Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45:45


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 wrz 2018, o 20:39
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 348

Zobacz profil 
Czy to byli kibice ze stowarzyszenia to ja nie powiem. Raczej na pewno byli z Rzeszowa. Doskoczyli do Pana Janika w okolicach busa Grega. Padły obelgi typu sprzedawczyk, piz.. i coś o tym, że wykradł milion złotych z klubu. Potem te parę jajek. Ochrona uspokoiła chłopaków słownie, Pan Janik poszedł dalej a obelgi szły dalej. Wyglądało to tak jakby osobiście zalazł paru ludziom za skórę.

Może ktoś bliżej klubu wiec coś więcej. Niesmak pozostał.


           
Post 23 wrz 2018, o 20:43
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Na temat tego pana pare rzeczy by się znalazło ale może lepiej nic nie pisać.

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 23 wrz 2018, o 20:50
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Junior
Junior

Dołączył: 16 lut 2009, o 22:23
Posty: 141

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Dawno już nie stałem w kolejce po bilet na Stal... Stanąłem w kolejce ok 15 i stałem ponad pół godziny po bilet za 1 zł.... To jakaś masakra jeżeli chodzi o organizację i ślamazarność sprzedającego.


Przecież była przedsprzedaż robiona, kasy były otwarte dużo wczesniej to po co ten płacz, że za długo sie stało w kolejce godzine przed meczem... ?

Co do Janika to chyba coś w tym jest, bo też obiło mi się o uszy, że wały robił na boku


           
Post 23 wrz 2018, o 20:53
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Nawet w dzień awansu są jakieś problemy...Mam nadzieje,że ta sytuacja nie odbije nam się jakoś finansowo,że bedą dlugi...


           
Post 23 wrz 2018, o 20:59
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Nie wiem czy robił wałki Janik czy nie(czyżby chodziło o zeszły rok z jajcarzem ?), ale gdyby nie on to nie byłoby Irka. A jak chodzi o ten rok to niech już Irek weryfikuje sprawę.


           
Post 23 wrz 2018, o 21:02
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Trick napisał(a):
Na temat tego pana pare rzeczy by się znalazło ale może lepiej nic nie pisać.

moze wlasnie powinno sie napisac
Liwer napisał(a):
Druga: o poziomie ogólnej nerwówki najlepiej świadczył 14 bieg w którym każdy z uczestników miał tak pełne gacie, że chyba nie wiedzieli w którą stronę mają jechać.

karol to wygral ale jego jazda w tym wyscigu to jakas masakra , smialo moglo byc 5-1

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 23 wrz 2018, o 21:05
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Co do meczu to golym okiem bylo widać kto do zmiany na przyszły sezon. Kropka.
Ale nie rozumiem...jest awans...1 liga i takie incydenty ? Jajami w prezesa ? Z tego co słychać to nie tylko prezes był celem ... brak słów, dno i dwa metry mułu... dziecinada... Trick myślę, że wielu tutaj chętnie posłucha słów nt Janika :biggrin:

_________________
Obrazek


           
Post 23 wrz 2018, o 21:07
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Liwer napisał(a):
Nad tym co się tam nawyprawiało na torze lepiej spuścić kurtynę milczenia. Dwie tylko rzeczy. Pierwsza: mam nadzieję, że po raz ostatni przygotowujemy antytor przeciwko sobie. Druga: o poziomie ogólnej nerwówki najlepiej świadczył 14 bieg w którym każdy z uczestników miał tak pełne gacie, że chyba nie wiedzieli w którą stronę mają jechać.

A tak poza tym to cel został zrealizowany w 100% w dodatku bez porażki. Jest awans, jest radość. Żyjemy! ;)


W pełni się zgadzam z powyższym. Awans jest ten sam bez względu czy wywalczy się go jednym czy 30 punktami. Co najwyżej może "smakować" inaczej. U mnie smakuje wyśmienicie.
Inna sprawa, że na "nowej" trybunie, dawno nie widziałem podczas meczu tylu narąbanych" bombowców" co dzisiaj, słabo już koordynjących swoje ruchy, gesty i słowa.

@Grembi. Będzie dzisiaj relacja z konferencji?

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 23 wrz 2018, o 22:05
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 177

Zobacz profil 
Wiadomo że Ostrów był naszym najcięższym przeciwnikiem w tym sezonie, ale chyba nie do konca tak to dziś miało wyglądać. Nawet Greg wspomniał po meczu że nie spodziewali się że bedzie tak ciężko, więc być może brakło koncentracji? W końcówce przeciez zrobiło się ciepło i mogło się różnie skończyć. Niemniej jednak awans bardzo cieszy, bo wygrzebac się z 2.ligi nie jest łatwo i to nie jest nasze miejsce, co widać choćby po tym ilu ludzi dzis przyszło na stadion.


           
Post 23 wrz 2018, o 22:23
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
amiasik napisał(a):
Mlody Greg za slaby na 1-lige niestety.
Może za rok,dwa ale teraz moim zdaniem dużo przed nim jeszcze nauki.
Może i póki co jest za słaby, ale absolutnie nie należy się go pozbywać, bo tylko zrobilibyśmy przysługę innym klubom w bardzo niedługim czasie. Nie idźmy drogą np. Torunia, gdzie kontrakty mieli Fricke, Czugunow czy Kurtz za słabi wówczas na tamtą ligę, a których oddano innym bez większych oporów.

_________________
Obrazek


           
Post 23 wrz 2018, o 22:36
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 kwi 2018, o 22:54
Posty: 59

Zobacz profil 
Według mnie wynik remisowy jest ok. Mecz był wyrównany, dlatego fajnie się oglądało to widowisko i emocje były do końca.

Sytuacja z Janikiem - no cóż, wywalczyliśmy awans, więc kompletnie nie rozumiem takiego zachowania. A już bardziej w wyniku ostatnich wydarzeń, śmierci Jędrzejaka, powinniśmy się nauczyć, że należy kibicować z kulturą, tak aby nikogo nie obrazić.

A tak poza tym, świetna oprawa meczu. Za taki finał to nawet warto było zapłacić te 30zł za bilet. Miałem wrażenie, że podczas biegu jedensastego Hanckock jadąc na pierwszej pozycji, potrafił dodatkowo jedną ręką pozdrawiać kibiców i dziękować za oklaski :). Podziwiam go, że umiał się skupić na jeździe i jednocześnie na tych gestach :)


           
Post 23 wrz 2018, o 22:39
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
amiasik napisał(a):
Mlody Greg za slaby na 1-lige niestety.
Może za rok,dwa ale teraz moim zdaniem dużo przed nim jeszcze nauki.


również nie zgadzam się z tą opinią. Luke pierwszy sezon w polskiej lidze, a z każdym meczem widać u niego coraz większy postęp. Dziś na meczu jeden z nielicznych walczaków na torze po przegranym starcie. Porównaj go np. do Potońca dzisiaj czy Edka Mazura, który nie raz i nie dwa mieli okazję do jazdy na naszym torze.

Dziś Luke bardzo mocny punkt drużyny (w 14 biegu miałby 3 pkt. gdyby nie zamieszanie nie z jego winy na torze).

Sprzęt ma wsparcie ma od Grega, więc jeśli tylko będzie mocno trenował to nie raz nas zaskoczy.

Jak dla mnie Greg, Nick, Luke i Karol plus Michał na juniorce to powinny być kontrakty z automatu na przyszły sezon


           
Post 23 wrz 2018, o 22:39
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Greg to profesor, legenda, mistrz. Cieszę się, że możemy go oglądać w barwach Stali ponownie. Chłop ma 48 lat, a dalej jest czołówką światową.


           
Post 23 wrz 2018, o 22:45
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Senior
Senior

Dołączył: 17 kwi 2009, o 19:01
Skąd: New Jersey
Posty: 300

Zobacz profil 
DMN napisał(a):
amiasik napisał(a):
Mlody Greg za slaby na 1-lige niestety.
Może za rok,dwa ale teraz moim zdaniem dużo przed nim jeszcze nauki.
Może i póki co jest za słaby, ale absolutnie nie należy się go pozbywać, bo tylko zrobilibyśmy przysługę innym klubom w bardzo niedługim czasie. Nie idźmy drogą np. Torunia, gdzie kontrakty mieli Fricke, Czugunow czy Kurtz za słabi wówczas na tamtą ligę, a których oddano innym bez większych oporów.


Zgadzam się z Tobą w 100%.
Miałem na myśli że młody Greg do pierwszego składu na 1 ligę jest moim zdaniem za słaby jeszcze.
Wiem że pierwszy mecz w Ostrowie był jego chyba meczem życia ale po za tym musi jeszcze dużo się nauczyć, nabrać doświadczeia.
Na reserwe będzie pasował ja ta lala.

Mam nadzieję z jutro ( jak najszybciej) klub potwierdzi że Greg ( wiem że ma kontrakt na 3 lata) i Morris, Baran i Curzytek zostają u nas.
Dla nas sezon się zakończył czyli z nimi możemy już podpisywać nowe kontrakty.

_________________
https://youtu.be/5DxhXflwC8I
https://youtu.be/QvXM9ZvZ0zo


           
Post 23 wrz 2018, o 22:45
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Zbójcerz Oferma napisał(a):
@Grembi. Będzie dzisiaj relacja z konferencji?

Chłopaki po meczu siedli rozdawać autografy i taki tłum się rzucił na nich, że na konferencję nikt nie dotarł.


           
Post 23 wrz 2018, o 23:03
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
TrivT napisał(a):
weslake napisał(a):
Dawno już nie stałem w kolejce po bilet na Stal... Stanąłem w kolejce ok 15 i stałem ponad pół godziny po bilet za 1 zł.... To jakaś masakra jeżeli chodzi o organizację i ślamazarność sprzedającego.


Przecież była przedsprzedaż robiona, kasy były otwarte dużo wczesniej to po co ten płacz, że za długo sie stało w kolejce godzine przed meczem... ?



Daleko mi do płaczu, kolego. Chodzi o poziom organizacji i jakości obsługi, jeżeli takowy Ci odpowiada to twoja sprawa. Korzystanie z przedsprzedaży aby kupić jeden bilet za 1 zł, dziękuję nie wpadłbym na to...
Karnet VIP kupuje się dla wygody, a nie po to aby tracić czas na stanie w kolejkach. A jeśli będę miał podobną sytuację w przyszłości to napisałem wcześniej co zrobię, a nie będę korzystał z jakichś przedsprzedaży...

Co do biegu 14, to był on zaraz po polaniu i ewidentnie zawodnicy Stali byli pogubieni przy wyjściu z pierwszego łuku, gdzie pociągnęło mocno bodajż Barana.
Stal miała ogólnie problem z wygrywaniem startów, nie ma co gdybać, w sumie nawet przez myśl nie przeszło mi, że moglibyśmy przegrać dwumecz. Dodatkowo, dzięki temu, że nie było pogromu Irek zaoszczędzi na punktówce;)

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 23 wrz 2018, o 23:05
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Myśle ze to nie ktoś z sfst, to było bardzo dziwne. Janik coś na lewo? Hmm to dalszego dalej jeździ starym mercem ? :D gdyby nie on to nie byłoby Irka morrisa itd. No ale coz

Mecz i wynik mnie zaskoczył, ale fajnie bo przynajmniej do ostatniego biegu były fajne emocje. W tym sezonie było ich mało bo mecze były jakie były. Tor zupełnie nie pod naszych. W meczu widać ze potrzebujemy na pewno dwóch wzmocnień.

1 liga hej stal ! Brawo panowie

_________________
HEJ STAL !


           
Post 23 wrz 2018, o 23:10
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
I jeszcze jedno, całe szczęście, że udało się zakontraktować Barana... Mało brakowałoby a byłby w Ostrovii... ;)

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 23 wrz 2018, o 23:11
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2213

Zobacz profil 
zielony napisał(a):
Janik coś na lewo? Hmm to dalszego dalej jeździ starym mercem ?
Pałac buduje, a stary merc to dla zmyłki :wysmiewacz:


           
Post 23 wrz 2018, o 23:16
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Panie prezesie jak Pan czyta forum. Piszę tutaj w imieniu ludzi, którzy stali w gigantycznych kolejkach po bilety i do bramek od strony ul Hetmańskiej. Jest to po prostu karygodne żeby były otwarte tylko dwie kasy na ostatni mecz ligowy w sezonie. Tu jest ogromny minus organizacyjny.
Drugi minus to tor. Może i faktycznie opady w sobotę zrobiły swoje, ale dzisiaj to była jedna ścieżka i koniec. Ostrów się postawił bo miał lepsze starty. NA trasie nic się nie działo.
Ktoś może wyjaśnić o co chodziło z Janikiem?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi