Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 90  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Lampart - Rzeszów 2020


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 sie 2007, o 18:34
 Dawid Lampart - Rzeszów 2020
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Czas by Dawid mial swoj wlasny temat :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 sie 2007, o 18:38
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2006, o 13:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 444

Zobacz profil 
Dawid mieszka w Borku starym, znam go osobiscie, życze mu aby dobrze się rozwijał i był solidnym zawodnikiem w ekstralidze. Jeżeli teraz w wieku 17 mija na dystansie doswiadczonego Gapińskiego to zapowiada się nam niezwykły talent 8-) 3maj się Dawid :D

_________________
"Wolę swoją Ukraine, niż w Tarnowie mieć drużyne"


           
Post 27 sie 2007, o 18:40
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Ciekawostka: Dawid jest pierwszym w historii zawodnikiem urodzonym w 1990 roku, który wygrał bieg w ekstralidze :D


           
Post 27 sie 2007, o 21:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Widać że Dawid rozwija się prawidłowo moża liczyć że w przyszłym sezonie bedzie już dobrze wymiatał. Widać że jak ma sprzęt to już coś potrafi zdziałać, niech jeszcze w tym sezonie poćwiczy a w przyszłym i następnych będzie bdb młodzieżowcem :), przeciez na początku sezonu był gorszy od Szostka a teraz juz lepiej sobie radzi niż Leś


           
Post 27 sie 2007, o 23:28
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2005, o 18:33
Posty: 264

Zobacz profil 
Wypowiedz Dawida ze SF:

Dawid Lampart (Marma Polskie Folie Rzeszów): Nie jestem do końca zadowolony ze swojej dyspozycji, mogłem lepiej pojechać, nawet na wynik dwucyfrowy. Bardzo pomaga mi Rafał Wilk i słucham uważnie jego rad. Teraz skupiam się na półfinałach Brązowego i Srebrnego Kasku, do których jestem nominowany i mam zamiar w nich wystartować.

Mam nadzieje, ze to przejaw ambicji, a nie sodowy. Cieszy wynik, ale dwucyfrowka w zasiegu nie byla w zadnym wypadku.


           
Post 27 sie 2007, o 23:49
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2006, o 20:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 487

Zobacz profil 
To tylko wywiad, chlopak ma ambicje i to jest wazne. Mial powiedziec, ze to wynik zycia i jest szczesliwy? W wieku 17 lat po pierwszych dobrych wystepach nie mozna osiasc na "laurach". A ta dwucyfrowka, to mysle, ze przejaw nieobycia w kontaktach z mediami. :wink: Pewnie chodzilo mu o to, ze mial szanse na lepszy wynik. 8-)

Chlopak ma talent co bylo widoczne juz np, w meczu z Tarnoffem u siebie jak wiezli z Szostkiem Rune na 5-1. Chociaz racje maja ci, ze wtedy Szostek wydawal sie lepszy. Jednak po paru miesiacach zbierania doswiadczenia w e-lidze chlopak juz pokazuje, ze drzemia w nim mozliwosci, o ktorych zaden z forumowiczow chyba nie myslal. 8-) Ale talent i kilka miesiecy pracy nie zrobily z Daveya jeszcze prawdziwego zawodnika. Tylko praca i czeste wyjazdy za granice moga sprawic ze Dawid wyrosnie nam najpierw na swietnego juniora, a pozniej solidnego ligowca (zeby nie zapeszac).

I juz powinno sie myslec w klubie o zalatwieniu Lampartowi startow w przyszlym sezonie, najlepiej w Allsvenskan, moze Premier League?

_________________
"To co gadam to może nic nie znaczy,
Każdy człowiek myśli inaczej.
Są różne odcienie szarości:
od czerni do białości."

Obrazek
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 00:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
A pamiętacie jak Watt był zdenerwowany po swoim występie w jednym z pierwszych meczów w którym to walnął około 8 punktów bodajże :D?
Jak widać czuł, że go stać na więcej i miał racje, bo to jeszcze lepsze wyniki przyszły wkrótce, może ta wypowiedz Dawida to to samo :D?
Oby, oby :)
Szczególnie jestem ciekawy jak pojedzie w "Brązowym Kasku", sądzę, że ma szanse znaleźć się w czołówce, a może nawet pudło? Wszak wielu dobrych młodzieżowców do lat 19 w Polsce nie ma.

_________________
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 08:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 30 lip 2006, o 11:52
Skąd: Rzeszow
Posty: 71

Zobacz profil 
mysle ze dwie ligi to malo jeszcze z jedna sie zalatwi :D Ludzie Dawid ma jeszcze szkole i jest mlody spokojnie bez ogolnej podniety moze go na Hawaje wyslecie co???


           
Post 28 sie 2007, o 09:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2007, o 20:00
Skąd: Vojens Speedway Center
Posty: 717

Zobacz profil 
To kiedy chcesz go wyslac? Pozniej beda studia, czyli 25 lat. A wtedy bedzie juz zonaty, dzieciaty i lokal matador. Mlodosc szybko mija.

Mnie tam ryba, co on bedzie robil. :roll:


           
Post 28 sie 2007, o 09:56
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Zgadza sie z Olsenem...albo wóz albo przewóz, albo chcesz byc Mistrzem Swiata albo chcesz byc magistrem... :roll:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 10:27
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Protasiewicz jest i mistrzem świata i magistrem :D

_________________
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 10:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Jeśli takim magistrem jak mistrzem, to rewelacja ;-)

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 28 sie 2007, o 10:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Jest mgr wychowania fizycznego, robił go ponad 10 lat.
MGr jest również Piotr Świst.
Ale wracając do tematu: Lampart zrobił ogromny skok na przód w ostatnim miesiącu. Na motorze wyczyniał takie wygibasy, że chyba spędzał noc przed kompem podpatrując najlepszych, a w dzień trenował jazdę i sylwetkę.
W dodatku dojrzał, nie jedzie ślepo przed siebie, ale szuka ścieżek, podpatruje rywali. Normalnie miodzio.
Jest faworytem do brązowego kasku.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 28 sie 2007, o 12:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 sie 2007, o 12:34
Skąd: rzeszów
Posty: 12

Zobacz profil 
Dawid jest młody ma zaledwie 17 lat a juz niezle pomyka po torze.. znam go osobiscie i darze go ogromnym szacunkiem... jest skromny i sodowka mu nie grozii bardzo go lubie i zawsze 3mam za niego kciuki.. Dawid tak trzymaj!!!! pozdro


           
Post 28 sie 2007, o 13:19
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 wrz 2006, o 21:55
Skąd: Hot Scott Speedway Team
Posty: 471

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Ciekawostka: Dawid jest pierwszym w historii zawodnikiem urodzonym w 1990 roku, który wygrał bieg w ekstralidze :D


Moj rocznik , a ja bym sie zabil na motorze takim :kielb_pala:

Z dawida beda ludzie, liczylem na niego od poczatku
Taki drugi Tony Rickardsson

_________________
Obrazek
Obrazek

Dwyane Wade 2006 finals mvp!


           
Post 28 sie 2007, o 13:54
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Taki drugi Tony Rickardsson


leze :D takich jak Tony było ilu w histori 2? 3? a ten tu z takim hasłem :D :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 15:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
wejn z dwojga zlego :twisted: wole zeby jezdzil jak tony niz jak kuciapa :lol: 8-)

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 28 sie 2007, o 15:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2007, o 20:00
Skąd: Vojens Speedway Center
Posty: 717

Zobacz profil 
W naszym zespole juz mamy magistra:) Chłopak miał byc nastepca Golloba. W wieku o rok starszym od Lamparta gromil calą polska czołowke, kolekcjonował juniorskie trofea, był w kadrze Polski na FDMS, a Nicki Pedersen (ten sam rocznik) mogł mu buty czyscic i motor za nim prowadzic. Zaczal sie koncentrowac na polityce, nauce, nie spieszno mu bylo zagranice i...


           
Post 28 sie 2007, o 18:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Najwazniejsze by Lampartowi stworzyć szansę. Czy z niej skorzysta to juz zalezy tylko od niego i od kupy szczęścia. Jak go ominą cięzkie kontuzje (bo lekkie pewnie nie), będzie dobrze prowadzony tak trenersko jak i menedżersko to powinno coś z tego być.
Ale równie dobrze moze skonczyc jak np. Sławek Czarnik, który tez się świetnie prezentował na początku kariery ale zwyczajnie mu się znudziło. Andrew Rybka tez zapowiadał się nieźle, ale kontuzja a po niej konflikt z działaczami ("nie jestem gorszy od Janusza Stachyry, chce miec takie same motocykle jak on" :lol:) i po gościu. Ale na to juz nic nie poradzimy.
Gorzej jak chłopak się zmarnuje z powodu braku startów czy odpowiedniego trenera. Wtedy będzie czego żałować.


           
Post 28 sie 2007, o 19:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Sławek Czarnik wybił sobie żużel z głowy po fatalnej kontuzji podczas treningu(złamane żebra ,przebite płuca :| )A jeżeli chodzi o młodego Rybke miał chłopak serce do walki no ale skończył jak skończył :roll: .
Dawid jak na razie jedzie pierwszy pełny sezon więc trzeba zachować spokój.A w przyszłym sezonie należy poszukać startów np. na Węgrzech.

_________________
1960-1961-0000


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1782 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 90  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 18 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi