Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

"Sympatyczny...atrament ;P"


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.


Kogo uważasz za najsympatyczniejszego zawodnika naszej drużyny?
Maciek Kuciapa 21%  21%  [ 10 ]
Piotr Winiarz 53%  53%  [ 25 ]
Rafał Trojanowski 9%  9%  [ 4 ]
Rafał Wilk 2%  2%  [ 1 ]
Karol Baran 4%  4%  [ 2 ]
Marian Micał 4%  4%  [ 2 ]
Paweł Miesiąc 0%  0%  [ 0 ]
Tomek Kliś 4%  4%  [ 2 ]
Piotr Prucnal 0%  0%  [ 0 ]
Tomek Rempała 2%  2%  [ 1 ]
Liczba głosów : 47
Opcje      Szukaj
Post 27 lut 2004, o 00:14
 "Sympatyczny...atrament ;P"
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Prosiłbym redaktorów portalu o nie naduzywanie tej formułki. Dzięki


Ostatnio edytowano 27 lut 2004, o 16:05 przez L0Lek, łącznie edytowano 4 razy

           
Post 27 lut 2004, o 00:35
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
a pierdolisz

_________________
ALC


           
Post 27 lut 2004, o 00:43
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
hotszitniga napisał(a):
a pierdolisz


Thyhy, a ty sobie nie możesz poużywać? :lol: - :fuckyou: "sympatyczny forumowiczu"


           
Post 27 lut 2004, o 00:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2004, o 20:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 49

Zobacz profil 
hotszitniga napisał(a):
a pierdolisz


Nabijacz postów ! :P

_________________
Brian Andersen,Zoltan Adorjan,Joe Screen,Antonin Kasper,Bohumil Brhel ,Georgi Petranov,Gary Havelock,Simon Wigg,Craig Boyce,Chris Louis,Stefan Andersson,Andy Smith,Ronnie Correy,Brian Karger,Robert Nagy,Sandor Tihanyi,Csaba Hell,Siergiej Darkin,Zdenek Schneiderwind,Laszlo Bodi,Niklas Aspgren,Aleksander Latosinski :P

Pozdrówka: Bula :P


           
Post 27 lut 2004, o 00:53
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
czy ten temat ma jakiś sens???
L0Lek jak tak bardzo Cie to boli to trzebabyło napisać do Kezmana (Damiana K.) a nie zakładać nowy temat....

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 lut 2004, o 00:58
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
K II napisał(a):
czy ten temat ma jakiś sens???
L0Lek jak tak bardzo Cie to boli to trzebabyło napisać do Kezmana (Damiana K.) a nie zakładać nowy temat....

Hmm może mnie poniosło, ale chyba nie tylko on upiększa takim czymś niemal każdy swój artykuł, więc... jak się moderatorom nie podoba to mają władzę by usunąć wątek.


           
Post 27 lut 2004, o 02:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2004, o 20:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 49

Zobacz profil 
L0Lek napisał(a):
K II napisał(a):
czy ten temat ma jakiś sens???
L0Lek jak tak bardzo Cie to boli to trzebabyło napisać do Kezmana (Damiana K.) a nie zakładać nowy temat....

Hmm może mnie poniosło, ale chyba nie tylko on upiększa takim czymś niemal każdy swój artykuł, więc... jak się moderatorom nie podoba to mają władzę by usunąć wątek.



Zaraz to zrobia(zamkna ten temat i jeszcze byc moze dadza ci bana za poruszenie tego tematu) :( Uwazaja sie za bog wie kogo !Taka jest prawda o naszych administratorach :!: :D Oni wszyscy to prawdziwe zloto chodzace na tej ziemi :P Takie jest moje zdanie :!:

_________________
Brian Andersen,Zoltan Adorjan,Joe Screen,Antonin Kasper,Bohumil Brhel ,Georgi Petranov,Gary Havelock,Simon Wigg,Craig Boyce,Chris Louis,Stefan Andersson,Andy Smith,Ronnie Correy,Brian Karger,Robert Nagy,Sandor Tihanyi,Csaba Hell,Siergiej Darkin,Zdenek Schneiderwind,Laszlo Bodi,Niklas Aspgren,Aleksander Latosinski :P

Pozdrówka: Bula :P


           
Post 27 lut 2004, o 05:28
 


Zgadzam sie z zalozycielem tematu - nie wiem, po co ow "sympatyczny".
Piszac informacje mamy nie wkladac w nia wlasnych odczuc, a to slowo
ewidentnie takim odczuciem jest.

Bula - widze, ze uzupelniles sobie liste obcokrajowcow. :D


           
Post 27 lut 2004, o 06:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2004, o 20:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 49

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Zgadzam sie z zalozycielem tematu - nie wiem, po co ow "sympatyczny".
Piszac informacje mamy nie wkladac w nia wlasnych odczuc, a to slowo
ewidentnie takim odczuciem jest.

Bula - widze, ze uzupelniles sobie liste obcokrajowcow. :D


Tak Jasiek tylko dzieki tobie dlatego bardzo dziekuje za pomoc :P

ps.LOLek sie juz wystraszyl i zmienil post :( Szkoda :P

_________________
Brian Andersen,Zoltan Adorjan,Joe Screen,Antonin Kasper,Bohumil Brhel ,Georgi Petranov,Gary Havelock,Simon Wigg,Craig Boyce,Chris Louis,Stefan Andersson,Andy Smith,Ronnie Correy,Brian Karger,Robert Nagy,Sandor Tihanyi,Csaba Hell,Siergiej Darkin,Zdenek Schneiderwind,Laszlo Bodi,Niklas Aspgren,Aleksander Latosinski :P

Pozdrówka: Bula :P


           
Post 27 lut 2004, o 11:00
 Re: "Sympatyczny zawodnik"
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
L0Lek napisał(a):
Prosiłbym redaktorów portalu o nie naduzywanie tej formułki. Dzięki
(KII skasować niestety już nie mogę)


Lolek spoko, ale ja nie jestem super dziennikarzem, w ogóle nim nie jestem, więc daj sobie spokój... każdy się uczy. Chesz pisać...zapraszam na gg...wykonasz kilka telefonów dziennie i nic więcej...jesteśmy otwraci na propozycje.

Cytuj:
ale chyba nie tylko on upiększa takim czymś niemal każdy swój artykuł, więc...


No na pewno...przeglądnąłem ostatnich 35 newsów i "syumpatyczny zawodnik" pojawił się 4 razy (w tym news o Bendzerze ostatni, który zmieniłem policzyłem)... LOL!

Temat przenosze do działu www i forum.


Ostatnio edytowano 27 lut 2004, o 11:39 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 27 lut 2004, o 11:30
 ..
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
No wlasnie! A Mietek jest sympatyczny i nie wspomnieliscie o tym!!!


           
Post 27 lut 2004, o 14:32
 Re: ..
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
No wlasnie! A Mietek jest sympatyczny i nie wspomnieliscie o tym!!!


Eee tam, normalnie nie bylo sensu po prostu!


           
Post 27 lut 2004, o 14:47
 Re: "Sympatyczny zawodnik"
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Lolek spoko, ale ja nie jestem super dziennikarzem, w ogóle nim nie jestem, więc daj sobie spokój... każdy się uczy. Chesz pisać...zapraszam na gg...wykonasz kilka telefonów dziennie i nic więcej...jesteśmy otwraci na propozycje.

No na pewno...przeglądnąłem ostatnich 35 newsów i "syumpatyczny zawodnik" pojawił się 4 razy (w tym news o Bendzerze ostatni, który zmieniłem policzyłem)... LOL!

Temat przenosze do działu www i forum.


Damian, nie przesadzaj ze skromnoscia - jestes dziennikarzem i redaktorem kilku portali. Wielu ludzi ceni twoje artykuly i docenia prace - wlacznie ze mna. Oczywiscie nie mialem zamiaru ciebie urazic lub zniechecic do pracy, tylko poprosic redaktorow o nieco rozwazniejsze pisanie o zawodnikach (zamiast tego "sympatycznego" mozna przeciez napisac cos tresciwego o zuzlowcu).

Takze wybacz publiczna krytyke tekstu i to, ze akurat na przykladzie twojego artykulu. Domyslam sie, ze nie piszesz zarobkowo i poswiecasz na to swoj prywatny czas, pieniadze itd. robiac to po prostu z zamilowania - super, doceniam to i jestem pelen respektu!
Chyba wielu ludzi chcialoby czytac lepsze artykuly - bardziej rzeczowe i mialem nadzieje, ze potraktujesz wraz z pozostalymi redaktorami moja uwage po prostu jako nauke by doskonalic swoja sztuke dziennikarska (przeciez nie piszemy czegos dla siebie, tylko dla czytalnika).

Racja, ze moglem o tym napisac na e-mai lub przez GG, jednak chodzilo mi takze o to by wypowiedziala sie na ten temat reszta czytelnikow portalu - forumowicze, o to czy chca czytac mile, choc nieistotne epitety odnosnie osobowosci zawodnika, czy wola cos rzeczowego.

Bula: Nie wystraszylem sie, tylko postaralem sie naprawic swoj blad, bo czesc watku napisalem pod wplywem emocji - po przeczytaniu, ze "Bendzera jest sympatycznym zawodnikiem", choc wcale go za sympatycznego nie uwazam. Takze wycialem czesc i tak obszernego rozwodzenia sie nad sprawa. :wink:

BTW: Kto dla was jaks najsympatyczniejszym zawodnikiem w naszej druzynie?
Jak dla mnie "Ciapek" & "Siwy".

Dzieki za zmiane newsa i przeniesienie watku.


           
Post 27 lut 2004, o 15:07
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Chyba nie ma watpliwosci, kto wygra to glosowanie. Chyba nawet zawodnicy oddaliby sami glos wlasnie na niego.

P.S. Szkoda, ze Trojan ograniczyl sie tylko do kilku wpisow na forum. Wiem, ze pewnie mu nie wypada, itd. Ale byloby to na pewno duze ubarwienie naszych rozmow. Niemniej jednak rozumiem Rafala, bo na pewno czasem wie za duzo na temat sytuacji panujacej w klubie i w przyplywie emocji moglby powiedziec cos, czego by pozniej zalowal.


           
Post 27 lut 2004, o 15:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Piotrek Winiarz byl, jest i bedzie najsympatyczniejszym zawodnikiem! Nawet dzisiaj mialem z nim okazje dosc dlugo rozmawiac. On zawsze jest usmiechniety! Niezaleznie od sytuacji! Dobry duch druzyny, ktorego zabraklo w koncowce sezonu. Oddalem wiec glos na Niego : )


           
Post 27 lut 2004, o 15:29
 Re: "Sympatyczny zawodnik"
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
L0Lek napisał(a):
kezman napisał(a):
Lolek spoko, ale ja nie jestem super dziennikarzem, w ogóle nim nie jestem, więc daj sobie spokój... każdy się uczy. Chesz pisać...zapraszam na gg...wykonasz kilka telefonów dziennie i nic więcej...jesteśmy otwraci na propozycje.

No na pewno...przeglądnąłem ostatnich 35 newsów i "syumpatyczny zawodnik" pojawił się 4 razy (w tym news o Bendzerze ostatni, który zmieniłem policzyłem)... LOL!

Temat przenosze do działu www i forum.


Damian, nie przesadzaj ze skromnoscia - jestes dziennikarzem i redaktorem kilku portali. Wielu ludzi ceni twoje artykuly i docenia prace - wlacznie ze mna. Oczywiscie nie mialem zamiaru ciebie urazic lub zniechecic do pracy, tylko poprosic redaktorow o nieco rozwazniejsze pisanie o zawodnikach (zamiast tego "sympatycznego" mozna przeciez napisac cos tresciwego o zuzlowcu).

Takze wybacz publiczna krytyke tekstu i to, ze akurat na przykladzie twojego artykulu. Domyslam sie, ze nie piszesz zarobkowo i poswiecasz na to swoj prywatny czas, pieniadze itd. robiac to po prostu z zamilowania - super, doceniam to i jestem pelen respektu!
Chyba wielu ludzi chcialoby czytac lepsze artykuly - bardziej rzeczowe i mialem nadzieje, ze potraktujesz wraz z pozostalymi redaktorami moja uwage po prostu jako nauke by doskonalic swoja sztuke dziennikarska (przeciez nie piszemy czegos dla siebie, tylko dla czytalnika).

Racja, ze moglem o tym napisac na e-mai lub przez GG, jednak chodzilo mi takze o to by wypowiedziala sie na ten temat reszta czytelnikow portalu - forumowicze, o to czy chca czytac mile, choc nieistotne epitety odnosnie osobowosci zawodnika, czy wola cos rzeczowego.

Bula: Nie wystraszylem sie, tylko postaralem sie naprawic swoj blad, bo czesc watku napisalem pod wplywem emocji - po przeczytaniu, ze "Bendzera jest sympatycznym zawodnikiem", choc wcale go za sympatycznego nie uwazam. Takze wycialem czesc i tak obszernego rozwodzenia sie nad sprawa. :wink:

BTW: Kto dla was jaks najsympatyczniejszym zawodnikiem w naszej druzynie?
Jak dla mnie "Ciapek" & "Siwy".

Dzieki za zmiane newsa i przeniesienie watku.


Lolek jak doskonale rozumie :) i broń Boże nie mam pretensji. Czasami jest tak, że piszesz newsa bardzo szybko, gdyż akurat nie masz za bardzo czasu i nawet nie zwracasz uwagi czy w poprzednim znajduje się taki sam zwrot, np. "sympatyczny zawodnik" :) ...często jest tak, że jeśli osoba pisze tylko i wyłącznie o żużlu to wyrabiają jej się style pisanie...nie wiem dlaczego, ale mi tak wlazło do głowy własnie to, choć zgadzam się, że nie powinno tego być. Każda uwaga czytelnika jest ważna i dzięki za nią, w końcu ja nie pisze tego dla siebie tylko dla kibiców naszej drużyny.

P.S A co do kasy, to takowej nie dostaje... :)

Natomiast jeśli chodzi o ankiete to znam takiego fajnego gościa - Piotrek Winiarz i wszystko jasne... :wink:


           
Post 27 lut 2004, o 17:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Wedlug mnie najsympatyczniejszym zawodnikiem w naszej druzynei jest Rafal Trojanowski :)
Tak tez zaglosowalem w ankiecie...


..Wyluzujecie sie i biezcie przyklad z motylka

http://www.relaz.pl/art-market/motylek.swf


           
Post 28 lut 2004, o 00:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
a wg mnie powinniscie glosno pisac o naszych bledach i to nawet takich najdrobniejszych... kazda cenna uwaga jest brana do swiadomosci... a Ty juz Damian nie badz taki skromny :) Tego goscia akurat podziwiam choc robi to nie od wczoraj to dalej pozostaje mu duzy zapal, o czym swiadcza najlepiej ilosc i w moim odczuciu tez jakos jego tekstow...

pozdro

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 28 lut 2004, o 00:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Ja mam pytanie do panów kierowników:
Dlaczego usunięto post, który napisałem w tym temacie ?? ( na 99% napisałem go tu, ale moge sie mylić bo mam "sprany beret" :wink: ) Ale szukałem go jak trzeba i nie było.
Zrówko panowie i zdrówko dla Piotrka za szybkie wyleczenie pyk (jestem w trakcie kończenia 0,5 wiec moge sie mylić co do tego posta (spoko wiem co pisze mam dobrą głowe do picia 8-) )


           
Post 28 lut 2004, o 01:38
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Hehe Misiek Ty to masz dobrze :mrgreen:

Co do posta to ja na pewno nic nie usuwałem...zresztą Twojego wpisu chyba tu nie widziałem :idea:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi