Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Temat sympatykow SPEEDWAYa z USA. Informacje.


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 11 cze 2004, o 01:33
 Temat sympatykow SPEEDWAYa z USA. Informacje.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Witam,
Mam prosbe. Prosze o kontakt ze mna forumowiczow zza oceanu ( USA :) ) glownie z okolic Chicago ale i nietylko. Piszcie na priva albo GG 113682. Pozdro!!!


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, o 04:48 przez error, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 11 cze 2004, o 21:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Jakis FC za oceanem ? :)


           
Post 12 cze 2004, o 05:45
 Temat postu: Do sympatykow Stali Speedway Rz. z USA
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 05:45
Skąd: USA
Posty: 35

Zobacz profil 
Hej Error,
Tak sie sklada, ze mieszkam w Chicago.
Kontakt do mnie e-mail kmmaaestro@aol.com
ICQ 162-011-730


           
Post 16 cze 2004, o 20:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
co to jest ICQ??
PZDR

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 16 cze 2004, o 20:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 05:45
Skąd: USA
Posty: 35

Zobacz profil 
mychas napisał(a):
co to jest ICQ??
PZDR

To jest taki program jak polski gadu-gadu.
Bardzo znany na swiecie.


Pozdrawiam


           
Post 9 cze 2005, o 02:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Odswiezam temat.
Dowiedzialem sie z radia, pozniej zreszta tez dzwonilem ze zuzlowy klub " Jaskolka" z Chicago organizuje w ta sobote tj 11 czerwca 2005 zawody zuzlowe. Odbeda sie one na torze w Indianie, w miasteczku Valparaiso. Wiecej szczegolow pod nr tel. 773 616 3556.
email: speedwayfanclub@yahoo.com

Ponadto w klubie " Felix Club" organizowanie sa spotkania sympatykow zuzla, najblizsze odbedzie sie w ten piatek. Na spotkaniach mozna pogadac przy retransmisjach meczy zuzlowych, napic sie piwka i mile spedzic czas.

Tym razem jeszcze mnie tam nie bedzie ale na nastepne zawody ktore odbeda sie 16 lipca jada na 100 %.


           
Post 9 cze 2005, o 03:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 05:45
Skąd: USA
Posty: 35

Zobacz profil 
Hej Error !!! Dzieki za informacje. Dzwonilem pod ten numer i dowiedzialem sie ze jest w ten piatek spotkanie w tym klubie i beda puszczac mecz Unii z Wlokniarzem. Postaram sie tam byc to jak bedziesz mial chwile to zagladnij. Gdzies tak o 8 wieczorem ma sie to zaczac.


           
Post 9 cze 2005, o 03:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Maestro napisał(a):
Hej Error !!! Dzieki za informacje. Dzwonilem pod ten numer i dowiedzialem sie ze jest w ten piatek spotkanie w tym klubie i beda puszczac mecz Unii z Wlokniarzem. Postaram sie tam byc to jak bedziesz mial chwile to zagladnij. Gdzies tak o 8 wieczorem ma sie to zaczac.


W piatek lece na urlop na Floryde, wracam w nastepny piatek a w sobote jade do Indianapolis na GP F1. Mysle jednak ze na nastepne spotlanie juz sie wybiore, wezme tez ze soba kilka meczy Stali z tego sezonu, gdyz mam nagrane na DVD ( brat w Polsce nagrywa mi i podsyla co jakis czas) wiec moze uda sie ogladnac tez ostatni mecz z Grudziadzem. Pozdro/

ps jak masz info gdzie jest ten Felix Club to wklej tu adres.


           
Post 9 cze 2005, o 05:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 05:45
Skąd: USA
Posty: 35

Zobacz profil 
Z tego co mowil ,,gosciu,, to klub jest na Fulerton pomiedzy Laramie i Long.


           
Post 12 cze 2005, o 04:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
ERROR: JAK DLA CIEBIE JA JESTEM ZZA OCEANU WIEC SIE ZGLASZAM BYQ

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 23 cze 2005, o 01:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Maestro? Byles w tym klubie? Jesli tak napisz jak bylo, jesli fajnie to moze sie wkrotce wybiore bo juz jestem po urlopie.... wiec moge zapuscic sie w rejony Chicagowskie 8-)


           
Post 23 cze 2005, o 02:23
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 05:45
Skąd: USA
Posty: 35

Zobacz profil 
Hej Error, Tak bylem na tym spotkaniu. Calkiem przyjemny klub, ktorego wlascicielem jest Polak gdzies od 1984 roku. Facet jest wielkim fanem pilki noznej i zuzla. Wybiera sie teraz w jesieni na mecz Anglia-Polska. Takich jak on jest jeszcze kilku. Jezdza na MS w Pilce Noznej itp.
W klubie jest projektor i w ten sposob mozna obejrzec na duzym ekranie rozne imprezy. Sciagaja z Polski kasety z imprez zuzlowych.
To spotkanie na ktorym bylem bylo przed impreza zuzlowa w Indianie.
Z powodow ode mnie niezaleznych nie moglem tam pojechac. Z tego co wiem to jezdzi dwoch Polakow. Na nastepnej imprezie zulowej w lipcu bedzie prawdopodobnie trzeci, gdyz jego motocykl ,,plynie,, z Polski.
Jesli dotrze na czas to tez wystartuje.
To tak w skrocie wyglada.


           
Post 23 cze 2005, o 03:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No to w takim razie trzeba sie umowic na ktorys weekend i wypic jakiegos browara w zuzlowym towarzystwie. Wracajac z Formuly 1 w ostatnia niedziele przejezdzalem obok tego miasteczka co jest ten tor zuzlowy. Odemnie troche daleko ale mam ochote sie wybrac. Wiadomo ze nie sa to jakies arcy ciekawe zawody, pewnie raczej przypominaja trening juniorow ... ale raz na jakis czas mozna sie wybrac.


           
Post 29 cze 2005, o 08:51
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
moze to nie jest odpowiedni temat, ale lepszego nie znalazlem.

Moze nie jest to zadna nowosci dla nikogo ale dla mnie jest. Wczoraj (Wtorek 28) po raz pierwszy od zeszlego sezonu zobaczylem zuzel na Polsacie2. Dotyczy to oczywiscie mieszkancow USA ktorzy posiadaja ten oto program, bo jak odkrylem o okolo godziny 11:00 P.M. czasu Centralnego byl retransmitowany mecz Wroclaw-Bydgoszcz. Niewiem czy inni to wiedzieli, ale ja sie dopiero teraz o tym dowiedzialem i chcialem poinformowac o tym mieszkancow USA bo moze sa tutaj tez tacy ktorzy o tym nie wiedzieli. Mam nadziej ze stacja ta bedzie co wtorek pokazywala mecze e-ligowe, i wspominali tez tam ze beda transmotowali MPPK ( w ktorych jak wiemy startuje i nasz team) to moze i my sie zalapiemy :wink:


           
Post 4 lis 2005, o 15:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
26 listopada (Andrzejki ??) klub "Jaskolka" z Chicago organizuje Bal Zuzlowca. Na imprezie beda obecni Kolodziej i Marcin Rempala z Uni Tarnow oraz ktos z Rzeszowa. Kiedys slyszalem ze ma byc Rafal Wilk ale dzis nie potwierdzono tego info. Jesli ktos wie ktory zuzlowiec z Rzeszowa wybiera sie na ten bal do Chicago niech napisze. Bilety $75 od osoby, miejsce - nie zapamietalem ale jesli ktos jest chetny to dzwonic do klubu Jaskolka. Zastanawiam sie czy isc, ale musze wiedziec kto z Rzeszowa przyjezdza.


mam prosbe do modow: jakby sie dalo to prosilbym o przeniesienie tego tematu do innego dzialu np "wokol zuzla" gdyz tutaj sa sprawy zwiazane z dzialaniem forum i www , zakladajac ten temat nie pomyslalem ze bede mogl informowac troche o dzialalnosci speedwaya za oceanem. Dzieks.


           
Post 5 maja 2006, o 01:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
W zwiazku z wypadkiem Rafala Wilka wychodze z inicjatywa zorganizowania zbiorki pieniedzy na leczenie i rehabilitacje. Dzwonilem juz do klubu zuzlowego Jaskolka w Chicago, zostawilem wiadomosc i moze oddzwonia. Nie jest nas wielu ale zawsze troche mozemy pomoc.
Moj nr GG 113682

_________________
Leave Me Alone


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi