Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład RTŻ Rzeszów 2020


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 lis 2019, o 10:32
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
To tak jak z alkoholem. Ja jestem amatorem dobrych trunków ale na mieście widuję też zawodowców...


           
Post 20 lis 2019, o 12:13
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Wilk z Krosna :arrow: czy ja napisałem coś nie realnego :?: co mam odstawić :?: Prezes Biernat mówił o współpracy między szkółką Janusza Kołodzieja i klubem z Częstochowy ( Świdnicki i Kowalski jako gość w Opolu trochę to zaprzecza). Co do amatorów juniorzy mają kontrakt amatorski na początku a nikt ich tak nie nazywa :wink: Żużel to drogi sport myślę że to nie hobby bo np.Szczepaniak podpisał Warszawkę a Amatorem nie jest . Nie ma miejsca pewnego w drużynie bo klubów w 2 lidze ubywa.

_________________
ZKS


           
Post 20 lis 2019, o 16:04
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Krotka wymiana zdan z Grzegorzem D.


Taka forma zwrotu o kims w jezyku polskim jest wyłacznie dopuszczalna w kontekscie podejrzanego o czyn zabroniony. W innym przypadku to gruby nietakt. Ale ja sie nie obrażam Jasiek. Tak ci podpowiadam na przyszłość.

Cytuj:
Natomiast tak odnosnie cytatu powyzej... ja nauczylem sie w zyciu, ze interesuje mnie robienie tylko rzeczy takich, za ktore mi sie placi, a nie dla szczytnego celu. Jesli czegos nie robie dla kasy, to znaczy, ze robie to dla rozrywki. Watpie, aby prezesowanie klubowi bylo rozrywka, zwlaszcza w tak mizernym srodowisku jak Rzeszow. No ale kazdy ma do tego wlasne podejscie.


Zdaje sie ze na przestrzeni lat właśnie na tym forum czesto pisales, ze w latach kryzysu rzeszowskiego żużla nieodpłatnie po przyjacielsku pomagałeś zawodnikom i klubowi m.in przy tłumaczeniu kontraktów itp.

Co innego jest pomoc w tłumaczeniu kontraktu bądź pospikerować przez trzy godziny, a co innego wziąć na barki prowadzenie na co dzień klubu sportowego. Wielokrotnie na tym forum uzmysławiałem użytkownikom, ze ktoś kto wykonuje podobna funkcje społecznie nie może wykonywać tego zadania dobrze. Po prostu nie będzie miał na to czasu, bo ma swoje zawodowe obowiązki. Chyba, ze prezes jest milionerem, który swoja chryzma i kontaktami buduje otoczkę i środowisko, a codzienną czarną robotę powierza klubowym pracownikom, którym oczywiście płaci. Tak jest np. w Unii Leszno.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 20 lis 2019, o 18:07
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Do wzięcia są jeszcze dwaj angielscy dżentelmeni, którzy rzeszowski tor znają jak własną...kieszeń - mowa o "starych znajomych": Chris Harris i Scott Nicholls. 8-)

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 20 lis 2019, o 18:52
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5732

Zobacz profil 
Harris to akurat dostał tak zaporową kwotę kary od Piły, że nikt go nie zakontraktował w 2019 i raczej w 2020 się to nie zmieni.
Nicholls sam zrezygnował z Polski już przed sezonem 2019 ( wywiad w TŻ) jak tłumaczył ma swoje biznesy, rodzinę, praca w tv ( przez to stracił angaż w premieship gdyż nie był do dyspozycji klubu w każdym meczu), a na żużlu już jeździ tylko dla przyjemności na miejscu czytaj wyspach.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 21 lis 2019, o 07:06
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
https://nowiny24.pl/jozef-lis-prezes-sekcji-zuzlowej-zks-stal-rzeszow-i-czlonek-zarzadu-rztz-chcielismy-podpisac-kontrakt-z-karolem-baranem-stadion/ar/c2-14593029

Wywiad z Lisem.

_________________
ZKS


           
Post 21 lis 2019, o 10:53
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
No cóż , jeśli dalej toczy się sprawa w kwestii słupa a do tego Karol chciał pieniądze pod stołem bo ciągle go komornik i inni gonią...
Uważam to za dobrą decyzję

_________________
HEJ STAL !


           
Post 21 lis 2019, o 14:52
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Piła nie jedzie :(

_________________
ZKS


           
Post 21 lis 2019, o 16:06
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
W obecnej sytuacji Oferma życzyłby sobie podwójnej rundy zasadniczej w 2LŻ. Więcej oglądania, więcej jazdy. Gdyby pozostały playoffy to obawiam się że sezon w Rzeszowie znowu zakończyłby się w sierpniu. I lipa.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 21 lis 2019, o 19:25
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Tylko czy na podwójną rundę przygotowany byłby budżet stowarzyszenia...?

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 21 lis 2019, o 19:42
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1926

Zobacz profil 
Raczej nie, także żadnej podwójnej rundy.


           
Post 21 lis 2019, o 21:31
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
Zdaje sie ze na przestrzeni lat właśnie na tym forum czesto pisales, ze w latach kryzysu rzeszowskiego żużla nieodpłatnie po przyjacielsku pomagałeś zawodnikom i klubowi m.in przy tłumaczeniu kontraktów itp.


Zgadza sie, robilem to przez okolo 2 lata w latach 2002 - 2003. Zycie nauczylo mnie, ze byl to blad, choc nie ukrywam, ze poprawilo to moje stosunki z klubem i zawodnikami, a w perspektywie czasu dalo mi lepszy dostep do materialow, a w efekcie pozwolilo zarobic pare groszy wiecej.

Cytuj:
Co innego jest pomoc w tłumaczeniu kontraktu bądź pospikerować przez trzy godziny, a co innego wziąć na barki prowadzenie na co dzień klubu sportowego. Wielokrotnie na tym forum uzmysławiałem użytkownikom, ze ktoś kto wykonuje podobna funkcje społecznie nie może wykonywać tego zadania dobrze. Po prostu nie będzie miał na to czasu, bo ma swoje zawodowe obowiązki. Chyba, ze prezes jest milionerem, który swoja chryzma i kontaktami buduje otoczkę i środowisko, a codzienną czarną robotę powierza klubowym pracownikom, którym oczywiście płaci. Tak jest np. w Unii Leszno.


Bo tak powinno byc. Sam jeden prezes nie moze prowadzic klubu. Musi sie otoczyc grupa ludzi, ktorzy to zrobia, a on jako lider ma dostarczyc tzw. kierunku strategicznego, ktory ta grupa ludzi bedzie realizowac. Zeby to wszystko dzialalo, trzeba tym ludziom zaplacic. W Rzeszowie od lat jest z tym kiepsko. Probowal taka otoczke budowac Tadeusz Szylar i stworzyc grupe ludzi wokol klubu, ale pozniej Marta zmienila to w jednoosobowa prezesure.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 22 lis 2019, o 11:56
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2232

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Zycie nauczylo mnie, ze byl to blad, choc nie ukrywam, ze poprawilo to moje stosunki z klubem i zawodnikami, a w perspektywie czasu dalo mi lepszy dostep do materialow, a w efekcie pozwolilo zarobic pare groszy wiecej.
Czyli inwestycja, która przyniosła ci profity, była błędem. Jesteś pewny tego co napisałeś?

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 22 lis 2019, o 19:01
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 lis 2019, o 18:37
Posty: 23

Zobacz profil 
Bakson
Ja odnosiłem się do angażu u Was Beckera. Poczytaj jeszcze raz na spokojnie.


Ostatnio edytowano 23 lis 2019, o 21:04 przez wilk_z_krosna, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 23 lis 2019, o 01:23
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Karolcia,
Przecież jak prawił wódz plemienia OTUA „są plusy dodatnie i są plusy ujemne”...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 23 lis 2019, o 01:36
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
I chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły nam minusów ;)


           
Post 23 lis 2019, o 09:32
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
Czyli inwestycja, która przyniosła ci profity, była błędem. Jesteś pewny tego co napisałeś?


Ja juz wtedy mialem dobre kontakty w klubie po ponad 3 latach pracy przy transmisjach zuzlowych i programach sportowych, wiec owa pomoc nie wyrobila mi jakichs nowych kontaktow w klubie. Pomoc byla czysto z sympatii do zuzla. Zaluje, bo w zamian za ta pomoc w swoim kierunku od roznych ludzi slyszalem grozby i wyzwiska. Nawet jak zrobisz cos za darmo czy z sympatii, to i tak ludzie ci wszystko wylicza i beda lepiej od ciebie wiedziec, co za to dostaniesz. Dlatego sympatyzuje z decyzja Redaktora, a jak pisalem - zycie nauczylo mnie, ze kase bierze sie za wszystko co sie robi, bo nawet jak jej nie wezmiesz, to ludzie ci powiedza ze wziales. Poza tym... co ja, Caritas jestem?

Warto dodac, ze duza czesc materialow, ktore robilem jako dziennikarz przyszla z kontaktow poza Rzeszowem, a czesc z tych pozarzeszowskich kontaktow utrzymala mi sie do dzisiaj.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 23 lis 2019, o 12:07
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1926

Zobacz profil 
https://nowiny24.pl/stadion-miejski-sta ... 2-14600387

Nasi w czerwcu i lipcu bez możliwości odjechania ewentualnych meczów niestety.


           
Post 23 lis 2019, o 13:34
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 937

Zobacz profil 
Stalowy44 napisał(a):
https://nowiny24.pl/stadion-miejski-stal-w-rzeszowie-w-lecie-przyszlego-roku-przejdzie-wazna-modernizacje/ar/c2-14600387

Nasi w czerwcu i lipcu bez możliwości odjechania ewentualnych meczów niestety.


Z tego co kojarzę to w lipcu jest chyba miesięczna przerwa związana z drużynowym pucharem świata i urlopem dla żużlowców


Ostatnio edytowano 23 lis 2019, o 14:57 przez RychuZKS, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 23 lis 2019, o 14:30
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2232

Zobacz profil 
RychuZKS napisał(a):
przerwa związana z drużynowym pucharem świata
Serio?

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 466 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damie i 137 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi