Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Problemy z serwerem?


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 28 sie 2004, o 11:16
 Problemy z serwerem?


Czyzby byly jakies problemy z serwerem? Juz ktorys raz z rzedu probuje
sie dostac na strone badz forum i nie dziala. Miras ma chyba ten sam
problem. Kiedy to sie dzieje, w Polsce jest gdzies kolo 2 - 4 nad ranem.

Mam nadzieje, ze admini wiedza, ze tak sie dzieje i ze wszystko jest pod
kontrola. :roll:


           
Post 28 sie 2004, o 11:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Byc moze chodzi Ci o to, ze nie wchodza zadne podstrony z newsa... to jest blad i jesli bedzie mial raven czas to na pewno to poprawi, bo ja niewiele wiem na ten temat :)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 28 sie 2004, o 12:50
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
ramelow napisał(a):
Byc moze chodzi Ci o to, ze nie wchodza zadne podstrony z newsa... to jest blad i jesli bedzie mial raven czas to na pewno to poprawi, bo ja niewiele wiem na ten temat :)

Nie o to... Ja wczoraj o 3 w nocy tez chcialem wejsc na stronke i forum, ale niestety nie mozna bylo wyswietlic strony...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 28 sie 2004, o 13:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
ramelow napisał(a):
Byc moze chodzi Ci o to, ze nie wchodza zadne podstrony z newsa... to jest blad i jesli bedzie mial raven czas to na pewno to poprawi, bo ja niewiele wiem na ten temat :)

Nie o to... Ja wczoraj o 3 w nocy tez chcialem wejsc na stronke i forum, ale niestety nie mozna bylo wyswietlic strony...


Noc jest od spania Miszczu :P A tak już całkiem poważnie to dzieje się tak jak mówicie .... NIE MOŻNA WYŚWIETLIĆ STRONY....

Ale domyślam się czemu tak się dzieje.


           
Post 28 sie 2004, o 15:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Moze administratorzy zablokowali w nocy wejscia z Australi do Polski zebys nie mogl glupot pisac :P

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 28 sie 2004, o 16:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Moze administratorzy zablokowali w nocy wejscia z Australi do Polski zebys nie mogl glupot pisac


A może Administratorzy powinni odebrać dostęp niektórym użytkownikom z Polski - bo to właśnie oni piszę największe głupoty : )


           
Post 28 sie 2004, o 17:02
 


Diamond_ napisał(a):
Cytuj:
Moze administratorzy zablokowali w nocy wejscia z Australi do Polski zebys nie mogl glupot pisac


A może Administratorzy powinni odebrać dostęp niektórym użytkownikom z Polski - bo to właśnie oni piszę największe głupoty : )


polemizowalbym...


           
Post 28 sie 2004, o 17:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
polemizowalbym...


Zapraszam Cie w związku z tym na GG - na forum nie zamierzam rozmawiac z każdym z osobna.


           
Post 28 sie 2004, o 17:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Cytuj:
A może Administratorzy powinni odebrać dostęp niektórym użytkownikom z Polski - bo to właśnie oni piszę największe głupoty : )

W kazdym kraju sa ludzie ktorzy pisza glupoty w Polsce tez. Z tym sie w zupelnosci zgadzam :D

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 28 sie 2004, o 17:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Cytuj:
Moze administratorzy zablokowali w nocy wejscia z Australi do Polski zebys nie mogl glupot pisac


A może Administratorzy powinni odebrać dostęp niektórym użytkownikom z Polski - bo to właśnie oni piszę największe głupoty : )


Teraz Diamond już za późno, bo namnożyło się ich strasznie(nawet nie jestem wstanie ich policzyć).Jak by pierwsza mrówka dostała bana(ta która dała sygnał do ataku),to pozostałe by się przestraszyły i zostały w swoich kryjówkach.A tak zaraz opanują całe forum :/


           
Post 28 sie 2004, o 17:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Teraz Diamond już za późno, bo namnożyło się ich strasznie(nawet nie jestem wstanie ich policzyć).Jak by pierwsza mrówka dostała bana(ta która dała sygnał do ataku),to pozostałe by się przestraszyły i zostały w swoich kryjówkach.A tak zaraz opanują całe forum :/


Świetne porównanie. Dosłownie jak mrówki, a może małpki? ;-) Jedna robi to samo co druga. Ciekaw jestem, czy zawsze będziecie tak solidarnie zgadzać się ze wszystkim. :)


           
Post 28 sie 2004, o 18:24
 


ojoj, Miras urzekla mnie Twoja historia...Co jak co, aale Ty w kwestii banow sie lepiej nie wypowiadaj :lol:

Diamond - hmmmm, nie mam slow...a moze jednak co napisze...

Ci co chca to protestuja tak przeciwko haniebnej postawie niejakiego kangura do ktorego nawet ja stracilem juz resztki szacunku...I ja sie w pelni z tym zgadzam - avatera nie zmienilem, ale podpisuje sie pod taka ta "akcja" obiema rekoma ;) nie obrazaj tutaj innych ludzi, bo to, ze pewna liczba osob (nie wszyscy!) zgadzaja sie z pomylodawca, to przeciez nie znaczy, ze nie maja swojego zdania (sic!) - co za glupie myslenie...

i za to ma byc ban? buaha, dobre :lol:


           
Post 28 sie 2004, o 18:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
A czasem nie którzy się bardzo zachowują podobnie do kangurów coraz więcej tych skaczących zwierząt...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 29 sie 2004, o 09:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
ojoj, Miras urzekla mnie Twoja historia...Co jak co, aale Ty w kwestii banow sie lepiej nie wypowiadaj


...aliści Ty, jesteś najwspanialszy i najmądrzejszy - niechaj więc na Twoich rękach spocznie to trudne zadanie.

Cytuj:
Diamond - hmmmm, nie mam slow...a moze jednak co napisze...


Walcz, walcz, a nuż uda Ci się spłodzić coś dalece instruktywnego.

Cytuj:
Ci co chca to protestuja tak przeciwko haniebnej postawie niejakiego kangura do ktorego nawet ja stracilem juz resztki szacunku...

Bo znasz go perfekcyjnie i to pozwala na obiektywne osądy. Rozumiem Cie Przyjacielu!

Cytuj:
ze pewna liczba osob (nie wszyscy!) zgadzaja sie z pomylodawca, to przeciez nie znaczy, ze nie maja swojego zdania (sic!) - co za glupie myslenie...


Nie, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że wszyscy jesteście bardzo oryginalni...

Cytuj:
A czasem nie którzy się bardzo zachowują podobnie do kangurów coraz więcej tych skaczących zwierząt...


Nie wiem co masz na myśli mówiąc to. Niemniej mam nadzieję, że tak właśnie będzie, że więcej osob będzie się tak zachowywać. Gwarantuje Ci chłopczyku, że gdyby wiecej osób postępowało tak, jak Dominik - wówczas to forum miałoby bardzo duzy potencjał


           
Post 29 sie 2004, o 09:29
 


oj Radziu, mozesz byc dumny z tych swoich wypocin, jestem pod wrazeniem :)

Cytuj:
...aliści Ty, jesteś najwspanialszy i najmądrzejszy - niechaj więc na Twoich rękach spocznie to trudne zadanie.

zapewniam Cie, komplementy z Twoich ust mnie w zupelnosci nie "bawia", zachowaj te swoje wyuczone haselka dla kogos innego ;)

Cytuj:
Walcz, walcz, a nuż uda Ci się spłodzić coś dalece instruktywnego.

splodzic, to mi sie zapewne cos/kogos uda, ale nie mam tej pewnosci w stosunku do Ciebie...

Cytuj:
Bo znasz go perfekcyjnie i to pozwala na obiektywne osądy. Rozumiem Cie Przyjacielu!

wodki sie z TOba nie napilem, wiec przyjacielem z pewnoscia moim nie jestes ;)
A to jak oceniam Dominika to moja sprawa, zapewniam Cie, ze mam ku temu powody - zreszta on czyni podobnie, a to wtedy nie wywoluje Twojego oburzenia, brak konsekwencji?

Cytuj:
Nie wiem co masz na myśli mówiąc to. Niemniej mam nadzieję, że tak właśnie będzie, że więcej osob będzie się tak zachowywać. Gwarantuje Ci chłopczyku, że gdyby wiecej osób postępowało tak, jak Dominik - wówczas to forum miałoby bardzo duzy potencjał

no i wlasnie coraz wiecej osob idzie za przykladem Jaska! zachowuja ei podobnie jak on...

pozdrawiam


           
Post 29 sie 2004, o 09:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Wszystko fajnie tylko jak te ostatnie polemiki :wink: mają się do rzekomych problemów z serwerem :roll:

_________________
Obrazek


           
Post 18 mar 2005, o 14:38
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nie wiem jak u Was, ale u mnie nie dosc ze forum wolno chodzi to w dodatku dzis pare razy wogole nie chodzilo, pojawial sie tylko jakis napisz "ble ble" na bialym tle...


           
Post 18 mar 2005, o 14:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Kurde, ale ten styl subsilver jest do dupy, przyzwyczailem sie do bman1blue (czy jakos tak) i tu pytanie do adminow - czy bedzie ten styl dostepny jeszcze?


           
Post 18 mar 2005, o 15:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
iti napisał(a):
Kurde, ale ten styl subsilver jest do dupy, przyzwyczailem sie do bman1blue (czy jakos tak) i tu pytanie do adminow - czy bedzie ten styl dostepny jeszcze?


Będzie.

P.S Jakaś menda - krótko mówiąc wywaliła nam wszystkie style. Zachował się tylko silver.


           
Post 18 mar 2005, o 18:32
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Style juz działają

Ostatnio ktos upodobał sobie fora zuzlowe. Najpierw Lublin, potem Rybnik teraz my. Na szczęście u nas straty są nieduze. Np. forum RKM w ogole nie miało robionej kopii bazy :| My robimy to regularnie :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi