak, że to powtarzało się częœciej. Jakaœ taœma w ostatnim biegu, czy coœ takiego. :lol:

Trzeba jednak pamiętać, że nie był on jedynym, który tak robił. Przynajmniej miał odwagę się przyznać.


           
Post 21 wrz 2003, o 11:24
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Ja do janusza nic nie mam. a ty kolego jak sie nie znasz to sie nie odzywaj ok ?

nie wiem ja sie wabi tam wasz trener ale napewno nie jest lepszy od J.Stachry


Bez przesady. Trenerem Unii jest Marian Wardzała, którego ja osobiście badzo szanuje i uważam, że ma "ręke" do wychowynania młodzieżowców (np. Janusz Kołodziej). Moim zdaniem jest o wiele, wiele lepszym trenerem od Stachyry.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 wrz 2003, o 11:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
J.Stachra ja go bardzo sanuje on takze ma reke do mlodzikow np. K.Baran, M.Rempała !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 21 wrz 2003, o 11:37
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Do krzyska wypowiedzi bym dodał D.Stachyre ale również S.Czarnika i A.Rybke który gdyby nie kontuzja mysle ze by był taki jak BAran a moze nawet lepszy bo w niezapomnianym mecz z BYdgoszczą(1998)wział Protasiewicza i w Ekstrallidze jezdił dobrze, i bardzo również załuje ze on sie zmarnował bo jak pisałem mysle ze nawet byłby lepszym zuzlowcem niż K.Baran :(

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 21 wrz 2003, o 22:44
 J.S
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Moze i byl cwaniaczkiem, strasznie do przodu, ale

Zrobil wiele dla Rzeszowa, stad dziwie sie, ze cienko glosujecie


           
Post 21 wrz 2003, o 23:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
J.Stachra ja go bardzo sanuje on takze ma reke do mlodzikow np. K.Baran, M.Rempała !!!

Przepraszam bardzo! Chciałbym tylko się dowiedzieć od kolegi "krzyśka_f" czym zasłużył się Janusz Stachyra apropos rozwoju sportowego Marcina Rempały?
Wydaje mi się, że kolega troszeczkę fantazjuje....


           
Post 21 wrz 2003, o 23:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
_Kochas_ napisał(a):
Janusz Stachyra to typowy zawodnik z rzeszowa. Typowy rzemieślnik,bez finezji,a przy tym opryskliwy,niesympatyczny i chamsko jeźdzący. Zrobic mu kope-nie pojedzie,bo w rączkach pary nie ma. Gdzie by nie jeżdził,zawsze bede go kojażył tylko ze Stala Rzeszów

Drogi Kochasiu.
Obserwując Twoje wypociny na tym forum stwierdzam, że masz problemy z własną tożsamością....
Dlaczego tak twierdzę. Otóż ton części Twoich wypowiedzi jest skrajnie antyrzeszowski w domyśle charakterystyczny dla pseudokibica żużla z Tarnowa (powtarzam pseudokibica żużla, bo w Tarnowie jest sporo prawdziwych kibiców do których Ty się raczej nie zaliczasz!) natomiast w innych postach podszywasz się pod kibica Stali Rz., który wiernopoddańczo bije pokłony w stronę Unii Tarnów (mam nadzieję, że jaskółki pokonają w barażach Wybrzeże!)...
Reasumując mam dla Ciebie radę i prośbę.
Jeśli jesteś schizofrenikiem to bardzo mi przykro i radzę udać się z tym do specjalisty bo w następnym stadium tej choroby bez opieki klinicznej się nie obejdzie....
Jeśli natomiast (CO JEST BARDZIEJ PRAWDOPODOBNE) należysz do osób wyrachowanych, prostych, zaślepionych swoją nienawiścią i żałośnie głupich to proszę nie korzystaj z naszego forum ponieważ raczej nie znajdziesz tutaj dyskutantów o podobnym do Twojego jakże odwrotnie proporcjonalnym poziomie inteligencji.....

Z wyrazami szacunku(należy się on każdemu człowiekowi-chociaż znam definicje człowieka, której zakres nie obejmuje Twej osoby) lub ubolewania(należy się on każdemu choremu) - do wyboru....
weslake
P.S.
Jeżeli będziesz chciał mi odpisać to proszę nie czyń tego osobście bo możesz mieć problemy z przełączeniem tożsamości, poproś o to raczej kogoś starszego....


           
Post 22 wrz 2003, o 12:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Kiedy M.Rempała jeżdził w Rzeszowie J.Stachyra trenował Go
przez 2 lata.

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 22 wrz 2003, o 16:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Kiedy M.Rempała jeżdził w Rzeszowie J.Stachyra trenował Go
przez 2 lata.

Niestety muszę stwierdzić, że kolega mija się z prawdą ponieważ treningami i wyszkoleniem marcina zajmował się jego starszy brat Grzesiek!!!!!!!!!!!!!!
Jedyne co może łączyć Marcina Rempałę z Januszem Stachyrą to fakt, że bywali czasami w tym samym miejscu i o tej samej porze... Nic więcej!!!!!!!!!


           
Post 22 wrz 2003, o 21:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
To pisal P.Stachra i chyba on wie lepiej niz ty :lol:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 22 wrz 2003, o 22:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
To pisal P.Stachra i chyba on wie lepiej niz ty :lol:

NO, CÓŹ TO JEST KOLEJNY PRZYKŁAD NA TO, ŻE NIE MOŻNA WIERZYĆ WSZYSTKIEMU CO MÓWI JANUSZ STACHYRA!!!!
JEŻELI CHODZI O ZARZUT AD PERSONAM W MOIM KIERUNKU TO CHCIAŁBYM CI CHŁOPCZE ZWRÓCIĆ UWAGĘ, ŻE LICZĄ SIĘ FAKTY A NIE TO CO KTOŚ OPOWIADA NAWET JEŻELI TYM KIMŚ JEST JANUSZ STACHYRA!!!!!!!!
DLATEGO JEŻELI NASTĘPNYM RAZEM ZWRÓCISZ KOMUŚ UWAGĘ LUB ZARZUCISZ IGNORANCJĘ SPRAWDŹ PRAWDZIWOŚĆ SWOICH SĄDÓW LUB WIARYGODNOŚĆ ŹRÓDŁA Z KTÓREGO CZERPIESZ WIEDZĘ!!!!!!!!!!!
ZAUWAŻ ŻE NA SZALI STAWIASZ TO CO ZASŁYSZAŁEŚ A MOŻE TYLKO CI SIĘ COŚ PRZESŁYSZAŁO A NA DRUGIEJ FAKTY EMPIRYCZNIE SPRAWDZONE:)


JAK POWIEDZIAŁ KTOŚ MĄDRY: "Sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą"....


           
Post 22 wrz 2003, o 22:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Jak on tak mowil to chyba cos w tym jest poc o mial by klamac ??? i bez takich zwrotów

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 22 wrz 2003, o 23:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Jak on tak mowil to chyba cos w tym jest poc o mial by klamac ??? i bez takich zwrotów

Nie wiem po co miałby kłamać, nie wiem czy on to mówił... Wiem jedno, na pewno nie szkolił on Marcina Rempały!!!
Co do zwrotów, to dostosowałem się tylko do poziomu bo nie lubię jak ktoś bezzasadnie zarzuca mi, że mijam się z prawdą!!!


           
Post 22 wrz 2003, o 23:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
tego ze klamiesz to ja nigdzie nie powiedzialem , powiedzialem tylko ze jak on to mowil (ten post o trenoewaniu M.Rempaly osobiscie napisal P.Stachra) to mysle ze wie lepiej. to chyba jasne ?

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mat krk i 186 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi