Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 87  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Stali Rzeszów 2019


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 lis 2018, o 14:27
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2018, o 19:38
Skąd: Rzeszów
Posty: 42

Zobacz profil 
amiasik napisał(a):
Nick bardzo chce jeździć w Stali tylko...na przeszkodzie jest kasa.
Nawet wczoraj z nim rozmawialem...pytałem Nicka po raz kolejny czy będzie u nas czy wybierze inny klub.
Odpowiedź Nicka:
"I hope
In rzeszow but they making it hard"


To jak już tak piszesz z Morrisem to dodaj sobie waszego ukochanego prezesa na facebooku i sobie z nim pogadaj co jest grane. Tylko nie spodziewaj się cudów, bo usłyszysz kolejne kłamstwa.


           
Post 14 lis 2018, o 16:50
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2006, o 13:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 444

Zobacz profil 
Orzeł Łódź ma podać jutro skład, czyli wychodziłoby na to że będą czekać do ostatniej minuty na decyzje Nicka

Od samego początku miałem wątpliwości co do tego że zakontraktowali Sundstroema i Huckenbecka nawet pisałem to wcześniej że to może zwiastować odejście Morrisa :roll:

_________________
"Wolę swoją Ukraine, niż w Tarnowie mieć drużyne"


           
Post 14 lis 2018, o 16:56
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 19 sie 2018, o 17:17
Posty: 62

Zobacz profil 
Jeżeli to prawda, prezes straci resztki wiarygodności.
Morris jest najbardziej perspektywicznym zawodnikiem, jakiego Stal miała w ostatnich latach.


           
Post 14 lis 2018, o 17:29
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Najgorszy jest ten wstyd. Gdziekolwiek się nie wejdzie na media społecznościowe, wszędzie ludzie wyśmiewają nasz klub... Teraz jeszcze dojdzie sytuacja, że na prezentacji ogłaszany został zawodnik, który będzie jeździł w innej drużynie, tego chyba jeszcze nie było?


           
Post 14 lis 2018, o 17:45
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 paź 2018, o 12:21
Posty: 47

Zobacz profil 
Prezes mial racje w Rzeszowie jest zuzel jakiego jeszcze nie bylo i tyle troche sarkastycznie w temacie. Przykre to ale okazuje sie iz znienawidzony przez wielu PS mial od poczatku racje kiedy po raz pierwszy napisal o Nawrockim jako krasnalu a wszyscy czytali pro Nawrockiego Ostafinskiego, Smutne to wszystko, Facet siedzi patrzy na konferencji prosto w oczy i klamie, Ci ktorzy go wciaz bronia? Nie wstyd Wam stac za klamca......Porsing okreslajac go chyba trafil w 10


           
Post 14 lis 2018, o 17:53
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 sie 2018, o 12:34
Posty: 14

Zobacz profil 
Jesli jakims sposobem namowi Morrisa to i tak wiadomo co jest / bylo powodem calego zamieszania i niestety ale wszystkie jego wczesniejsze deklaracje mozna se w ... wsadzic ,wiarygodnosc i tak zerowa.
Jesli Morris odejdzie ,przynajmniej bedzie mogl brnac dalej w swoja gre, wymyslajac to nowe powody takiego przebiegu spraw... np ,ze Morris zarzadal sobie kosmiczne kwoty i byl nielojalny :)))
Jakby na to nie patrzac sytuacja patowa. Bo kazdy zdrowo myslacy dobrze wie o co chodzi...


           
Post 14 lis 2018, o 17:54
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Tak właśnie. Pismaki również mają swoje źródła i nie klepią artykułów bez jakiego kolwiek infa z klubu czy w ogóle otoczenia żużlowego. Nawet ostaf czy puka. Pisałem już prawie dwa miesiące temu że w klubie bida z nędza to chcieliście mnie zlinczowac. (Posty można przeczytać) Tylko gdzie są teraz Ci co pisali ze w klubie płynie i wszystko jest ok ? Gość przez cały rok nie płacił zawodnikom a niektórzy go na rękach chcą nosić.
Skalę jego długów może obrazować to że nawet Mateusz Rząsa ma nie zapłacone. Ci co mają kontakt z zawodnikiem mogą go o to zapytać. A chodzi o sumę rzędu 4 tysięcy złotych.


           
Post 14 lis 2018, o 18:08
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
Swoją drogą Kuk, licencja też nie jest pewna, bo przecież nie mówimy tutaj o kasie sponsorskiej.


           
Post 14 lis 2018, o 18:11
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
No i dobrze. Obyśmy licencji nie dostali. Rok przerwy dobrze nam zrobi..oby tylko kolejne podejście było z normalnymi ludźmi.

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 14 lis 2018, o 18:37
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 lis 2018, o 13:59
Posty: 13

Zobacz profil 
mixMZ napisał(a):
Jesli jakims sposobem namowi Morrisa to i tak wiadomo co jest / bylo powodem calego zamieszania i niestety ale wszystkie jego wczesniejsze deklaracje mozna se w ... wsadzic ,wiarygodnosc i tak zerowa.
Jesli Morris odejdzie ,przynajmniej bedzie mogl brnac dalej w swoja gre, wymyslajac to nowe powody takiego przebiegu spraw... np ,ze Morris zarzadal sobie kosmiczne kwoty i byl nielojalny :)))
Jakby na to nie patrzac sytuacja patowa. Bo kazdy zdrowo myslacy dobrze wie o co chodzi...

Zawsze może to do sądu podać jak zresztą każdego ;) normalności życzę wam.. pozdrawiam z Ostrowa


           
Post 14 lis 2018, o 19:13
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Kłamstwa mają krótkie nogi niech się to wszystko roz….li i będzie święty spokój stop dziadostwu :fucker: :fucker: :fucker:


           
Post 14 lis 2018, o 19:18
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Senior
Senior

Dołączył: 17 kwi 2009, o 19:01
Skąd: New Jersey
Posty: 300

Zobacz profil 
@Damian92

Wyłóż parę baniek z własnej kieszeni a potem zacznij narzekać.
Jeżeli nie wierzysz prezesowi to Twój problem.
Ja go wcale nie bronię (dużo rzeczy mi się też nie podoba) ale jako kibic nikt z nas nie ma wpływu na sytuację, decyzję w klubie.
Myślisz że wszystkie kluby wszystko płacą na czas?
Wiem że nie powinno tak być ale na to wpływu nie mamy.

Wierzę że Nick będzie u nas...jezeli nie to...
Mam nadzieję że za parę godzin nie będę musiał kończyć mojego zdania

_________________
https://youtu.be/5DxhXflwC8I
https://youtu.be/QvXM9ZvZ0zo


           
Post 14 lis 2018, o 19:35
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Jeżeli My kibice nie skonsolidujemy się to marazm będzie trwał...droga do tego daleka ale nie niemożliwa ... :peace:

EDIT:

Co do Nicka...to klub powinien już dawno ugasić ten pożar no ale...lepiej udawać ze nic się nie stało, :|

_________________
1960-1961-0000


           
Post 14 lis 2018, o 20:31
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
A w klubie cisza grobowa


           
Post 14 lis 2018, o 20:35
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2018, o 19:38
Skąd: Rzeszów
Posty: 42

Zobacz profil 
amiasik :arrow:

Pierwsze primo nikt mu nie kazał się w to pchać. Drugie primo, ok są zadłużenia wszędzie i problemy z płatnością na czas nie tylko u nas, ale na litość boska nikt z innych klubów nie robi z siebie bogacza i nie pisze o takich rzeczach jak nawrocki, i przedewszystkim nie jest jak to powiedział Nicklas patologicznym kłamcą. Tyle w temacie. Możecie go całować w cztery litery lata mi to, ale ja wiem ze gość jest fałszywy i prędzej czy później to wszystko walnie.


           
Post 14 lis 2018, o 20:48
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1921

Zobacz profil 
Tutaj sprawa jest prosta. Jeżeli dzisiaj nie będzie żadnej oficjalki, że Morris zostaje to witają go w Łodzi.


           
Post 14 lis 2018, o 20:53
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5725

Zobacz profil 
Lukix77 napisał(a):
Teraz jeszcze dojdzie sytuacja, że na prezentacji ogłaszany został zawodnik, który będzie jeździł w innej drużynie, tego chyba jeszcze nie było?



Było, było... chociażby Madsen w Grudziądzu. GKM się pochwalił , a okazało się, że będzie jeździł dla Tarnowa.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 14 lis 2018, o 20:54
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1921

Zobacz profil 
Tylko Madsen wtedy list intencyjny podpisał, a Morris nic nie podpisał :D


           
Post 14 lis 2018, o 21:08
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
Jeśli się nie mylę to do 17.11 trzeba przesłać kontrakty do związku więc jeszcze dwa dni jest. Wpisanie wstecznej daty nie jest problemem :spiew:

_________________
Obrazek


           
Post 14 lis 2018, o 21:11
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 sie 2018, o 00:12
Posty: 10

Zobacz profil 
Problem zaczął się jeszcze za czasów Łabudzkiego. Pociągnęli ekstraligę bez zaplecza finansowego i od tego momentu zaczela się karuzela długów i patologii. Był cień nadziei że nowy prezes to zmieni, ale jak widać dramat w klubie trwa dalej. Jesteśmy pośmiewiskiem na całej żużlowej mapie Polski. Już wolałbym upadek Stali przed tamtym sezonem, rok przerwy i wyzerowanie finansów klubu. A przede wszystkim prowadzenie klubu ma zdrowych zasadach, a tak mamy trzeci sezon z rzędu patologi, oświadczeń sprostowań a wizerunek klubu cierpi. Wstyd mi za takich działaczy. Porywanie się z motyka na słońce. Weźcie przykład z dziadka Golloba, z 5mln długów spłacił prawie wszystko i teraz może się Polonia odbijać od drugiej ligi. U nas prędzej czy później to wszystko padnie. Tylko firmowanie kłamstw klubem jest nie fair wobec kibica. Jak dla mnie lepsza druga liga na zdrowych zasadach niż nawet Ekstraliga w takiej formie jak jest obecnie.


Ostatnio edytowano 14 lis 2018, o 21:52 przez siwy9997, łącznie edytowano 1 raz

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1740 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi