Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

To już jest koniec...


Wszystko o Stali Rzeszów


Mam rację??
Tak 53%  53%  [ 19 ]
Nie 22%  22%  [ 8 ]
Nie masz o tym zielonego pojęcia 25%  25%  [ 9 ]
Liczba głosów : 36
Opcje      Szukaj
Post 22 gru 2003, o 17:20
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
sponsorzy itd... gdzie oni są?!( nie dotyczy Faraona ) bo jego potraktowano bardzo "dziwnie" a szkoda....:(


Zeby zainteresowac sponsora, nalezy mu przedstawic jakis plan, naswietlic mu korzysci, jakie odniesie z tytulu sponsorowania danego klubu. Czy nasi dzialacze tak zrobili? Szczerze watpie. Znajac zycie, spotkali sie z kilkoma kumplami z - jak to mawia prezes Szylar - czasow studiow i na tym poszukiwania sponsorow sie zakonczyly...


           
Post 23 gru 2003, o 07:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
A czy niemozna by przeksztalcic klubu w zuzlowa S.A i odseparowac sekcji od pozostalych tak jak to ma miejsce w innych klubach? Moze to bylby ratunek.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 23 gru 2003, o 09:22
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
error napisał(a):
A czy niemozna by przeksztalcic klubu w zuzlowa S.A i odseparowac sekcji od pozostalych tak jak to ma miejsce w innych klubach? Moze to bylby ratunek.


Pamiętacie mój wywiad z Prezesem Prygoniem???
Oto fragment:
Cytuj:
Na koniec spytam, co sądzi pan i czy jest możliwość wprowadzenia w Rzeszowie S.S.A. Pierwszym klubem w Polsce, który przekształcił się w S.S.A. była tarnowska Unia, która jeszcze niedawno była na dnie II ligi, a już w tym sezonie świętowała awans do ekstraligi…

Zawsze takie możliwości istnieją, tylko warunek jest jeden – muszą pojawić się ludzie, którzy zechcą to zrobić. Muszą pojawić się czytelne zasady i to może za funkcjonować. Na te chwile mogę powiedzieć, że w piłce w przypadku awansu, coś takiego powstanie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 gru 2003, o 13:25
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
To już naprawde koniec !! Po przeczytaniu wypowiedzi R. Romaniaka dochodze do wniosku że Stal ma dobrych i wartościowych zawodników ale nie jest w stanie zatrzymać ich przy sobie ze względu na brak pieniędzy. Maćkowi to się nie dziwie ale Karolowi się dziwie, nie jest tak utytułowanym zawodnikiem jak Maciek a ma widocznie wygórowane wymagania. Jeżeli odejdzie to okaże się czy da sobie radę na obcym torze i będzie w stanie wywalczyć miejsce przez cały sezon w składzie, aby zarabiać i mieć wysoką forme. To młody zawodnik i sam Kużniar w tamtym sezonie mówił że Karol jest słaby psychicznie a Łukasz Golonka to zawodnik który powoduje mobilizacje Barana. Nie wiem ile w tym prawdy ale widocznie coś w tym musi być.

A zresztą co ja tu będe się tłumaczył to moje zdanie, a sezon to zweryfikuje czy Karol wróci do Rzeszowa na kolejny sezon. Czy nadal będzie wartościowym zawodnikiem ??? :?

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 23 gru 2003, o 14:01
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Wiesz Maniek, nikt z nas nie wie jakie dokładnie wymagania ma Maciek i Karol. Mi się wydaję, że bardziej stawiają oni na stabilność w wypłatach w trakcie sezonu, bo zawodnik tej klasy, jeśli chce coś osiągnąć musi mieć za co wyremontować sprzęt, nie wspominając o rodzinie. Co do Karola to wszyscy wiemy że jest młody i utalentowany, sam chciałby osiągnąć wiele sukcesów, lecz jazda w klubie, gdzie nie ma na nic pieniędzy nie daje mu takich perspektyw... Zresztą pan Romaniak w tej rozmowie i tak nie wyjawia za wiele, wielokrotnie powtarza, że "rozmowy prowadził prezes" :/. Ja nie uważam żeby Maciek wiele podniósł wymagania w stosunku do sezonu 2003, tylko te wymagania po odejściu Faraona, który opłacał w sekcji wiele spraw i osób :) są teraz nie do spełnienia. Stać nas teraz niestety tylko na zawodników pokroju Trojana i Wilka...


           
Post 23 gru 2003, o 18:30
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
maniek napisał(a):
Po przeczytaniu wypowiedzi R. Romaniaka dochodze do wniosku że Stal ma dobrych i wartościowych zawodników

Jeszcze tego nie wiedziales?

Cytuj:
ale nie jest w stanie zatrzymać ich przy sobie ze względu na brak pieniędzy.

A czy brak pieniedzy nie wynika z indolencji dzialaczy?

Cytuj:
Maćkowi to się nie dziwie ale Karolowi się dziwie, nie jest tak utytułowanym zawodnikiem jak Maciek a ma widocznie wygórowane wymagania.

Zobaczymy, czy Ty majac 23 lata nie bedziesz wymagal od swojego potencjalnego pracodawcy, by ten placil Ci - przynajmniej w miare mozliwosci - na biezaco


Cytuj:
Jezeli odejdzie, to okaże się czy da sobie radę na obcym torze i będzie w stanie wywalczyć miejsce przez cały sezon w składzie, aby zarabiać i mieć wysoką forme.

Jak pojdzie do Czestochowy, to moze miec z tym problem. Ale raczej do Czestochowy Karol nie pojdzie...

Cytuj:
To młody zawodnik i sam Kużniar w tamtym sezonie mówił że Karol jest słaby psychicznie a Łukasz Golonka to zawodnik który powoduje mobilizacje Barana.

Trener K. mowil w tamtym sezonie wiele rzeczy i choc nadal go lubie, prawie nigdy sie z nim nie zgadzalem


           
Post 26 sty 2004, o 08:30
 


No i prosze, niektorzy juz lamentowali, ze to koniec, ze nie bedzie zuzla w Rzeszowie. Ciekaw jestem, jakie jest teraz wasze zdanie.


           
Post 26 sty 2004, o 08:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
zdanie takie moje jest ze zuzel bedzie ale i tak blizej jest konca niz szczytow


           
Post 26 sty 2004, o 11:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Dokladnie tak, Ci najwieksi pesymisci teraz sie, nie wiedzac czemu nie wypowiadaja. W tym momencie jestem baaardzo ciekaw opini na rozwoj sytuacji jaki nastapic od Doba. Na poczatku faktycznie wszyscy chcili odchodzic od Stali, ale teraz jest juz zmiana nastrojow. Wszystko to pokazalo, ktorzy kibice sa ze Stala na dobre i na zle, a ktorzy wola sie wybrac do Tarnowa. No coz ale ja nie mam zamiaru komentowac szerzej tych zachowan...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 26 sty 2004, o 17:47
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
No i prosze, niektorzy juz lamentowali, ze to koniec, ze nie bedzie zuzla w Rzeszowie. Ciekaw jestem, jakie jest teraz wasze zdanie.



moje zdanie o równi pochyłej po której sie staczamy jest nadal aktualne. Nadal twierdze, ze w tym sezonie bedziemy rozpaczliwie i do ostatniej kolejki walczyc o utrzymanie. To co dzieje sie teraz to nie uzdrowienie, ale sztuczne podtrzymywanie przy zyciu.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 26 sty 2004, o 19:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Misiencjusz napisał(a):
Jasiek napisał(a):
No i prosze, niektorzy juz lamentowali, ze to koniec, ze nie bedzie zuzla w Rzeszowie. Ciekaw jestem, jakie jest teraz wasze zdanie.



moje zdanie o równi pochyłej po której sie staczamy jest nadal aktualne. Nadal twierdze, ze w tym sezonie bedziemy rozpaczliwie i do ostatniej kolejki walczyc o utrzymanie. To co dzieje sie teraz to nie uzdrowienie, ale sztuczne podtrzymywanie przy zyciu.


Może aż tak tragicznie to nie będzie ale nie liczę na dużo więcej, mam nadzieje że w miarę spokojnie będziemy obserwowali walkę o pozostanie w lidze, kwestia awansu do pierwszej czwórki wydaje się nierealna niestety...

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 26 sty 2004, o 19:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
a ja mam przeczucie ze to bedzie spokojny sezon i ze do czworki wejdziemy pierwszej. nalezy miec nadzieje ze na tej naszej prowincji w koncu pojawi sie czlowiek co cos zrobi z ta sekcja dobrego


           
Post 30 sty 2004, o 21:17
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jakoś nie widze tego końca, który opisywał Dobo...to, że nie mamy obcego nic nie znaczy....przy odrobinie szczęscia możemy walczyć o pierwszą czwórke. Może kiedyś jak nadejdzie prawdziwy koniec temat sie otworzy :P (czytaj - nigdy :P )


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: karolcia i 54 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi