Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

VI runda: Orzeł Łódź-Stal Rzeszów (21.05.2017 r.) 53:37


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 maja 2017, o 23:22
 Re: VI runda: Orzeł Łódź-Stal Rzeszów (21.05.2017 r.) 53:37
Junior
Junior

Dołączył: 29 kwi 2016, o 14:06
Posty: 160

Zobacz profil 
@ Jasiek: nie tyle pretensje, bo rzeczywiście Dawid na tle innych wypadł przyzwoicie. W moim wpisie chodziło mi głównie o beznadziejne tracenie pozycji na dystansie (niestety nie pierwszy raz). Dawid (i fajnie, że tak jest) ma aspiracje ekstraligowe, ale jak na razie trochę mu brakuje by być takim liderem przez duże L, nawet na I ligę. Szkoda, że startuje tylko w Polsce- Szwecja/ Anglia dla niego aż się prosi! Choć oczywiście mocno mu kibicuję! Co do Wiktora- debiut miodzio :-). Lepiej niż się spodziewałem- jest moc, ale też trzeba pamiętać, że ma czas i ten sezon ma służyć objeżdżeniu. Potencjał niewątpliwie jest. Taka myśl przyszła mi do głowy- Wiktor i Dawid mają lepszych indywidualnych sponsorów od reszty krajowych. Wynik zależy od kasy i odwrotnie- co za problem dla klubu w trakcie zawodów podczas przerw parę słów powiedzieć o każdym zawodniku i dodać- a indywidualnie sponsorują go Ci (robią to i tamto), tamci i omamci... Plus te informacje dodać w programie plus na stronie- większa reklama, więc większe chęci potencjalnych indywidualnych sponsorów do wspierania naszych orłów, tfu... Żurawi :-)


           
Post 21 maja 2017, o 23:55
 Re: VI runda: Orzeł Łódź-Stal Rzeszów (21.05.2017 r.) 53:37
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Taka myśl przyszła mi do głowy- Wiktor i Dawid mają lepszych indywidualnych sponsorów od reszty krajowych.


To dobrze. Znaczy to, ze Lampartowie to obrotna rodzina. Niech pozostali zalatwia sobie lepszych sponsorow. A ze Dawid mimo sporego potencjalu to w najlepszym wypadku niezlej klasy pierwszoligowiec, to zaskoczeniem nie jest. Zaden z wychowankow Stali od czasow Kuzniara nie byl niczym wiecej.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 22 maja 2017, o 00:18
 Re: VI runda: Orzeł Łódź-Stal Rzeszów (21.05.2017 r.) 53:37
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lip 2007, o 00:52
Posty: 323

Zobacz profil 
Coś czuje że po dzisiejszym meczu bracia Lampartowie dogadani w Łodzi na następny sezon. Mam nadzieje że beznadziejnego Szymke już nie zobaczymy w barwach Stali. Chlopina chyba wczorajszy albo nie wiem co, atakować chłopaka który w jednym meczu zdobył więcej PTK niż ten od początku sezonu.


           
Post 22 maja 2017, o 07:08
 Re: VI runda: Orzeł Łódź-Stal Rzeszów (21.05.2017 r.) 53:37
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2017, o 08:23
Posty: 2

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Ten Szymko to jakis glupek. W zuzlu jezdzi sie po to, aby wygrywac, a nie po to, zeby przewiezc sobie cztery litery przez cztery okrazenia. W kolejnych meczach nie powinien startowac. Zamiast tego warto inwestowac w Rzase, bo choc najslabszy z juniorow, to i tak punktow w lidze wiecej juz narobil i pojmuje koncept zuzla... tzn. walczyc zeby wygrywac, a nie tylko przewiezc sie 4 okrazenia.



Zainwestować w kogoś innego, byleby nie ta dwójka, bo ani jeden, ani drugi nie ma za dużego pojęcia.

_________________
Co na duży biust?


           
Post 22 maja 2017, o 09:28
 Re: VI runda: Orzeł Łódź-Stal Rzeszów (21.05.2017 r.) 53:37
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wynik zgodny z przypuszczeniami - Łódź kontrolowała przebieg meczu, ale póki jechał Harris to trzymaliśmy kontakt. Debiut Wiktora bardzo ładny, Dejwid tradycyjnie tracił pozycje na trasie i tracić będzie, jeśli planuje starty raz na 2-3 tygodnie. Jazda kevlarem pod 2/10 zawsze kończy się tak samo, czyli walką o utrzymanie - czy to w EL, czy w lidze I. Walczymy więc twardo o miejsce nr 7 i baraże.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi