Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Wsparcie "od kibiców dla rodziny"


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 gru 2018, o 11:32
 Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Cześć
Kontynuacja tematu który zaczalem w dziale sprawy klubowe.
W zwiazku z informacjami medialnymi o braku wypłaty należnosci dla żony Ś.P Tomasza Jędrzejaka, a także a może tym bardziej- jako forma szacunku dla Naszego zawodnika , chciałbym zorganizowac zbiorke srodkow od kibiców.

Jako jeden z nich- czuje ze każda kwota ktora udałoby sie zebrac, mimo informacji ze Pani Karolina nie jest zainteresowana srodowiskiem żużlowym- była by miłym gestem i okazaniem klasy z naszej strony.

Pytacie mnie czy mozna to zrobic przez oficjalna strone np. Jakas zrzutka.pl czy cos podobnego - odpowiadam: OCZYWISCIE.
Nie wiem jakie tam obowiazuja zasady - czy jest jakis % od kwoty, czy jakis podatek wystapi - potrzebowalbym w takiej sytuacji wsparcia.

Chce zaznaczyc ze nie jest moim celem ani 1 zł zarobku z zebranej kwoty - sam jestem mężem , ojcem - i człowiekiem który czuje że trzeba tak postapic.

Prosze o dyskusje- kilka osob sie odezwalo - to już dobry znak.
A wiec:
A) Ja moge założyc konto i robic printscreany wpłat- ewentualnie zamazujac dane wpłacajacego
B) zakładamy temat na portalu typu zrzutka - tutaj bede potrzebował pomocy / informacji jakie sa zasady

Suma sumarum - na koniec w okreslonej dacie - wyobrazam sobie to tak ze mała delegacja, z kwiatami- jedziemy do Pani Karoliny porozmawiac, wyrazic żal i wsparcie uzbierana kwota.
Jesli nie bedzie checi ze strony Pani Jędrzejak -poprosimy o numer konta i wpłate sie przeleje.

Pozdrawiam Piotr

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 16 gru 2018, o 17:37
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Junior
Junior

Dołączył: 29 kwi 2016, o 14:06
Posty: 160

Zobacz profil 
Niestety, nie mam wiedzy aby odpowiedzieć na powyżej zadane pytania, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie to ogarnąć. Natomiast oczywiście deklaruję chęć dorzucenia się (potentatem finansowym nie jestem, ale grosik do grosika itd.).


           
Post 16 gru 2018, o 19:06
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Rzuciłem okiem na portal zrzutka -na głównej pisze ze wszystko jest bez kosztów. Poczytam głębiej i w tygodniu pewnie założę sprawę.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 16 gru 2018, o 19:22
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Jeśli zrzutka powstanie, to wpłacę oczywiście pieniądze. Ale pod warunkiem ze będzie to obsługiwane przez jakiś zaufany portal :wink:

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 16 gru 2018, o 19:50
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Najprędzej, co osiągniesz, to kolejny nagłówek portali plotkarskich "kibice chcą pomóc rodzinie zmarłego" albo "kibice chcą spłacić zobowiązania Nawrockiego". Ten drugi nagłówek akurat trafny, bo ta rozdmuchana przez portale plotkarskie (Ostafa) sprawa dotyczy niczego więcej tylko prywatnych rozliczeń pomiędzy przedsiębiorcą Ireneuszem a spadkobiercami drugiej strony umowy sponsorskiej. Co więcej, Rodzina słowem się nie odezwała, że potrzebuje od kogokolwiek jakiejkolwiek pomocy. To portale plotkarskie żerują na tej historii, bo to chwytliwe, a Ty chcesz dołożyć do tego swoją cegiełkę. Dziś jest pełno rożnych zbiórek, zwykle na leczenie, ale to osoby potrzebujące lub ich najbliżsi proszą o wsparcie i wtedy jest jasność, że hajs jest potrzebny. Z takimi zbiorkami robionymi przez obcych to już róznie bywało. Poza tym, znasz fakty, ale pragnienie bycia zbawcą nie pozwala Ci wysnuć odpowiednich wniosków. Piszesz: "czuje ze każda kwota ktora udałoby sie zebrac, mimo informacji ze Pani Karolina nie jest zainteresowana srodowiskiem żużlowym- była by miłym gestem i okazaniem klasy z naszej strony", a ja czytam "mimo informacji ze Pani Karolina nie jest zainteresowana środowiskiem żużlowym, mam zbyt wielką potrzebę poczucia się zajebistym, żeby Panią Karolinę uszanować". A na koniec: nie znam Cię. Jeśli środowisko na forum uzna, że chce jednak tę zbiórkę przeprowadzić, to powinni za tym stanąć admini/moderatorzy i nie ktoś, kto akurat poczuł misję i sobie wyobraża słodkości jak to z kwiatuszkami do Ostrowa jedzie.


           
Post 16 gru 2018, o 20:07
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Twoje zdanie i masz do tego prawo.
Zawsze znajdzie się ktos kto sam pewnie wiele nie robi, a węszy spisek i w dobrym doszukuje się ...w sumie nie wiem czego.
Tak jak zacząłem - spodziewałem się i takich opini.

Jeszcze jedno,nawet jeżeli ta Pani o to nie prosi,o tym nie wie ,(ze ma być taka zbiórka) to uważam że jest to fajny gest z naszej strony-i chęć przekazania czegoś od kibiców dla rodziny zawodnika który odszedł ...

W sumie napisałem czym sie kieruje wiec nie chciałbym się już tłumaczyć i tego nie bede robił.
Wychodzę z założenia że robisz coś ok,nie robisz to lepiej nie komentuj i pozwól działać innym.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 16 gru 2018, o 20:16
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Ps. Chetnie przyjme dla siebie wersje ze impuls poszedl odemnie,a niech jak to nazwałeś środowisko temat pociągnie. Mam co robić ;)

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 16 gru 2018, o 20:28
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Ale to nie Ty masz uważać, że to fajny gest, tylko Rodzina, do której się odwołujesz i nie "fajny gest" (tylko potwierdzasz moją tezę, jeśli uważasz, że to, co planujesz jest "fajne") tylko "pomocne, godne, na miejscu". Gdybyś wpadł na to jeszcze w sierpniu, miałbym do Ciebie szacunek, ale teraz najprędzej dostarczysz kolejnych njusów SF i PS i jakoś nie możesz sobie wyobrazić, że może Rodzina ma dość czytania o sobie w internecie, a teraz jeszcze dojdą kolejne njusy, że kibice zorganizowali im zrzutkę za swojego prezesa, którego się wstydzą (bo tak to będzie pisane i komentowane). Komentować mam prawo i skomentowałem, bo jeśli Twoja strategia jest równie przemyślana jak marketing Ireneusza, to ja dziękuję za kolejną inicjatywę, która odbije nam się czkawką.


           
Post 16 gru 2018, o 21:53
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Napisałes co myślałes, nie zgadzam sie z Toba - ewidentnie inaczej myslimy ale ok .
Pierwsza moja reakcja gdy jedna osoba napisała do mnie o zrzutce na portalu była obawa o nie potrzebny rozgłos, ktorego bym nie chciał.

Chcac obalic argument że nieznana osoba coś wymyśliła, przekazuje informacje że odzew na moj post to ok 5 wiadomosci z deklaracjami wpłat.
Mam na uwadze że można to rozegrać lepiej, idea nie jest zła.

Jest admin/ moderator... Dyskusja wynikła- sam nie bede robił nic na siłe bo opini jak D.K moze być wiecej wiec może ktos z "władzy" sie wypowie.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 16 gru 2018, o 23:41
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Wywołany niejako do tablicy, wypowiem się w kwestii portalu "zrzutka". Ta strona od każdej zebranej kwoty pobiera prowizje i inne ukryte koszta. Dlatego ten akurat portal zdecydowanie odradzam. Z tego co pamiętam to strona "siepomaga.pl" działa zdecydowanie bardziej transparentnej.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 gru 2018, o 11:21
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Dzięki - dobrze wiedzieć .

Mam pytanie K2 - czy masz pomysł jak można uwiarygodnić ta akcje - choćby pod szyldem tego forum ?czy mogę coś zrobić ?
Dla wielu jestem anonimowy i ludzie się mogą obawiać że to jakaś lipa .
Kwestia upublicznienia akcji na szerszą skalę - obawiam się tego, media i niepotrzebny rozgłos,to może zaszkodzić - moje plany są raczej lokalne - od kibiców Stali .

K2: Nie mam żadnego pomysłu.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 21 gru 2018, o 00:14
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Senior
Senior

Dołączył: 17 kwi 2009, o 19:01
Skąd: New Jersey
Posty: 300

Zobacz profil 
stalfan85
Jestem za.
Mogę wpłacić kasę jeżeli wszystko będzie gotowe.
I nie przejmuj się bo zawsze znajdzie się jakaś....której nie będzie coś pasować.
Proste dla narmalnych chcesz to wpłacisz nie chcesz to nie wplacisz. Jaki problem?
Pozdrawiam I daj znac prosze co I jak

_________________
https://youtu.be/5DxhXflwC8I
https://youtu.be/QvXM9ZvZ0zo


           
Post 21 gru 2018, o 12:02
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
amiasik wracaj na construction. ty to sobie możesz być za, przeciw, bredzić z drugiego końca świata, kogo za co powinno się wieszać - to jest jak widzę cały twój wkład w to forum.


           
Post 21 gru 2018, o 14:06
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Senior
Senior

Dołączył: 17 kwi 2009, o 19:01
Skąd: New Jersey
Posty: 300

Zobacz profil 
Dr Kenny

Chłopie wrzuć na luz.
Jaki masz problem?
Nie chcesz to nie wplacisz.
A teraz idź to "Tatusia" przytul go i podziękuj że zniszczył naszą ukochaną Stal jak Ci go tak bardzo szkoda. Tyle w temacie

_________________
https://youtu.be/5DxhXflwC8I
https://youtu.be/QvXM9ZvZ0zo


           
Post 21 gru 2018, o 21:18
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
W obecnej chwili dla mnie separacja z żużlem to najlepsze wyjscie, obrzydzenie - ale pewnie nie ja jeden,ale to nie w temacie wiec...

Poczytałem na stronie siepomaga.pl jak sugerował K2- można tam założyć konto, później zbiórkę na cel... i wymienić osobę potrzebująca z imienia nazwiska i adresu.

Myślę że to nie jest dobre - wchodzimy na oficjalne dane rodziny--> czyli jej powiadomienie - wyobrażałem sobie pojawienie się / przelanie środków po zbiórce.
Jest to delikatny temat - można mieć różne odczucia jak np. D.K

Samemu nie dam rady bo rozumiem że będę mało wiarygodny, po takim zawodzie jak po P. Nawrockim ,osobiscie balbym sie przelać pieniadze komukolwiek ze srodowiska żużlowego...stąd moja prośba o uwiarygodnienie przez forum, ale może to nie łatwy temat.
Moglbym zalożyć to konto na siebie - ale wpłaci Nas - nie wiem strzelam po 50, 100 zł z 10 osob i kwota bedzie nie wielka - troche patowa sytuacja.
Przemyśle to jeszcze.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 22 gru 2018, o 17:29
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 lis 2018, o 12:22
Posty: 43

Zobacz profil 
Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że taka akcja teraz może być odebrana przez zainteresowaną jako jałmużna, coś czego sobie nie życzy, co może być dla niej uwłaczające.


           
Post 23 gru 2018, o 14:53
 Re: Wsparcie "od kibiców dla rodziny"
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Wiem to i mam na uwadze.
Tym się kierowalem nie chcąc dużego rozgłosu. Zebrać po cichu podarować jako prezent i jako forma pamięci i szacunku od kibiców.
Czasu nie cofnie y, wiadomo że lepiej było od razu.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi