Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nowi użytkownicy - czytajcie regulamin!!!


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 9 paź 2004, o 15:14
 Nowi użytkownicy - czytajcie regulamin!!!
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Uzytkowniku Michael.

Naprawde mnie (i chyba nie tylko mnie) zaskakuje twoje nabijanie
postow. Odgrzebujesz starsze tematy, dodajesz dwa slowa
komentarza jak chocby "sram na Rybnik" czy "damy rade". Nie
bardzo rozumiem, co to ma na celu.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 9 paź 2004, o 15:17
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
Wlasnie. Przypomina mi sie gosciu z innego forum. ale napewno to nie bedzie ta osoba o ktorej jest tutaj mowa. Czyzby ktos chcial nabic sobie postow.


           
Post 9 paź 2004, o 15:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 22 gru 2003, o 21:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 501

Zobacz profil 
Podobna sytuacja jest jeszcze z przynajmniej dwoma uzytkownikami, ich wypowiedzi ( nie wszystkie ale wiekszosc ) ograniczaja sie z reguly do paru wyrazow co lekko zaniza poziom tego forum.

_________________
"Humans need fantasy to be human" Terry Pratchett


           
Post 9 paź 2004, o 15:23
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Mowisz pewnie o takim jednym kolesiu z Tarnowa, ktory ponoc sie
tak najaral, ze zakladal na forum Unii tematy typu "Dlaczego slonce
swieci w dzien". :lol: Zarobil za to miesiecznego bana.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 9 paź 2004, o 15:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Na razie jest ostrzeżenie w postaci ładnej rangi. Wkrótce moja cierpliwość się skończy. Panie Michael proszę przeczytać regulamin!


           
Post 9 paź 2004, o 15:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Bana powinien dostac Jasiek a nie Michael...

Kiedy byl temat o szczurze zaraz zostal usuniety, natomiast jak szczur zalozyl temat to nie usuniecie... To jest chore...

BAN DLA SZCZURA...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 9 paź 2004, o 15:47
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Pasuje? Element przestań z tymi szczurami. Nie widze, aby ktoś wyzywał Ciebie, więc i Ty się dostosuj, bo to naprawde już nie jest śmieszne.


           
Post 9 paź 2004, o 15:58
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
To co ostatnio dzieje się na forum przechodzi już ludzkie pojęcie :| Takiej inwazji nabijaczy postów chyba nikt się nie spodziewał. Niestety straszenie specjalną rangą nic nie daje. Takie osoby będą banowane.
Zastanawiam się nad wprowadzeniem systemu takiego jak tutaj na tym forum: http://forum.tweak.pl/viewtopic.php?t=90998 Przynosi on świetne rezultaty...


           
Post 9 paź 2004, o 16:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
to co jest teraz na forum to jest nic innego jak chlew, co chwile trzeba zamykać lub usuwać tematy bo ludzie nie znają czegoś takiego jak opcja zmień, nabijaczy postów mamy aż nadto, zmiana rangi nie daje zupełnie nic, jestem za czasowymi co najmniej tygodniowymi banami.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 9 paź 2004, o 16:55
 


Sewer napisał(a):
to co jest teraz na forum to jest nic innego jak chlew, co chwile trzeba zamykać lub usuwać tematy bo ludzie nie znają czegoś takiego jak opcja zmień, nabijaczy postów mamy aż nadto, zmiana rangi nie daje zupełnie nic, jestem za czasowymi co najmniej tygodniowymi banami.


jak sobie nie radzicie, to mozecie zawsze "zatrudnic" nowego moda :wink: i od razu zaznaczam - to nie bylo zgloszenie :P


           
Post 9 paź 2004, o 17:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
ale wy ludzie macie problemy zamiast zalozyc jakis ciekawszy temat to zajmujecie sie pierdolami co wam przeszkadza ze ja wpisuje cokolwiek w starych tematach i wali mnie czy mam 80 postow czy 4000 a wpisywalem tylko i wylacznie dlatego ze chcielismy z kumplem sprawdzic kiedy sie zmieni ranga ale po kilku postach sie nam znudzilo jak bym chcial nabijac posty to mialbym ich najwiecej z was wszystkich aha i jeszcze jedno po co ty Jasiu przegladasz takie stare tematy czyzbys chcial posty ponabijac ale zobaczyles ze ktos to juz zrobil i pomyslales: o wiem zrobie z tego wszyscy beda o tym mowic bede fajny dobra tyle chcialem powiedziec na ten temat nie wiem mozecie mnie zbanowac nie zalezy mi na tym bo jak mam rozmawiac to moze faktycznie szkoda dzieki pozdro


           
Post 9 paź 2004, o 17:22
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Jasiu wcale nie sprawdza starych tematow, ale Ty jestes na tyle nie kumaty, ze nie wiesz, ze jezeli sie napisze post w jakimkolwiek temacie to on idzie na sama gore na forum...

Aha no i sprawdziliscie z kumplem kiedy sie zmienia ranga... :lol: Zmienila sie na nabijacza... :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 9 paź 2004, o 17:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
no i co myslicie ze napisaliscie mi pod nickiem nabijacza to jestescie fajni ?? to sie grubo mylicie dyrektorki redaktorki


           
Post 9 paź 2004, o 18:08
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
micson napisał(a):
To co ostatnio dzieje się na forum przechodzi już ludzkie pojęcie :| Takiej inwazji nabijaczy postów chyba nikt się nie spodziewał. Niestety straszenie specjalną rangą nic nie daje. Takie osoby będą banowane.
Zastanawiam się nad wprowadzeniem systemu takiego jak tutaj na tym forum: http://forum.tweak.pl/viewtopic.php?t=90998 Przynosi on świetne rezultaty...


12. Umieszczanie obraźliwych treści
( regulamin I-1) 2p. AIS
9. Nieregulaminowy podpis 2p. AIS

Pomysł nie jest głupi , jesli chce sie Wam liczyc te punkty . A jesli chodzi o
powyzsze sformuowania to duza czesc tego forum ( zwiaznych z tematem np Jaska) juz dawno mialaby bany .Moze i to lepiejby bylo bo niektorzy na chyba zbyt wiele sobie pozwalaja. Pozdrawiam


           
Post 9 paź 2004, o 21:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Cytuj:
no i co myslicie ze napisaliscie mi pod nickiem nabijacza to jestescie fajni ?? to sie grubo mylicie dyrektorki redaktorki

Heheh chlopak bedzie z wami walczyl :) Tylko zeby ta walka nie zakonczyla sie banem...

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 9 paź 2004, o 21:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
U widze że chłopak sie stawia. Według mnie człowieku za jakieś2 ,3 dni bana dostaniesz na IP nie na nick :wink: .

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 9 paź 2004, o 22:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
ja z nikim nie walcze tylko jakis gostek wprowadzil nie ciekawa atmosfere a w ogole nie rozumiem po co wy ingerujecie w to co robia inni co z tego ze nabijam posty mam ochote to nabijam a wy robicie afere od razu z tego


           
Post 9 paź 2004, o 22:26
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
Michael napisał(a):
ja z nikim nie walcze tylko jakis gostek wprowadzil nie ciekawa atmosfere a w ogole nie rozumiem po co wy ingerujecie w to co robia inni co z tego ze nabijam posty mam ochote to nabijam a wy robicie afere od razu z tego


A po to ktos ingeruje w tresci tego forum aby na nim nie było takich wlasnie kretynów jak TY !! poza tym zdecydowanie tacy ludzie jak Ty zanizają poziom na forum . naprawde daj sobie spokoj bo ani smieszny nie jestes- wrecz przeciwnie - żenuje mnie to co piszesz .
Pozdro dla wszystkich normalnych


           
Post 9 paź 2004, o 22:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Michael ja ci proponuje jeszcze raz przeczytac nazwe tematu...Pozniej sie gleboko zastanowic....Pozniej przeczytac regulamin forum a pozniej nie bedziesz pisac czegos takiego jak: "co z tego ze nabijam posty mam ochote to nabijam"

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 9 paź 2004, o 22:55
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Michael napisał(a):
ja z nikim nie walcze tylko jakis gostek wprowadzil nie ciekawa atmosfere a w ogole nie rozumiem po co wy ingerujecie w to co robia inni co z tego ze nabijam posty mam ochote to nabijam a wy robicie afere od razu z tego

To Forum to nie samowolka :P i robil tutaj nie bedziesz czego bedziesz chcial... Wchodzac na to forum akceptujesz reguliamin, ktory musisz przestrzegac inaczej moga zostac wyciagniete wobec Ciebie konsekwencje i zostaly... :D

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi