Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Czy micson powinien zostac dalej adminem?


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.


Czy micson powinien zostac dalej adminem?
tak 59%  59%  [ 20 ]
nie 26%  26%  [ 9 ]
nie mam zdania 15%  15%  [ 5 ]
Liczba głosów : 34
Opcje      Szukaj
Post 11 sie 2004, o 11:29
 


Cytuj:
Kamil - nigdy nie napisałem, ze jak się wkurzę to usunę forum.
Kontunuując przykład z dzieckiem czy jak ono nabroi to kroisz je
tasakiem?


Micson juz dawno sie wkurzyl, a forum jeszcze istnieje. :lol: A czy kroil
kogos tasakiem to nie wiem. :P Fajny srodek wychowawczy. :D


           
Post 11 sie 2004, o 11:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Tak wracając do tematu admina to powiem tak. W roli admina to mi sie widzą tylko trzy osoby na tym forum - Kezman, Ramelow i Mak. Do ravena nic nie mam ale w/w osoby bardziej według mnie na to stanowsiko pasują.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 11 sie 2004, o 11:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
A ja wciąż będę się upierał przy tym, ze najodpowiedniejszą osobą na stanowisku admina jest micson ;-) Chociaż można by w sumie jeszcze MaK'a dorzucić ;-) Miałby więcej zajęć na głowie, to może mniej pisałby do TŻ :P


           
Post 11 sie 2004, o 12:03
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Damon ale to wymagałoby interwencji w bazie danych a ja nie mam do niej dostepu :?

:| I tak nie wiem o co chodzi z ta baza danych... Ale jak Ty nie masz dostepu do niej do kto ma miec z tego forum? :?

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 11 sie 2004, o 13:45
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2004, o 17:03
Skąd: Jarosław
Posty: 82

Zobacz profil 
ja do gadania nic nie mam w koncu mam malo postow na koncie i jestem ogolnie nieznany ale uwazam ze ten temat powinno sie zamknac!!!! Fransik jesli ma jakis ból to niech to zalatwi prywatnie a nie bluzga na micsona na forum i oczernia go na oczach innych forumowiczow:(zresztą takie tematy tylko obnizaja poziom forum



pozdroooo


           
Post 11 sie 2004, o 14:06
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
róbcie sobie co checie, zostawcie go albo zmiencie. Dla mnie mozecie sobie wszystkich powymieniac, byle tylko Rzeszów był w barażach>!!!


           
Post 11 sie 2004, o 15:43
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Nei rozumiem czemu piszecie zeby ten temat wywalic..Jest jak najbardziej OK!
Kto bedzie miał jakieś pretensje to napisze tu , a nie bedzie zasmieciał innych tematów!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 11 sie 2004, o 16:58
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
superman napisał(a):
ja do gadania nic nie mam w koncu mam malo postow na koncie i jestem ogolnie nieznany ale uwazam ze ten temat powinno sie zamknac!!!! Fransik jesli ma jakis ból to niech to zalatwi prywatnie a nie bluzga na micsona na forum i oczernia go na oczach innych forumowiczow:(zresztą takie tematy tylko obnizaja poziom forum



pozdroooo


stary zamknij sie jak nie wiesz o co biega oka??? gdzie obrazalem wielkiego ravena na forum no gdzie?? pisząc slowo kozak tak?? to wszystkop bylo juz po tym jak on nazwal mnie pierwszy publicznie glupkiem a ja na gg to moge bluzgac nawet i na jego cala rodzine a a on na forum nie ma prawa mi dac bana kumasz???

dziwie się ze niektore osoby jak napisze slowo kozak to mi nagle przypominaja jaki jest reguilamin a jak micson napisal na mnie glupek to jakos nikt się nie odwarzyl napsiac cos na niego bo wszyscy chca mu dupsko przylizac.... liszcie sobie dalej ja nigdy nie bede pisal juz na forum jak cos to tlyko do takich niekumatych ludzi jak Ty supermen....

przypomne Ci ze pytalem sie wielkego micsona za co mam bana a on do mnie powiedzial za jajco... czy tak postepuje admin? ba czlowiek ktory sie uwaza za wielkiego nie wiadomo kogo ktory zalozyl forum... nara

usuniesz mi znowu post?
micson jestes smieszmy....

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 11 sie 2004, o 18:08
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
Damon napisał(a):
Chodzi mi jednak o to, ze mozna w bazie danych zmienic cos takiego jak date dolaczenia na forum oraz liczbe postow... Na tym forum jestem od pierwszego dnia jego istnienia i na prawde mi glupio jak patrze na ta date dolaczenia... :?


Ale i tak masz spoko średnią prawie 7 postów dziennie , o czym mozna tyle pisać?? :wink:
Albo taki Tomi od 17 czerwca 2004 - 140 postów!
Napinacze! Bana im!!! :wink:
Aha i jeszcze za niektóre posty to Jaśkowi bana by sie należało, tak na opamietanie. :wink:

I jeżeli gość stworzył forum to dlaczego nie ma na nim rządzić?
Moze robic co mu pasuje. Oczywiście w granicach dobrego smaku.


A co sie czepiles mnie. Zrobilem ci cos czy co :?: :?: Ja na ciebie nie pisze zeby tobie dano bana. Pisze to co mysle. Wiec moze mi wytlumaczysz za co chcesz zeby mi dano bana :?: :?: Wiec nie czepiaj sie mnie. Ja na ciebie nic nie pisze. Wiec ty chyba tez nie masz powodow zeby na mnie pisac.


           
Post 11 sie 2004, o 18:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
czyżby nowe kłótnie :> heh

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 11 sie 2004, o 18:19
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
buried napisał(a):
czyżby nowe kłótnie :> heh


Po co odrazu klutnie. Ja sie tylko grzecznie chce spytac SHARKA czy ma cos do mnie.


           
Post 11 sie 2004, o 18:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Tomi napisał(a):
buried napisał(a):
czyżby nowe kłótnie :> heh


Po co odrazu klutnie. Ja sie tylko grzecznie chce spytac SHARKA czy ma cos do mnie.


Spoko miałem tylko takie skojażenie po tym co przeczytałem :]

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 11 sie 2004, o 23:01
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Ej chlopy zastanowcie sie nad tym co piszecie, przeciez niektorzy tu pisza takie rzeczy ze jak to czytam to caly czas mam smiechawe :wink:

Bez urazy fransik ale najbardziej mnie rozbawilo twoje stwierdzenie:
gdzie obrazalem wielkiego ravena na forum no gdzie?? pisząc slowo kozak tak?? to wszystkop bylo juz po tym jak on nazwal mnie pierwszy publicznie glupkiem
Normalnie jakby ktos mnie nazwal publicznie glupkiem to ja bym go odrazu ciach tym tasakiem pozyczonym od Jaska :lol: :lol: :lol:

A ty Tomi nie czepiaj sie ludzi o to co pisza bo po pierwsze tam byla buzka --> :wink: a po drugie to tu wszyscy zaczynaja sobie robic jajca, hehe te jajca od bana o sorry tam chodzilo o jajco :wink:

Ludzie ja i tak nie znam Micsona i wcale nie zalezy mi na tym zeby gosciowi sie podlizac (bo po co) ale mam do goscia szacunek za to ze stworzyl to forum i ma sile je prowadzic...tak nagina w niektorych miejscach regulamin ze łoj, przeciez jakby sie trzymal sztywno regulaminu to na tym forum bylo by z 5 uzytkownikow a reszta to bany...

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 11 sie 2004, o 23:20
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Czy micson powinien zostac dalej adminem?
Brakuje w tej ankiecie jednego--"nie mam zdania"......:)


           
Post 11 sie 2004, o 23:24
 


Marcin Semczyk napisał(a):
Czy micson powinien zostac dalej adminem?
Brakuje w tej ankiecie jednego--"nie mam zdania"......:)


jak nie masz zdania to sie nie wypowiadaj - chyba proste :lol: ;)


           
Post 12 sie 2004, o 00:00
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
polan nastepny typ, który wie o co wszystko poszlo itd.... nie WQRWILBYS SIE jakbys dostał bana za nic??? bo wyobraź to sobie ze ja chyba dostalem ze na gg napisalem na niego cwel hehehehe POLAN zamknij najlepij buzie jak nie znasz całej sytuacji...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 sie 2004, o 00:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Marcin Semczyk napisał(a):
Czy micson powinien zostac dalej adminem?
Brakuje w tej ankiecie jednego--"nie mam zdania"......:)


jak nie masz zdania to sie nie wypowiadaj - chyba proste :lol: ;)


Żałość Mistrzu Żałość.....


           
Post 12 sie 2004, o 09:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Stary MIchal ma racje - nie masz zdania - nie pisz, proste...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 12 sie 2004, o 09:00
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Marcin Semczyk napisał(a):

Brakuje w tej ankiecie jednego--"nie mam zdania"


Masz racje i pozwoliłem sobie dodac taka opcje w ankiecie.

Jak dla mnie ludzie którzy pisza zeby micson nie był adminem sa smieszni i to bardzoo .. :lol: :lol:
Jakby nie ten człowiek to nie byłoby tego forum .. nie mielibyscie chłopaki gdzie pisac ..

P.S
Fransik jestes uparty jak koza !! (nie kozak) :P :P :P

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 12 sie 2004, o 10:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Micson, wsumie wiele razy zalazl mi dosc konretnie za skore, ale mimo to typ jest pomyslodawca tego forum, wsumie nie wiem dlaczego zostal on tez adminem strony... Zrobic forum to nie problem, bo to jest szablon... Ale patrzac ogolnie na forum, jest "zadbane" nie ma zbyt wielu beznadziejnych topicow, jest to co prawda glownie zasluga Kezmana, ale Raven tez sie napewno do tego przyczynil... Bledem bylo banowanie wszystkich tarnowian, a byli banowani za to ze nie obrazali nikogo procz... samego Ravena... Raven jest jaki jest, moze tez przez to ze mysli ze mu wszystko wolno, no niestety tak jest na meczach go nie ma to nie idze z nim "porozmawiac", takze moze sobie rzadzic chlop na forum...

Ja mimo wszystko nie jestem za sciagnieciem Ravenowi admina, ale moglo by sie to odbywac troche na innych zasadach... Chodzilo by o to aby Raven zajmowal sie jedynie sprawami technicznymi, a Kezman merytorycznymi :)

Wiem ze to i tak nic nie da, bo forum jest jakie jest, zarzadzanie tez jest jakie jest... Ale ja z forum jestem zadowolony z jego prowadzenia w 90% tez :) ALe faktem jest ze zmiany sa potrzebne, jesli cos zmienimy i nie przynisie to oczekiwanych skutkow, to wkoncu czlowiek uczy sie na bledach... Jesli przez zmiany forum ma sie stac lepsze to pytanie brzmi... DLACZEGO NIE :?:

P.S. Jestem na TAK...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi