Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Czy micson powinien zostac dalej adminem?


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.


Czy micson powinien zostac dalej adminem?
tak 59%  59%  [ 20 ]
nie 26%  26%  [ 9 ]
nie mam zdania 15%  15%  [ 5 ]
Liczba głosów : 34
Opcje      Szukaj
Post 12 sie 2004, o 10:44
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
wsumie nie wiem dlaczego zostal on tez adminem strony...


Bo zajmuje się tą stroną? :wink: Sorry, ale ja pisze tylko newsy...wszystko aktualizuje dodaje Raven, staty, tabele, wszystkie nowe "zakładki", które pojawiają się na stronie typu konkurs....to wszystko robi Raven. Ja tylko pisze :P


           
Post 12 sie 2004, o 14:24
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
polan nastepny typ, który wie o co wszystko poszlo itd.... nie WQRWILBYS SIE jakbys dostał bana za nic??? bo wyobraź to sobie ze ja chyba dostalem ze na gg napisalem na niego cwel hehehehe
Tak sobie ubzdurałeś że dostałeś za nic i się tego trzymasz. Zatem przeanalizujmy regulamin skoro tak bardzo chcesz
1. Mozna posiadac tylko jeden profil uzytkownika.
OK
2. Nie uzywamy wulgarnych slow i nie obrazamy innych.
Tu mógłbym wypisać dłuuugą litanię. Wezmę przykład pierwszy z brzegu - twój podpis na forum obrażający Tarnów!
3. Nie zakladamy istniejacych juz tematow (aby sie upewnic czy dany temat istnieje kozystamy z wyszukiwarki).
Załózmy że OK
4. Nie spamujemy/floodujemy czyli poprostu nie nabijamy postow.
Tu najlepiej spytać koronera który ma już dawno wyrobione zdanie na temat twoich postów... Poza tym od całej tej awantury co chwilę piszesz niemal identyczny post w którym narzekasz na mnie na całego. To też jest nabijanie. Wystarczyłoby raz.

Bana dostałeś za prowokowanie do awantury w tym miejscu http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=1510&start=20 zaraz po moim poście wyjaśniającym motywy usunięcia twojego wpisu. Po tym próbowałem się z tobą dogadać na gg co jednak okazało się niemożliwe. Więc nadal sobie tłumacz że dostałeś baniaka (którego nawiasem mówiąc miałeś może 2 godziny, zdjął go Kezman, po uzgodnieniu ze mną) za opis na gg

Dalej są już ogólne uwagi w regulaminie więc sobie daruję. Ale najlepsze jest pod koniec
9. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania i edytowania Waszych komentarzy.
Ha! Rejestrując się na forum akceptujesz ten regulamin. Jeśli ci nie odpowiada oraz nie odpowiadają ci zasady panujące na tym forum to ja absolutnie nie zmuszam nikogo do pisania. Możesz się przesiąść chociażby na Sportsboard gdzie z pewnością dostaniesz wytłumaczenie z każdego usuniętego posta (LOL!!)

Fransik napisał(a):
usuniesz mi znowu post?
micson jestes smieszmy....

Za to ty jestes żałosny.

Albo odpowiadają ci zasady tego forum i się uspokoisz albo możesz się przesiąść na inne forum dyskusyjne. Ja nikogo nie zmuszam. Koniec.


           
Post 12 sie 2004, o 19:45
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
napewno micson za co dostalem bana? bo nie rozumie!!!

za to dostalem bana za to co tam napisalem??? oj napewno nie bo bana dostałem po rozmowie od razu z tobą i samemu mi napisales ze bana dostałem za jajco wiec juz nie sciemniak mi ze za tamten wpis....

oki uzywam wulgarnych wylarów haha bardzo duzo ludzi uzywa wiec dawaj bany wszystkim... chodz oki za to nie dostalem napewno bana!!!! a jezeli juz jestes taki dokladny to na tym forum by bylo z pieciu uzytkowników....

Cytuj:
zaraz po moim poście wyjaśniającym motywy usunięcia twojego wpisu.
to nie bylo zaraz tylko jak ja zareagowalem u kezmana na GG to wtedy... a posta tamtyego pisałem dzien wczesniej... czyli jak ja bym nie zareagowal dlaczego usunales mi posta to bys myslal ze mozesz sobie kasowac posty kiedy chcesz i jakie bądź=, a tamten napewno był na temat.... wystarczyloby zacytowac moj post daj argumentacje i tyle... ale poszedles po najmniejszej linii oporu usuac i uciec ... tak w skrócie mozna by to podsumować....

punkt 2 zgadzam sie obrazam tarnow i co dostane za to bana? lol to jest tylko podpis jak chcesz nie musisz tego czytać.... jesli chodzi o nabijanie postów to sa napewno goście którzy częsciej piszą nie na temat.... moim zdaniem nie nabijam postów...

ja obrazam tarnow Ty obraziłeś mnie więc powinniśmy dostać oby dwaj bany

więc jestem raczej uzytkownikiem który jest wzorem do nasladowania:D:D temat mozecie zamknąć mam nadzieję że uświadomiłem Ci raven że nie jesteś tutaj nie wiadomo kim i że nie możesz sobie pozwalać na wszystko.... usuwaj sobie posty buczoków :lol: a od moich się odwal chybą że bedą obrażały kogoś ( oprócz tarnowa) lub bym coś pisał specjalnie... lecz to już nie nastąpi bo moja przygoda z tym forum przez takich cwaniaków jak Ty sie skonczyła narazie wszystkim:):)

zastanów się 5 tyś razy jak bedziesz usuwał posta komuś kto na tym forum siedzi prawie od początku jego istnienia... bo poźniej ktoś weźmie przykład ze mnie:D:D

a jeszcze jedno ankieta pokazał ze sa ludzie którym nie pasuje Twoje zarządzanie i może Cię w czymś uświadomi papa oczywiście oprócz tych 16 głosów w których połowa moim zdaniem chce Ci się przypodobać .... papa

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 sie 2004, o 00:20
 


Cytuj:
temat mozecie zamknąć mam nadzieję że uświadomiłem Ci raven
że nie jesteś tutaj nie wiadomo kim i że nie możesz sobie pozwalać na
wszystko....


Chyba jednak moze :wink:


           
Post 14 sie 2004, o 04:44
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Sewer napisał(a):
Nawet nie mam wątpliwości że micson jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.


Zgadza się Sewer! Lepszego admina nie znajdzie nigdzie nawet w Chicago :!: :D :D Zdecydowanie deklasuje dwóch pozostałych adminów "rozmawiając z tamtymi trzeba się posługiwać językiem migowym " a co gorsza jeden z nich straszy mnie banem od pewnego czasu :D

Oczywiście zagłosowałem na TAK

Niestety micson osobników z KK nie można banować...szkoda <szlak mnie trafia> :!: :wink:

Ale znając życie to i to ci się uda :P


           
Post 20 sie 2004, o 11:27
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Widze, że temat został zakończony, wszystko zostało wyjśnione więc go zamykam.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi