Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Czy micson powinien zostac dalej adminem?


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.


Czy micson powinien zostac dalej adminem?
tak 59%  59%  [ 20 ]
nie 26%  26%  [ 9 ]
nie mam zdania 15%  15%  [ 5 ]
Liczba głosów : 34
Opcje      Szukaj
Post 10 sie 2004, o 15:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Fransik w tej ankiecie brakuje jednej opcji "Nie obchodzi mnie to" a tak pozatym to jest dziwny temat takie sprawy to załatwiajcie sobie na gg albo przy piwku na polq :D


           
Post 10 sie 2004, o 15:51
 


Przejrzalem sobie forum i domyslam sie juz, za co Fransik mial dostac
bana. Otoz chodzilo o zakladanie bezsensownych tematow. Przypomina
mi to przyklad Alojza z tarnowskiego forum, ktory zalozyl tak z piec
bezsensownych tematow i Izu mu dosunal bana na miesiac. Wiec Raven
(Micson) nie jest pierwszym adminem, ktory to stosuje.


           
Post 10 sie 2004, o 16:05
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
2. Nie uzywamy wulgarnych slow i nie obrazamy innych.


Fransik stosuj się do tego punktu...



on tez niech sie stosuje do tego punktu.... tylko ze co jest obraźliwego w slowie kozak? hm to jest tylko i wylacznie prawda!!!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 10 sie 2004, o 16:13
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
W słowie kozak nic...


           
Post 10 sie 2004, o 16:55
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
W słowie kozak nic...



a glupek?

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 10 sie 2004, o 17:19
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
Ja do micson nie mam nic. Jak dla mnie on bardzo dobrze spelnia swoja role tak jak inni administratorzy i moderatorzy. A ze raz mu puscily nerwy to sie moze zdazyc. Wiec moja odpowiedz brzmi ze powinien dalej byc adminem. :!: :!: :!:


           
Post 10 sie 2004, o 17:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 16:30
Skąd: Rzeszów
Posty: 16

Zobacz profil 
Cześć !

Ja mam takie całkiem prywatne pytanie do administratorów i innych wszechwiedzących co jest dobre na forum a co złe.
Zdjęto już mi 6 postów i co ciekawe nikogo w nich nie obraziłem,
fakt niektóre wywołały gorące dyskusje ale z tego powodu że dopuszczani na forum są jacyś z lekka psychiczni, którzy widzą tylko
swoje paranoje i nie umieją podyskutować normalnie.
Znają tylko kilka głupkowatych odzywek a na żużel patrzą szowinistycznie i wybiórczo co potem wychodzi na stadionie.
Zarządzającym tym forum chyba o to chodzi żeby tematy dyskusyjne spadały ponieważ krytyka uczciwa jest źle widziana, a poza tym do dyskusji trzeba mieć argumenty a niestety dziecko nie wie co to argument - to się nabywa wraz z wiekiem i nauką.

Przykro patrzeć jak ciekawe tematy lecą za burtę a jakieś wypociny czy taki jest lepszy od takiego rządzą tym forum.
Już jestem pogodzony że i ten temat wyleci po paru minutach od zaistnienia poniewa zauważyłem że w interesie zarządców nie jest stworzenie prawdziwego forum na które z chęcią będą pisać kibice z całej Polski i będzie się można dużo dowiedzieć.
Może się jednak mylę i zaskoczycie wreszcie, aby pozbyć się tego marazmu - dajcie sobie szanse i nie róbcie dziecinady.
Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących i kochających żuzel całościowo a nie tylko Pawła M. i takie tam podobieństwa.


           
Post 10 sie 2004, o 17:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 cze 2004, o 01:44
Posty: 26

Zobacz profil 
Ja do niego nic nie mam , poza tym , że włazi do dupy kibicom druzyn przeciwnych- patrz np. forum Stali Gorzów


           
Post 10 sie 2004, o 19:13
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
darkman napisał(a):
Ja do niego nic nie mam , poza tym , że włazi do dupy kibicom druzyn przeciwnych- patrz np. forum Stali Gorzów


Kulturalną rozmowę nazywasz "wlażeniem do dupy"? Sorry, ale nie wszyscy lubią się tylko wyzywać z kibicami innych drużyn...


           
Post 10 sie 2004, o 19:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Fransik jestes o 1 dzień krócej odemnie na tym forum (ja zalogowałem sie chyba w dzien po tym, jak powstało) i powinienes wiedziec, ze to dzieki Micsonowi to forum wogóle istnieje (bo On je założył!).
Dla mnie temat bez sensu.


           
Post 10 sie 2004, o 19:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Wiecie co, kto jest za wywaleniem tego tematu?? bo ja bym proponował tak właśnie postąpić !!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 10 sie 2004, o 20:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
A nawet jeśliby wyniki tej ankiety były przeciw Micsonowi, to czy ktoś wierzy, że ów by "abdykował"? Gdy kiedyś go skrytykowałem za prowadzenie forum, odpisał, że forum on zrobił, i gdyby miał odejść to odszedłby razem z nim. A ja żebym "lepiej zamknął ryja". Ot kultura. Ot, prywata.

micson napisał(a):
:lol:
No cóż, próbowałem się dogadać z Fransikiem na gg niestety nic poza obrażaniem mnie się nie dowiedziałem więc ów osobnik niestety musi nas na jakiś czas opuścić.


I za to dostał bana, że Cię zwyzywał w prywatnej rozmowie? Potwierdzam - ot, prywata.

Ps. Na admina antyślączka! ;)


           
Post 10 sie 2004, o 22:19
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
mial w bazie danych pozmieniac mi pewne rzeczy, ale jakos do dzisiaj efektu tych zmian nie ma...
:| Damon jak to nie pamietasz? Rozumiem, że chodzi o to, żeby przywrócić ci stary profil użytkownika. Przecież pytałem o to na forach phpbb.com i phpbb.pl i stanęło na tym że to jest niewykonalne. Co mogłem więcej zrobić?

Fransik napisał(a):
kezman napisał(a):
martini napisał(a):
MOJA ODPOWIEDZ brzmi NIE !!!!!!

Buhahahaha martini może jakieś uzasadnienie? Jesteś od września na forum i nie zauważyłem, abyś miał jakieś problemy z Ravenem :roll: Po prostu napisałeś tak bo go nie znasz i tyle. No comment.


jakby go poznal to napisalby 100 tys razy nie... dobrze ze go nie poznales... pozdro dla Ciebie:) bo to jest taki kozak który mysli ze jest adminem i moze dawac bany za byle co.... tzn za nic


Fransik takim postem straciłem do ciebie już ostatnią resztkę sympatii.
Życzę powodzenia w dalszym napinaniu przez neta. Polecam zarejestrowanie się na wszystkich forach dyskusyjnych i założenie tam wątków "Micson to cwel". Śmiało! Pokaż że na bana nie zasłużyłes :lol: :lol:
Fransik napisał(a):
on tez niech sie stosuje do tego punktu.... tylko ze co jest obraźliwego w slowie kozak? hm to jest tylko i wylacznie prawda!!!!!!!!!!!
Prawda!? Zatem taką samą prawdą jest to, że jestes głupkiem! Raz po raz dajesz temu dowód

Tymek napisał(a):
Cześć !
Ja mam takie całkiem prywatne pytanie do administratorów i innych wszechwiedzących co jest dobre na forum a co złe.
Zdjęto już mi 6 postów i co ciekawe nikogo w nich nie obraziłem,
fakt niektóre wywołały gorące dyskusje ale z tego powodu że dopuszczani na forum są jacyś z lekka psychiczni, którzy widzą tylko swoje paranoje i nie umieją podyskutować normalnie.

Tymek problem z tobą polega na tym, ze niemal dla każdego nowego postu zakładasz nowy temat. Przecież można pisać w już istniejących o ile taki wątek był już poruszany. Szukajka jest - działa i zachęcam do jej używania. Poza tym administratorów jest 5 a moderatorów 4 więc nie tylko do mnie proszę mieć pretensje.

darkman napisał(a):
Ja do niego nic nie mam , poza tym , że włazi do dupy kibicom druzyn przeciwnych- patrz np. forum Stali Gorzów

Tu mnie zabiłeś tym stwierdzeniem 8-) Nikomu na tamtym forum w nic nie włażę. Tam po prostu panuje bardzo miła atmosfera i nie widzę powodu by wyjeżdżać tam z takimi tekstami jak choćby tarnowianie u nas.


Kenny napisał(a):
A nawet jeśliby wyniki tej ankiety były przeciw Micsonowi, to czy ktoś wierzy, że ów by "abdykował"? Gdy kiedyś go skrytykowałem za prowadzenie forum, odpisał, że forum on zrobił, i gdyby miał odejść to odszedłby razem z nim. A ja żebym "lepiej zamknął ryja". Ot kultura. Ot, prywata.

Nie, nie abdykuję. Taki premier ma 80% notowań negatywnych a dalej trzyma się stołka :wink:
I posłużę się tutaj słowami Zio który kiedyś napisał, ze nie chce się pozbywać strony Stali bo to jego "dziecko". Ja mówię podobnie. Każdy może sobie zrobić dziecko (założyć forum - trudne to nie jest) ale za TO dziecko ja czuję się odpowiedzialny :)

Sewer - niech temat zostanie :twisted: W następnej kolejności tematy o innych administratorach, później moderatorach a w końcu o każdym forumowiczu z osobna.


           
Post 10 sie 2004, o 22:24
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Poza tym administratorów jest 5 a moderatorów 4 więc nie tylko do mnie proszę mieć pretensje.


Dlatego pozwoliłem sobie zmienić temat :P Może przy okazji dostanie się reszcie... :wink:


           
Post 10 sie 2004, o 22:33
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie, nie abdykuję. Taki premier ma 80% notowań negatywnych a dalej trzyma się stołka
I posłużę się tutaj słowami Zio który kiedyś napisał, ze nie chce się pozbywać strony Stali bo to jego "dziecko". Ja mówię podobnie. Każdy może sobie zrobić dziecko (założyć forum - trudne to nie jest) ale za TO dziecko ja czuję się odpowiedzialny

Sewer - niech temat zostanie W następnej kolejności tematy o innych administratorach, później moderatorach a w końcu o każdym forumowiczu z osobna.

I włąsnie takie teksty mnie rozwalajac, zrobiłem cos to teraz moge sobie to wywalic w powietrze ?? :shock:
Zrobiłes, chwała Ci za to, ale teraz wiele osób to przeglada, i co maja byc uzaleznieni od twojego widzimisie ?? np. w jakis dzien bedziesz miał zły humor to co wywalisz forum w powietrze ?? :shock: Tylko dlatego bo go zrobiłes ??

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 10 sie 2004, o 22:38
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
np. w jakis dzien bedziesz miał zły humor to co wywalisz forum w powietrze ??


O to możesz być spokojny...nikomu nie zależy na forum tak jak micsonowi...


           
Post 10 sie 2004, o 22:47
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Damon napisał(a):
mial w bazie danych pozmieniac mi pewne rzeczy, ale jakos do dzisiaj efektu tych zmian nie ma...
:| Damon jak to nie pamietasz? Rozumiem, że chodzi o to, żeby przywrócić ci stary profil użytkownika. Przecież pytałem o to na forach phpbb.com i phpbb.pl i stanęło na tym że to jest niewykonalne. Co mogłem więcej zrobić?

Nie chodzi mi o to... Wiem, ze w tej sprawie działałeś... Chodzi mi jednak o to, ze mozna w bazie danych zmienic cos takiego jak date dolaczenia na forum oraz liczbe postow... Na tym forum jestem od pierwszego dnia jego istnienia i na prawde mi glupio jak patrze na ta date dolaczenia... :?

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 11 sie 2004, o 00:11
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Chodzi mi jednak o to, ze mozna w bazie danych zmienic cos takiego jak date dolaczenia na forum oraz liczbe postow... Na tym forum jestem od pierwszego dnia jego istnienia i na prawde mi glupio jak patrze na ta date dolaczenia... :?


Ale i tak masz spoko średnią prawie 7 postów dziennie , o czym mozna tyle pisać?? :wink:
Albo taki Tomi od 17 czerwca 2004 - 140 postów!
Napinacze! Bana im!!! :wink:
Aha i jeszcze za niektóre posty to Jaśkowi bana by sie należało, tak na opamietanie. :wink:

I jeżeli gość stworzył forum to dlaczego nie ma na nim rządzić?
Moze robic co mu pasuje. Oczywiście w granicach dobrego smaku.


           
Post 11 sie 2004, o 01:38
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
No i co w tym zlego, że mam taka srednia postów? Zazdroscisz czy co? Na tym forum jestem po kilka godzin dziennie i jezeli uwazam za stosowne to pisze posta nie zwazajac na to czy wczesniej napsialem w tym dniu 5 czy 10 czy moze 15 postow...

Napinacze? Moze Ty sie napinasz na forum, ja u siebie tego nie zauwazylem...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 11 sie 2004, o 09:03
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Damon ale to wymagałoby interwencji w bazie danych a ja nie mam do niej dostepu :?

Kamil - nigdy nie napisałem, ze jak się wkurzę to usunę forum. Kontunuując przykład z dzieckiem czy jak ono nabroi to kroisz je tasakiem? :lol:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi