Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

XI kolejka: Rzeszów - Daugavpils (26.06.2022 r.) 43:47


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 cze 2022, o 18:33
 Re: XI kolejka: Rzeszów - Daugavpils (26.06.2022 r.) 43:47
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
To, że Stal jest jednym z najgorszych zespołów w Polsce wiadomo i nie chce mi się już nawet o nich pisać. Ale chcę zapytać o coś innego. Trochę już żużla w życiu zobaczyłem, znam jego specyfikę, rozumiem, że nie wszystko jest logiczne. Ale dwie rzeczy:

- Który to już raz przyjeżdża jakiś no-name (tak, wiem, że ten Pedersen coś tam potrafi, ale gdzie mu do Michelsena czy Thomsena za młodu) i robi z miejscowymi co chce, WTF?!

- Jak to jest :cenzura: możliwe, że ten no-name, który 3 dni temu dowiedział się, że istnieje coś takiego jak Rzeszów, robi w 2 lidze rekord toru?! Przecież to jest jakiś ewenement. Poprzednie rekordy też zresztą były dzierżone przez takie tuzy żużla jak Lampart i o ile się nie mylę Sówka. Takie rzeczy nie zdarzają się nigdzie, NIGDZIE poza Rzeszowem. Jesteśmy absolutnie wyjątkowi, szkoda tylko, że w takim sensie.
Nie wiem, nie wiem, jeżeli to nie jest spisek masonów to ja nie mam już pomysłu.

_________________
***** ***


           
Post 27 cze 2022, o 19:33
 Re: Skład Stali Rzeszów 2023
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Łęgowik zrzuca część winy na long track, po którym potrzebna była równiarka, żeby przywrócić tor do stanu używalności jako tako. Jeśli to prawda, to zrezygnowałbym z tej imprezy.

https://www.h69.pl/aktualnosci/hubert-l ... TORvC2nGBI

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 27 cze 2022, o 19:37
 Re: Skład Stali Rzeszów 2023
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1919

Zobacz profil 
Na coś muszą zrzucić winę. Jakoś przyjezdnym nasz tor pasował.


           
Post 27 cze 2022, o 20:54
 Re: Skład Stali Rzeszów 2023
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
"Przyjechał do nas rywal, który na co dzień jeździ na torze, na którym jeździ się tylko przy krawężniku i to było ich dużym atutem"

Jak on takie kocopoły pierd... to tragedia. Przecież ten tor już od kilku lat taki jest, że trzeba wygrać start i jechać przy krawężniku


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi