Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz w temacie

III kolejka: Rzeszów - Poznań (23.04.2022 r.) 42:48


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 kwi 2022, o 21:26
 Re: III kolejka: Rzeszów - Poznań (23.04.2022 r.) 42:48
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
corados napisał(a):
RadoslawGerlach napisał(a):
Panowie. Jak ma być dobrze skoro w Klubie dalej funkcjonują ludzie pokroju Janusza Dziobaka? Pomagiera Nawrockiego i Janika, który do parku maszyn jest najczęściej zgłaszany jako mechanik bo nie podlega wtedy badaniu alkomatem.Przykre, ale przez dziesięć ostatnich lat bardzo mocno na to zapracowano.


Z tego co wiem wspomniany J. Dziobak nigdy nie był wpisany w protokół zawodów jako mechanik. Nawrocki to mu zalega, ale pieniądze za prace, którą wykonywał.

Ach ta rosyjska propaganda

_________________
Obrazek


           
Post 25 kwi 2022, o 21:51
 Re: III kolejka: Rzeszów - Poznań (23.04.2022 r.) 42:48
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1596

Zobacz profil 
"Myślę, że każdy „fachowiec” powinien przyjść do klubu i przedstawić swój plan na rzeszowski żużel... Twarzą w twarz."

OK. Zacząłbym od wykorzystania super ciepłego i słonecznego marca na odjechanie przynajmniej 2 sparingów. Czy może klubowi fachowcy uważają, że to przeżytek? Skończmy może już z tymi usprawiedliwieniami, fakt jest taki, że od 5 lat rzeszowski żużel szoruje po dnie. Z każdym kolejnym sezonem ponoć mamy się starać zacierać to fatalne wrażenie. Niestety znowu zaczyna się tak samo, mecz z Poznaniem to była kompromitacja i tyle.

Sezon nie jest stracony oczywiście, ale ciężko być optymistą.

_________________
***** ***


           
Post 25 kwi 2022, o 23:40
 Re: III kolejka: Rzeszów - Poznań (23.04.2022 r.) 42:48
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Co do meczu, Stal jeździ u siebie, a Poznań naszych wyprzedza na trasie... Wyglądało to bardzo słabo. Łełek i jego porażka z juniorem Poznania na torze w Rzeszowie delikatnie pisząc nie przynosi mu chwały. Lampart i jego postawa w pierwszych startach, jak dowiedziałem się co było przyczyną jego postawy w tych biegach to... szkoda komentować profesjonalizm kociego teamu... Gwiazda Majcher, żal patrzeć i pozostaje pytanie dlaczego ktoś się uparł aby ten junior jechał w tym meczu...? Curzytek - następne rozczarowanie. Gustst - żal, że już prawie był zawodnikiem Stali, ale nagle został zawodnikiem Poznania...
Dobra, nie narzekam już. Mam nadzieję, że z tych dwóch porażek zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski zarówno przez zawodników jak i osoby odpowiedzialne za prowadzenie drużyny i władne w kwestii ustalania składu...

RadoslawGerlach napisał(a):
. To prądu brakuje na stadionie (nigdzie w 2022 roku nie ma takich cyrków),

Baraż reprezentacji Polski w kopaną ze Szwecją był problem ze światłem czy nie? Poza tym masz kolego chyba jakieś uprzedzenia co do niektórych ludzi, którzy na dodatek nie mają wpływu na kwestie kadrowe i sportowe, ale na rzeczy, które jak na razie nie są powodem do narzekania... Poza tym były treningi w tym roku czy nie?
Po prostu nie wiem skąd czerpiesz wiadomości bo są one totalnie tendencyjne...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi