Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Czemu banujecie LUBLIN


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 9 wrz 2004, o 16:15
 Czemu banujecie LUBLIN
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 09:39
Skąd: Lublin
Posty: 30

Zobacz profil 
Ponieważ zwrócono mi uwagę, ża zadaję pytania w złym miejscu zakładam nowy temat. Chciałbym dowiedzieć się czemu banujecie tu na prawo i lewo gości z Lublina. A jeśli to robicie dlaczego nie podajecie przyczyn nakładania kar.
Nie czujecie, że w ten sposób sami robicie sobie krzywdę. Bo teraz każdy moze powiedzieć, że Rzeszowi dostaje się bana za złe pochodzenie. Nikt tego nie sprostuje bo nikt nie będzie znał waszych powodów.
A po drugie, po mojemu, takie działanie pogłebia także animozje między kibicami. Czy wam naprawdę to chodzi. Może lepiej po prostu podawać, że pan x został ukaran "za to i za to". Zamiast trzymania wszystkiego w tajemnicy?


           
Post 9 wrz 2004, o 16:17
 


buahahahhahah

Hipokryzm - ten termin nasuwa mi sie na usta czytajac takie brednie!

Ludzie potrafiacy dyskutowac i nie wyzywajacy naszego klubu bana zapewne nie dostaja! W przeciwienstwie do Waszego forum, gdzie admini (sic!) wyzywaja wszystkich do okola, a jesli ktos sie z tym nie zgadza to...dostaje bana :lol: Mimo ,ze regulaminu w zaden sposob nie zlamal...


           
Post 9 wrz 2004, o 16:19
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Bo ja nikogo nie wyzywam od głupków i nie pozowole sobie na to, aby ktoś odnosił się w taki sposób do mnie i obrażał moje miasto. Wystraczy?


           
Post 9 wrz 2004, o 16:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 09:39
Skąd: Lublin
Posty: 30

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Bo ja nikogo nie wyzywam od głupków i nie pozowole sobie na to, aby ktoś odnosił się w taki sposób do mnie i obrażał moje miasto. Wystraczy?


Czyli dajesz bany na na swoim forum za to co się pisze na lubelskim? Pytam bo nie łapię.
Po za tym nikt Rzeszowa jako takiego obrażał. Co najwyżej niektórzy wyrażali swoje opinie na temat predyspozycji intelektualnych niektórych forumowiczów.


           
Post 9 wrz 2004, o 16:34
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Łoptymista napisał(a):
kezman napisał(a):
Bo ja nikogo nie wyzywam od głupków i nie pozowole sobie na to, aby ktoś odnosił się w taki sposób do mnie i obrażał moje miasto. Wystraczy?


Czyli dajesz bany na na swoim forum za to co się pisze na lubelskim? Pytam bo nie łapię.
Po za tym nikt Rzeszowa jako takiego obrażał. Co najwyżej niektórzy wyrażali swoje opinie na temat predyspozycji intelektualnych niektórych forumowiczów.


:shock: Teraz coś ja nie rozumiem. Jak można dawać bana na jednym forum za to co się pisze na innym? :roll:


           
Post 9 wrz 2004, o 16:36
 


Łoptymista napisał(a):
kezman napisał(a):
Bo ja nikogo nie wyzywam od głupków i nie pozowole sobie na to, aby ktoś odnosił się w taki sposób do mnie i obrażał moje miasto. Wystraczy?


Czyli dajesz bany na na swoim forum za to co się pisze na lubelskim? Pytam bo nie łapię.
Po za tym nikt Rzeszowa jako takiego obrażał. Co najwyżej niektórzy wyrażali swoje opinie na temat predyspozycji intelektualnych niektórych forumowiczów.


no naparwde fascynujace...brawa, brawa, dzieci poza piaskownica maja drugie miejsce zabaw - forum Tz-u :lol:


           
Post 9 wrz 2004, o 18:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 09:39
Skąd: Lublin
Posty: 30

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Bo ja nikogo nie wyzywam od głupków i nie pozowole sobie na to, aby ktoś odnosił się w taki sposób do mnie i obrażał moje miasto. Wystraczy?


A inne miasta można? Bo jak ktoś pisze o Lublinie ciemnogród to nie raczysz zareagować.


           
Post 9 wrz 2004, o 18:18
 


Łoptymista napisał(a):
kezman napisał(a):
Bo ja nikogo nie wyzywam od głupków i nie pozowole sobie na to, aby ktoś odnosił się w taki sposób do mnie i obrażał moje miasto. Wystraczy?


A inne miasta można? Bo jak ktoś pisze o Lublinie ciemnogród to nie raczysz zareagować.


mistrzu, czemu sie tak nie oburzasz, jak podobne praktyki stosuja Wasi admini? ba! Nawet oni obrazaja kibicow, ich klub, czy miasto! Jesli dobrze kojarze, to Ty takze w tym brylujesz, wiec Twoje uwagi sa conajmniej "dziwne"...

pzdr


           
Post 9 wrz 2004, o 18:28
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 09:39
Skąd: Lublin
Posty: 30

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
mistrzu, czemu sie tak nie oburzasz, jak podobne praktyki stosuja Wasi admini? ba! Nawet oni obrazaja kibicow, ich klub, czy miasto! Jesli dobrze kojarze, to Ty takze w tym brylujesz, wiec Twoje uwagi sa conajmniej "dziwne"...

pzdr


Nie oburzam się. Stwierdzam tylko, że niestety wychodzi na to, iż u was można pluć na Lublin, a nie mozna tylko na Rzeszów. Bo jak inaczej mam odebrać Twoją uwagę.
Tak pisuję na lubelskim forum, tak czasem napiszę coś dosadniej - jeśli ktoś sobie na to zasłuży - ale czy to grzech. Po za tym nie bardzo jednak wiem w czym mam brylować.


           
Post 9 wrz 2004, o 18:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Cytuj:
Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum w celu uzyskania dalszych informacji


Oto co przeczytałem dziś, gdy chciałem wejsc na forum Lublina...i nie wiem za co (zreszta ostatnio usunięto mój post - odpowiedz na radosną twórczośc proboszcza dobrodzieja. Wkleiłem zdjecie jak to Tadziowi rozporek rozpinają i dodałem kompetarz i nagle mój post znikł...a dobrodziej dalej wyzywał wszystkich którzy sa z Rzeszowa).

Wiec wszystkich BIAŁORUSKICH KMITÓW prosze zbanować

Dziekuje i pozdrawiam.


           
Post 9 wrz 2004, o 18:42
 


Cytuj:
Nie oburzam się. Stwierdzam tylko, że niestety wychodzi na to, iż u was można pluć na Lublin, a nie mozna tylko na Rzeszów. Bo jak inaczej mam odebrać Twoją uwagę.
Tak pisuję na lubelskim forum, tak czasem napiszę coś dosadniej - jeśli ktoś sobie na to zasłuży - ale czy to grzech. Po za tym nie bardzo jednak wiem w czym mam brylować.

jeszcez by tego brakowala, aby na nas bluzgano na naszym forum :lol: Tylko ,ze zauwaz, ze u nas jakies "niestosowne" epitety pod Waszym adresem pojawiaja sie nadzwyczaj rzadko, a u Was? Na kazdym kroku, praktycznie ,co drugi post lecialy hasla, jak nie na mnie, to na moje miasto, czy klub. Niestetyy brylowali w tym admini, co jest juz dla mnie skandalem i dlatego opuscilem forum "miSZCZow swiata".

Naprawe swiata rozpocznij najpierw od wlasnych smieci...

i w czym brylujesz? w "najezdzaniu" na nas...Jesli oczywiscie dobrze kojarze, niestety nie moge tego sprawdzic, bo ktos z niewyjasnionych przyczyn mnie zbanowal...

pozdrawiam


Ostatnio edytowano 9 wrz 2004, o 18:43 przez michal_m, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 9 wrz 2004, o 18:42
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Na naszym forum bany ma "AŻ" 4 osoby z Lublina. A ilu rzeszowian było lub jest zbanowanych na ichnim forum? Co najmniej kilkunastu. Z czego większość dostała w jednym momencie - jakieś dwa dni po lipcowym meczu pomiędzy naszymi zespołami. Widać któryś adminek nie wytrzymał i postanowił dowartościować się banując rzeszowian. Spójrzcie najpierw na to co u was się wyprawia, dopiero później miejcie pretensje do nas...
Wystarczy poczytać u was temat Lublin czy Rzeszów :? Doprawdy rzeczy w nim wypisywane są poniżej jakiegokolwiek poziomu, podsumowując te 25 stron tego tematu można streścić je tak:
-Rzeszów to zaścianek
-Rzeszów kupił wszystkie wygrane mecze w tym sezonie
-J**** mojrzeszów j****
-Rzeszów kombinował, kombinuje i kombinował będzie

Szkoda tylko że jak do tej pory nie zobaczyliśmy ANI JEDNEGO DOWODU na nasze przekrety. Ale jasne taki kibic gelo, gawrzyk czy harry który nawet do parku maszyn wstepu nie ma wie ze mecz był kupiony, że tor był zrobiony pod Rzeszów i że nasi działacze już od paru dni wydzwaniają do Frankowa i Karlssona. Nie wspomnę już o tym, że ci osobnicy wiedzą (!?) że Chrzanowski dostał na nowego GMa a Zetterstroem bilety dla 2 osób na Hawaje :lol: :lol:
Nigdy nie spotkałem się z tak żałosnymi próbami wytłumaczenia przegranej swojego zespołu.


           
Post 9 wrz 2004, o 19:31
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lip 2004, o 20:53
Skąd: Lublin oczywiście :p
Posty: 76

Zobacz profil 
micson napisał(a):
harry który nawet do parku maszyn wstepu nie ma


zapewniam Cię, że harry wstęp do parku maszyn ma. :lol:


           
Post 10 wrz 2004, o 02:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Na naszym forum bany ma "AŻ" 4 osoby z Lublina. A ilu rzeszowian było lub jest zbanowanych na ichnim forum? Co najmniej kilkunastu. Z czego większość dostała w jednym momencie - jakieś dwa dni po lipcowym meczu pomiędzy naszymi zespołami. Widać któryś adminek nie wytrzymał i postanowił dowartościować się banując rzeszowian. Spójrzcie najpierw na to co u was się wyprawia, dopiero później miejcie pretensje do nas...
Wystarczy poczytać u was temat Lublin czy Rzeszów :? Doprawdy rzeczy w nim wypisywane są poniżej jakiegokolwiek poziomu, podsumowując te 25 stron tego tematu można streścić je tak:
-Rzeszów to zaścianek
-Rzeszów kupił wszystkie wygrane mecze w tym sezonie
-J**** mojrzeszów j****
-Rzeszów kombinował, kombinuje i kombinował będzie

Szkoda tylko że jak do tej pory nie zobaczyliśmy ANI JEDNEGO DOWODU na nasze przekrety. Ale jasne taki kibic gelo, gawrzyk czy harry który nawet do parku maszyn wstepu nie ma wie ze mecz był kupiony, że tor był zrobiony pod Rzeszów i że nasi działacze już od paru dni wydzwaniają do Frankowa i Karlssona. Nie wspomnę już o tym, że ci osobnicy wiedzą (!?) że Chrzanowski dostał na nowego GMa a Zetterstroem bilety dla 2 osób na Hawaje :lol: :lol:
Nigdy nie spotkałem się z tak żałosnymi próbami wytłumaczenia przegranej swojego zespołu.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol

moze lepiej wyslac ich na Floryde .. tam ich IWAN zalatwi.... :p

_________________
Leave Me Alone


           
Post 10 wrz 2004, o 11:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 09:39
Skąd: Lublin
Posty: 30

Zobacz profil 
micson napisał(a):
-Rzeszów kupił wszystkie wygrane mecze w tym sezonie
-J**** mojrzeszów j****
-Rzeszów kombinował, kombinuje i kombinował będzie

Szkoda tylko że jak do tej pory nie zobaczyliśmy ANI JEDNEGO DOWODU na nasze przekrety.


Jeśli chodzi o dowody to wystarczyło zobaczyć jak zachowywał się Kaczmarek i wasz człowiek H. w czasie meczu u nas. Czy K. przez przypadek miał już gotową opinię, że tor jest zły chociaż go nie widział.
Poza to ludzie z Rzeszowa opowiadają o tym, że sponsor przeznaczył duże środki na play-off i od razu dodają, że nie chodzi tylko o przygotowanie maszyn. Jeśli jesteście ciekawi jak było naprawdę to pójdźcie na piwo z działaczami czy jakimś żużlowcem i wypytajcie. Mówią. A o imprezach w Rzeszowie i waszej gościnności mówi się dużo i dobrze. Ostatnio przekonali się o tym goście z Gdańska, którzy się mocno z waszymi integrowali.

PS Czy zabanowałeś gościa, który pisze o Lublinie per Ciemogród?


           
Post 10 wrz 2004, o 11:56
 


Łoptymista napisał(a):
micson napisał(a):
-Rzeszów kupił wszystkie wygrane mecze w tym sezonie
-J**** mojrzeszów j****
-Rzeszów kombinował, kombinuje i kombinował będzie

Szkoda tylko że jak do tej pory nie zobaczyliśmy ANI JEDNEGO DOWODU na nasze przekrety.


Cytuj:
Poza to ludzie z Rzeszowa opowiadają o tym, że sponsor przeznaczył duże środki na play-off i od razu dodają, że nie chodzi tylko o przygotowanie maszyn.

owszem, bo na zakontraktowanie obcokrajowca takze trzeba odlozyc...

Cytuj:
Jeśli jesteście ciekawi jak było naprawdę to pójdźcie na piwo z działaczami czy jakimś żużlowcem i wypytajcie. Mówią.

no pewnie, z wami to pewnie poszli nie raz...Wy przeciez wszystko wiecei...
Cytuj:
A o imprezach w Rzeszowie i waszej gościnności mówi się dużo i dobrze.


a moiwa to zapewne...Lublinianie...

Cytuj:
PS Czy zabanowałeś gościa, który pisze o Lublinie per Ciemogród?


nie placz juz tyle...powtrazam pytanie, czemu nie stoisz na strazy morlanosci na wlasnymm forum?


           
Post 10 wrz 2004, o 14:10
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 09:39
Skąd: Lublin
Posty: 30

Zobacz profil 
Drogi Misiu_M. Widzę, że nie złapałeś subtelnych aluzji dotyczących pozasportowych propozycji waszych działaczy, ale to już Twój problem, no i Twoich opiekunów.
Nie rozmiem dlaczego sprawiasz wrazenie osoby ograniczonej i ciagle powtarzasz "a u was to, a u was to". TRZYMAJ SIE TEMATU bo możesz dostać karę za złamanie regulaminu. Jak chcesz podziamolic sobie na Lublin to załaoż sobie wątek "bezprawie na forum TŻ".
Powatrzam swoje pytanie. Dlaczego wy pozwalacie bezkarnie obrażać Lublin. Wasze milczenie dobitnie pokazuje, że są na tym forum obłudnicy.
PS. Apropos wypowiedzi micsona. W Lublinie do bana na waszym forum przyznaje się duzo wiecej niz tylko 4 osoby.


           
Post 10 wrz 2004, o 14:19
 


urzekla mnie Twoja historia...


Ta i zapewne przyznaje sie do tego Gawrzyk, ktory wszem i wobec glosil na Waszym forum, ze bana ma, by pozniej...napisac na naszym :lol: Tez chce takiego bana :lol:

pozdrawiam normalnych i radze zaknac temat :P Jak cos Ci sie nie podoba napisz do adminow. Bosheee, co za hipokryta...


           
Post 10 wrz 2004, o 14:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 09:39
Skąd: Lublin
Posty: 30

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
urzekla mnie Twoja historia...
Ta i zapewne przyznaje sie do tego Gawrzyk, ktory wszem i wobec glosil na Waszym forum, ze bana ma, by pozniej...napisac na naszym :lol: Tez chce takiego bana :lol:
pozdrawiam normalnych i radze zaknac temat :P Jak cos Ci sie nie podoba napisz do adminow. Bosheee, co za hipokryta...


Chyba admini czytaja swoje forum i nie musże do nich pisać. Widzisz znowu wyjeżdzasz mi tu z Gawrzykiem. A ja nim nie jestem. Nie jestem też jego sąsiadem, ani członkiem jego rodziny.
Dlaczego chcesz od razu zamykac ten temat? Boisz się, że uprzeczytasz coś co wstrząśnie Twoim młodym umysłem. Czy raczej dlatego, że wychodzi na moje: w Rzeszowie szerzy się obłuda?

PS. Co to znaczy bosheee? Po polsku to na pewno nie jest. Hebrajsku?


           
Post 10 wrz 2004, o 14:34
 nie lubie sie powtarzac...ale...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
proponuje banowac za uzywanie wulgaryzmow. na pierwszej stronie wyraznie napisac za co mozna otrzymac bana.regoly musza byc jasne i czytelne dla wszyskich. przeklinasz(nie wazne gdzie mieszkasz rzeszow lublin gdansk tarnow) ban!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi