Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

XIII kolejka:Ostrovia Ostrów-Stal Rzeszów (19.08.2018) 37:53


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 15 sie 2018, o 17:01
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
A władze żużla mają do głęboko w … oni tylko karać potrafią zamiast pomóc w sporze


           
Post 15 sie 2018, o 17:05
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Walkower to złe rozwiązanie. Kłótnie nad trumną to przesada. Nie ma co bawić się w oświadczenia tylko próbować dogadać się z Ostrovią na inny termin. Jeżeli się nie uda, pojechać składem z zawodników, którzy będą ochotnikami i po prostu odjechać ten mecz oby bez kontuzji. W razie czego można nie wyjeżdżać do wyścigów i wtedy będzie W i nie będzie walkowera i nie trzeba będzie płacić tym patałachom z Ostrowa. Później całą moc przesunąć na play off, pojechać tam z elektrykiem i komisarzem toru, zrobić im jesień średniowiecza i dać but do całowania....

dokladnie jestem tego samego zdania

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 15 sie 2018, o 17:15
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 31 lip 2018, o 20:02
Posty: 59

Zobacz profil 
Liwer napisał(a):
Jak rozumiem nie wyjeżdżanie do biegów to też walkower? Coś z tym trzeba zrobić, bo sytuacja jest skandaliczna, a jednocześnie 100 tysięcy złotych to niemała kasa. Ja też mogę coś tam dołożyć, ale kibice nie uzbierają nawet 1/10 z tego.


A czy wynik 75:0 z Leszna został zamieniony na walkower?

Mam cichą nadzieję, że Nawrocki pójdzie po rozum do głowy i skończy medialną wojenkę. Kolejne prasowe przepychanki to raczej coś niezbyt przyjemnego dla rodziny Tomasza. Niech rozmawia poza mediami z działaczami Ostrowa. nie przekona ich to ma kilka wyjść:

- jechać tanim krajowym składem;
- odpuścić mecz na miejscu;
- oddać mecz walkowerem;
- jechać najmocniejszym składem i utrzeć nosa Ostrovii a następnie zadedykować wygraną Tomaszowi.

Niech zadecyduje i pokaże co wybrał w niedzielę na meczu. Ale niech już skończy wydawać oświadczenia. A nie, wróć. Jedno oświadczenie może i powinien wydać - "policzyłem ile byłem winien Tomaszowi i przekazałem całą kwotę wdowie".

Swoją drogą współczuję Wam, lista dramatów od 2011 roku jest niewyobrażalna wprost...


https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77161 ... ja-do-kibi

Wg Ostrovii nie dogadali się co do terminu i stąd jadą jak było zaplanowane.


           
Post 15 sie 2018, o 18:21
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Przeczytałem kolejne oświadczenie Ostrovii. Napiszę krótko - te patałachy robią sobie z sacrum profanum. W sobotę pogrzeb, a w niedzielę Memoriał.... To nie memoriał, to liga, tutaj nie ma miejsca na obchodzenie czyjejś pamięci! Tutaj ma być prawdziwa walka na torze a nie memoriałowe hocki klocki. Jeśli chcą zrobić memoriał w niedzielę to niech zorganizują zawody towarzyskie ku czci Tomka. A jak chcą mecz ligowy zrobić memoriałem to trzeba tam wysłać taki skład aby nic nie zapłacić tym patałachom, ale aby oni ponieśli maksymalne koszty tego "memoriału ligowego" czuli nie odpuszczać nie wyjeżdżając do biegu, ale wyjeżdżać jednym zawodnikiem aby musieli płacić za bonus, oddać im pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej, przyjechać na prawdziwy mecz ligowy w PO... I jeszcze jedno. Ludzie, którzy nie potrafią uszanować podstawowych zasad współżycia społecznego na podawanie ręki nie zasługują...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 15 sie 2018, o 18:35
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Ta opcja wesleka , być może i pragmatyczna z finansowego punktu widzenia jest logiczna ale dla mnie jako kibica (a tu mogę pozwolić sobie na takie osobiste wycieczki) nie do zaakceptowania. Po co dawać ostrowiakom paliwa do jazgotu takim niewyjezdzaniem na tor? Uważam zatem że słusznym w tej sytuacji będzie ALBO ALBO :
1. Nikt w niedziele nie jedzie z pełnymi konsekwencjami. Na co wskazują oświadczenia prezesa i Porsinga.
2. Jadą tam z Hankokiem i cisną Ostrowiaków żeby im się odechciało na pewien czas żużla. Ta opcja wymaga jednak Hankoka i niesamowitej determinacji całej drużyny, by nie rzec sportowej złości. I ta opcja ma niestety wkalkulowane ryzyko jeżeli nasze pozostałe armaty okażą się za słabe.
Opcje pośrednie wystawiają nas szyderstwa, oszczerstwa, gnojenie, kolejne tygodnie grillowania nas przez pseudodziennikarzy choć dla klubu są tańsze. Po to jednak jest zarząd by podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność. Mój punkt widzenia jest tu najmniej ważny ale po to mamy swoje forum by o tym spokojnie porozmawiać.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 15 sie 2018, o 18:51
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
To co Ostrów wyprawia wokół śmierci Tomka jest po prostu ohydne. Mam tylko nadzieję, że Stal zachowa w tym wszystkim twarz. Ostrów już dawno ją stracił.

_________________
***** ***


           
Post 15 sie 2018, o 19:15
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Jeśli chcą zrobić memoriał w niedzielę to niech zorganizują zawody towarzyskie ku czci Tomka.

Wesleake. Zastanowiłem się nad tym co napisałeś i doszedłem do wniosku że to byłoby jakieś rozwiązanie "pośrednie" Co mam na myśli?
Ano to,
"Wychodząc na przeciw propozycji TŻ Ostrovia, Ci zawodnicy Stali Rzeszów, którzy będą czuć się na siłach i wyrażą chęć, wezmą udział w niedzielę w towarzyskim memoriale ku czci św p. Tomasza Jędrzejaka, natomiast zawody ligowe, które maja inną rangę, przeznaczenie i o co innego się w nich jeździ zostaną przełożone na inny dzień tygodnia."
Wykonujemy ruch z naszej strony, podejmujemy propozycję a jednocześnie wybijamy w ten sposób Ostroviakom jakiekolwiek argumenty ligowego ścigania, którego użyli jako podkładki pod upamiętnienie Tomka.
Chcą ten sposób upamiętnienia? Proszę bardzo. Organizują zawody memoriałowe z kompletem swoich najlepszych zawodników, ze specjalna oprawą nad którą tak ciężko pracują.
Myślę że na taki ruch mógłby pójść nasz zarząd.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 15 sie 2018, o 19:43
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
oferma dobrze mysli , taki powinien byc teraz ruch ze strony klubu , tym bardziej ze juz mozna przeczytac ze jak stal przyjedzie rezerwowym skladem to bedzie to " obraza dla pamieci o tomku " , te komentarze na syfach to dno i dwa metry mulu , masakra co ci ludzie z ostrowa maja w glowach

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 15 sie 2018, o 19:57
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Czy oświadczenie Perszinga nie przemówiło do rozsądku tym typom człekopodobnym z Ostrowa? Perszing jasno stwierdza, że zawodnicy Stali nie będą w stanie podjąć rywalizacji na torze w najbliższy weekend... I to nie z powodu niestrawności...
A człekopodobny prezes Ostrovii liczy na ładne zawody w klimacie fair play…
Toż to ohydne i obłudne zachowanie.

Jechać składem rezerwowym złożonym z ochotników. Walkower to niepotrzebne wydawanie pieniędzy... Bo Ostrów wtedy sobie zorganizuje zawody towarzyskie za pieniądze Stali! Nie można dać się wpuścić w kanał. Te 50 tyli wolałbym teraz dać Witkowi i uruchomić kangura na Play Off aniżeli płacić tym typom z Ostrowa...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


Ostatnio edytowano 15 sie 2018, o 20:00 przez weslake, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 15 sie 2018, o 19:57
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Jaka obraza? Bo jakiś czereśniak z Ostrovii tak mówi? A kim oni są? Kto im dał prawo określać, jak uczcić pamięć? Tomek od kilkunastu lat nie był ich zawodnikiem.... Wysyłać skład i naprzód, niech się rezerwy objeżdżą (w meczu LIGOWYM a nie MEMORIALE).


           
Post 15 sie 2018, o 20:09
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Przeczytałem kolejne oswiadczenie Ostrowa i coraz bardziej szczena mi opada...
W sobote pogrzeb, zakladam ze wiekszosc (jak nie wszyscy) zawodnicy z Rzeszowa na nim beda. Chlopaki jechali w niedziele lokiec w lokiec z Tomkiem, w sobote beda go żegnać w ostatniej drodze a dzien pozniej maja sie scigac o punkty? No heloł...........A odpuscic tą szopke w cholere, jezeli GKSZ nie zareaguje to kij z ta kara za walkower.

_________________
Obrazek


           
Post 15 sie 2018, o 20:12
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77162 ... -sobie-zyc

Gość ma takie parcie na wygraną, że to jest porażka. Wie dobrze, że raczej bez Grega przyjedziemy to może pozwolić sobie na łatwą wygraną.


           
Post 15 sie 2018, o 20:19
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Jak niby mamy jechać ten mecz ? Greg nie pojedzie z wiadomych względów, Porsing też twierdzi, że nie da rady jechać. No to brakuje nam zawodników do składu.


           
Post 15 sie 2018, o 20:20
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Pozostawiając emocje na boku. Czysta logika. Zawody ku czci, lub ku upamiętnieniu to zawody w których nie jedzie się o punkty ligowe, miejsce w tabeli, bonusy itp. To po prostu czysta sprzeczność o czym pisał Weslake. Albo liga albo memoriał. Nie wiem, tak trudno to zrozumieć?

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 15 sie 2018, o 20:23
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Zobaczcie tylko komentarze pod tym wywiadem. Tylko ostrów się wypowiada i są wręcz podnieceni, że My pojedziemy w najgorszym możliwy składzie od początku sezonu. Błazny pie...... i tyle


           
Post 15 sie 2018, o 20:24
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Czy oświadczenie Perszinga nie przemówiło do rozsądku tym typom człekopodobnym z Ostrowa? Perszing jasno stwierdza, że zawodnicy Stali nie będą w stanie podjąć rywalizacji na torze w najbliższy weekend... ..

nie bo wczoraj jechal hancock a jutro ma jechac morris , wiec te argumenty o tym ze druzyna nie bedzie w stanie jechac to zaslona dymna bo stal sie boi przegrac , debile

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 15 sie 2018, o 20:27
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
Dlaczego niby wg regulaminu musimy odjechać ten mecz do piątku (24.08) ?! Przecież 26.08 jest normalna kolejka ligowa! Jaki problem żeby jechać właśnie wtedy... tydzień to i tak mało, ale zawsze coś.

_________________
***** ***


           
Post 15 sie 2018, o 20:32
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
A w GKSŻ dalej milczą jestem ciekaw jak skończy się ten kabaret a jak zawsze będzie poszkodowany klub z Rzeszowa


           
Post 15 sie 2018, o 20:33
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Liwer napisał(a):
Dlaczego niby wg regulaminu musimy odjechać ten mecz do piątku (24.08) ?! Przecież 26.08 jest normalna kolejka ligowa! Jaki problem żeby jechać właśnie wtedy... tydzień to i tak mało, ale zawsze coś.

Wszystkie mecze musza zostac rozegrane przed ostatnia kolejka. Niemniej jestem przekonany, ze gdyby pojawil sie wniosek zeby w zainstnialych okolicznosciach pozwolic nam pojechac ten mecz 26.08 to zadnego sprzeciwu by nie bylo ze strony GKSZ.


           
Post 15 sie 2018, o 20:34
 Re: XIII kolejka: Ostrovia Ostrów - Stal Rzeszów (??.??.2018
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
GKSŻ nie będzie zabierała głosu. Finał już znamy. Mecz w niedzielę się odbędzie i niestety jak oddamy go walkowerem to nie będzie dobre z naszej strony.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi