Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 kwi 2019, o 19:49
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
Matko co to była za klapa. Obsada klasy światowej, a zawody chyba jedne z gorszych jakie w życiu widziałem. Nie mówiąc o ogólnej prowizorce organizacyjnej i katastrofie gastronomicznej na starej trybunie. Frekwencja pokazała, że jest popyt na żużel w tym mieście, ale to co się nam oferuje od lat jest jakimś ochłapem rzuconym ze stołu na podłogę.

Politycy na murawie :fucker:

Nicki Pedersen :piwo:

_________________
***** ***


           
Post 22 kwi 2019, o 19:54
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1919

Zobacz profil 
Każdy kto choć trochę potrafi wysilić mózg i pomyśleć wiedział, że dzisiaj tor będzie dziadowski. Dosypana nawierzchnia chyba 2 tygodnie przed meczem. Tor nieużywany, bo żużla w Rzeszowie nie ma. I ktoś się spodziewał, że dzisiaj będzie ściganie ? To że maszyna się zepsuła to już trudno. Zdarza się. Frekwencja była duża i to powinno dać do myślenia wszystkim mędrcom, którzy niby tak bardzo kochają żużel, a nie ruszą palcem, by go reaktywować.


           
Post 22 kwi 2019, o 19:55
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
KibicRzeszowa napisał(a):
[...]jedyny minus tej imprezy to problemy z taśmą startową

Taśma to nie wszystko. Na I łuku w ogóle nie były włączone głośniki. A szkoda, bo widziałem, że Grzesiek Drozd i Tomasz Dryła biegali dzisiaj z sitkiem.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 22 kwi 2019, o 19:58
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Największym zaskoczeniem i tak dla mnie było jak się dowiedzialem,że Memoriał Nazimka będzie we Wrześniu super info


           
Post 22 kwi 2019, o 20:21
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
ksrk napisał(a):
K2 skład już jest przecież. Trenerem ekipy zza granicy będzie... Zoltan Adorian.Nie ma go oficjalnie bo w końcu ktoś do organizacji turnieju podchodzi profesjonalnie. Beda minimum 3 mega niespodzianki, jeżeli chodzi o atrakcje na stadionie i dookoła całego wydarzenia. Jedna taka, że wybije nas z butów.


Po raz kolejny "miałeś rację" ...impreza wybiła nas z butów...


           
Post 22 kwi 2019, o 21:02
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Damixx_ZkS napisał(a):
Na takie zawody na żadnym stadionie świata nie ma torów do walki. Wszystkie mecze reprezentacji polski to luźne jazdy na nudnych torach.

Wypadac im pogratulowac, bo zamiast zachecic mnie na kolejny tego typu event to mnie skutecznie, ale zniechecili.


           
Post 22 kwi 2019, o 21:04
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Dobre widowisko to wypadkowa: organizatorów, toru, zawodników, pogody no i samych kibiców. Ach! Jakiż to truizm!
Co do dwóch ostatnich czynników nikt chyba nie ma watpliwosci, że dopisały. Weźmy pod uwagę tylko to, że sporo było przyjezdnych.
Zawodnicy? Żeby było ciekawie na torze, musi im sie chcieć. Zakładajac że im się wszystkim chciało (a nie wyciagam zbyt pochopnych wniosków z dzisiaj) to z kolei tor musi temu sprzyjać no i jakas motywacja do większego ryzyka i walki.
Tor ... no nie sprzyjał i tyle. Na CH... drążyć temat.
Z motywacją ... bywało róznie ekhm
Przypomnijmy oficjalnych organizatorów a więc podmioty odpowiadające za dzisiejsza imprezę (oficjalnie): One Sport, Rzeszów - Stolica Innowacji, Polski Związek Motorowy, Sekcja Żuzlowa Stal Rzeszów
Maszyna startowa - strzał w kolano! :uklony: Złośliwosc rzeczy martwych? Ależ dejcie spokój. Co mnie obchodzi jakies tłumaczenie, że nawet treningów nie było i coś się tam zacięło. Amatorka i bujda na resorach.
Działa?? Musi działać Panie poruczniku!! Tak powinno być!
Poza tym coż, spodziewałem się zdecydowanie więcej (emocjonalnie). Szkoda że nie wypaliło to tak, jakbyśmy sobie tego zyczyli. Szansa pokazania się z tej lepszej organizacyjnej strony przepadła. Oferma miał nadzieję, że dzisiejsze zawody zapalą przychylniejsze światełko na żużel w Rzeszowie. W mojej opinii - to światełko gasło z kazdym kolejnym biegiem.
No ale może koledzy i koleżanki dostrzegli jakieś jeszcze plusy tej imprezy. "Rochodzi się jednak o to , żeby te plusy nie przesłoniły nam ewidentnych minusów."

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 22 kwi 2019, o 21:38
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Siedziałem na wschodniej. Oglądałem siedząc wysoko sposób pokonywania 1 łuku przez żużlowców. Moim zdaniem pierwszy łuk jest do przebudowy. Sposób łamania kąta nie sprzyja atakom. Drugi luk pozostał bez zmian po wybudowaniu wschodniej trybuny i tam najczęściej dochodzi do mijania atakami po zewnętrznej. Obiekt jest ładny i dość funkcjonalny. Tylko to co najważniejsze zaprojektować, przebudować tor następnie wymienić nawierzchnie sprzyjającej walce. Jeśli będzie widowisko to z meczu na mecz będzie więcej kibiców.


           
Post 22 kwi 2019, o 22:01
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
KibicRzeszowa napisał(a):
Teraz każdy ocenia negatywnie nasz tor a jak w poprzednich latach byl taki sam to nikt się do tego,aż tak nie przyczepiał jak treraz weźcie się ogarnijcie ludzie jedyny minus tej imprezy to problemy z taśmą startową

Na lidze trochę ścigania było. Zawody tego typu w Rzeszowie zawsze są nudne. Daleko szukać nie trzeba: SEC, pary, teraz to.

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 22 kwi 2019, o 22:37
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wyszedłem po 12 biegu - na tym torze nie ma żadnych ścieżek do walki. Był start, jazda metr od krawężnika i pochylanie głowy żeby zbyt wiele pyłu nie nałapać. Jak się rajderzy połapali, że mijanek nie będzie, to na czwartej pozycji defektowali. Naliczyłem jedną mijankę. Musiało jednak mimo wszystko trochę przyczepnie, bo czasy blisko rekordu toru. Niemniej jednak oczy krwawiły ;)


           
Post 22 kwi 2019, o 23:29
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Cytuj:
Zawody tego typu w Rzeszowie zawsze są nudne.


Ogolnie zawody w Rzeszowie sa zwykle nudne - zwlaszcza w kwestii mijanek. Ciekawie robi sie glownie na lidze, gdy wynik jest na styku, ale emocje sa zwiazane z wynikiem, a duzo mniej z walka na torze.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 23 kwi 2019, o 06:12
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
Słavko napisał(a):
Po raz kolejny "miałeś rację" ...impreza wybiła nas z butów...


Co kto lubi. Motor FIS to chyba jest jakaś niespodzianka, tak?


           
Post 23 kwi 2019, o 09:01
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 303

Zobacz profil 
Kiedy ostatni raz widzieliście walke na torze w Rzeszowie? Sezon 2015 i to by było z grubsza na tyle...A już zawody o pietruszkę, to od lat jazda gęsiego. Parę lat temu był na stanie zapasowy słupek od taśmy i mili panowie przywozili go meleksem. Ale może ktoś zarobił za niego na złomie :lol:


           
Post 23 kwi 2019, o 09:08
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1919

Zobacz profil 
ksrk to ten FIS miał nas z butów wybić ?


           
Post 23 kwi 2019, o 10:25
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
Co kto lubi, mnie wybił, historia jego ściągnięcia do Rzeszowa też.


           
Post 23 kwi 2019, o 10:34
 Re: Polska - Reszta Świata (22.04.2019 r.)
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1919

Zobacz profil 
Może i tak. Ja teraz czekam na reaktywację Stali. Kibice pokazali, że chcą. Teraz czas na tych co wczoraj tak mężnie przemawiali do mikrofonu.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi