Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład RTŻ Rzeszów 2020


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 lis 2019, o 21:39
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 9 kwi 2006, o 21:42
Posty: 385

Zobacz profil 
Żadne ryzyko... Niech chłopaki walczą o powrót!!!

_________________
SZANUJ WYCHOWANKA SWEGO BO NIE BĘDZIESZ MIAŁ ŻADNEGO!!


           
Post 13 lis 2019, o 21:48
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Liwer, nie jestem chory z optymizmu, ale to co napisałeś zalatuje mi malkontenctwem. Nie ma idealnych drużyn zwłaszcza w 2 lidze a tym bardziej po reaktywacji. Co to znaczy „typowo rzeszowskie podejście do polityki budowy składu”, mógłbyś to rozwinąć...?

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 13 lis 2019, o 21:51
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Pytanie co do Ellisa jest jedno jak będzie przygotowany do startów w lidze Polskiej?Czy będzie wolny w każdym terminie?Czy ma silniki na lige Polską?Jesli wszystko to spełni to jestem spokojny o jego wyniki :D


           
Post 13 lis 2019, o 22:00
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Ryzyko ogromne i żadne chłopaki nie będą walczyć o powrót, jeśli o 5 miejsc w składzie seniorskim walczyć będzie 10 grajków. Żeby przyzwoicie przygotować się do sezonu, wyłożyć trzeba niemałe pieniądze - można to zrobić, jeżeli masz perspektywy regularnych startów. A jeżeli nie masz, to podchodzisz na zasadzie, że bierzesz motor i wyjdzie albo nie wyjdzie - chyba że z wysp lecisz, to możesz nie dolecieć jak onegdaj pewien kandydat. Przykład Hliba pokazuje, że łatwo nie jest - nawet łódzki Witek dojrzał do decyzji, że kontraktowanie tłumów jest bez sensu i w ten sposób z I ligi się nie wygrzebie ;)


           
Post 13 lis 2019, o 22:59
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 9 kwi 2006, o 21:42
Posty: 385

Zobacz profil 
@ Ritchie

Czuje się wywołany do tablicy. Napisałem, że żadne ryzyko. Żadne bo jak ocenić "powrót" Dawida do uprawiania żużla po takiej przerwie? Moim zdaniem mając zakontraktowanych trzech aktywnych zawodników na pozycję zawodników krajowych mamy spokój. Nie sądzisz chyba, że jestem na tyle naiwny, że spodziewam się z ich strony walki z powodzeniem o skład. Chłopaki prawdopodobnie dostali możliwość przygotowania się fizycznie do sezonu oraz możliwość regularnych treningów przed sezonem na torze. Sądzę, że jest to zwykła "warszawka". Lustrzany przykład Pawła Hliba o którym napisałeś. Może Marcin będzie coś działał z bratem Jackiem przy sprzęcie? Zobaczymy...
Co do szerokości składu to wiesz jak to jest... w II lidze. Część liczy, że gdzieś się załapie przed sezonem bo okienko bodajże "czynne" jest po
raz pierwszy w maju. Co klubowi przeszkadza, że jakiś tam zawodnik będzie "wisiał" jako ich zawodnik skoro nie ponoszą kosztów?
Swoją drogą nie wiem czy Staszek Burza nie jest przymierzany do roli trenera i zawodnika w "razie W".

_________________
SZANUJ WYCHOWANKA SWEGO BO NIE BĘDZIESZ MIAŁ ŻADNEGO!!


           
Post 13 lis 2019, o 23:02
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Staszek Burza nie bedzie trenerem w Rzeszowie, bo juz jest trenerem mlodziezy w Lublinie.


           
Post 13 lis 2019, o 23:03
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 9 kwi 2006, o 21:42
Posty: 385

Zobacz profil 
Nie wiedziałem...

_________________
SZANUJ WYCHOWANKA SWEGO BO NIE BĘDZIESZ MIAŁ ŻADNEGO!!


           
Post 13 lis 2019, o 23:04
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Jest napisane w artykule, ktory ktos wrzucal :)


           
Post 13 lis 2019, o 23:35
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jak to ktoś słusznie na SyFach zauważył, nasze dzisiejsze kontrakty w zeszłym sezonie razem nie zrobiły punkta ;)

Także jeśli są to warszawki to OK, ale z tyłu głowy dobrze mieć skład podstawowy i wiedzieć, którzy zawodnicy robią zespół i na których stawiamy.


           
Post 13 lis 2019, o 23:37
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
I to jeszcze nie koniec transferów :)

_________________
HEJ STAL !


           
Post 13 lis 2019, o 23:40
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1597

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Liwer, nie jestem chory z optymizmu, ale to co napisałeś zalatuje mi malkontenctwem. Nie ma idealnych drużyn zwłaszcza w 2 lidze a tym bardziej po reaktywacji. Co to znaczy „typowo rzeszowskie podejście do polityki budowy składu”, mógłbyś to rozwinąć...?


Niesłusznie zalatuje, ponieważ po zakontraktowaniu Stachyry i Ellisa właśnie miałem pisać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zbudowanym składem biorąc pod uwagę fakt, że nawet zgłoszenie drużyny do rozgrywek wcale nie było pewne. Typowo rzeszowską polityką transferową nazywam budowę składu "na już i na teraz" bez myślenia perspektywicznego, a co będzie za 2 lata. Wystarczy prześledzić transfery drużyn z polskiego topu, aby zauważyć jaka tendencja jest skuteczna. Jeżeli zarówno Ellis jak i Aarnio są w stanie wykręcić podobną średnią w 2 lidze, to lepiej wziąć tego pierwszego. I zarząd tak właśnie zrobił, co uważam za słuszną koncepcję. ;)

Ciekaw jestem Dawida Stachyry. Dostał szansę od losu i fajnie byłoby gdyby ją wykorzystał. Tak jak pisałem, absolutnie kluczowe będzie wygrywanie meczy w Rzeszowie. I nie chodzi tu, a sam awans do PO, ale o przyciągnięcie kibiców i sponsorów. A moim zdaniem pomóc w tym mogą przede wszystkim dobrze punktujący krajowi seniorzy. Wierzę, że systematyczny trening na odpowiednio przygotowanej nawierzchni w tym bardzo pomaga.

Fajnie byłoby jeszcze gdyby do składu wpadł przynajmniej jeden Curzytek. Szkoda byłoby jeździć z juniorem gościem.

_________________
***** ***


           
Post 13 lis 2019, o 23:43
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1922

Zobacz profil 
Powiem tyle. Tak wszyscy najeżdżali na RTŻ, a oni zrobili do tej pory super robotę. Mało tego. Z dobrych źródeł, wiem że nie są to jacyś bajkopisarze pokroju Nawrockiego. Super sprawa. Oby to działało przez wiele lat na fajnym poziomie. I kto wie. Może nie w tak długim czasie powalczymy o Ekstraligę ;)


           
Post 14 lis 2019, o 07:02
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Staszek oficjalnie nie może być trenerem ale jak będzie na treningu co nie co może podpowiedzieć tak wywnioskowałem z jego wczorajszego wywiadu z super nowościach bądź nowinach. Hlib miał jeden przyzwoity silnik który długo nie wytrzymał dobrze pojechał chyba z Opolem u siebie i tyle. Miał gość Warszawkę więc jak mógł się dobrze przygotować do sezonu? To samo może być ze Stachyrą że to może być taki powrót. Nie wiem jak inne kluby ale szału na juniorce nie będzie chyba że będą goście tutaj też miałabym o takim ruchu chyba że ktoś Nam Bartka Curzytka wypożyczy to wtedy młody coś pojeździ.

_________________
ZKS


           
Post 14 lis 2019, o 10:11
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Od zawodników, którzy nie otrzymują pieniędzy za podpis trudno oczekiwać, że będą świetnie przygotowani sprzętowo. Niestety to realia największego żużlowego bagna czyli 2 ligi, że jeździ się tutaj półamatorsko...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 14 lis 2019, o 10:13
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1597

Zobacz profil 
Ale to Stachyra podpisał warszawkę?

_________________
***** ***


           
Post 14 lis 2019, o 10:30
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1922

Zobacz profil 
Bodajże Stachyra, Rempała i Burza.


           
Post 14 lis 2019, o 11:41
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
A co tam u curzytkow ? Toruń nadal ich oficjalnie nie ogłosił :) :) :)

_________________
HEJ STAL !


           
Post 14 lis 2019, o 11:45
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
Nie drażnij tylko mów co wiesz :)


           
Post 14 lis 2019, o 11:53
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
U Curzytków to, że jeden zabaniaczył z matematyki, drugi z historii i wogóle mają tyły z rachunkami w szkole. /Koloryzowane/
Newer majnd. Ważne że umiejo się na motorze utrzymać.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 14 lis 2019, o 12:07
 Re: Skład RTŻ Rzeszów 2020
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
Z tym utrzymywaniem na torze to bym nie przesadzał...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 466 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 121 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi