Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

XII kolejka : Stal Rzeszów- Investon PSŻ Poznań (12.08.2018)

Dział w którym lądują wszystkie posty niezgodne z regulaminem, nic nie wnoszące do tematu itp. Po 15 dniach posty są automatycznie kasowane.

Opcje      Szukaj
Post 8 sie 2018, o 14:34
 XII kolejka : Stal Rzeszów- Investon PSŻ Poznań (12.08.2018)
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

kibicres znów wypełzłeś z nory trolla ?

Ciekawy jestem jak Bellego i Jakobsen się zaprezentują.

Post 8 sie 2018, o 15:00
 Re: XII kolejka : Stal Rzeszów- Investon PSŻ Poznań (12.08.2
Szkółkowicz
Szkółkowicz

K2: Proszę trzymać się tematu. W innym wypadku kolejne wpisy wylądują w śmietniku. [/quote]
No i nich lądują, nie ja zacząłem temat inwestycji w Darłowie. Poza tym ja jestem kibicem żużla. W tym roku, oprócz Gorzowa i Leszna byłem na ekstalidze wszędzie, na gp 4x a ilu z Was gdzieś poza rzeszowski grajdoł dupsko ruszyło? Zależy mi na tym aby było ok, ale wiem jak jest naprawdę i wiem jak jest płacone, wystarczy mieć troszkę układu z którym kolwiek z mechaników i powiedzą wszystko, także nie podniecajmy się tym że Jędrzejak coś powiedział czy Morris pojechał, muszą jechać bo im klub da kary np 50 000 zł i nigdzie nie pojadą. Nie pozdrawiam :-)

Post 8 sie 2018, o 15:30
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Proszę o zbanowanie użytkownika kibicres gdyż podaje on informacje nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Dodatkowo sieje ferment.

A Ty kibicres to jedynego mechanika jakiego znasz to ten, który Ci samochód naprawia. O ile masz samochód, bo sądząc po Twoich wpisach to nie skończyłeś 18 lat. Nie pozdrawiam ;)

Post 8 sie 2018, o 16:03
Szkółkowicz
Szkółkowicz

SpeedwayFan7 napisał(a):
Proszę o zbanowanie użytkownika kibicres gdyż podaje on informacje nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Dodatkowo sieje ferment.

A Ty kibicres to jedynego mechanika jakiego znasz to ten, który Ci samochód naprawia. O ile masz samochód, bo sądząc po Twoich wpisach to nie skończyłeś 18 lat. Nie pozdrawiam ;)

:wysmiewacz:

Post 8 sie 2018, o 16:05
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

No dalej rzuć jeszcze jakimś hitem. Wypisz dokładne kwoty, które klub zalega zawodnikom. Hahahaha :kielb_pala: :wysmiewacz:

Ostatnio edytowano 8 sie 2018, o 16:13 przez SpeedwayFan7, łącznie edytowano 1 raz

Post 8 sie 2018, o 16:10
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

kibicres gdzieś ty był przez te wszystkie lata o wielki informatorze ? Masz takie znajomości u mechanika, a dlaczego dopiero teraz się pojawiłeś jak jakieś głupoty media zaczęły wypisywać na temat Stali ?

Post 8 sie 2018, o 16:52
Szkółkowicz
Szkółkowicz

W tyłku to mam. Ja tak czy siak na żużel raz na 2 tygodnie gdzieś pojadę i nie jest mi potrzebny do szczęścia rzeszowski grajdołek do którego chodzę bo mam blisko. Od 20 kliku lat odwiedziłem trochę stadionów i trochę zawodów i patrząc na inne ośrodki żużlowej w tym kraju trzymam kciuki i liczę że zajmą się tym naszym w końcu osoby które coś chcą, mogą i mają speedway w sercu a nie w interesach. Bana mogę dostać, nie jest mi do szczęścia to forum potrzebne, ale pogadamy za jakiś czas. Nie pozdrawiam :-)

Post 8 sie 2018, o 16:55
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Módl się żeby informacje o Krośnie się potwierdziły to będziesz mógł iść za swoją idolką :wysmiewacz:

Post 8 sie 2018, o 17:00
Szkółkowicz
Szkółkowicz

SpeedwayFan7 napisał(a):
Módl się żeby informacje o Krośnie się potwierdziły to będziesz mógł iść za swoją idolką :wysmiewacz:

Ona przynajmniej ma coś co w żużlu jest niezbędne - kasę. Popatrz na inne ośrodki żużlowe ilu jest sponsorów na stronach internetowych. A u nas ilu masz i jakiej to wielkości firmy? Ktoś słyszał o nich w Polsce? Nawet Greinplastu już nie mamy, który coś w innych częściach naszego kraju mówi

Post 8 sie 2018, o 17:06
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

A to mnie się nie pytaj o sponsorów. Przecież ty masz info 100% z klubu to wiesz wszystko najlepiej ;)

Post 8 sie 2018, o 17:08
Szkółkowicz
Szkółkowicz

SpeedwayFan7 napisał(a):
A to mnie się nie pytaj o sponsorów. Przecież ty masz info 100% z klubu to wiesz wszystko najlepiej ;)

Czy napisałem w którymkolwiek poście że moje informacje są z klubu?

Post 8 sie 2018, o 17:22
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

No tak sorki. Nie z klubu tylko od mechanika :D Tutaj jakiekolwiek informacje to ma K2, GoodLike czy zielony. I zielony pisał, że jest okej także jemu wierzę, a nie gościowi co ma ponad 30 postów ledwo ;)

Post 8 sie 2018, o 17:30
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Pogadamy, zobaczymy. Póki co pierwszym wyróżnikiem jakości klubu niech będzie prowadzony marketing. Mamy jakiś? Nie. Mamy nowych sponsorów? Nie. Ubyło nam sponsorów? Tak. Mamy wyrobioną markę wśród zawodników czy biznesu rzeszowskiego, który chce wspierać ten sport? Nie. No to zastanów się co piszesz, wejdź na stronę np Orła Łódź, zobacz kto oprócz Skrzydlewskiego wspiera drużynę i zastanów się czy tak samo jest u nas. Później otwórz stronę np Sparty Wrocław i zobacz ilu sponsorów, oprócz Betardu mają i zastanów się czy mamy tylu u nas. Zobacz Leszno, zobacz Toruń, gdzie jest podobna sytuacja że Termiński jest właścicielem, ale jest ileś tam firm wspierających a my co mamy? Nic i marketingu też nie mamy. Jedyną ofertą był mail z klubu z propozycją sponsoringu, ogólny, bez konkretów. Zero spotkania, zero konkretnej propozycji co i za ile. Jeśli będziesz kiedy zainteresowany to wyślę Ci z anonimowego maila propozycje współpracy z Tarnowa, z propozycją spotkania z zarządem, z propozycją wspólnego kreowania marki i mojej jako sponsora i klubu. Dziękuję tyle w temacie. Ostatni mój post i uwierzcie że jak nie będzie odpowiednich osób na odpowiednich stanowiskach to tu (cytując klasyka) nic nie będzie.

Post 8 sie 2018, o 17:35
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Okej. Zapisałem Twoje spostrzeżenia na kartce, którą za chwilę wyrzucę do kosza.

Ostatnio edytowano 8 sie 2018, o 17:49 przez SpeedwayFan7, łącznie edytowano 1 raz

Post 8 sie 2018, o 17:39
Szkółkowicz
Szkółkowicz

SpeedwayFan7 napisał(a):
Okej. Zapisałem Twoje spostrzeżenia na kartce, którą za chwilę wyrzucę do kosza. Bez odbioru.

Tak samo za chwilę wrzucisz wszystko co z tym grajdołem związane jest. Jak się nie widzi dalej niż Krasne to tak jest. A niestety nie jest dobrze.

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ]