Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Odpowiedz w temacie

Diamond Cup


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 31 paź 2018, o 20:32
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Sprawa jest prosta. Facet ma w obiegu grubą kasę, ale jak sam powiedział nie siedzi na niej. Więc te przestoje są oczywiste. Póki nie będzie poważnych sponsorów to co chwilę będą jakieś zaległości.

_________________
***** ***


           
Post 9 lis 2018, o 09:33
 Re: Diamond Cup
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Dawno o Irku nie pisano :osama:

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78741 ... szyl-on-re

i po co ten DC był potrzebny i komu ...??


           
Post 9 lis 2018, o 18:17
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Brednie ostafa. Ciekawe z którym zawodnikiem(ami) rozmawiał i mu się przyznał. Szuka sensacji i czytelników ;) Sam fakt, że żadne nazwisko nie zostało wymienione. A kto by chciał go pozywać? Jakub Jamróg? :wysmiewacz:

_________________
HEJ STAL !


           
Post 21 lis 2018, o 20:35
 Re: Diamond Cup
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
To już nawet śmieszne nie jest wstyd przed wszystkimi. Nikt o zdrowych zmysłach nie wsadzi w ten klub ani pół rubla.


           
Post 21 lis 2018, o 20:46
 Re: Diamond Cup
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Nie bronię Prezesa, Ale jakoś o tym, że za starty w SEC za sezon 2017 zaległości w stosunku do zawodników zostały uregulowane dopiero w marcu 2018 jakoś cisza, a dzień bez negatywnego artykułu o Stali jest dniem straconym.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 21 lis 2018, o 21:12
 Re: Diamond Cup
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
No prosze... tego jeszcze nie bylo

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/789820/kibic-wygral-samochod-na-diamond-cup-ale-nie-moze-nim-jezdzic-woz-nie-ma-papiero

Cytuj:
Jorgen Anton wygrał samochód na turnieju w szwedzkiej Motali. Wóz stoi w garażu, bo nie ma papierów i nie można go zarejestrować. - Wkurzam się za każdym razem, gdy widzę to auto - mówi Anton w rozmowie z MVT.se.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 21 lis 2018, o 21:35
 Re: Diamond Cup
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Idąc tym tropem dalej ... za niedługo powinniśmy przeczytać artykuł, że diamenty nie są warte tyle ile powinny.
Rozliczyć, pospłacać, znaleźć dokumenty do samochodu i zamknąć ten rozdział SDC. Panie Irku - teraz są ważniejsze sprawy ...

_________________
Obrazek


           
Post 21 lis 2018, o 22:09
 Re: Diamond Cup
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Ilość wtop powinna wystarczyć na kolejne kilka sezonów.

_________________
***** ***


           
Post 22 lis 2018, o 10:59
 Re: Diamond Cup
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Facet ma w obiegu grubą kasę, ale jak sam powiedział nie siedzi na niej. Więc te przestoje są oczywiste.


Irek to developer. Cykl zwrotu na inwestycji jest bardzo dlugi. Od momentu wziecia pozyczki na konstrukcje do momentu sprzedazy i otrzymania kasy z powrotem mijaja zwykle lata, a pozyczka udzielana jest w czesciach. W zwiazku z tym plyw gotowki nie jest najlepszy. Rozumiem wiec jego problemy.

Natomiast zuzlowca badz pracownika nic to nie interesuje. Masz umowe, masz termin zaplaty to placisz. Koniec, kropka. Podobnie jak mnie interesuje, skad moj pracodawca wezmie kase, zeby mi zaplacic i jakie moze miec problemy z plywem. Jesli w umowie mam, ze placi mi tygodniowo w kazdy czwartek, to znaczy, ze kasa ma byc na koncie w kazdy czwartek. I tu rozumiem doskonale zuzlowca czy pracownika.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 23 lis 2018, o 15:19
 Re: Diamond Cup
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 303

Zobacz profil 
Apropos zatorów płatniczych w deweloperce...
Co tam panie w internecie? Garść codziennych doniesień nt. naszego prezesa i SDC...
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/ireneusz-nawrocki-dal-w-nagrode-samochod-za-ktory-nie-zaplacil-znamy-kulisy-skandalu/rhe57kk


           
Post 23 lis 2018, o 17:24
 Re: Diamond Cup
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
Juz chyba wszystko zostalo powiedziane, napisane i pomyslane o tym turnieju, poza jedna rzecza: Po jakiego :cenzura: bylo to organizowane? Jezeli celem byl ciagnacy sie miesiacami smrod i wstyd, juz nie tylko na cala Polske, ale Europe, to trzeba szczerze pogratulowac. Wyszlo idealnie.


           
Post 24 lis 2018, o 01:47
 Re: Diamond Cup
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Dokładnie takie pytanie należy zadać Irkowi podczas planowanej konferencji - po co był ten SDC? Ani tam sportu, zysku, PR i polityki. No i czy planuje w kolejnym roku spuścić kolejną bańkę w podrzędny turniej? Bo może byłoby lepiej taką banieczkę wrzucić w np. Karczmarza i długi zaciągnięte własnoręcznie? ;)


           
Post 24 lis 2018, o 10:07
 Re: Diamond Cup
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Przegląd Chujowy napisał(a):
"To sprawiło, że fan żużla zaczął się już zastanawiać czy auto nie trafiło do niego w wyniku przestępstwa. Postanowiliśmy sprawdzić o co chodzi w całej sprawie."

Serio ? Nie mają o niczym innym pisać tylko robić "śledztwo" w sprawie gdzie wszystko zostało napisane ? Nie dadzą Irkowi spokoju. Szczególnie ten debil Puka.
Szkoda, że nie robią śledztwa pt. One Sport blisko półtora roku po SEC spłaca zawodnikom zaległe pieniądze. Gorzów spłaca Zagara po dwóch latach ... że Porsing jednak rozwalił szklankę na głowie podprowadzającej ... i tutaj nie chcą przyglądnąć się bliżej sprawie. Po prostu :cenzura: mnie to. Jedyna rzecz, która może to przystopować to pospłacanie wszystkich trupów i zatrudnienie kompetentnej osoby od kontaktu z mediami.

_________________
Obrazek


           
Post 24 lis 2018, o 14:24
 Re: Diamond Cup
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
GoodLike :arrow:
One Sport czy Stal Gorzów zapewne mają podpisane ugody na spłatę ratalną, więc nie odbywa się to na zasadzie Irka że pojutrze albo do końca tygodnia, po czym się okazuje że z tym terminem to chodzilo nie o wpłatę, a o kolejne info kiedy będzie kolejne info o kolejnym info :)
Sprawa Porsinga była tematem, który w klubie był niezręczny i klubowi zależało aby ucichł bez rozgłosu. Czy jest sens teraz to wyciągać na światło dzienne? Z drugiej strony kto mieczem wojuje...
To "zainteresowanie" oczywiście ustanie kiedy Irek ureguluje kwestie finansowe. Irek to taki swój fajny chłop, który dużo naobiecywał, miał ambitne plany i stwierdził że skoro powiedział A to musi powiedzieć i B. Tyle że się przeliczył, ale brnął w to bagno dalej ponieważ wcześniej powiedział słowo i słowa musi dotrzymać. Słowo więcej warte niż pieniądze. Po drodze nie zauważył i nie skalkulował, że jest to bez sensu - chciał być honorowy i coś udowodnić, w efekcie nie ma ani słowa, ani pieniędzy.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 30 lis 2018, o 18:26
 Re: Diamond Cup
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 lis 2018, o 12:22
Posty: 43

Zobacz profil 
@Ritchie Według mnie, to był "polski biznes" - tu się kogoś poklepie, tu się coś "zadziała" itp., to mogło się udać, a jak wyszło to wiemy. Trochę inaczej oceniałem Francję. Byłem zaskoczony, że to tak się udało, spodziewałem się 300 osób i wielkiej nudy, a zawody były całkiem ciekawe i frekwencja powalała. Gdyby tak było w pozostałych miejscach, dopracowanoby organizację, to kto wie - "gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka"

@Karolcia
One Sport czy Stali Gorzów miało czas na podpisanie tych ugód. To, że Irek jest papla nie powinno usprawiedliwiać podwójnych standardów.
Sprawy Porsinga może nie ma sensu wyciągać, ale skoro sprawą jego relacji z klubem niektórzy dziennikarze tak interesowali się, to chyba należało przedstawić jej wszystkie aspekty.


           
Post 22 sty 2019, o 14:43
 Re: Diamond Cup
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
"Piękne" podsumowanie organizacji tych turniejów.
Cytuj:
Oferta stworzenia identyfikacji wizualnej Diamond Cup była aż tak atrakcyjna? Fakt, że wymieniane na początku całego projektu, nazwiska uczestników robiły wrażenie.

O diamentowym cyklu dowiedziałem się już zimą. Wydawało mi się to fajne, ale do kwietnia nie wierzyłem, że to ruszy. Poważne turnieje planowane są dużo wcześniej. Uwzględnić muszą kalendarz zawodników. Okazało się jednak, że ruszyło i to z grubej rury. Sama idea turnieju jest ciekawa. To było coś innego i chyba to mnie skusiło by podjąć tę współpracę. Do tego ilość zamawianych produktów była duża, a propozycja finansowo i promocyjnie była bardzo atrakcyjna. Na początku odrobinę zastanowiło mnie, czemu nikt nie negocjuje ze mną cen, tylko umowa została szybko przyklepana. Ja tę umowę posiadam, ponieważ jest ważna. Jest to umowa o współpracę ze Stalą Rzeszów, zawarta na trzy lata. Więc późniejsze sytuacje, rozmowy przez telefon, komunikaty „nie zapłacimy, bo ceny są za wysokie”, po tym jak umowa została podpisana przez Marcina Janika i podbita pieczątką klubu, są dla mnie niewyobrażalne. Nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialnym człowiekiem i robić sobie z ludzi żarty. To nie jest tylko mój przykład. Jest Niklas Porsing, jest wielu innych zawodników. Niektórzy nic nie mówią, może liczą na cud. Ja na cud nie liczę. Nie wiem jak można postępować w ten sposób. A dodatkowo jeszcze kibic zdobywa samochód, którym nie może jeździć…

Firma Golden Panther to odczuła? Sytuacja zachwiała stabilnością Pana firmy i trzeba było się wydobywać z finansowego dołka?

Wykopywać to się musiałem. Nie mówimy o małych pieniądzach. W grę wchodziły 72 plastrony. Na jeden turniej. Każdy z zawodników miał mieć 4 sztuki, w kolorach kasków. Potem okazało się, że zamówienia były dwa. Raz na jeden z turniejów, drugi raz na wszystkie pozostałe. Gdybym nie zagrał va banque, nie zagroził tym, że nie wydam tych rzeczy, to druga należność nie byłaby uregulowana. Dobrze, że pomyślałem i nie dałem się zrobić w konia kolejny raz. Przetrwałem ten najcięższy czas, a teraz zaczyna się sezon. Jestem dużo mądrzejszy, wyciągnąłem wnioski z tej sytuacji. Jest to dla mnie lekcja. Pan Nawrocki potrafi czarować, ale teraz sam myślę, że nie do końca przeanalizowałem na spokojnie, to co od niego usłyszałem. Drugi raz nie podjąłbym takiej decyzji.


Cała rozmowa z Łukaszem Bojarskim na stronie https://po-bandzie.com.pl/lukasz-bojars ... zszy-czas/

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 sty 2019, o 08:58
 Re: Diamond Cup
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 303

Zobacz profil 
Janusze biznesu w akcji. Ale przecież to wszystko wina mediów :lol: :lol: :lol:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 357 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Grzybu i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi