Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

XIII kolejka:Ostrovia Ostrów-Stal Rzeszów (19.08.2018) 37:53


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 sie 2018, o 11:37
 Re: XIII kolejka:Ostrovia Ostrów-Stal Rzeszów (19.08.18) g.1
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Człowieku, piszesz, że Nawrocki za wszelką cenę chciał przełożyć spotkanie i to nie z powodu śmierci Tomka, to z jakiego powodu? To z jakiego powodu Nawrocki odwołał 1 rundę DC narażając się na zapłacenie odszkodowania? Człowieku przedstawiasz rylko swoją interpretację, która odbiera drugiej stronie prawo do przeżywania śmierci i imputujesz w domyśle niecne gierki. Brak logiki twojego rozumowania wykazał już Oferma, ja wykazuję brak zrozumienia przeżywania sacrum jakim jest śmierć.

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 17 sie 2018, o 11:49
 Re: XIII kolejka:Ostrovia Ostrów-Stal Rzeszów (19.08.18) g.1
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2018, o 19:43
Posty: 27

Zobacz profil 
Zarejestrowało się kilku trolli z Ostrowa i próbują zasiać zamęt jakimiś teoriami z kosmosu. Najlepiej będzie ich ignorować/zbanować. Dyskusja z nimi nie ma sensu.


           
Post 17 sie 2018, o 12:07
 Re: XIII kolejka:Ostrovia Ostrów-Stal Rzeszów (19.08.18) g.1
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2011, o 01:32
Skąd: Wrocław
Posty: 251

Zobacz profil 
Dalej nie mogę pojąć, dlaczego klub, w którym startował Tomek, jest zmuszany do jazdy w tę niedzielę i GKSŻ z tym nic nie zrobiła.
Potrzeba tylko burzy przed tymi zawodami i będzie sprawiedliwie.

Tak na marginesie, aby zamknąć wszystkim buzie jadącym teraz na Rzeszów (felietony Gajewskiego o emocjonalnym szantażu i Krzystyniaka, że ma wątpliwości, czy w ogóle Stal chce odjechać ten mecz, spowodowały, że ludzie zaczęli nienawidzieć Rzeszów, a ostrowiaczki stały się cacy), władze najlepiej by zrobiły, gdyby odwołały teraz w niedzielę całą kolejkę w ekstra, I i II lidze. Tak jak dwa lata temu.

Szkoda, że we Wrocławiu nie będzie Mszy świętej za śp. Tomka, tak jak u was.
WTS ma trening o 19:00, ale ja i kilka osób wybierzemy się na 18:00 na Mszę świętą do Kościoła i pomodlimy się.


EDIT:
Słowa przewodniczącego komisji GKSŻ za SF:
"Najlepszym sposobem uczczenia Tomasza Jędrzejaka, jest zachowanie stosownej ciszy oraz nawiązanie czysto sportowej walki na torze podczas niedzielnego meczu. "


Jak może być czysto sportowa walka na torze, skoro zawodnicy Stali są zmuszani jechać w tym terminie i nie wystąpi aż trzech zawodników z podstawowego składu: Nicklas, Nick, Greg.

Najlepiej zamiast przełożyć mecz, jeszcze wypowiadać się "Osobiście jestem ogromnie zniesmaczony tego typu oświadczeniami - dodaje przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański."


Ostatnio edytowano 17 sie 2018, o 12:48 przez Sparta WrocLove, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 17 sie 2018, o 12:41
 Re: XIII kolejka:Ostrovia Ostrów-Stal Rzeszów (19.08.18) g.1
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 sie 2018, o 12:34
Posty: 14

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Człowieku, piszesz, że Nawrocki za wszelką cenę chciał przełożyć spotkanie i to nie z powodu śmierci Tomka, to z jakiego powodu?

Niestety gra na czas.

weslake napisał(a):
To z jakiego powodu Nawrocki odwołał 1 rundę DC narażając się na zapłacenie odszkodowania?

Dobre pytanie, bo jak to jest ze zawody sie odwoluje mimimo ze sami zawodnicy jezdza dalej?
Odwolal by wyjsc z Twarza zeby to nie tylko mecz z Ostrovia byl odwolany a mowiac o narazaniu sie na odszkodowania masz tego pewnosc ze takie bedzie placil czy sie dogadal w imie "sutuacji wyjatkowej"
Nawrocki duzo mowil... a jak jest w rzeczywistosci to inny swiat.

weslake napisał(a):
Człowieku przedstawiasz rylko swoją interpretację, która odbiera drugiej stronie prawo do przeżywania śmierci i imputujesz w domyśle niecne gierki.

spojrz ponownie na sonde wypowiedzi Gajewskiego , 4300 glosow 79 - 19 wiec nie pisz tylko o mojej interpretacji co do tego moeczu.
Zadne niecne gierki, fakty ktore nie sa chluba tyle.
Piotr Szymański swoje zdanie tez juz wypowiedzial.

weslake napisał(a):
Brak logiki twojego rozumowania wykazał już Oferma

Oferma niczeko nie wykazal, odniosl sie przynajmniej merytorycznie ,przedstawil swoj punkt na ktory mu odpowiedzialem wiec nie podkradaj sie pod wypowiedzi innych.

weslake napisał(a):
ja wykazuję brak zrozumienia przeżywania sacrum jakim jest śmierć.

A ty myslisz ,ze mnie ona nie boli? Chcesz rownowaznikowac 6 miesiecy kibicowania indywidualnie Tomkowi do 25 lat? Nie kazdy musi plakac , nie chodzic do pracy i zyc jak zombi by w srodku nosic wewnetrzny smutek i zal.


           
Post 17 sie 2018, o 13:49
 Re: XIII kolejka:Ostrovia Ostrów-Stal Rzeszów (19.08.18) g.1
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Ostrów chce memoriału i będzie memoriał. Pod 4 u nas powinno zostać puste miejsce dla Jędrzejaka


           
Post 17 sie 2018, o 14:01
 Re: XIII kolejka:Ostrovia Ostrów-Stal Rzeszów (19.08.18) g.1
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Człowieku, nie przedstawiasz żadnych faktów tylko wyniki ankiety i to skąd? ze SF, które delikatnie mówiąc żyją z rozpowszechniania szlamu... Jakie mogą być wyniki ankiety przeprowadzonej wśród szlamożerców? Jaką przedstawiają wartość? Mnie nie interesuje co sądzą osobniki czepiące swoją wiedzę z tego brukowego portalu. A co mnie obchodzi co sądzi Gajewski? To jest tylko i wyłącznie jego opinia, Krzystniakowi też się coś wydaje... Szymański, dobre sobie, jeszcze brakuje mi tutaj największego autorytetu czyli Polnego, dziwię się że i Fijałkowski się nie odezwał... Każda wypowiedź osób z branży w tej sprawie będąca opinią, kompromituje komunikatora. Jest regulamin i można te sprawy było załatwić bez żadnych oświadczeń po cichu. Twoją odpowiedzią na moje pytanie była niewiedza i zasłanianie się ankietami i wypowiedziami ze sportowego pudelka.
Pytam jeszcze raz o jakich faktach piszesz, które to nie są chlubą? Jedyne jakie ja widzę to oświadczenia obu stron, a później kompromitujące wydających je opinie...

Mnie nie interesuje czy Cię ta śmierć boli czy nie, mnie bulwersuje, że odbierasz innym ludziom prawo do przeżywania sacrum śmierci na swój sposób. A co mnie obchodzi ile Ty lat kibicowałeś Tomkowi? Co ma piernik do wiatraka? Koleś weź się zastanów o czym Ty piszesz i jakie argumenty przedstawiasz zanim następnym razem odniesiesz się do tematu, który jak widać Cię przerósł.

Kłótnia nad grobem to porażka.

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 17 sie 2018, o 14:43
 Re: XIII kolejka:Ostrovia Ostrów-Stal Rzeszów (19.08.18) g.1
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 sie 2018, o 12:34
Posty: 14

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Pytam jeszcze raz o jakich faktach piszesz, które to nie są chlubą?


O zaleglosciach finansowych wzgledem Grega, zaslaniajacym sie zraczka, o Pustych slowach o wielkiej zalobie zawodnikow gdy Ci startuja jakos bez urazu psycicznego z WLASNEJ woli w innych imprezach o tym ze Wierzycie w manipulacje PAPY ktory klamie na kazdym kroku i jego wiarygodnosc jest bliska zeru!

weslake napisał(a):
odbierasz innym ludziom prawo do przeżywania sacrum śmierci na swój sposób


niby w jaki sposob? Nie chca niech nie jezdza, nie chca przyjsc na mecz niech nie przychodza, chca siedziec w domu i sie modlic niech to robia ,Nie takie incydenty sie zdarzaly i nie bylo takich problemow jakie to Stal robi .... Stadion bedzie pelny ... pelny kibicow z wielu klubow ,nie tylko z Ostrowa tak wlasnie hold zostanie oddany zawodnikowi gdie jego miejsce na torze, wlasnie bllisko tej daty tragedii a nie za miesiac gdy stal bedzie "splacona"... a zal i sportowy gniew lekko ucisiony. Wstyd ze tego nie pojmujesz. Ale co tam „Jest wycie? Znakomicie...” jest w pelni adekwatne do tego Twojego sacrum. szkoda czasu na polemike gdy racjonalne myslenie nawala.
Szkoda dyskutowac, bo jesli nie interesuje Cie opinia ludzi i wszystko odrzucasz a sam nakrecasz sie tylko opiniami uzytkownikow ktorych policzyc na palcach mozna z tego forum to gratuluje obiektywizmu.
Bye


           
Post 17 sie 2018, o 15:13
 Re: XIII kolejka:Ostrovia Ostrów-Stal Rzeszów (19.08.18) g.1
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Nie praktykowałem tego wcześniej, ale tym razem nie mam wyjścia. Temat na jakiś czas zamykam.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 18 sie 2018, o 22:00
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
Temat meczowy zamknięty, to informacyjnie napiszę tutaj:
Nie robimy relacji live z Ostrowa. Ostrovia nie zgodziła się na relacje na żywo z meczu (mają umowę z firmą, która też nie zrobi tej relacji, tylko zrobią retransmisje - mimo tego, że nie są w stanie zrobić live, to nie pozwolili nam na transmisje), czy też live z parku maszyn. Myśleliśmy nad tym, żeby pojechać zrobić materiał z meczu i parku maszyn, ale po prostu nie jesteśmy w stanie stać z kamerami i kręcić zawodników, którzy nie są w najlepszym stanie psychicznym. Nie jesteśmy dziennikarskimi hienami i odpuszczamy ten temat, niech to co przeżywają zawodnicy - zostanie dla nich.
Z tego co wiem to jedzie Grembi, także materiały będą na insta, fb i TT podczas i przed meczem.

P.s. skład już optymalny. Ostatnie 2 dni to zawirowania jak w kalejdoskopie.


           
Post 18 sie 2018, o 22:06
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Twoje post scriptum bardzo pozytywnie frapujące ale niech tak zostanie. Btw. transmisji. Dobra decyzja.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 18 sie 2018, o 22:08
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Mam nadzieje,że Greg sie zjawi...


           
Post 18 sie 2018, o 22:10
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
ksrk napisał(a):
Z tego co wiem to jedzie Grembi, także materiały będą na insta, fb i TT podczas i przed meczem.

Mała poprawka, ja na mecz nie jadę, ale materiały na naszych mediach społecznościowych na pewno będą się pojawiać :wink:


           
Post 18 sie 2018, o 22:13
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Ma ktoś info czy Greg będzie?

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 18 sie 2018, o 22:16
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Hancock będzie …….. ale wtedy kiedy Nawrocki da mu kase bo na dzień dzisiejszy amerykańca będzie trudno zobaczyć w barwach Rzeszowa


           
Post 18 sie 2018, o 22:20
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 18:05
Skąd: ...:::STAL RZESZÓW:::...
Posty: 807

Zobacz profil 
Tak sobie piszesz żeby tylko pisać czy coś wiesz, gadałeś z Gregiem, Irkiem czy innym wujkiem z klubu?
@ksrk: możesz trochę rozwiać wątpliwości co znaczy optymalny skład? :wink:

e: Rozumiem, dzięki

_________________
Obrazek

http://www.walkakamila.pl


Ostatnio edytowano 18 sie 2018, o 23:16 przez patryk 0493, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 18 sie 2018, o 22:56
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
@patryk: Będzie optymalny na Ostrów, czyli najmocniejszy jaki moglibyśmy mieć w tym momencie. Pozwól, że nie wystrzelam się teraz ze składu - jak nasi przeciwnicy robią wszystko by wygrać, to chociaż im tego nie ułatwiajmy.
W klubie nie ma wujków - wystarczy wejść i pogadać. Zapraszam też do nas na przeciwko :)


           
Post 19 sie 2018, o 09:50
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
ksrk bedzie transmisja na yt ?

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 19 sie 2018, o 09:54
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Luke trenował w piątek we Wrocławiu na Sparcie a dzisiaj syfy napisały, że rzeszowianie pojawią się z Amerykaninem w składzie ale nie będzie to Hankok. Więc pozostawiam swoje domysły na razie w objęciach "beletrystyki". Jedno jest pewne @ksrk. W tym sezonie nigdy już nie pojedziemy w optymalnym składzie, niestety.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 19 sie 2018, o 10:15
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Grega nie będzie raczej.

Morris
Howarth
Mazur
Becker
Baran
Curzytek
Potoniec

40 punktów w naszym zasięgu. Tak jak pisałem wcześniej czy później po tragedii trzeba się będzie otrząsnąć i wrócić do rzeczywistości. W PO bez Hancocka nie ma co startować. Liczę, że Nawrocki zdaję sobie z tego sprawę.


           
Post 19 sie 2018, o 10:38
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2017, o 21:17
Posty: 942

Zobacz profil 
FIS napisał(a):
ksrk bedzie transmisja na yt ?


ksrk pisał o tym parę postów wyżej, nie będzie transmisji Ostrów się nie zgodził.

@SpeedwayFan7 już nie przesadzajmy.. jakieś szansę na awans tym składem mamy !! Jak nie z pierwszego miesca to w barażach z Wanda lub Polonia jest szansa. Ale i na pierwsze miejsce jest jakaś szansa. Jak Morris będzie jeździł tak jak do tej pory, Karol też powinien pojechac na ponad 10 pkt. Do tego jak Edek wkoncu dogadał się ze swoim sprzętem to też powinien solidnie punktować. Potońca z Curzytkiem również stać na jakąś zdobycz punktową. Luke Becker może zaskoczyć. Nicklas nie wiadomo jak szybko sie pozbiera ale nie ma się mu co dziwić, przeżył ogromną tragedie :/ Trzeba pokazać na meczu że jesteśmy z nim :) A co Kyle pokaże zobaczymy dziś :)

_________________
Typer żużlowych wydarzeń: 2023 - 1. ; 2022 - 3. ; 2021 - 1. ; 2020 - 2. ; 2019 - 3. ; 2018 - 2.
Typer Liga: 2023 - 1. ; 2022 - 7 ; 2021 - 1. ; 2020 - 9. ; 2019 - 1. ; 2018 - 8.
Elitserien Trenerów: 2019 - 5. ; 2018 - 4.
Ekstraliga Trenerów: 2023 - 5. ; 2022 - 2. ; 2021 - 5. ; 2020 - 9.
1 Liga Trenerów: 2021 - 5. ; 2019 - 6. ; 2018 - 5.
Duńska Liga Trenerów: 2019 - 6. ; 2018 - 7.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 59 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi