Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Nowi użytkownicy - czytajcie regulamin!!!


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 9 paź 2004, o 23:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Michael napisał(a):
ale wy ludzie macie problemy zamiast zalozyc jakis ciekawszy temat to zajmujecie sie pierdolami co wam przeszkadza ze ja wpisuje cokolwiek w starych tematach i wali mnie czy mam 80 postow czy 4000 a wpisywalem tylko i wylacznie dlatego ze chcielismy z kumplem sprawdzic kiedy sie zmieni ranga ale po kilku postach sie nam znudzilo jak bym chcial nabijac posty to mialbym ich najwiecej z was wszystkich aha i jeszcze jedno po co ty Jasiu przegladasz takie stare tematy czyzbys chcial posty ponabijac ale zobaczyles ze ktos to juz zrobil i pomyslales: o wiem zrobie z tego wszyscy beda o tym mowic bede fajny dobra tyle chcialem powiedziec na ten temat nie wiem mozecie mnie zbanowac nie zalezy mi na tym bo jak mam rozmawiac to moze faktycznie szkoda dzieki pozdro

gosc jest dla mnie miszczem...ups sorka, poprawka...gosc jest dla mnie mistrzem! takich pierdul neicyztalem od kiedy pewnego razu postawnowilem przeczytac swoj post! na moje oko gosc ma okolo 12-13 lat...dobrze trafilem? martwi mnie jeddynie to ze nawet taki malolat niesadzi takich bykow jak ja :evil:
Cytuj:
jak bym chcial nabijac posty

Cytuj:
co z tego ze nabijam posty

zaprzeczasz sam sobie :D

_________________
Obrazek


           
Post 10 paź 2004, o 02:19
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
takich pierdul neicyztalem od kiedy pewnego razu
postawnowilem przeczytac swoj post!


Buhahahaha, Fliegert, to jeden z najlepszych tekstow jakie
czytalem na tym forum. :lol:

Michael - nie chodzi o to, ze wskrzeszasz stare tematy, tylko o to,
ze nic sensownego w nich nie piszesz. Popatrz sobie na watek o
Stojanowskim - tam dyskusja juz sie rozwinela.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 10 paź 2004, o 12:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
ja zwracam sie z prosba do Wilmena!!!!!!!!
Moglbysmi zmienic moja range??????????
Wiem zjebalem sprawe ale teraz sie juz poprawilem :D I chyba moge miec cos innego bo to troche denerwojace!!!
BARDZO PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


           
Post 10 paź 2004, o 14:43
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Wiem zjebalem sprawe ale teraz sie juz poprawilem I chyba moge miec cos innego bo to troche denerwojace!!!


życze owocnego wpisywania się.


           
Post 11 paź 2004, o 00:41
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 paź 2004, o 00:04
Skąd: B4
Posty: 66

Zobacz profil 
Nie wiem o co wam chodzi panowie administratorzy.Przeciez jest wielu ludzi którzy wpisuja jakies głupoty i nic im nie mówicie bo albo sa to wasi znajomi albo od dłuższego czasu już sie bawią internetem.Facet mo ochote napisac o czyms to pisze i nie powinno wam szkodzic ze facet ma ochote nabic sobie jakies posty :evil: .
Nic nie przeszkadza mi to ze on sobie pisze dla mnie moze miec nabitych i 5 milionów wpisów i bedzie mnie to grzało.Ktos ma ochote to czytac to czyta a kto nie to nie.Jest was wiecej i siedliscie na faceta a popatrzcie sie na siebie.Jak sie z boku patrze na to to szydera że hej :D [/list]


           
Post 11 paź 2004, o 06:44
 


Nfs napisał(a):
Nie wiem o co wam chodzi panowie administratorzy.Przeciez jest wielu ludzi którzy wpisuja jakies głupoty i nic im nie mówicie bo albo sa to wasi znajomi albo od dłuższego czasu już sie bawią internetem.Facet mo ochote napisac o czyms to pisze i nie powinno wam szkodzic ze facet ma ochote nabic sobie jakies posty :evil: .
Nic nie przeszkadza mi to ze on sobie pisze dla mnie moze miec nabitych i 5 milionów wpisów i bedzie mnie to grzało.Ktos ma ochote to czytac to czyta a kto nie to nie.Jest was wiecej i siedliscie na faceta a popatrzcie sie na siebie.Jak sie z boku patrze na to to szydera że hej :D [/list]


to mzoe w ogole zrobmy z forum jeden wielki smietnik? miliony tematow, jeszcze wiecej glupich wpisow. W ogole, po co nam regulamin? :roll:


           
Post 12 paź 2004, o 09:13
 
Senior
Senior

Dołączył: 21 cze 2004, o 21:42
Posty: 259

Zobacz profil 
bardzo prosze drogich administratorów aby zmienili mi range na właściwą. Zgadzam sie może kiedys nawalełem bezsensu posty ale teraz obiecuje że to sie nie powtórzy ..mam ta range już strasznie długo wpisuje normalne posty i nic błagam zmieńcie mi ta range :!: :!:


           
Post 13 paź 2004, o 20:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
jesli juz jestesmy przy rangach i tak wszyscy prosza o zmiane to czy niedalo by mi sie zmienic z mistrz na miszcz? ;) z gory dziekuwa

_________________
Obrazek


           
Post 20 lis 2004, o 09:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
nie wiem cos ie stalo! mialem range JUNIOR a teraz jest ADEPT!1!
Pytam DLACZEGO!!!??Przeziez ttym razem nic nie zrobilem!!JAk zauwazylemmto nie tylko mojproblem ale innym tez sie to pzrytrawilo...


           
Post 20 lis 2004, o 09:24
 


duscher napisał(a):
nie wiem cos ie stalo! mialem range JUNIOR a teraz jest ADEPT!1!
Pytam DLACZEGO!!!??Przeziez ttym razem nic nie zrobilem!!JAk zauwazylemmto nie tylko mojproblem ale innym tez sie to pzrytrawilo...


rece opadaja :roll:

Kod:
Dziś doszło do małej zmiany rang  :wink:  I tak:

Adept
Szkółkowicz
Junior
Kadet
Senior
Zawodowiec
Kadrowicz
Mistrz


           
Post 20 lis 2004, o 12:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
nie wiem cos ie stalo! mialem range JUNIOR a teraz jest ADEPT!1!
Pytam DLACZEGO!!!??Przeziez ttym razem nic nie zrobilem!!JAk zauwazylemmto nie tylko mojproblem ale innym tez sie to pzrytrawilo...


No no to jest prawdziwy problem... To nic ze Baran odchodzi z druzyny, to nic ze za onem snieg, wazne ze duscherowi sie zmienila ranga <lol>

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 20 lis 2004, o 19:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Element napisał(a):
duscher napisał(a):
nie wiem cos ie stalo! mialem range JUNIOR a teraz jest ADEPT!1!
Pytam DLACZEGO!!!??Przeziez ttym razem nic nie zrobilem!!JAk zauwazylemmto nie tylko mojproblem ale innym tez sie to pzrytrawilo...


No no to jest prawdziwy problem... To nic ze Baran odchodzi z druzyny, to nic ze za onem snieg, wazne ze duscherowi sie zmienila ranga <lol>

nO CIEKAWE CZY TY BYS SIE NIE ZDZIWIL GDYBYS MIAL 50 POSTOW I ADEPT POD NICKIEM....
A POZA TYM NIE SRAJ W GACIE BO OD SNIEGU SIE NIE GINIE A KAROL I TAK ZOSTANIE W RZESZOWIE..


           
Post 20 lis 2004, o 22:47
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
Element napisał(a):
duscher napisał(a):
nie wiem cos ie stalo! mialem range JUNIOR a teraz jest ADEPT!1!
Pytam DLACZEGO!!!??Przeziez ttym razem nic nie zrobilem!!JAk zauwazylemmto nie tylko mojproblem ale innym tez sie to pzrytrawilo...


No no to jest prawdziwy problem... To nic ze Baran odchodzi z druzyny, to nic ze za onem snieg, wazne ze duscherowi sie zmienila ranga <lol>

nO CIEKAWE CZY TY BYS SIE NIE ZDZIWIL GDYBYS MIAL 50 POSTOW I ADEPT POD NICKIEM....
A POZA TYM NIE SRAJ W GACIE BO OD SNIEGU SIE NIE GINIE A KAROL I TAK ZOSTANIE W RZESZOWIE..


Nie no faktycznie chyba bym sie zalamal, albo zglosil gdzies ta sprawe do wyzszych instancji... Moze czas powolac kolejna komisje sledcza :> Chetnie zasiade w jej szeregach...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 21 lis 2004, o 00:44
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
Element napisał(a):
duscher napisał(a):
nie wiem cos ie stalo! mialem range JUNIOR a teraz jest ADEPT!1!
Pytam DLACZEGO!!!??Przeziez ttym razem nic nie zrobilem!!JAk zauwazylemmto nie tylko mojproblem ale innym tez sie to pzrytrawilo...


No no to jest prawdziwy problem... To nic ze Baran odchodzi z druzyny, to nic ze za onem snieg, wazne ze duscherowi sie zmienila ranga <lol>

nO CIEKAWE CZY TY BYS SIE NIE ZDZIWIL GDYBYS MIAL 50 POSTOW I ADEPT POD NICKIEM....
A POZA TYM NIE SRAJ W GACIE BO OD SNIEGU SIE NIE GINIE A KAROL I TAK ZOSTANIE W RZESZOWIE..

Bahahaha widac, ze nabijasz posty skoro az tak zalezy Ci na randze! Slaby typ w ogole! :lol: A czy Karol zostanie w Rzeszowie to ja bym sie klocil... :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi