Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Zachowanie forumowiczow


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 20 kwi 2004, o 00:10
 Zachowanie forumowiczow


Witajcie.
To sie juz naprawde robi denerwujace. Co drugi watek sa klotnie miedzy
Rzeszowem i Lublinem. Powtarzaja sie wpisy tych samych osob - Kamil,
Haj, Damon, Michal_m, Gelo, do niedawna Jacur78. Czy nie jest juz
najwyzszy czas, aby ci panowie odpoczeli od forum? Przeciez to jest forum
oficjalne, a w niczym w tej chwili nie jest lepsze od NIEOFICJALNEGO
forum Unii Tarnow.

To jest moj osobisty apel do adminow. Obawiam sie po prostu, ze jezeli
dalej beda takie dyskusje i wzajemne wyzwiska, forum, a nawet strona,
moga stracic status oficjalnej. A tego chyba nikt z nas nie chce?


           
Post 20 kwi 2004, o 07:39
 


Nie odpowiada Ci poziom to nie pisz, ani nie czytaj! Nikt Ci nie karze... A ja będe pisał to myśle... Nie zależnie od tego czy Ci się to podoba czy nie...

Proponuje drogi kangurze, abyś to Ty odpoczął od Forum i będzie większy spokój...


           
Post 20 kwi 2004, o 08:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Czlowikeu jestes dla mnie parodia istnienia ludzkiego :lol: :lol: :wink:

Jasike juz Ci tyle razy pisalem: masz cos do mnie niapisz mi to na PW ale nie, ty mimo tego iż siedziec w Australii czegos sie boisz i mimo m,oich apeli nadal nie odwarzyles sie napisac.
Nie wiem o co Ci chodzi w tym temavie. Przyznaje sie: klocilem sie z Lulinianiami i polecialo pare wyzwisk ale to tylko dlatego, ze niestety dalem sie im sprowokowac. A zreszta co ja sie bede Tobie tlumaczyl.

pozdro i zycze szybszego niz najszybszego powrtou do zdroiwa :wink:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 20 kwi 2004, o 08:30
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Faktem jest, że ostatnio poziom forum obniżył się i to bardzo. Nie wiem czemu tak się dzieje. Ostatnio jest jeszcze gorzej bo pojawiło się kilku nabijaczy postów, których ksywek nie podam bo łatwo się domyślić.
Co do awantur na linii KK-Jasiek. Nie interesuje mnie skad się wzięły wasze animozje, ale wszelkie spory proszę załatwiać poza forum :!: Umówcie się na godzinę na czacie i tam się powyzywajcie.
Banów nie będzie bo jak już kiedyś pisałem, gdybym tak ściśle się trzymał regulaminu to na forum zostałoby może 5-6 osób, a reszta bany włącznie ze mną 8-)


           
Post 20 kwi 2004, o 09:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Na tym forum juz tak jest poprostu siedza za mlodzi ludzie ktorzy pisza glupoty i sie kloca nie przemyslaja tego wczesniej. Ale to jest normalne siedza jakies buczoki ktorzy pisza same glupoty zeby klotnie rozkrecic. A ze wszyscy maja nadmiar energi przed kompem bo mysla ze sa twardzi to klotnie ciagna sie dalej. Ja oczywiscie tez nie ukrywam ze sie kloce ale moze tak ma byc........

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 20 kwi 2004, o 10:44
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Niestety zgadzam sie z Jaskiem. Przez tak beznadziejne dyskusje niestety z czasem coraz mniej powaznych osob bedzie to forum odwiedzalo. Zauwazcie, ze kiedys wpisywal sie tu pan Kawa, pan Haehne, z tego, co wiem, czytalo je rowniez kilku innych powaznych ludzi. Ale powolutku dazymy do poziomu jakiegos gownianego forum.

Co do mojego nabijania postow w niektorych tematach, robie to tylko dlatego, ze administratorzy w zaden sposob nie probuja sie z tym uporac :(. Mam dosc czytania postow co niektorych typu: "Bedzie ten trening dzisiaj", "Tak, Rempala, pojechal znakomicie" "Kocham Kasie", itp.


           
Post 20 kwi 2004, o 12:42
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2004, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 57

Zobacz profil 
no tak czesc(choc nie wszytskie)tych zalow jest pod moim adresem niestety.fakt pisalem o pierdolach bo o tym nie myslalem,ze to tak glupio pozniej wydzie,do tego bylem wqrzony i tak sie to wszytsko nalozylo....ale teraz na mnie zlego slowa juz nie bedziecie mogli powiedziec:)i dopeiro jak zobaczylem ze mnie samego denerwuje to nabijanie postow to zrozumielem.pozdro dla wszytskich!


           
Post 20 kwi 2004, o 12:44
 


Cytuj:
Niestety zgadzam sie z Jaskiem. Przez tak beznadziejne dyskusje
niestety z czasem coraz mniej powaznych osob bedzie to forum
odwiedzalo. Zauwazcie, ze kiedys wpisywal sie tu pan Kawa, pan Haehne,
z tego, co wiem, czytalo je rowniez kilku innych powaznych ludzi. Ale
powolutku dazymy do poziomu jakiegos gownianego forum.


MaK - my nie dazymy, my juz go osiagnelismy. Dobrze, ze ktos zamknal
temat Rzeszow - Lublin, bo przeciez goscie chyba by sie tam pozabijali.
Mial byc sponsor dla strony Stali - firma tu z Australii. Przejrzal forum
i powiedzial - nie, dziekuje. Pierwsze efekty juz sa. Jesli admini boja
sie reszty forumowiczow - nie ma sprawy. Ja jestem w Australii, moge
sie zajac porzadkiem na forum. I tak mnie tu spora czesc nie trawi, wiec
dla mnie w sumie zadna roznica, za co beda mnie nienawidzic.

Nie zgodze sie, ze buczoki wywoluja zadymy. Od dluzszego czasu jedynym
tarnowianinem, ktory sie tu wpisuje, jest Jupiter i w temacie Rzeszow -
Lublin praktycznie w ogole sie nie wypowiadal. Natomiast wymieniona
przeze mnie grupa forumowiczow przez blisko 80 stron udowadniala sobie
wyzszosc Miesiaca nad Jeleniewskim i vice versa, chamska jazde
Trojanowskiego i Piszcza. I jakkolwiek wpisy Jacura i Gelo mogly byc
denerwujace, to wlasnie od rzeszowian zaczely sie wyzwiska. To nie kto
inny jak jeden z rzeszowian nazwal lublinianina (Gawrzyka, ktory bardzo
kulturalnie dyskutowal) - cwokiem. I po co to? Tak naprawde napapraliscie
pareset kilo a moze i pare mega tekstu na serwerze, a nic z tego nie
wyszlo.

Nie ma na forum dzialaczy, sponsorow, zawodnikow... a wiem, ze byli.
A uwierzcie mi - w klubie czytaja forum, wiedza co sie dzieje i nie dziwcie
sie, ze potem dyrektor klubu czepia sie ludzi z KK. Sami na to pracujemy -
na takie forum, a nie inne. Szczerze sie obawiam o jego przyszlosc,
poniewaz sami wiecie, jak zareagowali dzialacze Unii Tarnow po lekturze
forum tamtejszej druzyny.


           
Post 20 kwi 2004, o 14:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Jasiek masz dużo racji w tym co piszesz ale cóż na to mogą poradzić admini lub moderatorzy??, przecież jakbym chciał utrzymać wysoki i kulturalny poziom dyskusji to co drugi temat trzeba byłoby zamknąć. Mnie również cholernie denerwują te kłótnie w co drugim temacie, wpisy które ograniczają się do stwierdzenia "tak zgadzam się" ale na to nie da się znaleść złotego środka. Możemy tylko apelować o rozsądek ale jak zauważam to za bardzo nie skutkuje. Niestety niektórzy nie rozumieją że forum to wymiana poglądów, niejako "bitwa" ale na argumenty a nie wyzwiska, często jest tak że jak tylko ktoś ma inne zdanie na dany temat to w mig jest bluzgany przez innych, niekoniecznie jest to podparte konkretnymi argumentami.

------------------
Tak przy okazji to jak ten temat będą przeglądać niektórzy nowi użytkownicy to apeluje o parę rzeczy:
po pierwsze istnieje opcja zmień, po drugie sprawdźcie czasem czy dany temat który chcecie założyć istnieje bo ostatnio jest straszna mania dublowania tematów co prowadzi do ogólnego bałaganu na forum. Aby temu zapobiec wystarczy uważnie przeglądać forum albo co jest skuteczniejsze skorzystać z opcji szukaj

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 20 kwi 2004, o 14:17
 


Sewer - ja adminem ani modem nie jestem. Ale sa dwie mozliwosci

1. Zostawiamy wszystko tak jak jest, co prawdopodobnie w krotkim
czasie zaowocuje strata przez forum miana oficjalnego

2. Robimy porzadek

To forum jeszcze 2 - 3 miesiace temu takie nie bylo. CO SIE Z NIM
STALO?


           
Post 20 kwi 2004, o 14:48
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Witam.
Pozwole sobie wkleic kilka cytatów na temat mojej skromnej osoby z Gdańskiego forum :) :wink:
Cytuj:
Kamil z Rzeszowa jest chyba jednym z niewielu kibiców spoza gdańska na tym forum którzy nie są chamscy czy bezczelni

Cytuj:
Szakunec dla Kamila !!!
Bardzo ladne zachowanie ze strony kibica z Rzeszowa

Cytuj:
BRAWO DKA KAMILA zeby wszyscy kibice zuzla mieli takiesame podejscie do sportu

Cytuj:
Brawo dla naszych chlopakow i pozdrowienia dla kibicow z Rzeszowa za posty. Oby tak zwawsze byly proawdzone rozmowy na forum.


Wiec nie wkleiłem tych cytatów zeby sie pochwalic :P :mgreen: tylko...
Sa one przykładem, ze potrafie dyskutowac kulturalnie, jesli któs nie pisze pierdół :D i nie prowokuje do kłótni....
Prosze o przeanalizowanie sobie tematu o meczu z Lublinem, kto pierwszy zaczynał kłótnie i wyzwiska w strone nas i wyśmiewanie sie z naszych zawodników... Musiałem na to zaregowac bo to aż wstyd własnie zeby ktos napisał cos na temat np. Pawła Miesiąca i zaden kibic na to nie zaregował bo później Paweł przeczyta forum i pomyśli, ze nie ma kibiców w Rzeszowie :D :) A przeciez tak nie jest :):P
Tyle co mam do powiedzenia
Dziekuje za uwage i Pozdrawiam :D

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 20 kwi 2004, o 15:01
 


Jasiek nie siej propagandy... <sciana>

Masz jakieś dowody na to, że sponsor zrezygnował przez Forum? Bo śmiem twierdzić, że jest to tylko Twym wymysłem, aby zasiać spokój na Forum...

Jestem osobą, którą łatwo sprowokować i nie myślę się zmieniać, tylko dlatego, że komuś to nie pasuje... Staram się nie zaczynać kłótni, ani zaczepek, ale nie dam nigdy po sobie, czy po Stali jeździć...


           
Post 20 kwi 2004, o 15:24
 


drogi australijski kolego...z mila checia zobaczylbym jakies ddowody, co do tego ,ze nalezy mi sie ban...byc moze tak jest, jednak, chcialbym poznac czym sie sugerwoales piszac miedzy innymi o mnie...Rowniez twoja osoba nie jest tutaj bez winy, ciagle prowokacje na tym, czy nawet na tarnowskim(tfuu, skandal!) forum doprowadzaja bardzo, a to bardzo czesto do roznorodnych klotni...pozdrawiam serdecznie...


           
Post 20 kwi 2004, o 15:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Sewer - ja adminem ani modem nie jestem. Ale sa dwie mozliwosci

1. Zostawiamy wszystko tak jak jest, co prawdopodobnie w krotkim
czasie zaowocuje strata przez forum miana oficjalnego

2. Robimy porzadek

To forum jeszcze 2 - 3 miesiace temu takie nie bylo. CO SIE Z NIM
STALO?


ad 1. aż tak drastycznie to raczej nie bedzie bo aż takich podstaw do tego nie ma.

ad 2. Robimy porządek, tzn.?? bo nie bardzo wiem na czym miałoby to polegać :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 20 kwi 2004, o 16:48
 


Jasiek napisał(a):
2. Robimy porzadek

A kim Ty tu do cholery jesteś żebyś robił porządek? Co? No kim?


           
Post 20 kwi 2004, o 17:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Co do awantur na linii KK-Jasiek. Nie interesuje mnie skad się wzięły wasze animozje, ale wszelkie spory proszę załatwiać poza forum :!: Umówcie się na godzinę na czacie i tam się powyzywajcie.

I o to mi chodzi bo na razie to Jasiek tylko wymienia niki uzytkownikow nie podajac zadnych konkretnych sytuacji, powodow. Pisze uogolniajac wszystko. Do tego nie napisze osbona np PW tlykj owszyzstko na forum i nie wiem czemu ma to sluzyc, chyba tylko pogorszeniu sprawy, poniewaz non-stop krytykajac osoby z KK dolewa oliwy do ognia...
wiec czekam Jasku az w koncu co napiszesz do mnie poza forum bo na razire tylko na forum odwazyles sie cos o mnie napisac.

pozdro

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 20 kwi 2004, o 17:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No nareszcie mam kompa w domu to moge coś napisać :P

Każdy rozumie to, że wypowiadając się na różne tematy kierujemy się emocjami i pisze się to co nam ślina na język przyniesie. Jednak to co się ostatnio dzieje to już lekkie przegięcie. Chodzi głównie o przeklinanie i wyzywanie się nawzajem. Nie może tak być...ja wiem, że czasami trzeba :) ale bez przesady. Myślicie, że jeśli ktoś wejdzie sobie do tematu z meczem z Lublinem i poczyta co tam się dzieje to będzie chciał sponsorować stronę albo KK? Wątpie...dlatego prosz wrzucić trochę na luz i nie przeklinać do drugie słowo.


           
Post 20 kwi 2004, o 18:49
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Faktem jest, że ostatnio poziom forum obniżył się i to bardzo. Nie wiem czemu tak się dzieje. Ostatnio jest jeszcze gorzej bo pojawiło się kilku nabijaczy postów, których ksywek nie podam bo łatwo się domyślić.
Co do awantur na linii KK-Jasiek. Nie interesuje mnie skad się wzięły wasze animozje, ale wszelkie spory proszę załatwiać poza forum :!: Umówcie się na godzinę na czacie i tam się powyzywajcie.
Banów nie będzie bo jak już kiedyś pisałem, gdybym tak ściśle się trzymał regulaminu to na forum zostałoby może 5-6 osób, a reszta bany włącznie ze mną 8-)


oczywiście w tych 5 osobach jest Fransik, który bardzo rzetelnie przestrzega regulaminu::)) Pozdro

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 20 kwi 2004, o 21:29
 


Kezman, dokladnie to co piszesz, mialem na mysli. Ale niektorzy twierdza,
ze na forum nie jest zle. OK, nie kazdy musi sie zgadzac z moja opinia.

Fransik - prawdziwy przyklad. :)


           
Post 20 kwi 2004, o 21:44
 


Jasiek napisał(a):
Kezman, dokladnie to co piszesz, mialem na mysli. Ale niektorzy twierdza,
ze na forum nie jest zle. OK, nie kazdy musi sie zgadzac z moja opinia.

Fransik - prawdziwy przyklad. :)


no to mistrzu, czekam na jakis "dowod" mojego nagannego zachowania (wyzywania, nagminnego prezeklinania itd;]...Nikt nie bedzie szargal mojego dobrego imeinia :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi