Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Czemu banujecie LUBLIN


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 10 wrz 2004, o 14:41
 


Cytuj:
PS. Co to znaczy bosheee? Po polsku to na pewno nie jest. Hebrajsku?


nie...
Po "ciemnogrodzku"...


           
Post 10 wrz 2004, o 14:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 09:39
Skąd: Lublin
Posty: 30

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Cytuj:
PS. Co to znaczy bosheee? Po polsku to na pewno nie jest. Hebrajsku?


nie...
Po "ciemnogrodzku"...


Aaa... no to teraz wiem, czemu nie rozumiałem co to znaczy.


           
Post 10 wrz 2004, o 14:59
 Czemu banujecie LUBLIN
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Ha ha ha.. (....)

ZAWSZE tak było JEST i BĘDZIE i nikt tego nie zmieni

WilmeN: Aikman bez takich głupich wypowiedzi !!!


           
Post 10 wrz 2004, o 21:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Najlepszy sposób na spokuj lubelskiego admina to po prostu dać bana wszystkim ktorzy nie sa z Lublina. Dlaczego oni nam tak zazdroszczą?? Chyba atmosfery w naszym teamie, stadionu i oczywiście samej druzyny.


           
Post 11 wrz 2004, o 08:22
 Czemu banujecie LUBLIN
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Sorka ale sami wiecie najlepiej jak jest ! !kicz prezentują panowie z Lublina 8-)


           
Post 11 wrz 2004, o 12:50
 
Senior
Senior

Dołączył: 19 maja 2004, o 14:28
Posty: 341

Zobacz profil 
Niby forum służy do wyrażania swoich opinii ale nie można tolerować takiej samowolki trzeba napisać jakiś nowoczesny regulamin forum.


           
Post 13 wrz 2004, o 20:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Nie no jak sie czyta forum Lublina to dochodzi si e do wniosku że goście, są wszechwiedzący i mają informacje lepsze od tych których sie one tyczą. Oto przykład:
Cytuj:
dzisiaj na meczyku z gdańskiem odbiło mi się o uszy ze Peter podpisał wstępny kontrakt z Rzeszowem na przyszły sezon !!!

Słyszeliście o czymś takim, bo ja nie... To co oni tam wypisują to sie w głowie nie mieści. Karlsson raz pojechał gorzej i od razu mówi sie że ma zmowy z Rzeszowem. To jest kabaret...

_________________
Obrazek


           
Post 13 wrz 2004, o 20:19
 


Eisenhower napisał(a):
Nie no jak sie czyta forum Lublina to dochodzi si e do wniosku że goście, są wszechwiedzący i mają informacje lepsze od tych których sie one tyczą. Oto przykład:
Cytuj:
dzisiaj na meczyku z gdańskiem odbiło mi się o uszy ze Peter podpisał wstępny kontrakt z Rzeszowem na przyszły sezon !!!

Słyszeliście o czymś takim, bo ja nie... To co oni tam wypisują to sie w głowie nie mieści. Karlsson raz pojechał gorzej i od razu mówi sie że ma zmowy z Rzeszowem. To jest kabaret...


i czemu niby kabaret? Mnie rowniez doszly glosy, ze nasz klub bardzo chetnie widzailby w swoich szeregach Karlika, wiec taka informacja wcale by mnei nie zdziwila :P


           
Post 13 wrz 2004, o 20:32
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lip 2004, o 20:53
Skąd: Lublin oczywiście :p
Posty: 76

Zobacz profil 
I czego się Eisenhower czepiasz? :wink:

"Dzisiaj na meczyku obilo mi się o uszy" - przeciez to tekst w stylu jedna pani powiedziała drugiej pani. Ktos cos usłyszał, ale nie do końca, ktoś coś źle powtórzył, ktoś potem jeszcze przekręcił i masz plotkę.


           
Post 14 wrz 2004, o 16:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ja osobiscie proponuje amnestie dla chlopakow z Lublina... Widac ze jesli chca to potrafia wystarczy poczytac aktualne dyskusje na forum TZ-u...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 14 wrz 2004, o 16:50
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Zobaczcie sami drugi post od gory .......tak sobie przegladam ich forum a tam cos takiego .........wstydzili by sie :

http://www.zuzel.info/viewtopic.php?t=1292 :evil:

Kazdy chyba zrozumie o co mi chodzilo ........

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 14 wrz 2004, o 17:06
 


to macie szczescie, ze mozecie czytac :P NIektorz nie maja takiej mozliwosci, wiec najlepiej jak wklejcie te wypowiedzi ;)


Ostatnio edytowano 14 wrz 2004, o 17:15 przez michal_m, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 14 wrz 2004, o 17:08
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
to macie szczescie, ze mozecie czytac :P NIektorz nie maja takiej mozliwosci, wiec najlepiej jak wkleicie te wypowiedzi ;)


To nie jest wypowiedz ale czekajcie daw wam linka na to :

http://arysto.bigbox.info/~Pep3r/jozki_rzeszow2.jpg

to jets to o co mi chodzilo dokladnie .......

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 14 wrz 2004, o 17:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
[quote="michal_m"]to macie szczescie, ze mozecie czytac :P NIektorz nie maja takiej mozliwosci, wiec najlepiej jak wkleicie te wypowiedzi ;)[/quote]

Z tego co zobaczylem nie chodzi o wypowiedz ale o podpis :/ Szkoda a wogole tp komentowac


[img]http://arysto.bigbox.info/~Pep3r/jozki_rzeszow2.jpg[/img]


           
Post 14 wrz 2004, o 22:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Aaaa tam macie sie czym przjemowac.... Ja juz to widzialem tydzien temu i mnie nawet to nie ruszylo.....

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 15 wrz 2004, o 09:27
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 09:39
Skąd: Lublin
Posty: 30

Zobacz profil 
Element napisał(a):
Ja osobiscie proponuje amnestie dla chlopakow z Lublina... Widac ze jesli chca to potrafia wystarczy poczytac aktualne dyskusje na forum TZ-u...


Postulkat słuszny, ale wasze władze tradycyjnie już okazują się ślepe i głuche na propozycje. Wolą trwać w wiecznej obrazie i podsycać lubelsko - rzeszowskie antagonizmy. Widocznie nie mają innych problemów


           
Post 15 wrz 2004, o 09:35
 


Łoptymista napisał(a):
Element napisał(a):
Ja osobiscie proponuje amnestie dla chlopakow z Lublina... Widac ze jesli chca to potrafia wystarczy poczytac aktualne dyskusje na forum TZ-u...


Postulkat słuszny, ale wasze władze tradycyjnie już okazują się ślepe i głuche na propozycje. Wolą trwać w wiecznej obrazie i podsycać lubelsko - rzeszowskie antagonizmy. Widocznie nie mają innych problemów


Drogi Kolego! Spojrz choc raz obiektywnie na ta sprawe! To nie nasi admini wyzywaja na kazdym krok Wasz klub/kibicow/zawodnikow, lecz Wasi...

Zreszta po co nam pozostale kozilki? Znowu sie zacznie wzajemne wyzywanie, a teraz na cale szczescie takowych zachowam nie dostrzegamy ;)

pozdrawiam


           
Post 15 wrz 2004, o 13:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 09:39
Skąd: Lublin
Posty: 30

Zobacz profil 
Znowu mi wyskajesz z tytmi waszymi żalami do Gawrzyka i spółki i unikacie odpowiedzi na konkretne pytania.
Dowiedziałem się, ża bana dostał Lublin_Fan za bamner z Józkami. Pytanie czemu nie dajecie banów za inne banery, które są naprawde obarźliwe a nie tylko śmieszne. Znowu wychodzi na moje.
Obłuda, obłuda, obłuda. To wszystko. Chcecie być traktowani poważnie a zachowujecie się jak smarkateria w piaskownicy.


           
Post 15 wrz 2004, o 13:23
 


Łoptymista napisał(a):
Znowu mi wyskajesz z tytmi waszymi żalami do Gawrzyka i spółki i unikacie odpowiedzi na konkretne pytania.

z zadnymi zalami nie wyskakuje..tylko strasznie smieszy mnie to, ze tak lementujesz nad tutejszymi obyczajami, a jakos na "swojskie" - choc nie lepsze! - w ogole nie reagujesz...

Jako, ze nie jestem adminem, czy nawet modem na Twoje pytania nie jestem w stanie odpowiedziec....

Cytuj:
Dowiedziałem się, ża bana dostał Lublin_Fan za bamner z Józkami. Pytanie czemu nie dajecie banów za inne banery, które są naprawde obarźliwe a nie tylko śmieszne.

i widzisz, sam koziolku obrazasz, a pozniej zgrywasz niewiniatko...parodia...
jakie bannery sa obrazliswe ?:) moge prosic o przyklad, bo jestem ciekaw jak taki "rodzynek" wyglada :)

Cytuj:
Znowu wychodzi na moje.

za duzo na sloncu chyba przebywales ;)

Cytuj:
Chcecie być traktowani poważnie a zachowujecie się jak smarkateria w piaskownicy.


i vice versa

pzdr


           
Post 15 wrz 2004, o 14:57
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 wrz 2004, o 20:48
Posty: 73

Zobacz profil 
sztandar, matius, thunderkiss

oto rodzynki.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi