Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Diamond Cup


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 paź 2018, o 09:01
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
Niech Irek nie narzeka. Za dużo cyrku było z tym SDC. Jakby zrobił bilety za 30 zł to pewnie więcej ludzi by przyszło. A inna sprawa, że kibice w Rzeszowie to pikniki xd


           
Post 16 paź 2018, o 09:44
 Re: Diamond Cup
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2008, o 21:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 148

Zobacz profil 
Drogie bilety to jedno, paru moich znajomych zrezygnowało, jak zobaczyli, że bilet normalny 60 zł. Druga sprawa to słaby marketing imprezy. Nie widziałem nigdzie plakatów, ani nie słyszalem ogłoszeń w radiu, promujących tę imprezę w naszym mieście.


           
Post 16 paź 2018, o 09:47
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Gazeta Wyborcza napisał(a):
W Rzeszowie odbył się finał cyklu Speedway Diamond Cup, którego organizatorem była Stal Rzeszów. Zwycięzca otrzymał diament o wartości ponad pół miliona złotych. Wystartowali m.in. Greg Hancock i Niels Kristian Iversen. Nie przyciągnęło to jednak kibiców na trybuny. - Nie można mieć satysfakcji z tak niskiej frekwencji. Jestem zawiedziony Rzeszowem - nie ukrywa niezadowolenia Ireneusz Nawrocki, prezes Speedway Stali Rzeszów.

Speedway Diamond Cup to jeden z najgłośniejszych pomysłów, jakie wcielił w życie Ireneusz Nawrocki, prezes żużlowej Stali Rzeszów. Cykl po drodze do finału w Rzeszowie miał problemy. Pierwotnie w ramach SDC miało odbyć się pięć eliminacji, potem stanęło na czterech, a finalnie rozegrano trzy turnieje, ponieważ słoweńskie Krsko, które miało być gospodarzem trzeciej rundy, wycofało się z organizacji. Dlatego ostatnim elementem całego cyklu był wielki finał w Rzeszowie, który w założeniu Nawrockiego miał przyciągnąć na trybuny wielu kibiców. Niestety, na stadionie przy ul. Hetmańskiej w niedzielę pojawiło się około 1500 osób.

– Nie tego się spodziewałem i powiem szczerze, że zawiodłem się na Rzeszowie. Liczyłem, że chociaż nasi kibice, którzy dostali duże upusty na ceny biletów, wspomogą naszą inicjatywę. Ja dotrzymałem słowa, które dałem na początku sezonu, że drużyna awansuje. Zrobiła to dodatkowo bez porażki. Miałem nadzieję, że kibice trochę się zrewanżują i pomogą, bo zawody były naprawdę emocjonujące i ciekawe – mówi Ireneusz Nawrocki.
Na torze przy ul. Hetmańskiej od wielu lat kibice nie byli świadkami dobrego i ciekawego ścigania
Czytaj także:
Stal Rzeszów ma najnudniejszy tor żużlowy w całej Polsce? Ireneusz Nawrocki: Mamy świadomość, że zawody u nas nie są zbyt ciekawe
Brakowało kilku nazwisk

Zawody były jednymi z najciekawszych, jakie odbyły się na rzeszowskim torze w ostatnich latach, jednak w obsadzie brakowało kilku nazwisk, które mogłyby przyciągnąć kibiców. Byli Greg Hancock i Niels Kristian Iversen. Pozostali zawodnicy to żużlowa druga, a nawet trzecia liga. Jednak zdaniem Ireneusza Nawrockiego taka obsada była siłą całego cyklu. – Ta różnorodność w poziomie zawodników i ich postawa podczas Speedway Diamond Cup pokazała, że to był dobry ruch. Widzieliśmy bardzo wiele emocjonujących wyścigów, a bieg dodatkowy w Rzeszowie z udziałem Iversena i Zengoty mógłby zostać zakwalifikowany do wyścigu sezonu – mówi Ireneusz Nawrocki.
Diamenty za kilkaset tysięcy złotych

Pula nagród w całym cyklu była bardzo wysoka i osiągnęła pułap 1,5 mln zł. Greg Hancock za zwycięstwo w SDC otrzymał diament o wartości ponad pół miliona złotych. Drugi Zengota otrzymał diament wart 300 tys. zł, a wartość diamentu trzeciego Iversena szacuje się na ok. 200 tys. zł.

Jak mówi prezes żużlowej Stali Rzeszów, na organizacji turnieju sam nie zarobił ani złotówki. – Muszę przyznać, że się przeliczyłem i straciłem bardzo dużo pieniędzy na organizacji cyklu. Myślę, że jakbym to wszystko podliczył, to mogłoby wystarczyć na budżet I-ligowej drużyny. Ale miałem świadomość, że mogę zapłacić frycowe na początek mojej działalności w żużlu. Ludzie proponowali mi, żebym dogadał się z zawodnikami i zmniejszył pulę nagród ze względu na mniejszą liczbę zawodów. Jednak zdecydowałem, że jak się czegoś podejmuję, to na 100 proc., i skoro obiecałem diamenty o takiej wartości, to zawodnicy je otrzymają – wyjaśnia Ireneusz Nawrocki.
Finał Speedway Diamond Cup w Rzeszowie dla Grzegorza Zengoty. Greg Hancock wygrał cały cykl i zgarnął diament o wartości 500 tys. złotych
Czytaj także:
Finał Speedway Diamond Cup w Rzeszowie dla Grzegorza Zengoty. Greg Hancock wygrał cały cykl i zgarnął diament o wartości 500 tys. złotych
Przyszły sezon będzie lepszy?

Czy Nawrocki zrezygnuje z organizacji kolejnego cyklu? – Zdecydowanie nie. To by był idiotyzm z mojej strony, jakbym teraz zrezygnował ze Speedway Diamond Cup. Było sporo błędów podczas organizacji, jednak po to był ten pierwszy rok, żeby je zobaczyć i naprawić. Dzisiaj już wiem, że w samym klubie potrzebujemy zmian w kwestii zarządzania. Nie trafiłem z Gregiem Lukowskim, dyrektorem Speedway Diamond Cup, z którym została już rozwiązana umowa. Marcin Janik to naprawdę dobry chłopak i chciałbym, żeby nadal działał w klubie, jednak funkcja wiceprezesa ds. sportowych trochę go przerosła. Teraz musimy usiąść i na spokojnie porozmawiać, żeby w przyszłym sezonie ta organizacja wyglądała zdecydowanie lepiej – podsumowuje Ireneusz Nawrocki.


           
Post 16 paź 2018, o 10:08
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Oczywiście. Brak zainteresowania żużlem w Rzeszowie to jedno, ale takie zawody trzeba należycie zorganizować. Pretensje więc prezes może mieć głównie do siebie. Bilety za 40zł, lepsza stawka i odpowiedni marketing uzbierałyby koło 5 tysięcy ludzi.

Inna sprawa, że z tego co ostatnio obserwuję w Rzeszowie żyje się trybem praca-galeria-dom. Komu chciałoby się iść na stadion.

_________________
***** ***


           
Post 16 paź 2018, o 10:17
 Re: Diamond Cup
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
No akurat była niedziela niehandlowa, ale faktycznie - plakaty zobaczyłem dopiero na bramie stadionu jak przyszedłem na zawody. Może też pora odrobinę za późna, zwłaszcza ba rodzinny wypad.


           
Post 16 paź 2018, o 11:52
 Re: Diamond Cup
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 303

Zobacz profil 
Mickey napisał(a):
Drogie bilety to jedno, paru moich znajomych zrezygnowało, jak zobaczyli, że bilet normalny 60 zł. Druga sprawa to słaby marketing imprezy. Nie widziałem nigdzie plakatów, ani nie słyszalem ogłoszeń w radiu, promujących tę imprezę w naszym mieście.


Otóż to. Słabiutki marketing, zamieszanie z obsadą turnieju, ceny biletów nieadekwatne do poziomu zawodów i termin po zakończeniu sezonu. To wystarczyło.
Na nudnym jak flaki z olejem Speedway Best Pairs widownia dopisała.


           
Post 16 paź 2018, o 12:16
 Re: Diamond Cup
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 paź 2018, o 11:36
Posty: 67

Zobacz profil 
Fakt organizacja moim zdaniem tragedia
Nie mówmy o marketingu bo kluby C klasowe maja lepszy marketing niż tylko plakaty i SF
Odwołane 2 z 5 imprez
Ceny biletów z kosmosu

Ale ściganie w Rzeszowie ? Cuudo i to nie tylko moim zdaniem bo nie pamiętam żeby ktoś tak latał pod materacami jak w niedziele

Prezes uczy się wszystkiego i popełnia błędy a na błędach najlepiej jest się uczyć

Ja mu życzę powodzenia w tym co robi i trzymam kciuki

_________________
Here comes Pedersen!!!!!!


           
Post 16 paź 2018, o 15:02
 Re: Diamond Cup
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Plakatów z dajmond kap na mieście nie widziałem, nawet na tych słupach co wisiały plakaty z zaproszeniem na mecze ligowe przez cały sezon to raz. Stawka zawodników podana dopiero w niedzielę przed południem to dwa. Pytałem znajomych, kto idzie ze mną dostałem pytanie, a kto jedzie ... :?: :P .
Jeśli chodzi o cenę biletu to mogę płacić dowolną kwotę jeśli będzie to gwarantem takiego ścigania jak w niedzielę :piwo: .

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 16 paź 2018, o 16:22
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Słowo Komentarza. Panie Prezesie, to co Pan na to, że ja Pana nie zawiodłem, poszedłem na te zawody i... żałuję :P


           
Post 16 paź 2018, o 16:52
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Gdyby ta obsada byla bardziej rzeszowska to z pewnoscia przyszloby nieco wiecej ludzi. Braklo Macka Kuciapy, ktory moglby mnie przekonac swoim wystepem do przyjscia - przez wiele lat mialem okazje go oklaskiwac w barwach Stali czy to u siebie czy na wyjezdzie, a teraz moglbym sie w ten sposob odwdzieczyc ogladajac go - prawdopodobnie - po raz ostatni w barwach Stali, a kto wie czy i nie po raz ostatni w karierze. Niestety zamiast Macka wystartowal Curylo. CURYLO.
Maciek moze i nie odegralby (a nawet na pewno) kluczowej roli w tym turnieju, ale thats not the point.


           
Post 18 paź 2018, o 06:35
 Re: Diamond Cup
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/g ... -z/f6806jd

Jak Grześkowi się tak podoba to zapraszamy do Rzeszy na następny rok :)


           
Post 18 paź 2018, o 06:42
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
No to witamy Zengotę w Rzeszowie :D


           
Post 31 paź 2018, o 18:03
 Re: Diamond Cup
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 kwi 2018, o 17:03
Posty: 14

Zobacz profil 
https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... racownikow


Życzę temu człowiekowi, żeby jego też ktoś przekręcił na dużą kasę... Może wtedy zrozumie i sam zobaczy jak to jest! :młotek:


           
Post 31 paź 2018, o 18:25
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
To co ? Czekamy teraz na wypowiedź Irka :kielb_pala:


           
Post 31 paź 2018, o 18:37
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 927

Zobacz profil 
I dalej powie, że chcą go naciągnąć, wrobić itp. itd. jego już na prawdę szkoda słuchać wirtuoz Stali Rzeszów. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że klub z tradycjami Stal Rzeszów jest wymieniany przez tego człowieka a nie osoba Irka Nawrockiego


           
Post 31 paź 2018, o 18:41
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
Irek ma bardzo złych doradców. To jest wiadome od dawna. Jeżeli nie nastąpią zmiany to nic z tego nie będzie...


           
Post 31 paź 2018, o 18:42
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Kowalik,Porsing,Krsko,menago,Bojarski laczy to ich ze narzekali na Nawrockiego i na klub o do wyplat.Gdyby to byl jednorazowy przypadek jak z Kowalikiem to bym Irkowi uwierzyl ale to juz kilka osob o tym wspomnialo coraz bardziej trace zaufanie do Pana Irka...Zobaczymy co bedzie mial do powiedzenia na konferencji prasowej...


           
Post 31 paź 2018, o 18:48
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
Tylko żeby się ta konferencja nie zamieniła na coś w stylu spotkania kibiców z byłymi działaczami Piły w tym roku, bo jak kibice zejdą na tą konferencję i zaczną niewygodne pytania zadawać to ciekawe co taki Janik odpowie ?


           
Post 31 paź 2018, o 18:54
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 927

Zobacz profil 
to już nie jest poważna sprawa to już zaczyna się robić śmieszne


           
Post 31 paź 2018, o 18:56
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
To znaczy jest to śmieszne, ale jednak i poważne. Ja cały czas jestem za Nawrockim, ale jak czytam te wszystkie rzeczy to się zastanawiam, czy chłop jest poważny. On jest biznesmenem to ma kasę, czy nie. Na syfach pisali nasi kibice, że za Nazimka dalej niektórym zawodnikom nie przelał kasy. I teraz czysta teoria. Przyjdzie taki Walasek i odjedzie tylko 1 mecz, bo Irek mu kasy nie przeleje i będzie foch.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 357 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi