Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.) 52:38


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 lip 2017, o 12:39
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2017, o 10:22
Posty: 197

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
Jedziemy pełnym składem. Mecz równie ważny jak ten ostatni. Po cichu liczę na zwycięstwo.

Ja też liczę na wygraną, bo nasz lider Josh Grajczonek jest w wysokiej formie. Myślę że reszta, zwłaszcza juniorzy dadzą Stali zwycięstwo za 3 pkt.

_________________
Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.


           
Post 15 lip 2017, o 00:59
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Na papierze tylko Szczepaniak jest poza zasięgiem. Resztę zawodników spod Wawelu możemy objechać. Myślę że twardy tor nie jest zagadką. Kwestia kasy,układów pt. "jeb@ć Golloba", itp.

_________________
Obrazek


           
Post 16 lip 2017, o 01:28
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
W forumowym typerze postawilem na zwyciestwo Wandy 51-39 i to moim zdaniem jest pozytywny wynik. Forum podpalilo sie po wygranej nad slaba Polonia i wpadkach Krakowa z Pila. Moim zdaniem Riss i Allen beda przegrywac zdecydowanie z miejscowymi seniorami, a punkty na trasie bedzie gubil jak zwykle Lampart. Wanda ma dobry sklad, choc przetrzepany kontuzjami i moim zdaniem nie bedzie miec wiekszych problemow ze zwyciestwem. Pytanie, czy uda im sie zdobyc chociaz 54 punktow w meczu i 3 punkty w tabeli.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 16 lip 2017, o 09:02
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Stał na betonie w Krakowie będzie miała problem. Riss na nowohuckim torze będzie miał problemy, wydaje mi się że kluczem do wywalczenia punktu bonusowe będzie postawa juniorów.

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 16 lip 2017, o 09:41
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Jeżeli w Krakowie wczoraj popadało to może uda się uniknąć betonu. Poza tym jak Riss i Allen sobie radzą na takiej nawierzchni tak do końca nie wiemy. Ja jednak liczę na drobną niespodziankę i minimalną naszą wygraną. Remis też nie będzie zły.

_________________
***** ***


           
Post 16 lip 2017, o 12:31
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2017, o 10:22
Posty: 197

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Stał na betonie w Krakowie będzie miała problem. Riss na nowohuckim torze będzie miał problemy, wydaje mi się że kluczem do wywalczenia punktu bonusowe będzie postawa juniorów.

Zgadzam się że postawa juniorów powinna być kluczowa w dzisiejszym meczu. Myślę że Patryk Wojdyło powinien pojechać za Szymkę. Jak juniorzy zdobędą minimum 10 pkt to powinno być nieźle.

_________________
Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.


           
Post 16 lip 2017, o 15:11
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
rowerzyści jadą aż miło 16;8 nic ująć nic dodać :peace: :peace:


           
Post 16 lip 2017, o 15:35
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2017, o 10:22
Posty: 197

Zobacz profil 
Tak pisze niby kibic Stali ? Ja tego nie rozumiem, bo mi dyńka nie podaje. Jak mawia przysłowie że nie kopie się leżącego.Masz pole do popisu i wyśmiewasz się z klubu któremu kibicujesz ? Zastanów się, bo dla mnie jest to paranoja z poplątaniem.

_________________
Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.


           
Post 16 lip 2017, o 15:43
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Scania, to typowy troll i kibic sukcesu. Miał szansę aby sam więcej tutaj się nie pojawiać.... Moderatorze czyń swą powinność bo to jest forum kibiców a nie defetystycznych trolli...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 16 lip 2017, o 16:09
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Bonus przed nominowanymi nadal w grze

_________________
HEJ STAL !


           
Post 16 lip 2017, o 16:25
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
No i jest bonus. :kielb_pala:


Ostatnio edytowano 16 lip 2017, o 16:29 przez LeonX, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 16 lip 2017, o 16:28
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Bonus jest i kropka. Czekamy na wywody Golloba :D

_________________
Obrazek


           
Post 16 lip 2017, o 16:31
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Bonus i Baraże są i kropka ^^

_________________
HEJ STAL !


           
Post 16 lip 2017, o 16:45
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Scania, to typowy troll i kibic sukcesu. Miał szansę aby sam więcej tutaj się nie pojawiać.... Moderatorze czyń swą powinność bo to jest forum kibiców a nie defetystycznych trolli...

weslake :fucker: :fucker: :fucker: trollem jesteś ty a co do kibicowania ludzie puki nie będzie sponsora i kasy to tak będzie wyglądał żuzel na podkarpaciu taka prawda a wy się podniecacie że wygramy w Krakowie już nie wygramy żadnego meczu może tylko baraż i to tylko u siebie a forum jest po to żeby wyrazić swoje poglądy a nie obrażanie innych


           
Post 16 lip 2017, o 17:00
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
optymista napisał(a):

Tak pisze niby kibic Stali ? Ja tego nie rozumiem, bo mi dyńka nie podaje. Jak mawia przysłowie że nie kopie się leżącego.Masz pole do popisu i wyśmiewasz się z klubu któremu kibicujesz ? Zastanów się, bo dla mnie jest to paranoja z poplątaniem.

to cos na ktorego czele stoi pan prezes labudzki, nie jest godne nazywac sie stala rzeszow

ps. faktycznie lampart daje z siebie wszystko by obronic 1 lige :hahaha:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 16 lip 2017, o 17:16
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 paź 2016, o 16:22
Posty: 3

Zobacz profil 
Niestety jest tak i tak będzie. Była kasa było źle, nie ma kasy jest jeszcze gorzej. Pamiętajcie o jednym: pieniądze nie śmierdzą, więc nie trzeba było wybrzydzać jak były pomarańczowe pieniądze, tylko cieszyć się że ktoś chce swoje wykładać abyśmy mogli oglądać Crumpów, Pedersenów, Pavliców czy innych... (a teraz może mi admin dać bana na forum, lub nie opublikować tego postu) pozdr...


           
Post 16 lip 2017, o 17:34
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Jak na razie nie ma niczego innego co bardziej mozna nazwać Stal Rzeszów więc skończ to idealizowanie i zejdź na ziemię.

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 16 lip 2017, o 18:13
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Mecz ze słabą Bydzia pokazał że obecny skład to jeszcze za mało na inne drużyny fuksem zdobyty bonus jednak nalezy docenić bo jest duża szansa na utrzymanie ligi bo reszte meczy bedzie już w palnik Wanda składu nie ma mocnego ale znajomość toru wystarczyła i pokazała ze Nasi muszą jeszcze nabrać doświadczenia w polskiej lidze a Szymko jak co mecz nic nie wnosi :cry:

_________________
ZKS


           
Post 16 lip 2017, o 21:18
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
@optymista: Jako, że moderacja śpi, to informuję, że nie ma potrzeby za każdym razem cytować postów, jeśli nie odnosisz się do nich bezpośrednio. A postu nad wpisem nie cytujemy nigdy.

Co do meczu, to bonus zdobyty, nadplanowo względem przedsezonowych założeń - trzeba się cieszyć i gotować na baraże, bo już raz Jasiek był pewny różnicy między I i II ligą i o zupie opowiadał. Na betonie w Gnieźnie szału nasi matadorsi nie zrobią, a rajderzy z Lublina mają większe doświadczenie w Rzeszowie od większości naszcyh ;)


           
Post 16 lip 2017, o 21:46
 Re: XII runda: Wanda Kraków-Stal Rzeszów (16.07.2017 r.)g. 1
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
O słabszym niż się spodziewałem wyniku zadecydowały dwa czynniki: totalny beton w pierwszej serii oraz krakowski buczok Koza, który urodził się chyba w tumanach kurzu. Bonus zdobyty bardzo szczęśliwie i od razu uprzedzam "ustawiane" zapędy co niektórych, że cały stadion słyszał jak Szczepaniakowi coś strzeliło w motorze przed defektem. Ogólnie to były niezłe zawody w naszym wykonaniu i tak jak wspomniałem wcześniej załatwiła nas pierwsza seria startów w której był taki beton, że do teraz czuje piasek między zębami. Dość napisać, że biorąc pod uwagę biegi od 6 wzwyż wynik brzmi 31-29. W ogóle cały mecz przebiegał pod dyktando mniej lub bardziej suchej nawierzchni i co 3-4 biegi zmieniających się warunków na polach startowych. Najpierw chodził krawężnik, potem 4 pole, w ostatnich biegach trzecie. Dodatkowo żadna rezerwa taktyczna nie wypaliła i niezrozumiały brak RT za Szymko w drugiej serii startów.

Grajczonek - pozytywnie. W pierwszych dwóch biegach bardzo wolny, ale potrafił się znakomicie bronić przed szybkim Jensenem i dowiózł 3. Potem sytuacja była jasna, im więcej wody tor przyjął tym szybszy był Josh.
Szymko - po meczu z Bydgoszczą napisałem, że nie ta liga. Teraz koryguję - sprzęt nie na tę ligę. Przy dobrym polu startowym potrafił objechać całą stawkę po szerokiej, ale co z tego skoro na trasie był dwa razy wolniejszy. Trochę chłopak ma pecha, bo nawet jak coś mu wyjdzie to sytuacja meczowa wymusza aby go zmienić.
Riss - bardzo dobry występ. Podobna sytuacja jak z Grajczonkiem. Im bardziej mokro, tym szybszy. Na próbie toru wyglądał fatalnie i tak samo było w pierwszym biegu. Potem gdy tor nabierał coraz więcej wody pokazał co potrafi. Wynik byłby jeszcze lepszy gdyby w jednym biegu nie przeszkodził mu Allen.
Allen - przeciętny występ. Niby wygrał jeden bieg, ale przez niego Riss spadł na trzecie miejsce i z 1-5 zrobiło się 2-4. No i raz w ostatniej sekundzie zdążył na start (a w Krakowie przejazd z parku maszyn pod linię startową zajmuje około 5 sekund) i był zupełnie nieprzygotowany do biegu. Jeżeli zdrowy będzie Morris to powinien wskoczyć za Jake'a
D.Lampart - miałem go obwinić za porażkę bo rzeczywiście jechał słabo. I bez głowy. Jak (w miarę doświadczony) senior jadący jako taktyk może się tak bezmyślnie władować w żółtodzioba, którego objechałby 10 sekund później? Na szczęście w powtórce Grajczonek uratował remis. Ale w 15 biegu Dawid pojechał bardzo dobrze. Z pasją, agresją, dynamicznie. Pojechał jak kapitan. Koza był poza zasięgiem. Oby więcej takich biegów.
W.Lampart - w pierwszym biegu pogubiony jak cały zespół. Później już na swoim poziomie. Dobrze jest, bo nie popełnia głupich błędów na trasie.
Wojdyło - ok. Ani w te ani we wte.

Ogólnie mimo dość wysokiej porażki dalej uważam, że idzie ku lepszemu. I ten bonus to nie powinny być nasze ostatnie punkty.

P.S. "Rzeszów do domu! Pocałować Półtoraczke" - ciemny lud wszystko kupi

_________________
***** ***


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: karolcia i 27 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi